Фастум аналоги и цены

Всего найдено 102 аналога Фастум
Все аналоги Фастум подобраны по международной системе классификации лекарственных средств АТС (анатомо-терапевтическо-химическая классификация).
Действующие вещества: Кетопрофен
Укажите ваш точный адрес, чтобы купить Фастум в ближайшей аптеке
Средняя цена
107
52.47 – 431.37 грн

Классификация лекарственного препарата Фастум
  • Препараты для лечения заболеваний костно-мышечной системы
    • Препараты для местного лечения заболеваний опорно-двигательного аппарата
      • Препараты для местного лечения заболеваний опорно-двигательного аппарата
        • Нестероидные противовоспалительные препараты для местного применения
          • Кетопрофен

Аналоги по составу

У нижеперечисленных аналагов Фастум совпадают коды ATC. Аналоги подобраны по химической структуре лекарственного препарата и являются наиболее подходящими заменителями. Одинаковый состав, показания к применению, могут отличаться дозы действующих веществ.
Состав: кетопрофен

Аналоги по показанию и способу применения

Аналоги совпадают по коду ATC 4-го уровня. Лекарственные препараты, имеющие различный состав, но могут быть схожи по показанию и способу применения.

Аналоги по коду ATC 3-го уровня

Аналоги совпадают по коду ATC 3-го уровня. Лекарственные препараты, имеющие различный состав, но могут быть схожи по показания и способу применения.
Все аналоги Фастум представлены исключительно в ознакомительных целях и не являются поводом для самостоятельного принятия решения о замене препарата. Перед употреблением препарата проконсультируйтесь с врачом и ознакомьтесь с инструкцией по применению.
САМОЛІКУВАННЯ МОЖЕ БУТИ ШКІДЛИВИМ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ'Я
ІНСТРУКЦІЯ
для медичного застосування препарату
ФАСТУМ® ГЕЛЬ
(FASTUM® GEL)

Склад лікарського засобу:
діюча речовина: 1 г гелю для нашкірного застосування містить кетопрофену 0,025 г;
допоміжні речовини: карбомер, етанол 96 %, олія неролієва, олія лавандинова, триетаноламін, вода очищена.

Лікарська форма. Гель.
Гель слизистої консистенції, безбарвний або майже прозорий, із ароматним запахом.

Назва і місцезнаходження виробника.
А.МЕНАРІНІ Мануфактурінг, Логістікс енд Сервісес С.р.Л.
Віа Сете Санті 3, 50131 Флоренція, Італія.

Фармакотерапевтична група. Нестероїдні протизапальні засоби для місцевого застосування. Код АТС М02А А10.
Кетопрофен, що міститься у відповідному наповнювачі, через шкіру досягає зони запалення і таким чином забезпечує можливість місцевого лікування уражень суглобів, сухожиль, зв’язок та м’язів, що супроводжуються больовим синдромом. Всмоктування препарату, нанесеного на шкіру, у загальний кровоток проходить дуже повільно. При нанесенні від 50 до 150 мг кетопрофену концентрація діючої речовини у плазмі крові через 5-8 годин становить лише 0,08-0,15 мкг/мл.

Показання для застосування. Біль у м’язах і суглобах, спричинений травмами або ушкодженнями. Тендовагініти.

Протипоказання.
- Будь-які реакції фотосенсибілізації в анамнезі;
- відомі реакції гіперчутливості, наприклад симптоми астми, алергічний риніт або кропив’янка, що виникли при застосуванні кетопрофену, фенофібрату, тіапрофенової кислоти, ацетилсаліцилової кислоти або інших нестероїдних протизапальних засобів;
- наявність в анамнезі шкірних проявів алергії при застосуванні кетопрофену, тіапрофенової кислоти, фенофібрату, блокаторів ультрафіолетових (УФ) променів або парфумерних засобів;
- вплив сонячних променів (навіть розсіяного світла) або УФ-опромінення у солярії під час лікування гелем та протягом 2 тижнів після його припинення;
- гіперчутливість до будь-якої допоміжної речовини;
- пошкодження шкіри, висипання, екзема, травма шкіри, шкірні інфекції;
- ІІІ триместр вагітності.

Належні заходи безпеки при застосуванні.
Гель з обережністю слід застосовувати хворим із серцевою, печінковою або нирковою недостатністю. Були повідомлення про поодинокі випадки системних побічних реакцій, пов’язаних з ураженням нирок. Хворим з тяжкою нирковою недостатністю гель, що містить кетопрофен, слід застосовувати з обережністю. Місцеве застосування великої кількості препарату може призводити до таких системних ефектів, як, наприклад, гіперчутливість та астма. Не слід перевищувати рекомендовану кількість гелю та тривалість лікування, оскільки з часом підвищується ризик розвитку контактного дерматиту та реакцій фотосенсибілізації. Крім цього, слід дотримуватися таких заходів перестороги:
- після кожного застосування препарату слід ретельно мити руки;
- при появі будь-яких шкірних реакцій, у тому числі пов’язаних із супутнім застосуванням продуктів, що містять октокрилен, лікування гелем слід негайно припинити;
- гель не слід одночасно застосовувати з герметичною пов’язкою;
- для уникнення розвитку реакцій фотосенсибілізації шкіри рекомендується захищати одягом ті ділянки шкіри, на які наноситься препарат, під час його застосування та протягом 2 тижнів після припинення;
- гель не слід застосовувати на ділянках шкіри з ознаками ураження, наприклад, екзема, акне, інфекційний процес або відкриті рани;
- гель не слід застосовувати на слизових оболонках, на ділянках навколо очей та внутрішньоочно;
- якщо гель необхідно застосовувати протягом тривалого часу, то слід використовувати хірургічні рукавиці.
Контейнер з механічним дозатором рекомендується тримати в горизонтальному положенні при його використанні. Не застосовувати гель поряд з відкритим полум’ям, оскільки він містить алкоголь.

Особливі застереження.
Застосування у період вагітності або годування груддю.
І та ІІ триместр вагітності. У ході досліджень на мишах та щурах тератогенного або ембріотоксичного ефекту не спостерігалося. Під час досліджень на кроликах спостерігався невеликий ембріотоксичний ефект, вірогідно, пов’язаний із токсичністю стосовно матері. Оскільки досліджень безпеки застосування кетопрофену вагітним жінкам не проводилося, у І та ІІ триместрі вагітності слід уникати його застосування.
ІІІ триместрі вагітності. Усі інгібітори синтезу простагландинів, у тому числі кетопрофен, спричинюють у плода токсичне ураження кардіопульмональної системи та нирок. Наприкінці вагітності як у матері, так і у дитини може подовжитися час кровотечі. Через вищенаведене застосування кетопрофену протипоказано у ІІІ триместрі вагітності.
Після системного лікування (перорально, ректально, парентерально) сліди кетопрофену виявляються в грудному молоці. Кетопрофен не слід застосовувати у період годування груддю.
Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами. Даних немає.
Діти. Фастум® гель застосовують дітям віком старше 15 років.

Спосіб застосування та дози. 1-2 рази на добу 3-5 см гелю наносять тонким шаром на шкіру у ділянці травмованої зони та легко втирають для полегшення всмоктування. Тривалість лікування – 7-10 діб. Контейнер з механічним дозатором: двічі натиснути на клапан дозатора.

Передозування. Оскільки рівень кетопрофену, що проникає через шкіру, у плазмі крові низький, то передозування малоймовірне. Розвиток системних побічних реакцій можливий при застосуванні препарату тривалий час, у високих дозах чи на великі ділянки шкіри. Випадкове пероральне застосування гелю може спричинити сонливість, запаморочення, нудоту, блювання, біль в епігастральній ділянці. Ці симптоми зазвичай минають після відповідного симптоматичного лікування.

Побічні ефекти. Були повідомлення про локальні шкірні реакції, що у подальшому могли виходити за межі ділянки нанесення препарату. До рідкісних явищ відносяться випадки більш виражених реакцій, таких як бульозна або фліктенульозна екзема, що здатні розповсюджуватися та набувати генералізованого характеру. Інші побічні дії протизапальних препаратів (гіперчутливість, порушення з боку травного тракту та нирок) залежать від проникної здатності діючого компонента через шкіру і, відповідно, від кількості нанесеного гелю, площі обробленої поверхні, цілісності шкірних покривів, тривалості застосування та застосування герметичних пов’язок. Кетопрофен може спричинити напади астми у хворих з гіперчутливістю до ацетилсаліцилової кислоти або до її похідних.
При аналізі небажаних ефектів за основу прийняті такі значення частоти виникнення: дуже часто (від 10 % та вище), часто (від 1 % до 10 %), іноді (від 0,1 % до 1,0 %), рідко (від 0,01 % до 0,1 %), дуже рідко (менше 0,01 %), у тому числі окремі випадки.

Системи/Органи
ІнодіРідкоДуже рідко
Порушення з боку імунної системи__Анафілактичні реакції, реакції гіперчутливості
Порушення з боку травного тракту
_

_
Шлунково-кишкові кровотечі, печія, запор, нудота, блювання, діарея, пептична виразка
Порушення з боку шкіри та підшкірно-жирової клітковиниЕритема, свербіж, екземаРеакції фотосенсибілізації, бульозний дерматит, кропив’янкаКонтактний дерматит, відчуття печіння, ангіоневротичний набряк
Порушення з боку нирок та сечостатевих органів Посилення ниркової дисфункції або ниркової недостатності


Хворі літнього віку більш схильні до появи побічних реакцій при застосуванні нестероїдних протизапальних засобів.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій. Повідомлень про взаємодію препарату Фастум® гель з іншими лікарськими засобами не було, але рекомендується проводити регулярний огляд хворих, які приймають препарати кумаринового ряду. Кетопрофен може мінімальною мірою гальмувати виведення метотрексату і солей літію та зменшувати ефективність деяких діуретичних засобів, наприклад, групи тіазидів та фуросеміду. Одночасне застосування з ацетилсаліциловою кислотою або іншими нестероїдними протизапальними засобами може посилювати їх дію так само, як і спричинені ними побічні дії.

Термін придатності. 5 років. Не застосовувати препарат після закінчення терміну придатності, зазначеного на упаковці.

Умови зберігання. Спеціальні умови зберігання не вимагаються. Зберігати у недоступному для дітей місці.

Упаковка. Туба, що містить 20 г або 30 г, або 50 г, або 100 г гелю; контейнер з механічним дозатором, що містить 100 г гелю; 1 туба або 1 контейнер у картонній коробці.

Категорія відпуску. Без рецепта.