Гриппекс аналоги и цены

Всего найдено 264 аналога Гриппекс
Все аналоги Гриппекс подобраны по международной системе классификации лекарственных средств АТС (анатомо-терапевтическо-химическая классификация).
Действующие вещества: Парацетамол в комбинации с другими препаратами (исключая психотропные препараты)
Укажите ваш точный адрес, чтобы купить Гриппекс в ближайшей аптеке

Классификация лекарственного препарата Гриппекс
  • Препараты для лечения заболеваний нервной системы
    • Анальгетики
      • Анальгетики-антипиретики другие
        • Анилины
          • Парацетамол в комбинации с другими препаратами (исключая психотропные препараты)

Аналоги по составу

У нижеперечисленных аналагов Гриппекс совпадают коды ATC. Аналоги подобраны по химической структуре лекарственного препарата и являются наиболее подходящими заменителями. Одинаковый состав, показания к применению, могут отличаться дозы действующих веществ.
Состав: парацетамол в комбинации

Аналоги по показанию и способу применения

Аналоги совпадают по коду ATC 4-го уровня. Лекарственные препараты, имеющие различный состав, но могут быть схожи по показанию и способу применения.

Аналоги по коду ATC 3-го уровня

Аналоги совпадают по коду ATC 3-го уровня. Лекарственные препараты, имеющие различный состав, но могут быть схожи по показания и способу применения.
Все аналоги Гриппекс представлены исключительно в ознакомительных целях и не являются поводом для самостоятельного принятия решения о замене препарата. Перед употреблением препарата проконсультируйтесь с врачом и ознакомьтесь с инструкцией по применению.
САМОЛІКУВАННЯ МОЖЕ БУТИ ШКІДЛИВИМ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ'Я
ІНСТРУКЦІЯ
для медичного застосування препарату
ГРИПЕКС
(GRIPEX(R)

Загальна характеристика:
Основні фізико–хімічні властивості:таблетки оранжеві, плоскі, вкриті оболонкою, з написом GRIPEX на одному боці;

Склад:
1 таблетка містить: парацетамолу (ацетамінофену) - 325,0 мг, псевдо ефедрину гідро хлориду - 30,0 мг, декстрометорфану гідро броміду - 10,0 мг.
Допоміжні речовини: мікрокристалічна целюлоза, преже латинізований крохмаль, стеаринова кислота, колоїдний двоокис кремнію, барвник Опадрі 11 Y –22-13204 оранжевий, барвник Опакод S-1-17761 чорний.

Форма випуску.
Таблетки, вкриті оболонкою.

Фармакотерапевтичнагрупа.
Інші аналгетики та антипіретики. Парацетамол, комбінації. АТС: N02B E51.

Фармакологічні властивості.
Фармакодинаміка.
Кожна таблетка Грипекс містить три безпечних та ефективних інгредієнти. Ацетамінофен (парацетамол) має болезаспокійливий та жарознижувальний ефекти, усуває слабкий і помірний за інтенсивністю біль, серед них головний біль, знижує температуру. Псевдо ефедрин зменшує набряк слизової оболонки носа, припиняє виділення слизу з носа та поліпшує прохідність навколо носових пазух. Декстрометорфан, завдяки протикашльовій дії, зменшує кашель, спричинений слабким подразненням горла та бронхів. Усі вищезгадані симптоми можуть супроводжувати застудні захворювання.

Фармакокінетика.
Фармакокінетика препарату залежить від фармакокінетики діючих речовин.
Ацетамінофен всмоктується у шлунково-кишковому тракті швидко і майже повністю. Максимальна концентрація в плазмі крові досягається протягом 30-40 хв після прийому внутрішньо. Період напів виведенняацетамінофену становить 2-4 год. Болезаспокійлива дія ацетамінофенуспостерігається протягом 4–6 год, а жарознижувальна – протягом 6–8 год. Метаболізм ацетамінофену здійснюється мікросомальними ферментами печінки. Через 24 год після прийому терапевтичної дози в сечі виявляється 90 – 100 % препарату, переважно після поєднання в печінці з глюкуроновою, сірчаною кислотами, цистеїном і в не переробленому вигляді.
Псевдо ефедрин всмоктується в шлунково-кишковому тракті швидко і майже повністю. Максимальна концентрація в плазмі крові досягається приблизно через 2 год. Судинозвужувальний ефект псевдо ефедринугідро хлориду у вигляді таблеток виявляється протягом 15 – 30 хв після прийому внутрішньо і триває 3 – 4 год.
Псевдо ефедринчастково метаболізується в печінці N-деметилом з утворенням неактивного метаболіту. Препарат та його метаболіт виводяться з сечею. Періоднапів виведення псевдо ефедрину варіюється від 3-6 год до 9-16 год при рівні рНсечі 5 і 8 відповідно.
Декстрометорфан швидко всмоктується ушлунково-кишковому тракті. Протикашльова дія виявляється протягом 15–30 хв і триває 4–6 год. Максимальна концентрація в плазмі досягається протягом 2–3 год. Метаболізм декстрометорфану здійснюється в печінці цитохромом Р 450IID6 і закінчується утворенням активного і неактивних метаболітів. Декстрометорфанвиводиться у не переробленому вигляді або у вигляді дем етильованих метаболітів після поєднання з глюкуроновою і сірчаною кислотами. Період на півжиття в плазмідекстрометорфану дорівнює 3–4 год.

Показання для застосування.
Грипекс застосовується для полегшення симптомів застуди та грипу: слабкий і помірний біль (біль у горлі, головний та м’язовий біль), жар, набряк слизової оболонки носової порожнини танавколо носових пазух, нежить, кашель.

Спосіб застосування та дози.
Дорослі та діти віком 12років і старші: дві таблетки 3-4 рази на день. Добова доза не повинна перевищувати 8 таблеток.
Діти від 6 до 12 років: одна таблетка 3-4 рази на день. Добова доза не повинна перевищувати 4 таблетки.

Побічна дія.
Деякі хворі можуть відчувати втому, сонливість та запаморочення. Можливі розладишлунково-кишкового тракту, що супроводжуються нудотою, блюванням. Зрідка можуть спостерігатися шкірні алергічні реакції. В осіб з підвищеною чутливістю до препарату може спостерігатися незначне підвищення артеріального тиску та тахікардія.

Протипоказання.
Не призначається пацієнтам з підвищеною чутливістю до одного з компонентів препарату, а також під час лікування альтернативними лікарськими засобами, що містять ац етомінофен, декстрометорфан або псевдо ефедрин. Гостра ниркова або печінкова недостатність. Тяжка гіпертонія. Тяжка коронарна хвороба серця. Зловживання алкоголем. Не застосовувати разом з інгібіторами моноамін оксидази (МАО) та протягом 2 тижнів після припинення прийому інгібіторів МАО. Не призначати дітям молодшим 6 років.

Взаємодія з іншим лікарськими засобами.
Одночасне вживання препарату з інгібіторами моноамін оксидази (МАО) може призвести до різкого підвищення артеріального тиску, головного болю, підвищення температури, нудоти, коми, судом, а при застосуванні одночасно з препаратами для зниження артеріального тиску може статися його підвищення. Не можна вживати препарат одночасно з фенелзином. Не рекомендується комбінація його зсибутраліном. Довготривале вживання парацетамолу та етанолу може призвести до ушкодження печінки.

Передозування.
У разі передозування можуть спостерігатися нудота, блювання, біль у ділянці живота, сонливість, гостра ниркова чи печінкова недостатність. При передозуванні у кожному окремому випадку необхідно негайно звернутися до лікаря.

Особливості застосування.
Застосування препарату підчас вагітності та в період лактації можливе лише в тому разі, коли потенційна користь від застосування препарату перевищує можливий ризик.
Необхідно бути обережними під час керування авто транспортом та механізмами.

Умови та термін зберігання.
Зберігати у недоступному для дітей місці, при кімнатній температурі 15°С -25°С. Термін придатності - 2роки.

Виробник:
"US Pharmacia International Inc.", США