Кальция хлорид отзывы

Отзывы об эффективности и лечении лекарственного препарата Кальция хлорид. Укажите ваш точный адрес, чтобы купить Кальция хлорид в ближайшей аптеке
Рейтинга
НЕТ
отзывов
0 отзывов
На данный момент пользователи не оставили ни одного отзыва о лекарственном препарате Кальция хлорид. Если вы имел личный опыт использования данного препарата, пожалуйста, поделитесь своим отзывом о нем.

Чтобы написать отзыв о Кальция хлорид или ответить на него, вам необходимо войти на сайт, а сделать вы это можете через социальную сеть:
или
Настоятельно не рекомендуем самостоятельно выносить решение о приеме лекарственного препарата Кальция хлорид на основании вышеизложенных отзывов, это может сделать только врач, исходя из вашей клинической картины. Все отзывы о Кальция хлорид и рекомендации пользователей опубликованы исключительно с ознакомительной целью и не должны послужить для вас как руководство к самолечению.
Перед употреблением препарата проконсультируйтесь с врачом и ознакомьтесь с инструкцией по применению.
САМОЛІКУВАННЯ МОЖЕ БУТИ ШКІДЛИВИМ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ'Я

ІНСТРУКЦІЯ

для медичного застосування препарату

 

КАЛЬЦІЮ ХЛОРИД

(CALCIUM CHLORIDE)

 

 

Склад:

діюча речовина: 1 мл лікарського засобу містить кальцію хлорид 100 мг;

допоміжна речовина: вода для ін’єкцій.

 

Лікарська форма. Розчин для ін’єкцій.

 

Фармакотерапевтична група. Кровозамінники і перфузійні розчини. Розчини електролітів. Код АТС В05Х А07.

 

Клінічні характеристики.

Показання. Випадки гіпокальціємії, що потребують швидкого підвищення концентрації іонів кальцію в плазмі крові (тетанія при функціональній недостатності паращитовидної залози, тетанія при недостатності вітаміну D, гіпокальціємія  при обмінному переливанні крові та вливанні цитратної крові, алкалозі). У складі комплексної терапії при гострій свинцевій коліці. Випадки магнієвої інтоксикації, що виникають при передозуванні магнію. Гіперкаліємія, зареєстрована на ЕКГ порушенням серцевої функції.

 

Протипоказання. Гіперчутливість до компонентів препарату. Гіперкальціємія. Атеросклероз із явищами артеріальної оклюзії. Схильність до тромбозів. Фібриляція шлуночків. Дитячий вік до 1 року.

 

Спосіб застосування та дози. Кальцію хлорид призначають внутрішньовенно струминно (дуже повільно) і внутрішньовенно краплинно (повільно).

Дорослим.

Внутрішньовенне ведення струминно: 5 мл 10 % розчину вводять зі швидкістю 1 мл/хв.

Внутрішньовенне ведення краплинно: 5-10 мл 10 % розчину препарату розводять в       100-200 мл 0,9 % розчину натрію хлориду або 5 % розчину глюкози; вводять зі швидкістю 6-8 крапель/хв.

Обмінне переливання крові та переливання цитратної крові: дорослим і дітям по 30 мг    (0,3 мл) на кожні 100 мл крові.

Тетанія у дорослих: 10 мл 10 % розчину (1 г) протягом 10-30 хв, у разі необхідності повторюють через 6 годин.

Дітям.

Гіпокальціємія: вводять повільно, зі швидкістю до 0,5 мл/хв, у дозі 10-20 мг/кг маси тіла (0,1-0,2 мл/кг маси тіла), при необхідності повторюють кожні 4-6 годин.

Тетанія: 10 мг/кг маси тіла (0,1 мл/кг маси тіла) протягом 5-10 хвилин, у разі необхідності повторюють через 6 годин або продовжують у вигляді інфузій. Максимальна добова доза для дітей (незалежно від віку) – 10 мл (1000 мг).

 

Побічні реакції.

Реакції гіперчутливості: відчуття жару спочатку в порожнині рота, а потім по всьому тілу; гіперемія шкіри обличчя;

серцево-судинні порушення: помірне та короткочасне зниження артеріального тиску; брадикардія; швидке внутрішньовенне ведення може спричинити розширення кровоносних судин, фібриляцію шлуночків серця;

зміни шкіри та її похідних: кальцифікація м’яких тканин;

загальні порушення: відчуття присмаку крейди, гіперкальціємія;

місцеві реакції: некроз тканин, біль та гіперемія в місці введення.

 

Передозування. Передозування може зумовити пригнічення серцевої діяльності, появу тахікардії та різке зниження артеріального тиску, а також гострий гіперкальціємічний синдром: анорексія, нудота, блювання, запор, абдомінальний біль; психічні порушення, сонливість, м’язова слабкість, поліурія, полідипсія, нефролітіаз, у тяжких випадках – серцеві аритмії, кома.

Лікування. Припинити введення препарату. Терапія симптоматична.

 

Застосування  у період вагітності або годування груддю. Застосування в період вагітності можливе тільки у випадку, якщо користь для матері перевищує потенційний ризик для плода.

Можливе застосування препарату у період годування груддю.

 

Діти. Застосування дітям можливе з 1-го року.

 

Особливості застосування. Ін’єкцію потрібно проводи через тонку голку в велику венну, щоб мінімізувати пошкоджуючу дію препарату на стінку судин. Кальцію хлорид не можна вводити підшкірно або внутрішньом’язово через його сильну подразнюючу та некротизуючу дію. У разі такого введення потрібно наскільки це можливо відсмоктати його за допомогою шприца і в місце ін’єкції ввести 10 мл натрію сульфату, розчин для ін’єкцій  25 %, або 5-10 мл магнію сульфату, розчин для ін’єкцій 25 %. Для усунення резорбтивного впливу призначають димедрол, при гіперкальціємії – ЕДТА.

При внутрішньовенному веденні препарату з’являється звичайна реакція на нього – відчуття жару в порожнині рота, а потім у всьому тілі.

При застосуванні необхідно проводити ретельний моніторинг рівня кальцію в крові. З обережністю слід застосовувати пацієнтам із захворюванням нирок, нефролітіазом або захворюваннями, що супроводжуються гіперкальціємією (зокрема зі злоякісними новоутвореннями та саркоїдозом) та серцево-судинними захворюваннями.

 

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами. У період лікування препаратом протипоказані керування автотранспортом та робота з небезпечними механізмами.

 

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій. Не слід застосовувати з тіазидними діуретиками або вітаміном Д через зростання ризику гіперкальціємії. Не слід одночасно вводити кальцію хлорид та цефтриаксон. Кальцію хлорид знижує кардіотонічні ефекти добутаміну. Солі кальцію зменшують всмоктування таких препаратів, як бісфосфонати, фториди, деякі фторхінолони. При одночасному застосуванні зменшує дію блокаторів кальцієвих каналів, з хінідіном – можливе уповільнення внутрішньошлуночкової провідності та підвищення токсичності хінідину. Під час лікування серцевими глікозидами парентеральне застосування кальцію хлориду не рекомендується у зв’язку з посиленням кардіотоксичної дії.

 

Фармакологічні властивості.

Фармакодинаміка. Препарат усуває дефіцит іонів кальцію. Іони кальцію беруть участь у передачі нервових імпульсів, скороченні гладкої та скелетної мускулатури, в функціональній діяльності міокарда, згортанні крові; необхідні для формування кісткової тканини, функціонування інших систем і органів. Концентрація іонів кальцію в крові зменшується внаслідок  багатьох патологічних процесів, виражена гіпокальціємія сприяє появі тетанії. Кальцію хлорид, крім того, що усуває гіпокальціємію, зменшує проникність судин, проявляє кровоспинну дію.

Фармакокінетика. В крові кальцій перебуває в сполуках і в іонізованому  стані. Фізіологічна активність притаманна іонізованому кальцію. Депонується в кістковій тканині. Вивільняться з організму з сечею, але переважно з калом.

 

Фармацевтичні характеристики.

Основні фізико-хімічні властивості: прозора безбарвна рідина.

 

Несумісність. Не поєднується з тетрациклінами. Не слід одночасно вводити кальцію хлорид та цефтриаксон.

 

Термін придатності. 5 років.

 

Умови зберігання. Зберігати в недоступному для дітей місці при температурі не вище    25 ºС.

 

Упаковка. По 5 мл чи по 10 мл в ампулі; по 5 ампул у контурній чарунковій упаковці; по 2 контурні чарункові упаковки в пачці; по 5 мл чи по 10 мл в ампулі; по 10 ампул у коробці.

 

Категорія відпуску. За рецептом.

 

Виробник. АТ «Галичфарм».

 

Місцезнаходження. Україна, 79024, м. Львів, вул. Опришківська, 6/8.