Тетрациклин аналоги и цены

Всего найдено 15 аналогов Тетрациклин
Все аналоги Тетрациклин подобраны по международной системе классификации лекарственных средств АТС (анатомо-терапевтическо-химическая классификация).
Действующие вещества: Тетрациклин
Укажите ваш точный адрес, чтобы купить Тетрациклин в ближайшей аптеке
Средняя цена
86
5 – 167 грн

Классификация лекарственного препарата Тетрациклин

Аналоги по коду ATC 3-го уровня

Аналоги совпадают по коду ATC 3-го уровня. Лекарственные препараты, имеющие различный состав, но могут быть схожи по показания и способу применения.
Все аналоги Тетрациклин представлены исключительно в ознакомительных целях и не являются поводом для самостоятельного принятия решения о замене препарата. Перед употреблением препарата проконсультируйтесь с врачом и ознакомьтесь с инструкцией по применению.
САМОЛІКУВАННЯ МОЖЕ БУТИ ШКІДЛИВИМ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ'Я

ІНСТРУКЦІЯ

для медичного застосування препарату

ТЕТРАЦИКЛІН

(TETRACYCLINE)

Склад:

діюча речовина: тетрацикліну гідрохлорид;

1 г мазі містить тетрацикліну гідрохлориду 30 мг (0,03г);

допоміжні речовини: ланолін, парафін, церезин, натрію метабісульфіт (Е 223), парафін білий м’який.

Лікарська форма. Мазь.

Фармакотерапевтична група.

Дерматологічні засоби. Антибіотик для місцевого застосування. Код АТС D06А А04.

Клінічні характеристики.

Показання.

Лікування гнійних інфекцій шкіри: фурункульоз, екземи інфіковані, вугровий висип, фолікуліт.

Протипоказання.

Індивідуальна підвищена чутливість до компонентів препарату чи до інших антибактеріальних засобів тетрациклінового ряду. Грибкові захворювання шкіри.

Спосіб застосування та дози.

Тетрациклін застосовують місцево дорослим та дітям віком старше 11 років, наносять тонким шаром безпосередньо на уражену ділянку шкіри 1-2 рази на добу. Тривалість лікування від кількох діб до 2-3 тижнів залежно від ефективності лікування та індивідуальної чутливості хворого до компонентів препарату визначає лікар індивідуально.

Побічні реакції.

При тривалому застосуванні препарату може виникнути свербіж, почервоніння шкіри, легке печіння у місці нанесення мазі, зміна кольору шкіри, фотосенсибілізація. В осіб з індивідуальною гіперчутливістю можливий розвиток системних алергічних реакцій (набряк Квінке, шкірні висипання). При появі будь-яких небажаних реакцій слід припинити застосування препарату та звернутися до лікаря.

Передозування.

Випадки передозування не описані. Можливе посилення проявів побічних реакцій. Лікування симптоматичне.

Застосування у період вагітності або годування груддю.

Застосування у період вагітності протипоказано. При застосуванні препарату у період годування груддю на час лікування годування груддю слід припинити.

Діти.

Препарат застосовують дітям віком старше 11 років.

Особливості застосування.

Не рекомендується застосовувати при глибоких або колотих ранах, тяжких опіках, в офтальмології (застосовують 1 % очну мазь). Слід зважати, що застосування антибактеріальних засобів для зовнішнього застосування може викликати сенсибілізацію організму до них. Якщо протягом 2-х тижнів стан не покращується, слід проконсультуватися з лікарем. Не слід перевищувати рекомендованого дозування. Адекватних та суворо контрольованих досліджень у дітей до 11 років не проведено. При застосуванні у рекомендованих дозах системна дія відсутня, але при застосуванні на великих ділянках шкіри протягом тривалого часу слід враховувати можливість системної дії препарату. У зв’язку з можливим розвитком фотосенсибілізації необхідне обмеження інсоляції.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі іншими механізмами.

Лікарський засіб не обмежує психічну та рухову здатність, а також здатність керувати транспортними засобами та механізмами.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій.

Тетрациклін не можна застосовувати одночасно з засобами для зовнішнього застосування, які містять спирт, а також засобами особистої гігієни, які звужують пори, що веде до зниження активності тетрацікліну. Тетрациклін не можна застосовувати одночасно з милом, яке має сильну висушувальну дію, ізотретіоніном. Тетрациклін несумісний із засобами, які викликають лущення шкіри: бензоїлпероксидом, резорцином, саліциловою кислотою або сіркою.

Фармакологічні властивості.

Фармакодинаміка

Бактеріостатичний антибіотик широкого спектра дії з групи тетрациклінів. Порушує утворення комплексу між транспортною РНК та рибосомою, що призводить до порушення синтезу білка. Активний щодо Propionibacterium acnes (Corynebacterinum acnes), грампозитивних (Streptococcus spp., Staphylococcus spp., Haemophilus influenzae, Listeria spp., Bacillus anthracis) та грамнегативних мікроорганізмів (Neisseria gonorrhoeae, Bordetella pertussis, Escherichia coli, Enterobacter spp., Klebsiella spp., Salmonella spp., Shigella spp.), а також Rickettsia spp., Chlamidia spp., Mycoplasma spp., Тreponema spp. Стійкі до препарату: Pseudomonas aeruginosa, Proteus spp., Serratia spp., більшість штамів Bacteroides spp. та грибів, дрібні віруси.

Фармакокінетика

При нанесенні на неушкоджену шкіру практично не всмоктується.

Фармацевтичні характеристики.

Основні фізико-хімічні властивості: мазь жовтого кольору.

Термін придатності. 3 роки.

Не застосовувати після закінчення терміну придатності, зазначеного на упаковці.

Умови зберігання.

Зберігати у недоступному для дітей місці при температурі не вище 20 ºС.

Упаковка.

По 15 г мазі у тубах, по 1 тубі у картонній пачці.

Категорія відпуску. За рецептом.

Виробник.

ВАТ «НИЖФАРМ».

Місцезнаходження.

Російська Федерація, 603950, Нижній Новгород, ГСП-459, вул. Салганська, 7.