Адаптол отзывы

Отзывы об эффективности и лечении лекарственного препарата Адаптол. Укажите ваш точный адрес, чтобы купить Адаптол в ближайшей аптеке
Рейтинга
НЕТ
отзывов
0 отзывов
На данный момент пользователи не оставили ни одного отзыва о лекарственном препарате Адаптол. Если вы имел личный опыт использования данного препарата, пожалуйста, поделитесь своим отзывом о нем.

Чтобы написать отзыв о Адаптол или ответить на него, вам необходимо войти на сайт, а сделать вы это можете через социальную сеть:
или
Настоятельно не рекомендуем самостоятельно выносить решение о приеме лекарственного препарата Адаптол на основании вышеизложенных отзывов, это может сделать только врач, исходя из вашей клинической картины. Все отзывы о Адаптол и рекомендации пользователей опубликованы исключительно с ознакомительной целью и не должны послужить для вас как руководство к самолечению.
Перед употреблением препарата проконсультируйтесь с врачом и ознакомьтесь с инструкцией по применению.
САМОЛІКУВАННЯ МОЖЕ БУТИ ШКІДЛИВИМ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ'Я
ІНСТРУКЦІЯ
для медичного застосування препарату
АДАПТОЛ®
(ADAPTOL)

Склад лікарського засобу:
діюча речовина: мебікар;
1 таблетка містить мебікару 500 мг;
допоміжні речовини: метилцелюлоза, кальцію стеарат.

Лікарська форма. Таблетки.

Круглі плоскоциліндричні таблетки білого або майже білого кольору з фаскою і рискою.

Назва і місцезнаходження виробника.
АТ «Олайнфарм».
Вул. Рупніцу 5, Олайне, LV-2114 Латвія.

Фармакотерапевтична група. Анксіолітики. Код АТС NO5B Х05**.

Адаптол® має помірну транквілізуючу (анксіолітичну) активність, знімає або послаблює почуття неспокою, тривогу, страх, внутрішнє емоційне напруження та роздратування. Транквілізуючий ефект препарату не супроводжується міорелаксацією та порушенням координації рухів. На цій підставі мебікар відносять до денних транквілізаторів. Снодійного ефекту не має, але посилює дію снодійних засобів та поліпшує сон при його порушенні.
Адаптол® має антиоксидантну активність, тому діє як мембраностабілізатор, адаптоген та церебропротектор при оксидантному стресі різного генезу. У нейромедіаторному профілі дії Адаптолу® присутній дофамінпозитивний компонент. Препарат проявляє антагоністичну активність відносно збудження адренергічної і глутаматергічної системами та підсилює функціонування гальмівних серотонін- і ГАМК-ергічних механізмів мозку. Препарат має нормастенічні властивості.
Адаптол® полегшує нікотинову абстиненцію.
При пероральному застосуванні біодоступність становить 77–80 %; до 40 % препарату зв’язується з еритроцитами; решта – 60 %, не зв’язується з білками крові і міститься у плазмі у вільному стані, у зв’язку з чим препарат без перешкод розповсюджується в організмі та вільно проходить крізь мембрани. Максимальна концентрація у сироватці крові досягається за 30 хвилин, високий рівень зберігається протягом 3-4 годин, потім поступово знижується. Препарат повністю виводиться з організму з сечею протягом доби, не накопичується та не підлягає біохімічним перетворенням в організмі.

Показання для застосування.
Неврози та неврозоподібні стани, що супроводжуються роздратуванням, емоційною лабільністю, відчуттям тривоги та страху; для поліпшення переносимості нейролептиків або транквілізаторів з метою усунення спричинених ними соматовегетативних та неврологічних побічних ефектів; кардіалгії різного генезу (не пов’язані з ішемічною хворобою серця); для полегшення перебігу соматовегетативних проявів при передменструальному синдромі та менопаузі.
Адаптол® показаний як церебропротектор та адаптоген при емоційному та оксидантному стресі різного ґенезу.
У складі комплексної терапії нікотинової залежності як засіб, що зменшує потяг до куріння.

Протипоказання.
Підвищена чутливість до мебікару або до будь-якої з допоміжних речовин препарату.
Дитячий вік до 10 років. Вагітність. Період лактації.

Належні заходи безпеки при застосуванні.
Звикання, залежність та синдром відміни при застосуванні Адаптолу® не встановлені.
З обережністю слід застосовувати при порушеннях функції печінки і нирок, хворим на артеріальну гіпотензію.

Особливі застереження.
Застосування у період вагітності або годування груддю.
Адаптол® добре проникає у всі тканини та рідини організму.
Немає достатніх даних відносно безпеки застосування препарату у період вагітності або годування груддю, тому не рекомендують призначення препарату вагітним та жінкам, які годують груддю.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами.
Слід бути обережними при керуванні транспортними засобами, так як іноді застосування препарату може спричинити зниження артеріального тиску.

Діти.
Застосування препарату протипоказано дітям віком до 10 років.

Спосіб застосування та дози.
Адаптол® застосовують внутрішньо незалежно від прийому їжі дорослим по 500 мг 2-3 рази на добу. При необхідності дозу можна збільшити.
Максимальна разова доза – 3 г, максимальна добова доза – 10 г.
Тривалість курсу лікування – від кількох днів до 2-3 місяців.
Дітям віком від 10 років дозу визначає лікар індивідуально, в середньому по 250 мг 1-3 рази на добу.
Для лікування тютюнової залежності препарат застосовують по 500-1000 мг 3 рази на добу щоденно протягом 5-6 тижнів.

Передозування. Адаптол® малотоксичний. При значному передозуванні можливе посилення побічних ефектів (алергічні реакції, диспептичні розлади, тимчасове зниження артеріального тиску та температури тіла).
Лікування: необхідно провести промивання шлунка та загальноприйняті методи дезінтоксикації.

Побічні ефекти.
Зазвичай Адаптол® переноситься добре.
Порушення серцево-судинної системи: зниження артеріального тиску.
Порушення шлунково-кишкового тракту: рідко – диспептичні розлади.
У такому випадку слід знизити дозу препарату.
Порушення з боку дихальної системи: рідко – бронхоспазм.
Зміни з боку шкіри та підшкірної клітковини: рідко після прийому великих доз можливі алергічні реакції (шкірні висипи, свербіж), бронхоспазм. У разі алергічної реакції прийом препарату припиняють.
Загальні порушення: рідко – зниження температури тіла, слабкість. При зниженні артеріального тиску та/або температури тіла (температура тіла може знизиться на 1-1,5 оС) прийом препарату припиняти не потрібно. Артеріальний тиск та температура тіла нормалізуються самостійно.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій. Адаптол® можна комбінувати з нейролептиками, транквілізаторами (бензодіазепінами), снодійними, антидепресантами та психостимуляторами.

Термін придатності. 4 роки.

Умови зберігання.
Зберігати в сухому місці при температурі не вище 25 оС.
Зберігати у недоступному для дітей місці.

Упаковка.
По 10 таблеток у блістері; 2 блістери в пачці.

Категорія відпуску. Без рецепта.