Аминокапроновая кислота цены в аптеках

Цены на Аминокапроновая кислота в аптеках:
найдено 165 предложений и 81 аптека.
Все цены и наличие Аминокапроновая кислота актуальны на сегодняшний день. Купить перепарат вы сможете в любой из нижеперечисленных аптек.
Средняя цена
51
8.01 – 181.4 грн
Условия пользования

Цены на аналоги Аминокапроновая кислота

АКК - аналог Аминокапроновая кислота АКК
262 предложения
от 20 до 232 грн
есть в наличии
Кислота аминокапроновая - аналог Аминокапроновая кислота Кислота аминокапроновая
22 предложения
от 31 до 68 грн
есть в наличии
Гемотран - аналог Аминокапроновая кислота Гемотран
437 предложений
от 24 до 546 грн
есть в наличии
Транексам - аналог Аминокапроновая кислота Транексам
212 предложений
от 38 до 1600 грн
есть в наличии
Гемаксам - аналог Аминокапроновая кислота Гемаксам
318 предложений
от 49 до 2431 грн
есть в наличии
Трамикс - аналог Аминокапроновая кислота Трамикс
118 предложений
от 53 до 318 грн
есть в наличии
Сангера - аналог Аминокапроновая кислота Сангера
228 предложений
от 67 до 629 грн
есть в наличии
Циклокапрон-Здоровье - аналог Аминокапроновая кислота Циклокапрон-Здоровье
59 предложений
от 111 до 317 грн
есть в наличии
Тренакса - аналог Аминокапроновая кислота Тренакса
21 предложение
от 120 до 200 грн
есть в наличии
Тугина - аналог Аминокапроновая кислота Тугина
26 предложений
от 152 до 215 грн
есть в наличии
Неотранекс - аналог Аминокапроновая кислота Неотранекс
105 предложений
от 321 до 475 грн
есть в наличии
Виданол - аналог Аминокапроновая кислота Виданол
144 предложения
от 465 до 990 грн
есть в наличии
Транестат - аналог Аминокапроновая кислота Транестат
6 предложений
от 533 до 984 грн
есть в наличии
Все аналоги

Аминокапроновая кислота инструкция

ІНСТРУКЦІЯ
для медичного застосування препарату
АМІНОКАПРОНОВА КИСЛОТА


Склад лікарського засобу:
діюча речовина: aminocaproic acid;
1 пакет містить амінокапронової кислоти 1 г.

Лікарська форма.
Порошок для орального застосування.

Порошок білого або майже білого кольору без запаху.

Назва і місцезнаходження виробника.
ТОВ «Фармацевтична компанія «Здоров'я».
Україна, 61013, м. Харків, вул. Шевченка, 22.

Фармакотерапевтична група.
Антигеморагічні засоби. Інгібітори фібринолізу. Код АТС В02А А01.

Специфічний кровоспинний засіб, який застосовується при кровотечах, зумовлених підвищенням фібринолізу.
Механізм специфічної дії зумовлений конкурентним пригніченням активаторів плазміногену і частковим пригніченням активності плазміну (у високих дозах), а також інгібуванням біогенних поліпептидів – кінінів.
Пригнічує активуючу дію стрептокінази, урокінази та тканинних кіназ на процеси фібринолізу, нейтралізує ефекти калікреїну, трипсину і гіалуронідази, зменшує проникність капілярів.
Амінокапронова кислота чинить антиалергічну, противірусну дію, посилює детоксикуючу функцію печінки. Вона інгібує протеолітичну активність, асоційовану з вірусом грипу. Амінокапронова кислота здійснює гальмуючий вплив на різні етапи взаємодії вірусу з чутливими клітинами, а також пригнічує протеолітичний процесинг гемаглютиніну. Внаслідок цього не створюється функціонально-активний білок вірусу грипу, який забезпечує його інфекційну активність, та знижується кількість дочірнього інфекційного вірусу.
Амінокапронова кислота не тільки виявляє противірусну активність, але також поліпшує деякі клітинні і гуморальні показники специфічного захисту організму при респіраторних вірусних інфекціях.
Після прийому внутрішньо швидко всмоктується у верхніх відділах травного тракту. Максимальна концентрація у крові у дорослих і підлітків досягається через 2-3 години. З білками крові практично не зв'язується. Частково (10-15 %) біотрансформується у печінці; інша частина виводиться нирками переважно у незміненому вигляді. За добу з організму виводиться близько 60 % введеної дози (при нормальній функції нирок).
При порушенні сечовидільної функції можлива кумуляція препарату.

Показання для застосування.
Профілактика і лікування паренхіматозних кровотеч, геморагій зі слизових оболонок, менорагій, кровотеч із ерозій і виразок шлунка та кишечнику. Профілактика кровотеч при операціях на печінці, легенях, підшлунковій залозі. Різні види гіперфібринолізу, у т. ч. пов'язані з застосуванням тромболітичних препаратів та масивного переливання консервованої крові. Як симптоматичний засіб – кровоточивість, зумовлена тромбоцитопенією та якісною неповноцінністю тромбоцитів (дисфункціональна тромбоцитопенія).
Лікування і профілактика грипу та ГРВІ у дітей і дорослих.

Протипоказання.
Підвищена індивідуальна чутливість до амінокапронової кислоти, схильність до тромбозів і емболій, синдром дисемінованого внутрішньосудинного згортання, макрогематурія, тяжкі порушення функції нирок, тяжка форма ішемічної хвороби серця, порушення мозкового кровообігу.

Належні заходи безпеки при застосуванні.
З обережністю призначають при захворюваннях серця, печінковій і/або нирковій недостатності.
Не рекомендується застосування препарату при гематурії (у зв'язку з небезпекою розвитку гострої ниркової недостатності).
При менорагіях ефективний прийом з першого до останнього дня місячних.
Під час терапії препаратом рекомендується перевірка фібринолітичної активності крові і рівня фібриногену.

Особливі застереження.
Застосування у період вагітності або годування груддю. Препарат протипоказаний при вагітності. Недоцільне застосування жінкам з метою профілактики підвищеної крововтрати при пологах, тому що можливе виникнення тромбоемболічних ускладнень. При необхідності застосування годування груддю слід припинити.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами. У період лікування слід утримуватися від керування автотранспортом і виконання потенційно небезпечних видів діяльності внаслідок можливих побічних реакцій (запаморочення).

Діти. Препарат можна застосовувати дітям першого року життя.

Спосіб застосування та дози.
Призначають внутрішньо, під час або після їди, розчинивши порошок у солодкій воді або запиваючи нею. Добову дозу для дорослих ділять на 3-6 прийомів, для дітей – на 3-5 прийомів.
Помірно виражене підвищення фібринолітичної активності. Дорослим зазвичай призначають у добовій дозі 5-24 г (5-24 пакети).
Для дітей віком до 1 року разова доза становить 0,05 г/кг маси тіла (але не більше 1 г). Добова доза для дітей: віком до 1 року становить 3 г (3 пакети), 2-6 років – 3-6 г (3-6 пакетів), 7-10 років – 6-9 г (6-9 пакетів). Для підлітків максимальна добова доза – 10-15 г (10-15 пакетів).
Гострі кровотечі (у т.ч. гастроінтестинальні). Дорослим призначають 5 г (5 пакетів), потім по 1 г (1 пакет) щогодини (протягом не більше 8 годин) до повної зупинки кровотечі. Добова доза для дітей при гострих крововтратах: віком до 1 року – 6 г (6 пакетів), 2-4 років – 6-9 г (6-9 пакетів), 5-8 років – 9-12 г (9-12 пакетів), 9-10 років – 18 г (18 пакетів).
Субарахноїдальний крововилив. Дорослим призначають у добовій дозі 6-9 г (6-9 пакетів).
Травматична гіфема. Призначають у дозі 0,1 г/кг маси тіла кожні 4 години (але не більше 24 г/добу) протягом 5 діб.
Метрорагії, асоційовані з внутрішньоматковими протизаплідними засобами. Призначають по 3 г (3 пакети) кожні 6 годин.
Профілактика і зупинка кровотечі при стоматологічних втручаннях. Дорослим призначають по 2-3 г (2-3 пакети) 3-5 разів на добу.
Для дорослих середня добова доза становить 10-18 г (10-18 пакетів), максимальна добова доза – 24 г (24 пакети). Курс лікування – 3-14 днів.
Грип, гострі респіраторні вірусні інфекції у дітей і дорослих.
Препарат застосовують перорально і місцево. Для перорального застосування препарат попередньо розчиняють з розрахунку 1 г (1 пакет) амінокапронової кислоти у двох столових ложках підсолодженої кип’яченої води, одержуючи таким чином 5 % розчин.
Перорально препарат призначають у дозах:
- дітям перших двох років життя – 1-2 г (1-2 пакети) на добу (20-40 мл 5 % розчину) – по 1-2 чайні ложки 4 рази на день (0,02-0,04 г/кг – разова доза), можна додавати до їжі або напоїв;
- дітям у віці 2-6 років – 2-4 г (2-4 пакети) на добу (40-80 мл 5 % розчину) – 1-2 столові ложки 4 рази на день;
- дітям у віці 7-10 років – 4-5 г (4-5 пакетів) на добу, запиваючи водою, або приймати з їжею чи напоями;
- підліткам та дорослим – 5-8 г (5-8 пакетів) на добу – по 1-2 пакети 4-5 разів на день, запиваючи водою, або приймати з їжею чи напоями.
Для точнішого приготування розчину та його дозування доцільно використовувати медичний шприц без голки об’ємом 10 або 20 мл.
Водночас рекомендовано застосування амінокапронової кислоти місцево. Кожні 3 години закладати у кожен носовий хід на 5-10 хвилин ватні турунди, рясно зволожені 5 % розчином амінокапронової кислоти, приготовленим на непідсолодженій воді, або у вказані терміни інстилювати (капати) по 3-5 крапель цього розчину у кожен носовий хід. Розчин також можна використовувати для інгаляцій.
При тяжких гіпертоксичних формах грипу або ГРВІ дози препарату можуть бути підвищені до рівня максимальних, що рекомендовані для дітей при помірно вираженому підвищенні фібринолітичної активності.
При лікуванні грипу та ГРВІ у дорослих препарат амінокапронової кислоти можна застосовувати у таких дозах, як і підліткам. Амінокапронову кислоту у разі необхідності можна застосовувати у комбінації з іншими противірусними препаратами та інтерфероном і його індукторами.
Інтраназальні інстиляції розчину амінокапронової кислоти (3-4 рази на день) доцільно проводити протягом епідемічного періоду з метою профілактики, що можна доповнити пероральним (як при лікуванні)застосуванням препарату в осередках інфекції при контакті з хворим.
Тривалість перорального застосування амінокапронової кислоти при грипі та ГРВІ складає 3-7 днів.
Тривалість лікування залежить від тяжкості захворювання і визначається лікарем індивідуально. Також лікар може коригувати дозу та призначати повторний курс лікування.

Передозування.
Симптоми: посилення побічних явищ, утворення тромбів, емболії. При тривалому застосуванні (більше 6 днів) високих доз (для дорослих – більше 24 г на добу) – геморагії.
Лікування: відміна препарату, симптоматична терапія.

Побічні ефекти.
Препарат зазвичай добре переноситься, проте можливе виникнення наступних побічних реакцій.
З боку серцево-судинної системи: ортостатична гіпотензія, субендокардіальний крововилив, брадикардія, аритмії.
З боку травного тракту: нудота, блювання, діарея.
З боку системи згортання крові: порушення згортання крові.
З боку нервової системи: головний біль, запаморочення, шум у вухах, судоми.
Інші: можливі реакції гіперчутливості (у т. ч. катаральні явища верхніх відділів дихальних шляхів), шкірне висипання, міоглобінурія, рабдоміоліз, гостра ниркова недостатність.
Побічні явища є рідкими і дозозалежними; при зниженні дози вони зазвичай зникають.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій.
При прийомі внутрішньо добре поєднується з тромбіном. Ефект препарату послаблюють антиагреганти та антикоагулянти прямої і непрямої дії. Спільне застосування з естрогенвмісними контрацептивами, фактором згортання крові IX підвищує ризик тромбоемболій.

Термін придатності. 2 роки.

Умови зберігання.
Зберігати в оригінальній упаковці при температурі не вище 25 oС.
Зберігати у недоступному для дітей місці.

Упаковка.
Порошок для орального застосування по 1 г у пакетах № 10 (1х10) або у пакетах спарених № 10 (2х5) у коробці.

Категорія відпуску. Без рецепта.