Ангилекс-Здоровье аналоги и цены

Всего найдено 110 аналогов Ангилекс-Здоровье
Все аналоги Ангилекс-Здоровье подобраны по международной системе классификации лекарственных средств АТС (анатомо-терапевтическо-химическая классификация).
Действующие вещества: Прочие препараты
Укажите ваш точный адрес, чтобы купить Ангилекс-Здоровье в ближайшей аптеке
Средняя цена
82
42 – 122 грн

Классификация лекарственного препарата Ангилекс-Здоровье

Аналоги по составу

У нижеперечисленных аналагов Ангилекс-Здоровье совпадают коды ATC. Аналоги подобраны по химической структуре лекарственного препарата и являются наиболее подходящими заменителями. Одинаковый состав, показания к применению, могут отличаться дозы действующих веществ.
Состав: хлоробутанол, гексэтидин, холина салицилат

Аналоги по показанию и способу применения

Аналоги совпадают по коду ATC 4-го уровня. Лекарственные препараты, имеющие различный состав, но могут быть схожи по показанию и способу применения.

Аналоги по коду ATC 3-го уровня

Аналоги совпадают по коду ATC 3-го уровня. Лекарственные препараты, имеющие различный состав, но могут быть схожи по показания и способу применения.
Все аналоги Ангилекс-Здоровье представлены исключительно в ознакомительных целях и не являются поводом для самостоятельного принятия решения о замене препарата. Перед употреблением препарата проконсультируйтесь с врачом и ознакомьтесь с инструкцией по применению.
САМОЛІКУВАННЯ МОЖЕ БУТИ ШКІДЛИВИМ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ'Я

ІНСТРУКЦІЯ
для медичного застосування препарату
АНГІЛЕКС-ЗДОРОВ’Я

Склад.
Діючі речовини: гексетидин, холіну саліцилат, хлорбутанол гемігідрат;
100 мл розчину містять гексетидину 0,1 г, холіну саліцилату 0,5 г, хлорбутанолу гемігідрату
0,25 г;
допоміжні речовини: сахарин натрію, полісорбат, кислота пропіонова, етанол 96 %, олія лимонна, олія анісова, ментол, олія м’яти перцевої, евкаліптол, метилсаліцилат, вода очищена.

Лікарська форма. Розчин для полоскання ротової порожнини.
Прозорий, злегка забарвлений розчин зі специфічним ароматним запахом.

Назва та місцезнаходження виробника. ТОВ “Фармацевтична компанія “Здоров’я”. Україна, 61013, м. Харків, вул. Шевченка, 22.

Фармакотерапевтична група. Код АТС. Препарати, що застосовують при захворюваннях горла. Антисептики. RО2A A20.
Фармакологічні властивості.
Властивості препарату зумовлені дією трьох його активних інгредієнтів - гексетидину, холіну саліцилату, хлорбутанолу.
Антибактеріальна та протигрибкова дія обумовлена гексетидином, який має антибактеріальну активність щодо грампозитивних та грамнегативних мікроорганізмів як аеробів, так і анаеробів. Щодо аеробних мікроорганізмів він чинить, в основному, бактеріостатичний вплив та слабкий - бактерицидний. На анаеробні мікроорганізми гексетидин чинить виражений бактерицидний ефект. Механізм дії гекситидину грунтується на конкурентному заміщенні тіаміну: структура гексетидину подібна до структури тіаміну, необхідного для росту мікроорганізмів.
Протизапальна дія обумовлена холіном саліцилатом, який належить до групи нестероїдних протизапальних засобів та чинить аналгезуючі, жарознижувальні та протизапальні ефекти.
Знеболювальна активність обумовлена також місцевим анестетиком хлорбутанолом, який застосовують в отоларингології (краплі у ніс, полоскання) та у стоматології (аплікації та зрошення), в основному, як знеболюючий засіб.
Фармакокінетика. Активні речовини фіксуються на слизовій оболонці ротової порожнини, звідки потім поступово вивільняються.

Показання для застосування. Місцеве лікування захворювань і запальних процесів ротової порожнини та глотки у дорослих та дітей старше 2,5 років: гінгівіти, стоматити; пародонтити; афти та біль при прорізуванні зубів; післяопераційний догляд за ротовою порожниною; ангіни, гострі та хронічні тонзиліти, фарингіти, ларингіти.

Протипоказання. Не застосовувати дітям молодше 2,5 років. Не застосовувати у разі виявлення алергії до компонентів препарату.

Особливі застереження. Не рекомендується тривале застосування, оскільки це може призвести до порушення мікробної рівноваги в ротовій порожнині та горлі.
Застосування у період вагітності або годування груддю. Під час вагітності і під час лактації препарат застосовують лише за призначенням лікаря і лише в тому випадку, коли користь від застосування препарату для матері перевищує ризик для плода.
Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами. Не впливає.
Діти. Застосовують у дітей віком старше 2,5 років. Безпека застосування препарату у дітей молодше 2,5 років не досліджена.

Спосіб застосування та дози. Застосовують як місцевий засіб для полоскання ротової порожнини.
Для одного полоскання ротової порожнини: 2 чайні ложки препарату розчинити в ¼ склянки теплої води. Від 2 до 4 полоскань на добу. Не ковтати.
Курс лікування – не більше 5 днів.

Передозування. Повідомлень щодо передозування препарату не надходило.

Побічні реакції. Алергічні реакції: подразнення, шкірні реакції. У цьому випадку лікування необхідно припинити.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Не застосовувати разом з препаратами, що містять антисептики.

Термін придатності. 3 роки.

Умови зберігання. Зберігати в оригінальній упаковці при температурі не вище 25ºС.
Не заморожувати. Зберігати в недоступному для дітей місці.

Упаковка. Флакон по 120 мл у коробці.

Категорія відпуску. Без рецепта.