Артромега инструкция по применению

Укажите ваш точный адрес, чтобы купить Артромега в ближайшей аптеке

«АРТРОМЕГА»
сучасний
МегаКомплекс
хондропротекторів

  • Сприяє відновленню суглобів
  • Зміцнює хрящову тканину
  • Має протизапальні властивості

Лише 2 таблетки на добу!

Рекомендації щодо застосування:
АРТРОМЕГА рекомендована як додаткове джерело хондропротекторів, вітамінів, мінералів та антиоксидантів з метою нормалізації функціонального стану опорно-рухового апарату, зокрема суглобів та кісток, при дегенеративно-запальних станах, надмірних фізичних навантаженнях та травмах суглобів.

АРТРОМЕГА містить комплекс біологічно активних речовин – хондропротекторів, вітамінів, мінералів та антиоксидантів, – призначений для нормалізації функціонального стану опорно-рухового апарату, профілактики та пом’якшення перебігу дегенеративно- дистрофічних й запальних захворювань суглобів (остеохондроз, артроз тощо), які супроводжуються больовим синдромом, крепітацією (хрусткий звук), ранковою скутістю або деформацією суглобів.
Біологічно активні речовини, що входять до складу АРТРОМЕГА сприяють відновленню та регенерації суглобів та кісток після травм, фізичних навантажень, в тому числі спортивних, а також інгібують (уповільнюють) дегенеративні процеси у суглобах.

Протипоказання: індивідуальна чутливість до будь-якого з компонентів, вагітність та період лактації.

Функціональні властивості
Склад: 1 таблетка містить: активні інгредієнти: акулячий хрящ (порошок) — 375 мг, глюкозамін сульфат — 250 мг, хондроїтин сульфат — 200 мг, новозеландські зелені мідії (порошок) — 125 мг, метилсульфонілметан — 125 мг, люцерна, наземна частина рослини (порошок) -12,5 мг, L-гістидин — 5 мг, вітамін С (аскорбінова кислота) — 0,5 мг, вітамін В1 (тіаміну гідрохлорид) — 0,5 мг, вітамін В2 (рибофлавін) — 0,5 мг, вітамін В3 (ніацинамід) — 0,5 мг, вітамін В6 (піроксидин гідрохлорид) — 0,5 мг, бор (у формі хелатного амінокислотного комплексу) — 0,5 мг, екстракт плодів юки — 0,5 мг (29% сапонінів), гарпагофітуму коріння (порошок) — 0,5 мг, цетил мірістолеат — 0,5 мг, вітамін Е (D-альфа токоферолу ацетат) — 0,1 мг, марганець (у формі сульфату марганцю) — 160 мкг, цинк (у формі хелатного амінокислотного комплексу) — 100 мкг, мідь (у формі хелатного амінокислотного комплексу) — 50 мкг, вітамін А — 15 мкг, селен (у формі хелатного амінокислотного комплексу) — 10 мкг, хром (у формі хелатного амінокислотного комплексу) — 10 мкг, вітамін В12 (у формі ціанкобаламіну) — 1 мкг.

Глюкозамін сульфат має хондропротекторні властивості, селективно діє на суглобний хрящ, є специфічним субстратом та стимулятором синтезу гіалуронової кислоти та протеогліканів, інгібує утворення пероксидних радикалів та ферментів, які обумовлюють руйнування хрящової тканини. Нормалізує продукування внутрішньосуглобової рідини, має протизапальні та знеболювальні властивості, сприяє покращенню рухливості суглобів.
Хондроїтин сульфат – високомолекулярний мукополісахарид, специфічний компонент хряща; виробляється хрящовою тканиною суглобів, входить до складу синовіальної рідини; сприяє відкладенню кальцію у кістках. Підсилює синтез гіалуронової кислоти, зміцнюючи сполучнотканинні структури (хрящі, сухожилля, зв’язки) та шкіру. Має анальгетичні та протизапальні властивості. Здатен зберігати воду в товщі хряща у вигляді водних порожнин, що забезпечує амортизаційні властивості суглобів. Хондроїтин інгібує дію специфічних ферментів, що руйнують сполучну тканину. Зменшує потребу у нестероїдних протизапальних засобах при лікуванні остеоартриту.
Метилсульфонілметан (МСМ) – біодоступне джерело сірки, яка необхідна для синтезу колагену — фібрилярного білку хрящової і сполучної тканин. МСМ підвищує біодоступність вітаміну С, глюкозаміну та хондроїтину, сприяє видаленню токсинів з тканин, відновленню ушкоджених клітин сполучної тканини та підвищенню їх еластичності.
Новозеландські зелені мідії містять велику кількість глюкозаміногліканів, мінералів (Si, Ca, Mg, Fe, Zn, Cu, I, Se), омега-3 та омега-6 жирних кислот – речовин, необхідних для зміцнення і відновлення хрящової тканини.
Акулячий хрящ є джерелом біодоступного хондроїтину, необхідного для регенерації хрящової тканини і синтезу синовіальної рідини при різних метаболічних порушеннях у хрящовій тканині або надмірному фізичному навантаженні на опорно-руховий апарат. До складу хряща акули входять також мукополісахариди і мінеральні речовини (Са, Р).
Екстракт юки містить значну кількість сапонінів, які інгібують синтез речовин, що викликають запалення, зменшуючи больовий синдром у суглобах.
Гарпагофітум (Harpagophytum procumbens) – лікарська рослина, що містить біологічно активні речовини – фітостероли та гарпагозид, які обумовлюють протизапальні, протиревматичні, знеболюючі та седативні властивості; сприяє зменшенню набряків, больового синдрому та підвищенню рухливості суглобів.
Цетил мірістолеат сприяє збільшенню рухливості суглобів шляхом поліпшення в’язкості синовіальної (внутрішньосуглобової) рідини; регулює вироблення простагландинів і лейкотриєнів, модулює гіперімунні та аутоімунні реакції, які характерні при ревматоїдному артриті.
L-гістидин – амінокислота, що приймає участь у багатьох процесах біосинтезу. Має протизапальні та антиокислювальні властивості. Завдяки L-гістидину в організмі зменшується кількість вільних радикалів, що руйнують м’язову тканину.
Порошок люцерни містить мінерали (Са, Mg, Р, Мn, Fe, Zn, Cu, К, Na, F), а також хлорофіл, ізофлавони, вітаміни (А, D, В1, В2, В12, С, Е, К), амінокислоти, антоціани, клітковину, вуглеводи (фруктоза, сахароза, ксилоза), органічні кислоти (лауринова, яблучна, щавлева) та характеризується загальнозміцнювальними властивостями.

Вітамін А забезпечує нормальне функціонування органу зору. Регулює обмінні процеси в шкірі, слизових оболонках очей, дихальних, травних і сечових шляхах; підвищує опірність організму до інфекцій. Впливає на функцію біологічних мембран та ендокринних залоз, тканинне дихання.
Вітамін С бере участь у різних видах обміну речовин, сприяє засвоєнню організмом низки вітамінів, регулює обмін холестерину. Забезпечує нормальне функціонування нервової системи, печінки, залоз внутрішньої секреції (гіпофіз, надниркові залози, щитоподібна залоза тощо). Підтримує міцність стінок кровоносних судин (через участь у синтезі колагену — проміжної сполучної тканини), підвищує стійкість організму до зовнішніх впливів та інфекцій.
Токофероли (вітамін Е) – активні антиоксиданти, які справляють антиокисну дію на внутрішньоклітинні ліпіди, охороняють їх від пероксидації. Впливають на функцію статевих та інших ендокринних залоз, діяльність м’язів, сприяють засвоєнню жирів, вітамінів А і Д, беруть участь в обміні білків та вуглеводів.
Вітамін В1 регулює біологічний процес декарбоксилювання піровиноградної кислоти, процеси синтезу жирних кислот, дезамінування і переамінування амінокислот. Необхідний для утворення ацетилхоліну – передавача нервових імпульсів. Забезпечує нормальне функціонування нервової (центральної і переферійної), серцево-судинної, травної, ендокринної та інших систем організму.
Вітамін В2: головне призначення – регуляція обміну амінокислот, з яких утворюються білки клітин і тканин організму. Поліпшує світловий та колірний зір, функціональний стан нервової, серцево-судинної і травної систем. Стимулює кровотворення, бере участь у регуляції функції печінки, шкіри, слизових оболонок тощо.
Вітамін В3 (ніацин) бере участь в обміні вуглеводів, білків, холестерину та інших нутриєнтів, впливає на функціональну активність різних органів і систем (серцево-судинну, кровотворну, травну, нервову тощо). Входячи до складу ферментів кодегідраз, ніацин прискорює окисно-відновні реакції.
Вітамін В6 регулює обмін білків, жирів і вуглеводів. Необхідний для засвоєння організмом триптофану, метіоніну, цистеїну та інших амінокислот. Бере участь в утворенні арахідонової кислоти з ліноленової і вітаміну РР із триптофану. Доведена ліпотропна дія, стимулює утворення гемоглобіну.
Вітамін В12: біологічна дія тісно пов’язана із гастромукопротеїдом (внутрішнім чинником Касла), який відіграє важливу роль у механізмі всмоктування кобаламінів. Основна дія кобаламінів – антианемічна. Вони беруть участь у синтезі амінокислот (метіоніну, тирозину, серину тощо), нуклеїнових кислот, пуринів і піримідинів, чинять ліпотропну дію.

Макро- та мікроелементи.
Марганець: головна біологічна дія – зв’язок з процесами осифікації та станом кісткової тканини. Доведений стимулювальний вплив марганцю на процеси кровотворення в комплексі із залізом, міддю, кобальтом; бере участь в обміні жирів (ліпотропна дія), вітамінів (В1, С); доведений його зв’язок з процесами статевого розвитку та розмноження.
Цинк необхідний для нормальної функції залоз внутрішньої секреції (гіпофіза, підшлункової, передміхурової і статевих). Має ліпотропні і кровотворні властивості, входить до складу інсуліну і низки ферментів, які забезпечують процеси дихання. Дефіцит цинку в раціонах харчування веде до порушень статевого розвитку чоловіків, що отримало назву «хвороба Прасада».
Мідь необхідна для синтезу гемоглобіну й утворення інших залізопорфіринів, у процесах перетворення заліза, що надходить з їжею в органічно зв’язану форму; активує еритропоез.
Бор нормалізує роботу ендокринних залоз, сприяє поліпшенню обміну магнію, фтору та кальцію – мінералів, які являються основними матеріалами для «будівництва» кісток, сприяють зміцненню та поліпшенню структури скелету.
Селен – мікроелемент з антиоксидантними властивостями, головна функція якого, це участь в синтезі глутатіонпероксидази — ключового компонента ендогенної системи антиоксидантів, яка забезпечує захист організму від дії вільних радикалів.
Хром приймає участь у метаболізмі глюкози, посилюючи дію інсуліну.

Спосіб застосування та рекомендована доза:
вживати дорослим та дітям віком від 12 років та старше по 2 таблетки на добу після прийому їжі, запиваючи достатньою кількістю питної води.
Курс застосування становить 1 місяць.
У разі необхідності курс можна повторити після перерви в 1 місяць.
Перед застосуванням рекомендована консультація лікаря.

Споживча (харчова) і енергетична цінність (калорійність) на 100 г:
білки — 7,0 г, вуглеводи — 25,0 г, жири — 2,0 г; 146 ккал/611 кДж.

Виробник:
ПрайветЛейбл Нутрасьютікалс ЛЛС, 1900 Бівер Рідж Сиркл, Нокросс, Джорджія, 30071, США.

Добавка дієтична. Не є лікарським засобом.
Висновок ДСЕЕ № 05.03.02-03/3131 від 21.01.2014 р.