Артросан цены в аптеках Первомайск

Цены на Артросан в аптеках Первомайск:
найдено 4 предложения и 3 аптеки.
Все цены и наличие Артросан актуальны на сегодняшний день. Купить перепарат вы сможете в любой из нижеперечисленных аптек Первомайск.
Средняя цена
48
45.84 – 54.66 грн
Условия пользования


Артросан инструкция

Iнструкцiя
для медичного застосування препарату
Артросан

Застосовується при артритах, артрозах, остеохондрозі хребта, зокрема з радикулярним синдромом, інших запально-деструктивних процесах опорно-рухового апарату, при невралгії та забитті м’яких тканин.
Клінічно підтверджено, що фітоконцентрат Артросан високоефективний при всіх захворюваннях суглобів та хребта, навіть з деструктивними змінами. Більш ефективний при зовнішньому застосуванні і тому використовується переважно місцево. Має протизапальну, розсмоктуючу, зігріваючу та знеболюючу дію. За умови втирання Артросана у ділянку запалених чи деформованих суглобів відбувається швидке зменшення болю, набряку, почервоніння, а відновлення хрящових тканин суглобів значно прискорюється. Яскравий ефект досягається при втиранні фітоконцентрату в область хребта, швидко зменшуються явища скутості спини та покращується гнучкість хребта, з’являється легкість у тілі.
При тривалому застосуванні поліпшується структура хрящів, суглобів і міжхребцевих дисків, про що переконливо свідчать повторні рентгенологічні обстеження.

Показання до застосування:
Протизапальний та знеболюючий ефект Артросана дозволяє використовувати його при невралгічних болях. У випадку забиття м’яких тканин (без пошкодження шкіри) рекомендується розтирання цим фітоконцентратом починаючи з 2 - 3 дня після травми. Це прискорює розсмоктування синців та набряків, зменшує біль.

Людям з підвищеними навантаженнями на опорно-руховий апарат доцільно застосовувати Артросан з профілактичною метою.

Спосіб застосування:
дорослим по 1 ч.л. на півсклянки води за 30 хвилин до їди або через 30 хвилин після їди один-два рази на день. Курс -3 тижні. Повторний курс після двотижневої перерви.
Фітоконцентрат можна застосовувати для розтирань (розведення з водою 1:3) 2-5 разів на день, по 2-3 хвилини, або для щоденних компресів. Не рекомендується наносити на слизові оболонки та пошкоджену шкіру.

Побічнi ефекти:
Побічних ефектів при використанні Артросана, під час апробацій у клініках не було (на упаковці вказані загальні обмеження).

Склад:
водно-спиртові екстракти листя алое, квіток і насіння каштану, плодів шипшини, чаги, прополісу.