Аспаркам аналоги и цены

Всего найдено 18 аналогов Аспаркам
Все аналоги Аспаркам подобраны по международной системе классификации лекарственных средств АТС (анатомо-терапевтическо-химическая классификация).
Действующие вещества: Магния аспартат, комбинации
Укажите ваш точный адрес, чтобы купить Аспаркам в ближайшей аптеке
Средняя цена
16
0.64 – 884.8 грн

Классификация лекарственного препарата Аспаркам
 • Пищеварительный тракт и обмен веществ
  • Минеральные добавки
   • Прочие минеральные вещества
    • Препараты магния
     • Магния аспартат, комбинации

Аналоги по составу

У нижеперечисленных аналагов Аспаркам совпадают коды ATC. Аналоги подобраны по химической структуре лекарственного препарата и являются наиболее подходящими заменителями. Одинаковый состав, показания к применению, могут отличаться дозы действующих веществ.
Состав: калия аспарагинат, магния аспарагинат

Аналоги по показанию и способу применения

Аналоги совпадают по коду ATC 4-го уровня. Лекарственные препараты, имеющие различный состав, но могут быть схожи по показанию и способу применения.

Аналоги по коду ATC 3-го уровня

Аналоги совпадают по коду ATC 3-го уровня. Лекарственные препараты, имеющие различный состав, но могут быть схожи по показания и способу применения.
Все аналоги Аспаркам представлены исключительно в ознакомительных целях и не являются поводом для самостоятельного принятия решения о замене препарата. Перед употреблением препарата проконсультируйтесь с врачом и ознакомьтесь с инструкцией по применению.
САМОЛІКУВАННЯ МОЖЕ БУТИ ШКІДЛИВИМ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ'Я

ІНСТРУКЦІЯ
для медичного застосування препарату
АСПАРКАМ
(АSРАRСАМ)

Загальна характеристика:

хімічна назва:магнієва сіль D,L-аспарагінової кислоти, калієва сіль D,L-аспарагінової кислоти;

основні фізико-хімічні властивості:таблетки білого кольору, з гладкою поверхнею, плоско циліндричні, з рискою, зі специфічним запахом; на поверхні таблеток допускається мармуровість;

склад: 1 таблетка містить магнію аспарагін ату 0,175 г, калію аспарагін ату 0,175 г;

допоміжні речовини: крохмаль кукурудзяний або крохмаль картопляний, тальк, кальцію стеарат, твін-80.

Форма випуску.Таблетки.

Фармакотерапевтична група.Мінеральні добавки. Магнію аспартат, комбінації.

Код АТСА 12С С 55*.

Фармакологічні властивості.

Фармакодинаміка. Аспаркам належить до лікарських засобів, які регулюють метаболічні процеси. Механізм дії пов’язаний з властивістю аспарагін атів переносити іони магнію і калію у внутрішньоклітинний простір та участю їх у метаболічних процесах. Аспаркам усуває дисбаланс електролітів, дефіцит магнію і калію, знижує збудливість і провідність міокарда, виявляє помірний анти аритмічний ефект, поліпшує обмін речовин у міокарді та коронарний кровообіг, а також зменшує чутливість міокарда до серцевихглікозидів і прояви їх токсичності. Іони Мg2+активують Na+,K+–АТФазу, у зв’язку з чим знижується внутрішньоклітинна концентрація іонів Na+і зростає надходження іонів К+у клітини. При зниженні концентрації іонів Na+всередині клітини відбувається гальмування обміну іонів Na+та Са2+у гладеньких м’язах судин, що призводить до їх релаксації. Іони К+стимулюють синтез АТФ, глікогену, білків, ацетилхоліну. Іони К+і Мg2+підтримують поляризацію клітинних мембран. Аспарагін ат є переносником іонів К+і Мg2+і сприяє їх надходженню у внутрішньоклітинний простір. Надходячи у клітини, аспарагін ат також включається у процеси метаболізму, сприяє синтезу амін окислот, аміноцукрів, нуклеотидів, азотвмісних ліпідів, коригує порушення енергетичного обміну ішемізованого міокарда.

Фармакокінетика. Швидко та повністю всмоктується, виводиться переважно нирками. Концентрація калію і магнію в крові досягає максимуму через 1 - 2 години після прийому препарату. Із крові препарат надходить всередину кардіоміоцитів у формі іонів К+, Мg2+та аспарагін ату і включається в клітинний метаболізм.

Показання для застосування.Стани, які супроводжуються гіпокаліємією ігіпомагніємією (у тому числі передозування салуретиків); порушення ритму серця, у тому числі обумовлені токсичною дією препаратів наперстянки (у складі комбінованої терапії).

Спосіб застосування та дози.Внутрішньо, дорослим – по 1 - 2 таблетки 3рази на день після їди. Курс лікування – 3 - 4 тижні.

Побічна дія.Можливі: нудота, блювання, діарея, біль уживоті, порушення провідності міокарда.

Протипоказання.Гостра та хронічна ниркова недостатність, гіперкаліємія, гіпермагніємія, підвищена чутливість до компонентів препарату, гемоліз, гострий метаболічний ацидоз, міастенія, порушення атріовентрикулярноїпровідності ІІ - ІІІ ступеня.

При поєднанні атріовентрикулярної блокади з порушенням ритму препарат не призначають.

Передозування.

Симптоми гіпермагніємії: почервоніння обличчя, спрага, пониження артеріального тиску, гіпорефлексія, порушення нервово-м’язової передачі, пригнічення дихання, аритмії, судоми (при використанні в дозах, що значно перевищують середні терапевтичні).

Лікування:промивання шлунка, парентеральневведення препаратів кальцію.

Особливості застосування.При наявності атріовентрикулярної блокади застосування препарату не рекомендується. Аспаркам застосовують при терапії серцевими глікозидами та салуретиками для профілактики виникнення глікозидної інтоксикації.

Вагітність і лактація.

Застосування препарату можливо лише тоді, коли очікувана користь для матері перевищує потенційний ризик для плода або дитини.

Педіатрія.

Досвіду застосування препарату у дітей немає.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами.Аспаркам знижує чутливість до серцевихглікозидів. Одночасне застосування Аспаркаму з калій зберігаючи ми діуретиками та інгібіторами АПФ підвищує ризик розвитку гіперкаліємії (слід контролю ватирівень калію в плазмі). Препарат гальмує всмоктування пероральних форм тетрацикліну, солей заліза і фториду натрію (необхідно дотримуватися 3-годинного інтервалу між прийомами). При одночасному застосуванні з інгібіторами ангіотензинперетворюючого ферменту (еналаприл, каптоприл, периндоприлта ін.), бета-адрено блокаторами (атенолол, бісопролол, карведилол та ін.) циклоспорином, калій зберігаючи ми діуретиками (тріамтерен, спіронолактон та ін.) посилюється пригнічу вальний вплив на перистальтику кишечнику. При одночасному застосуванні з антидеполяризуючими міо релаксантами підсилюється нервово-м’язоваблокада, із засобами для наркозу (кетамін, гексанал, фторотан та ін.) –пригнічується центральна нервова система. Препарат знижує ефективністьнеоміцину, полі міксину В, тетрацикліну і стрептоміцину. Аспаркам посилює ефект лікарських засобів, які стимулюють трофічні процеси в міокарді; запобігає розвитку гіпокаліємії, зумовленої застосуванням салуретиків, кортикостероїдів, серцевих глікозидів.

Умови та термін зберігання.Зберігати в недоступному для дітей, сухому місці при температурі від +15оС до 25оС. Термін придатності – 3 роки.