Белогент аналоги и цены

Всего найдено 24 аналога Белогент
Все аналоги Белогент подобраны по международной системе классификации лекарственных средств АТС (анатомо-терапевтическо-химическая классификация).
Действующие вещества: Бетаметазон в комбинации с антибиотиками
Укажите ваш точный адрес, чтобы купить Белогент в ближайшей аптеке
Средняя цена
107
32 – 181 грн

Классификация лекарственного препарата Белогент

Аналоги по составу

У нижеперечисленных аналагов Белогент совпадают коды ATC. Аналоги подобраны по химической структуре лекарственного препарата и являются наиболее подходящими заменителями. Одинаковый состав, показания к применению, могут отличаться дозы действующих веществ.
Состав: бетаметазон, гентамицин

Аналоги по показанию и способу применения

Аналоги совпадают по коду ATC 4-го уровня. Лекарственные препараты, имеющие различный состав, но могут быть схожи по показанию и способу применения.

Аналоги по коду ATC 3-го уровня

Аналоги совпадают по коду ATC 3-го уровня. Лекарственные препараты, имеющие различный состав, но могут быть схожи по показания и способу применения.
Все аналоги Белогент представлены исключительно в ознакомительных целях и не являются поводом для самостоятельного принятия решения о замене препарата. Перед употреблением препарата проконсультируйтесь с врачом и ознакомьтесь с инструкцией по применению.
САМОЛІКУВАННЯ МОЖЕ БУТИ ШКІДЛИВИМ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ'Я

ІНСТРУКЦІЯ
для медичного застосування препарату
БЕЛОГЕНТ
(BELOGENT®)


Склад:
діюча речовина:
1 г крему містить 0,5 мг бетаметазону дипропіонату та 1,0 мг гентаміцину сульфату;
допоміжні речовини: натрію дигідрофосфат, хлоркрезол, кислота фосфорна, парафін білий м’який, олія мінеральна, макроголу цетостеариловий ефір, спирт цетостеариловий, натрію гідроксид, вода очищена.

Лікарська форма.
Крем для зовнішнього застосування.

Фармакотерапевтична група.
Кортикостероїди для застосування в дерматології. Активні кортикостероїди в комбінації з антибіотиками.
Код АТС D07С С01.

Клінічні характеристики.
Показання.
Мокнучі запальні стани шкіри, ускладнені вторинною бактеріальною інфекцією, що супроводжуються надмірним кератозом, свербежем або вираженими алергічними реакціями, атиповий дерматит, себорейний дерматит, простий хронічний лишай, псоріаз, алергічний контактний дерматит.

Протипоказання.
Підвищена чутливість до кортикостероїдів, гентаміцину або компонентів препарату. Вірусні, грибкові або туберкульозні захворювання шкіри, шкірні реакції після вакцинації, новоутворення шкіри, рожеві вугри, вітряна віспа, ВІЛ-інфекція, оперізувальний лишай, відкритокутова глаукома, флебіти і трофічні виразки. Вагітність. Період годування груддю. Не застосовувати на великих ділянках ураженої шкіри, особливо у випадках порушення цілісності шкіри, наприклад при опіках. Не застосовувати на шкірі обличчя. Дитячий вік до 2 років.

Спосіб застосування та дози.
Белогент, крем, застосовують лише нашкірно.
Крем наносять тонким шаром, легко втираючи, на уражену поверхню шкіри 2 - 3 рази на добу, залежно від тяжкості стану. Не слід застосовувати крем під оклюзійну пов’язку. Якщо вкрай необхідним є використання пов’язки, потрібно накладати пов’язку, яка пропускає повітря та не використовувати ущільнюючу, клейончасту пов’язку. Не слід проводити лікування довше 2 тижнів. Не застосовувати протягом одного тижня більше 45 г крему.

Побічні реакції.
При застосуванні препарату, особливо під оклюзійними пов’язками, можуть виникати: відчуття печіння, свербіж, подразнення, сухість, фолікуліт, акнеподібні висипання, місцева гіпопігментація або гіперпігментація, періоральний дерматит, мацерація шкіри, вторинна інфекція, атрофія шкіри, стриї, пітниця.
При застосуванні довше рекомендованого терміну можуть виникнути вугри, стероїдна пурпура, пригнічення росту епідермісу, атрофія підшкірної клітковини, розширення дрібних кровоносних судин, фолікуліт.
При застосуванні на шкірі обличчя може спричинити пероральний дерматит.
Після застосування на шкірі повік іноді може спричинятися посилення виявів глаукоми або прискорення розвитку катаракти.
При тривалому застосуванні лікарський засіб може спричинити значну загальну дію, яка характеризується появою набряків, артеріальної гіпертензії, зниженням резистентності до інфекції.

Передозування.
Після тривалого застосування на великій поверхні шкіри може виявитися у формі зменшення резистентності організму до інфекцій, артеріальної гіпертензії, набряків.
У разі нанесення препарату на великі уражені ділянки шкіри протягом тривалого періоду (більше 3 тижнів) та при застосуванні оклюзійної пов'язки, а також при тривалому застосуванні у дітей, хворих на ниркову недостатність, може виникнути підвищена абсорбція і прояв системної дії, при цьому можливий розвиток пригнічення функції системи гіпоталамус/гіпофіз/надниркові залози з уповільненням росту,гіперглікемією, глюкозурією і синдромом Кушинга.
Надмірне або довготривале лікування гентаміцином може призвести до загострення грибкових захворювань або розвитку суперінфекції.
Терапія при передозуванні.
У випадку передозування препарат необхідно відмінити. Терапія симптоматична із застосуванням звичайних заходів для підтримки нормального функціонування організму. За необхідності проводять корекцію електролітного балансу. У випадку хронічної токсичної дії рекомендується поступова відміна препарату.

Застосування у період вагітності або годування груддю.
Не рекомендується застосовувати препарат у період вагітності або годування груддю.
За необхідності застосування крему Белогент слід припинити годування груддю. Уникати контакту дитини з ділянкою шкіри матері, на яку наноситься крем.

Діти.
Не застосовувати для лікування дітей віком до 2 років.
Застосування у дітей можливе виключно за призначенням та під ретельним наглядом лікаря.
Оскільки відношення поверхні шкіри тіла щодо маси тіла у дітей вище, ніж у дорослих, може спостерігатися підвищена абсорбція при місцевому застосуванні, що може призвести до системних токсичних проявів. Тому застосовувати препарат для дітей необхідно з великою обережністю та в мінімально короткий термін.

Особливості застосування.
Белогент, крем, застосовують для лікування мокрих, гострих дерматозів.
Якщо при застосуванні препарату спостерігаються реакції гіперчутливості (подразнення шкіри, яке супроводжується свербежем, печінням та почервонінням), терапію потрібно негайно припинити.
Не рекомендується застосування Белогенту, крему, під оклюзійні пов'язки, крім випадків, коли це необхідно. Не рекомендується застосування препарату на шкірі обличчя внаслідок можливої появи дерматиту, подібного до розацеа, періорального дерматиту та акне.
Не застосовувати на великих ділянках ураженої шкіри, особливо у випадках порушення цілісності шкіри, наприклад, при опіках. Не застосовувати для лікування дітей віком до 2 років.
Белогент, крем, не можна застосовувати для лікування очей і навколо очей внаслідок можливості виникнення катаракти, глаукоми, грибкових хвороб очей, а також загострення герпесу.
Препарат не застосовують для лікування варикозних розширень вен під колінами (виразка гомілки).
Після накладання крему на шкіру не слід застосовувати клейончасту пов’язку, яка спричиняє збільшення вологості і підвищення температури шкіри.
Певні місця на тілі, такі як пах, пахви, періанальні ділянки, де існує природна оклюзія, чутливіші до виникнення стрий при лікуванні препаратом, тому застосування препарату на даних ділянках необхідно максимально обмежити.
При довготривалому застосуванні крему на великій поверхні тіла збільшується його всмоктування і збільшується частота появи побічних реакцій, таких як набряки, артеріальна гіпертензія, збільшення вмісту глюкози у крові, зниження резистентності організму.
Коли відбувається посилення дії інфекції у місці застосування, може бути призначено додаткове протимікробне або протигрибкове лікування.
Слід пам'ятати, що тривала місцева терапія гентаміцином може спричинити розвиток мікроорганізмів, стійких до аміноглікозидів. Тому місцева терапія не рекомендується у пацієнтів з імунодефіцитом або інших пацієнтів груп високого ризику. Якщо протягом лікування спостерігається стійкість розвитку суперінфекції, лікування гентаміцином слід призупинити та призначити відповідне лікування.
Пацієнт повинен повідомити лікарю про всі побічні реакції, які виникли під час застосування лікарського засобу.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами.
Дані щодо впливу препарату Белогент, крем, на здатність керувати автотранспортом або працювати з іншими механізмами відсутні.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій.
Під час лікування кортикостероїдами не слід проводити профілактичні щеплення.

Фармакологічні властивості.
Фармакодинаміка.
Препарат для місцевого застосування.
Складові крему Белогент чинять комбіновану дію при лікуванні запальних змін шкіри алергічної етіології, додатково ускладнених бактеріальною інфекцією, перебіг яких супроводжується надмірним кератозом.
Бетаметазону дипропіонат є синтетичним фтористим похідним гідрокортизону. Легко проникає крізь шкіру, виявляючи сильну місцеву протизапальну, протисвербіжну і протиалергійну дію. Усуває причини утворення запальних процесів, перешкоджає вивільненню гістаміну та появі місцевих симптомів алергії. Завдяки місцевій судинозвужувальній дії зменшує ексудативні реакції.
Гентаміцину сульфат належить до антибіотиків широкого спектра дії. Чинить антибактеріальну дію щодо грамнегативних бактерій і деяких грампозитивних бактерій. Показаннями для його застосування у формі мазі є вторинні інфекції при шкірних захворюваннях, якщо інфікування спричинене бактеріями, чутливими до гентаміцину, а також при підозрі на таку інфекцію.
Фармакокінетика.
Бетаметазону дипропіонат не біотрансформується в шкірі (абсорбція не перевищує 1%). Після проникнення крізь шкіру в організм біотрансформується в печінці і виводиться, в основному, із сечею, в меншій кількості - із жовчю. Всмоктування бетаметазону дипропіонату крізь шкіру збільшується при застосуванні на ніжній шкірі, в ділянці складок, при застосуванні на шкірі з ушкодженим епідермісом або шкірі, ушкодженій запальним процесом. Крім того, всмоктування збільшується при частому застосуванні лікарського засобу або після застосування на великій поверхні шкіри. Всмоктування бетаметазону дипропіонату крізь шкіру в осіб молодого віку виражено сильніше, ніж у дорослих.
Гентаміцину сульфат після місцевого застосування на неушкодженій шкірі не всмоктується, але після застосування на шкірі, ушкодженій травмою, опіком і виразками, може піддаватися системній абсорбції.
Гентаміцину сульфат не біотрансформується в організмі і виводиться із сечею в незміненому вигляді.

Фармацевтичні характеристики.
Основні фізико-хімічні властивості:
білий, гомогенний крем без механічних включень.

Термін придатності.
4 роки.

Умови зберігання.
Зберігати в недоступному для дітей місці, при температурі не вище 25 °С.

Упаковка.
По 15 г або 30 г у тубі. 1 туба у картонній пачці.

Категорія відпуску.
За рецептом.

Виробник.
БЕЛУПО, ліки та косметика д.д.

Місцезнаходження.
Вул. Даніца, 5, м. Копривниця, Хорватія.