Береза аналоги и цены

Всего найдено 27 аналогов Береза
Все аналоги Береза подобраны по международной системе классификации лекарственных средств АТС (анатомо-терапевтическо-химическая классификация).
Действующие вещества: Прочие диуретики, действующие на кортикальный сегмент петли Генле
Укажите ваш точный адрес, чтобы купить Береза в ближайшей аптеке
Средняя цена
39
6 – 72 грн

Классификация лекарственного препарата Береза

Аналоги по составу

У нижеперечисленных аналагов Береза совпадают коды ATC. Аналоги подобраны по химической структуре лекарственного препарата и являются наиболее подходящими заменителями. Одинаковый состав, показания к применению, могут отличаться дозы действующих веществ.
Состав: Береза

Аналоги по показанию и способу применения

Аналоги совпадают по коду ATC 4-го уровня. Лекарственные препараты, имеющие различный состав, но могут быть схожи по показанию и способу применения.

Аналоги по коду ATC 3-го уровня

Аналоги совпадают по коду ATC 3-го уровня. Лекарственные препараты, имеющие различный состав, но могут быть схожи по показания и способу применения.
Все аналоги Береза представлены исключительно в ознакомительных целях и не являются поводом для самостоятельного принятия решения о замене препарата. Перед употреблением препарата проконсультируйтесь с врачом и ознакомьтесь с инструкцией по применению.
САМОЛІКУВАННЯ МОЖЕ БУТИ ШКІДЛИВИМ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ'Я

ІНСТРУКЦІЯ
для медичного застосування препарату
БЕРЕЗОВІ БРУНЬКИ

Склад лікарського засобу: березові бруньки.
Лікарська форма. Бруньки.
Назва і місцезнаходження виробника. ПрАТ «Ліктрави».
Україна, 10001, м. Житомир, Київське шосе, будинок, 21.
Фармакотерапевтична група. Сечогінні препарати.
Код АТС С03В Х10.
Показання для застосування. Хронічні запальні захворювання нирок та сечового міхура; сечокам’яна хвороба; набряки серцевого походження; захворювання печінки та жовчовивідних шляхів із порушенням жовчовиділення; ларингіти, бронхіти, трахеїти.
Протипоказання. Ниркова недостатність, гострі запальні захворювання нирок, період вагітності і годування груддю, дитячий вік до 12 років, гіперчутливість до препарату.
Належні заходи безпеки при застосуванні. Перед початком лікування проконсультуйтеся з лікарем.
Спосіб застосування та дози. 1 столову ложку бруньок вміщують в емальований посуд, заливають 200 мл гарячої кип’яченої води, закривають кришкою і настоюють на киплячій водяній бані 15 хв. Охолоджують при кімнатній температурі 45 хв, проціджують, залишок віджимають до процідженого настою. Об'єм настою доводять кип’яченою водою до 200 мл. Дорослі приймають у теплому вигляді по 1/3 склянки 2-3 рази на день за 15-20 хв до їди. Діти 12-14 років - по 1/4 склянки, старше 14 років - по 1/3 склянки 2-3 рази на день за 15-20 хв до їди. Перед вживанням настій рекомендується збовтувати.
10 г бруньок вміщують в емальований посуд, заливають 200 мл гарячої кип’яченої води, закривають кришкою і настоюють на киплячій водяній бані 15 хв. Охолоджують при кімнатній температурі 45 хв, проціджують, залишок віджимають до процідженого настою. Об'єм настою доводять кип’яченою водою до 200 мл. Дорослі приймають у теплому вигляді по 1/3 склянки 2-3 рази на день за 15-20 хв до їди. Діти 12-14 років - по 1/4 склянки, старше 14 років - по 1/3 склянки 2-3 рази на день за 15-20 хв до їди. Перед вживанням настій рекомендується збовтувати.
Тривалість лікування визначає лікар індивідуально.
Передозування. Повідомлень щодо передозування препарату не надходило.
Побічні ефекти. Можливі прояви подразнювальної дії настою на ниркову тканину, алергічні реакції (гіперемія, висипи, свербіж та набрякання шкіри). При появі побічних реакцій припинити прийом препарату та звернутися до лікаря.
Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Невідома.
Термін придатності. 2 роки. Не застосовувати після закінчення терміну придатності.
Умови зберігання. Зберігати у недоступному для дітей, сухому, захищеному від світла місці. Настій – у прохолодному (8-15 ˚С) місці не більше 2 діб.
Упаковка. По 50 г у пачках з внутрішнім пакетом; по 10 г у пакетах.
Категорія відпуску. Без рецепта.