Биовиталь Киндер инструкция по применению

Укажите ваш точный адрес, чтобы купить Биовиталь Киндер в ближайшей аптеке
ІНСТРУКЦІЯ
для медичного застосування вітамінів
БІОВІТАЛЬ КІНДЕР

Основні фізико-хімічні властивості
гомогенний гель жовтого кольору, що містить бульбашки повітря, зі слабким фруктовим (помаранчевим) запахом і кисло-солодким фруктовим (помаранчевим) смаком;

Склад
10 г (2 чайні ложки) гелю містять:
ретинолу пальмітату (відповідає 5000 МО вітаміну А) 2,75 мг;
тіаміну гідрохлориду (вітаміну В1) 0,33 мг,
рибофлавіну (вітаміну В2) 0,33 мг;
нікотинаміду (вітаміну РР) 5 мг;
піридоксину гідрохлориду (вітаміну В6) 1,5 мг;
ціанокобаламіну (вітаміну В12) 1 мкг;
аскорбінової кислоти (вітаміну С) 100 мг;
пантотенату кальцію 1 мг; .
холекальциферолу (вітаміну D3) 600 МО;
ά-токоферолу ацетату (вітаміну Е) 1,65 мг;
розчинного марганцю (ІІ)-гідрогенцитрату 6 мг;
натрію молібдату 0,25 мг;
кальцію фосфінату 2,5 мг;
лецитину (фосфоліпідів з бобів сої) 200 мг;
допоміжні речовини: етанол, ароматизатор червоний помаранчевий, ізопропіл міристат, калію сорбат, натрію бензоат, цукроза, DL альфа-токоферол, натрію карбоксиметилцелюлоза, ванілін, вода очищена.

Форма випуску
Гель для перорального застосування.

Фармакотерапевтична група
Полівітаміни з іншими добавками. Код АТС А11А В.

Фармакологічні властивості

Фармакодинаміка. Препарат сприяє розвитку, життєдіяльністі і підвищує стійкість організму, що росте. Забезпечує потребу організму у вітамінах, і у такий спосіб запобігає їхньому дефіциту в організмі, швидкій стомлюваності, відсутності концентрації уваги, сприйнятливості до застуд і втраті апетиту. Вітаміни ефективно впливають на метаболізм системи споживання кисню і створення енергії. Тому вони необхідні для компенсації негативного балансу при збільшенні потреби в них і для запобігання їх дефіциту.
Ретинолу пальмітат: підсилює функції імунної системи, зменшує вираженість інфекційних захворювань, сприяє розвитку епітеліальної тканини та тканин шкіри, підтримує функціонування сітківки, бере участь у синтезі зорового пігменту.
α-токоферолу ацетат: діє як антиоксидант і запобігає окисленню клітинних компонентів та створенню в організмі токсичних продуктів окислення; використовується для терапевтичного і профілактичного лікування недостатності, яка спричиняє порушення
нервової, репродуктивної, м’язової, серцево-судинної систем.
Тіаміну гідрохлорид: нормалізує діяльність серця та сприяє нормальному функціонуванню нервової системи.
Рибофлавін: нормалізує процеси регенерації тканин, у тому числі, клітин шкіри. Сприяє утилізації енергії з їжі.
Піридоксину гідрохлорид:бере участь у метаболізмі амінокислот і частково в метаболізмі вуглеводів та жирів, потрібен для синтезу гемоглобіну. Сприяє підтриманню структури і функції кісток, зубів, ясен; впливає на еритропоез, сприяє нормальному функціонуванню нервової системи.
Ціанокобаламін: бере участь в еритропоезі, сприяє нормальному функціонуванню нервової системи.
Нікотинамід: бере участь в окисно-відновних процесах, забезпечує перенесення водню та фосфату. Поповнює дифіцит вітаміну РР при пеллагрі.
Кальцію пантотенат: попереджає нейром’язову дегенерацію та адренокортикостероїдну недостатність. Сприяє нормальному росту та підвищенню ваги, функціонуванню нервової системи.
Аскорбінова кислота: бере участь у формуванні і підтримці структури та функції кісток, зубів, ясен; зміцнює стінки капілярів.
Холекальциферол:регулює гомеостаз кальцію та фосфору в організмі, сприяє всмоктуванню цих речовин кишечником, своєчасному відкладанню їх у кістках.
Кальцію фосфінат: необхідний для нейром’язового збудження та передачі нервових імпульсів, впливає на функції мембранного проникнення та активність деяких ферментних систем. Необхідній для підвищення згортання крові.
Марганцю (ІІ)-гідрогенцитрат:бере участь у створенні мукополісахариду хондроїтину сульфату, який є головним компонентом хряща. Сприяє розвитку та росту кісток. Підтримує метаболізм вуглеводів, жирів та білків, впливає на згортання крові.
Натрію молібдат: запобігає недостатності сульфатоксиази та ксантиндегідрогенази, попереджає розвиток енцефалопатії та порушень головного мозоку та інші неврологічні симптоми, пов’язані з недостатністю молібдену в організмі.
Лецитин:стимулює метаболізму жирів, знижує рівень холестерину в крові. Прискорює засвоюваність жиророзчинних вітамінів. Сприяє нормальному функціонуванню нервової системи.

Показання для застосування
Профілактика та лікування гіпо- і авітамінозів, при одноманітному незбалансованому харчуванні, у тому числі у немовлят та дітей раннього віку.
Допоміжна терапія при призначенні антибіотиків, хіміотерапії; у період одужання після тривалих та/або тяжких захворювань, у тому числі інфекційних.
Корекція дезадаптаційного синдрому у дітей молодшого шкільного віку.
Відставання в рості.
Профілактика рахіту.
Стоматити (для місцевого застосування при запаленні слизової оболонки ротової порожнини).

Спосіб застосування та дози
Дітям зазвичай призначається:
з 1 місяця до 3 місяців – по ½ чайної ложки 1 раз на добу;
з 3 місяців до 1 року – по ½ чайної ложки 2-3 рази на добу;
з 1року до 6 років по 1 чайної ложки 1 раз на добу;
з 6 років та дорослим по 1 чайної ложки 2 рази на добу.
Тривалість лікування визначається індивідуально залежно від тяжкості гіповітамінозу.

При місцевому застосуванні наносять гель на слизові оболонки на 1-5 хвилин 3-5 разів на добу.

Побічна дія
Відомості про небажані реакції стосовно інших вітамінів відсутні. Оскільки Кіндер Біовіталь Гель не призначений для лікування вираженої недостатності вітамінів, а застосовується як тонік, тому дози окремих вітамінів не перевищують меж, при яких необхідно мати на увазі обмежені норми. Таким чином, виникнення побічних ефектів при застосуванні Кіндер Біовіталь Гелю є малоймовірним. У поодиноких випадках можуть спостерігатися алергічні реакції та/або реакції гіперчутливості.

Протипоказання
Гіперчутливість до будь-якого компонента препарату.
Гіпервітаміноз А або D.
Стани організму, що супроводжуються підвищенням рівня кальцію в крові та сечі, а саме: ідіопатичній гіперкальціємії, системному саркоїдозі, множинній мієломі, хворобі Іценка-Кушинга, акромегалії, гіпотиреозі, гіперпаратиреозі.

Передозування
При застосуванні великої кількості препарату (понад 100 г) можуть виникнути нудота, блювання, біль в епігастральної ділянці.
При передозуванні необхідно викликати блювання, промити шлунок. Проводити симптоматичне лікування.

Особливості застосування
Кіндер Біовіталь Гель не рекомендується застосовувати одночасно з препаратами, які містять ретинол, вітамін D3 або інші вітаміни. З обережністю застосовувати при нефриті, серцевій недостатності II – III ступеня, хронічному панкреатиті
Вказівки для хворих на цукровий діабет: 5 г (1 чайна ложка) гелю відповідає 0,15 ХО (хлібні одиниці).

Вагітність та лактація. Кіндер Біовіталь Гель може застосовуватися в період вагітності та лактації.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами
Кіндер Біовіталь Гель може застосовуватись одночасно з іншими препаратами (коронаролітики, гіпотензивні, седативні, протизапальні засоби, антибіотики, гепатопротектори, бронхолітики, муколітики).

Умови та термін зберігання
Зберігати у недоступному для дітей місці при температурі не вище 25°С, не допускається заморожування.
Термін придатності - 2 роки.

Умови відпуску
Без рецепта.

Упаковка
По 175 г гелю в тубах.

Виробники
“А. НАТТЕРМАНН унд СИ ГмбХ” для “Байєр Консьюмер Кер АГ”/ “A. Nattermann & Cie GmbH” for “Вауer Consumer Care AG”;
“Авентіс Фарма (Уотерфорд) Лтд”, Ірландія для “Байєр Консьюмер Кер АГ”/ “Aventis Pharma (Waterford) Ltd”, Ireland for “Вауer Consumer Care AG”.

Адреса
Наттерманнале 1, Д – 50829, Кельн, Німеччина/ Nattermannallee 1, D –50829 Köln , Germany;
Юнітс 19-21, АйДіЕй Індастріал Парк, Уотерфорд, Ірландія/ Units 19-21, IDA Industrial Park, Waterford, Ireland.