Цефавора аналоги и цены

Всего найдено 186 аналогов Цефавора
Все аналоги Цефавора подобраны по международной системе классификации лекарственных средств АТС (анатомо-терапевтическо-химическая классификация).
Действующие вещества: Другие лекарственные препараты
Укажите ваш точный адрес, чтобы купить Цефавора в ближайшей аптеке
Средняя цена
393
159 – 627 грн

Классификация лекарственного препарата Цефавора

Аналоги по составу

У нижеперечисленных аналагов Цефавора совпадают коды ATC. Аналоги подобраны по химической структуре лекарственного препарата и являются наиболее подходящими заменителями. Одинаковый состав, показания к применению, могут отличаться дозы действующих веществ.
Состав: гомеопатические потенции различных веществ

Аналоги по коду ATC 3-го уровня

Аналоги совпадают по коду ATC 3-го уровня. Лекарственные препараты, имеющие различный состав, но могут быть схожи по показания и способу применения.
Все аналоги Цефавора представлены исключительно в ознакомительных целях и не являются поводом для самостоятельного принятия решения о замене препарата. Перед употреблением препарата проконсультируйтесь с врачом и ознакомьтесь с инструкцией по применению.
САМОЛІКУВАННЯ МОЖЕ БУТИ ШКІДЛИВИМ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ'Я

ІНСТРУКЦІЯ
для медичного застосування препарату
ЦЕФАВОРА
(CEFAVORA®)

Склад лікарського засобу:
діючі речовини: гінкго білоба, омела біла, глід;
100 г (=98 мл) препарату містять:
Ginkgo biloba Ø 1,3 г;
Viscum album Ø 2,7 г;
Crataegus Ø 7,5 г;
допоміжна речовина: вино лікерне.

Лікарська форма. Краплі оральні.
Прозора рідина коричневато-жовтого кольору зі смаком та запахом вина.

Назва і місцезнаходження виробника. Цефак КГ, а/с 1360, D-87403 Кемптен/Німеччина.

Фармакотерапевтична група. Комплексний гомеопатичний препарат.
Компоненти, що входять до складу препарату, комплексно покращують мозкову, серцеву та периферичну мікроциркуляцію. Знижується агрегація еритроцитів, тромбоцитів та в'язкість крові. Це призводить до покращання характеристик крові та швидкості кровотоку в капілярах. Стабілізується мембрана та проникність капілярів. У тканинах стимулюються процеси поглинання кисню та глюкози. Флавоноїди нейтралізують дію вільних радикалів, які у великій кількості вивільняються при ішемічній хворобі серця. Нормалізація серцевого, мозкового та периферичного кровообігу не супроводжується синдромом обкрадання. Тим самим покращується забезпечення киснем та метаболізм у тканинах головного мозку, серця, кінцівок та внутрішніх органів.

Показання для застосування. Порушення артеріального тиску та системи кровообігу, що
супроводжуються головним болем.

Протипоказання. Підвищена чутливість до компонентів препарату. Через вміст алкоголю (20 %) препарат Цефавора не слід застосовувати пацієнтам, які страждають на алкоголізм. Дитячий вік до 6 років.

Особливі застереження. На початку лікування гомеопатичним препаратом симптоми наявного захворювання можуть тимчасово посилитись (первинна агравація). Це цілком нормальні прояви, що не потребують відміни препарату, але якщо такі явища не зникають, слід припинити прийом препарату і звернутися до лікаря.

Застосування в період вагітності або годування груддю. За умови, що препарат приймається відповідно до вказівок, немає обмежень щодо прийому в період вагітності та годування груддю.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами. Не відомо, але слід враховувати, що до складу препарату входить вино лікерне.

Діти. Не рекомендується призначати препарат дітям віком до 6 років.

Спосіб застосування та дози. Препарат застосовують внутрішньо. Завдяки приємному смаку препарат Цефавора можна приймати у нерозведеному вигляді.
Дорослим та дітям віком від 12 років – по 20 - 30 крапель 3 - 4 рази на добу.
Дітям віком від 6 до 12 років – по 10 - 15 крапель 3 - 4 рази на добу.
Залежно від мети застосування та очікуваного ефекту термін лікування визначається лікарем і встановлюється індивідуально.
Навіть гомеопатичний препарат не слід приймати впродовж тривалого часу, не проконсультувавшись з лікарем.

Передозування. Про випадки передозування не повідомлялось.

Побічні ефекти. Можливі розлади травлення, головний біль, алергічні реакції.
Симптоми наявного захворювання можуть тимчасово посилитись (первинна агравація). Це цілком нормальні прояви, що не потребують відміни препарату, але якщо такі явища не зникають, слід припинити прийом препарату і звернутися до лікаря.
При появі будь-яких незвичних явищ необхідно обов’язково звернутись до лікаря.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій. Взаємодія препарату Цефавора з іншими лікарськими засобами не відома.
Прийом стимуляторів може впливати на терапевтичну дію будь-якого гомеопатичного засобу.
При супутньому прийомі інших лікарських засобів необхідно проконсультуватися з лікарем.

Термін придатності. 5 років. Термін придатності після відкриття флакона – 3 місяці.

Умови зберігання. Спеціальних умов зберігання не потребує. Зберігати у недоступному для дітей місці.

Упаковка. По 50 мл або 100 мл у флаконах з коричневого скла, оснащених насадкою-дозатором з ПЕНЩ, та кришкою, що загвинчується, з ПЕВЩ, із контролем першого розкриття; по 1 флакону у картонній коробці.

Категорія відпуску. Без рецепта.