Цитохром-С отзывы

Отзывы об эффективности и лечении лекарственного препарата Цитохром-С. Укажите ваш точный адрес, чтобы купить Цитохром-С в ближайшей аптеке
Рейтинга
НЕТ
отзывов
0 отзывов
На данный момент пользователи не оставили ни одного отзыва о лекарственном препарате Цитохром-С. Если вы имел личный опыт использования данного препарата, пожалуйста, поделитесь своим отзывом о нем.

Чтобы написать отзыв о Цитохром-С или ответить на него, вам необходимо войти на сайт, а сделать вы это можете через социальную сеть:
или
Настоятельно не рекомендуем самостоятельно выносить решение о приеме лекарственного препарата Цитохром-С на основании вышеизложенных отзывов, это может сделать только врач, исходя из вашей клинической картины. Все отзывы о Цитохром-С и рекомендации пользователей опубликованы исключительно с ознакомительной целью и не должны послужить для вас как руководство к самолечению.
Перед употреблением препарата проконсультируйтесь с врачом и ознакомьтесь с инструкцией по применению.
САМОЛІКУВАННЯ МОЖЕ БУТИ ШКІДЛИВИМ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ'Я

ІНСТРУКЦІЯ

для медичного застосування препарату

 

ЦИТОХРОМ-С

(CYTOCHROM)

 

Склад:

діюча речовина: 1 мл розчину містить цитохрому-С 2,5 мг;

допоміжні речовини: натрію хлорид, вода для ін’єкцій.

 

Лікарська форма. Розчин для ін’єкцій.

 

Фармакотерапевтична група. Кардіологічні препарати.

Код АТС С01Е В.

 

Клінічні характеристики.

Показання. У складі комплексної терапії як засіб, що поліпшує тканинне дихання при таких станах:

- хронічна ішемічна хвороба серця та інфаркт міокарда;

- повторна фібриляція або тахікардія шлуночків;

- перед і після оперативного втручання з приводу уроджених та набутих вад серця

(з метою попередження шоку);

- асфіксія новонароджених;

- період ремісії бронхіальної астми, астматичні стани;

- хронічні пневмонії;

- вірусний гепатит, ускладнений печінковою комою;

- стареча дегенерація сітківки;

- отруєння снодійними препаратами, окисом вуглецю.

 

Протипоказання. Індивідуальна підвищена чутливість до компонентів препарату.

 

Спосіб застосування та дози. Перед застосуванням визначають наявність індивідуальної гіперчутливості до препарату Цитохром-С: внутрішньошкірно вводять 0,1 мл препарату. Якщо протягом 30 хв реакція відсутня (почервоніння обличчя, свербіж, кропив’янка та інші прояви), то Цитохром-С можна вводити парентерально. Перед призначенням повторного курсу пробу на підвищену чутливість до препарату обов’язково повторюють. Залежно від патології та тяжкості стану препарат можна вводити внутрішньовенно струминно, внутрішньовенно краплинно та внутрішньом’язово.

При захворюваннях серця препарат вводять у 200 мл 0,9 % розчину натрію хлориду для інфузій або 5 % розчину глюкози внутрішньовенно краплинно (30-40 крапель за 1 хв) протягом 6-8 год. За добу дорослим вводять 12-32 мл препарату.

У післяопераційному періоді (операції з приводу уроджених та набутих вад серця) вводять внутрішньовенно струминно 2 рази на добу по 4 мл (10 мг) на ін’єкцію. При тяжкому стані (травма, шок, печінкова кома, отруєння снодійними препаратами та окисом вуглецю) призначають внутрішньовенно струминно дорослим у дозі 20-40 мл (50-100 мг). При асфіксії новонароджених препарат вводять у пупкову вену протягом перших 2 хв після народження у дозі 4 мл (10 мг).

При бронхіальній астмі Цитохром-С призначають внутрішньом’язово 2 рази на добу по 2-4 мл (5-10 мг) на ін’єкцію. Курс лікування 14-25 днів.

В інших випадках препарат вводять повільно внутрішньовенно струминно або внутрішньом’язово дорослим у дозі 4-8 мл 1-2 рази на добу. Курс лікування 10-14 днів.

 

Побічні реакції.

Загальні розлади: озноб з підвищенням температури (при швидкому внутрішньовенному введенні розчину Цитохрому-С); акроціаноз, ціаноз.

Серцево-судинні порушення: тахікардія, дискомфорт у грудях, артеріальна гіпотензія.

З боку імунної системи: алергічні реакції, у тому числі шкірні прояви (гіперемія, свербіж, кропив’янка), ангіоневротичний набряк, бронхоспазм.

Неврологічні розлади: сонливість, запаморочення, головний біль.

Шлунково-кишкові розлади: здуття живота, блювання, нудота, біль у епігастрії та внизу живота.

Інше: реакції в місці введення.

 

Передозування. Можливі прояви гіперчутливості, які потребують відміни препарату та призначення симптоматичної терапії.

 

Застосування у період вагітності або годування груддю. Перед застосуванням препарату слід зважити співвідношення ризик/користь для цієї групи пацієнтів.

 

Діти. Препарат застосовують дітям від народження за показаннями.

 

Особливості застосування. Перед парентеральним застосуванням препарату необхідно провести пробу на індивідуальну гіперчутливість до препарату.

 

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами. Не вивчена. У випадках, якщо під час лікування препаратом Цитохром-С спостерігається запаморочення, слід утриматися від керування транспортними засобами та роботи з механізмами.

 

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій. Препарат зменшує токсичність серцевих глікозидів, посилює їхню позитивну ізотропну дію.

 

Фармакологічні властивості.

Фармакодинаміка. Препарат належить до групи антигіпоксичних засобів і є ферментом, який бере участь у процесах тканинного дихання. Залізо, яке міститься у простетичній групі Цитохрому-С, здатне оборотно переходити з окисненої у відновлену форму. Введення препарату збільшує його вміст у тканинах, нормалізує та прискорює окисно-відновні реакції, утилізацію кисню та зменшує гіпоксію. Цитохром-С має цитопротекторні, антигіпоксичні та антиоксидантні властивості.

Фармакокінетика. Не досліджувалась.

 

Фармацевтичні характеристики.

Основні фізико-хімічні властивості: прозора рідина червонувато-коричневого кольору.

 

Несумісність. Препарат не слід змішувати в одному шприці з іншими лікарськими засобами.

 

Термін придатності. 2 роки.

 

Умови зберігання. Зберігають в оригінальній упаковці при температурі від 2 °С до 8 °С. Зберігати в недоступному для дітей місці.

 

Упаковка. По 4 мл в ампулі; по 5 або по 10 ампул у пачці.

 

Категорія відпуску. За рецептом.

 

Виробник. ПАТ «ФАРМСТАНДАРТ-БІОЛІК».

 

Місцезнаходження. 61070, Україна, м. Харків, Помірки.