Цитрафлит инструкция по применению

Укажите ваш точный адрес, чтобы купить Цитрафлит в ближайшей аптеке

І Н С Т Р У К Ц І Я

для медичного застосування препарату

ЦитраФліт

(CitraFleet)

 

Склад:

діючі речовини: 1 пакет-саше містить натрію пікосульфату 0,01 г, магнію оксиду легкого 3,50 г, кислоти лимонної безводної 10,97 г;

допоміжні речовини: калію гідрокарбонат, сахарин натрію, ароматизатор лимонний.

 

Лікарська форма. Порошок для орального розчину.

 

Фармакотерапевтична група. Проносні засоби. Натрію пікосульфат, комбінації.

Код АТХ А06АB58.

 

Клінічні характеристики.

Показання.

Для очищення кишечнику перед проведенням рентгенівських досліджень, ендоскопії або перед хірургічним втручанням.

 

Протипоказання.

Гіперчутливість до будь-якого з компонентів препарату, застійна серцева недостатність, порушення випорожнення  шлунка, шлунково-кишкові виразки, токсичний коліт, токсичний мегаколон, кишкова непрохідність, нудота і блювання, гострі абдомінальні патології, що вимагають хірургічного втручання, такі як гострий апендицит, а також діагностована або підозрювана шлунково-кишкова непрохідність або перфорація, тяжка дегідратація, рабдоміоліз, гіпермагніємія, активний запальний процес у кишечнику.

У пацієнтів із виражено послабленою функцією нирок може спостерігатися накопичення магнію у плазмі. У таких випадках слід застосовувати інший препарат.

 

Спосіб застосування та дози.

За день до госпіталізації рекомендується перейти на низькошлакову дієту. Щоб уникнути дегідратації під час застосування препарату ЦитраФліт, рекомендується випивати достатню кількість води (приблизно 250 мл) або іншої прозорої рідини. Препарат застосовують внутрішньо.

Вказівки щодо відновлення порошку.

Вміст одного саше розчиняють у воді (приблизно у 150 мл). Розчин, що утворюється, виявляє помутніння. Розмішують протягом 2-3 хвилин та випивають розчин. Якщо він стає гарячим, чекають, поки він охолоне достатньо, щоб випити.

Дорослі (включаючи пацієнтів літнього віку) віком від 18 років.

 Якщо дослідження/операція призначена на другу половину наступного дня, рекомендовано застосовувати режим роздільного прийому.

Режим роздільного прийому (ввечері напередодні та в день проведення процедури)

Перше саше приймають ввечері у попередній перед процедурою день, друге – зранку в день процедури.

У попередній перед процедурою день – 1 саше:

вміст одного саше розчиняють у воді, як описано вище, і приймають ввечері, орієнтовно між 17.00 та 21.00, у попередній перед проведенням процедури день, після чого випивають не менше 5 склянок прозорої рідини вмістом 250 мл.

У день процедури – 1 саше:

вміст другого саше приймають зранку (за 5-9 годин до проведення процедури), після чого випивають не менше 3 склянок прозорої рідини вмістом 250 мл.

Прозору рідину можна випивати не пізніше ніж за годину до процедури.

 

Або

 

Режим прийому напередодні (лише ввечері напередодні проведення процедури)

Перше саше приймають у другій половині дня або на початку вечора та друге саше приблизно через 6 годин на ніч.

У попередній перед процедурою день – 2 саше:

перше саше приймають у другій половині дня або на початку вечора (орієнтовно – 16.00 – 18.00), після чого випивають не менше 5 склянок прозорої рідини вмістом    250 мл; друге саше приймають пізно ввечері (22.00 – 24.00), після чого випивають не менше   3 склянок прозорої рідини вмістом 250 мл.

Прозору рідину можна випити не пізніше ніж за годину до процедури.

 

Побічні реакції.

Найбільш поширені побічні явища, про які повідомлялося під час проведення клінічних досліджень із застосуванням комбінації натрію пікосульфату та магнію оксиду, стосувалися прямого впливу на кишечник (біль у животі та нудота) і наслідків діареї та зневоднення (порушення сну, сухість у роті, спрага, головний біль та втома).

Побічні ефекти наведено нижче за класами систем органів та згідно з термінами MedDRA з використанням такого визначення частоти: дуже часті (≥ 1/10), часті (≥ 1/100,