Джосет цены в аптеках

Цены на Джосет в аптеках:
найдено 4 предложения и 2 аптеки.
Все цены и наличие Джосет актуальны на сегодняшний день. Купить перепарат вы сможете в любой из нижеперечисленных аптек.
Укажите ваш точный адрес, чтобы купить Джосет в ближайшей аптеке
Средняя цена
288
250 – 400 грн
Условия пользования

Цены на аналоги Джосет

Бронхотон - аналог Джосет Бронхотон
4 предложения
от 28 до 28 грн
есть в наличии
Все аналоги

Джосет инструкция

ІНСТРУКЦІЯ
для медичного застосування препарату
ДЖОСЕТ
(JOCET)


Склад:
діючі речовини: сальбутамолу сульфат, бромгексину гідрохлорид, гвайфенезин, ментол (левоментол);
5 мл сиропу містять сальбутамолу сульфату 1,205 мг, еквівалентно сальбутамолу 1 мг; бромгексину гідрохлориду 2 мг; гвайфенезину 50 мг; ментолу (левоментолу) 0,5 мг;
допомiжнi речовини: натрію метилпарагідроксибензоат (E 219); натрію пропілпарагідроксибензоат (E 217); сахароза; пропіленгліколь; сахарин натрію; кислота сорбінова; гліцерин; кислота лимонна, моногідрат; сорбіту розчин, що не кристалізується (Е 420); барвник Жовтий захід FCF (Е 110); вода очищена.

Лікарська форма. Сироп.

Фармакотерапевтична група.
Експекторанти у комбінації з препаратами інших груп. Код АТС R05С А50**.

Клінічні характеристики.
Показання.
Захворювання дихальних шляхів, що супроводжуються утворенням в’язкого секрету, що важко відділяється при:
- хронічному бронхіті;
- бронхіальній астмі;
- емфіземі легенів.

Протипоказання.
- Підвищена чутливість до компонентів препарату;
- тяжка печінкова недостатність;
- тяжка ниркова недостатність;
- тяжка серцева недостатність;
- некоригована артеріальна гіпертензія;
- аортальний стеноз;
- міокардит;
- вади серця;
- тахіаритмія;
- глаукома;
- декомпенсовані ендокринні порушення (тиреотоксикоз);
- виразкова хвороба шлунка та дванадцятипалої кишки (у тому числі в анамнезі);
- шлункова кровотеча (у тому числі в анамнезі);
- вагітність, період годування груддю;
- дитячий вік до 6 років.

Спосіб застосування та дози.
Діти віком від 6 до 12 років - по 1 чайній ложці (5 мл) 3 рази на добу.
Діти віком від 12 років та дорослі - по 2 чайні ложки (10 мл) 3 рази на добу.
Тривалість лікування визначається індивідуально лікарем.

Побічні реакції.
З боку травної системи: нудота, блювання; при тривалому прийомі – діарея, яка проходить після відміни препарату; дуже рідко – загострення виразкової хвороби шлунка, підвищення активності печінкових трансаміназ.
З боку серцево-судинної системи: відчуття серцебиття, тахікардія, аритмія; рідко –артеріальна гіпотензія, минуща периферійна вазодилатація; дуже рідко – колапс.
З боку центральної нервової системи: головний біль, запаморочення, підвищена нервова збудливість, порушення сну, сонливість, тремор; дуже рідко - судоми.
Алергічні реакції: рідко – шкірний висип, риніт, подразнення горла; дуже рідко – парадоксальний бронхоспазм, ангіоневротичний набряк.
Інші: гіпокаліємія, забарвлення сечі в рожевий колір.

Передозування.
Симптоми: тахікардія, аритмія, порушення сну, біль у ділянці грудей, тремор рук та всього тіла. При передозуванні потрібно відмінити препарат. Лікування симптоматичне (промивання шлунка, призначення активованого вугілля).

Застосування у період вагітності або годування груддю.
Джосет протипоказаний для застосування у жінок в період вагітності. На період лікування препаратом слід припинити годування груддю (препарат проникає у грудне молоко).

Діти.
Не застосовувати дітям віком до 6 років.

Особливості застосування.
При лікуванні необхідно приймати достатню кількість рідини, що підвищує відхаркувальну дію складової препарату – бромгексину.
Не рекомендується запивати препарат лужними напоями.
Рекомендується контроль за рівнем калію в плазмі крові, особливо у разі тяжкої бронхіальної астми.
Вірогідне збільшення частоти серцевих скорочень та артеріального тиску при прийомі препарату може зумовити необхідність корекції дози гіпотензивних та антиангінальних препаратів.
Слід з обережністю застосовувати препарат хворим на ішемічну хворобу серця, гострий інфаркт міокарда, гіпертрофічну обструктивну кардіоміопатію, артеріальну гіпертензію, схильність до подовження інтервалу QT, гіпертиреоз, феохромоцитому та цукровий діабет. Також з обережністю застосовувують препарат при бронхіальній астмі тяжкого перебігу, гіпоксії будь-якого ґенезу, спільно з іншими протиастматичними препаратами у зв’язку з можливим розвитком гіпокаліємії. В таких випадках контроль рівня калію та його корекція є обов’язковими.


Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами.
Слід утримуватися від керування автомобілем або роботи з потенційно небезпечними механізмами під час прийому препарату Джосет.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій.
Одночасне застосування препарату Джосет з блокаторами β-адренорецепторів (наприклад, пропанололом) зменшує активність сальбутамолу, що входить до складу препарату.
Не рекомендується поєднувати Джосет з інгібіторами МАО та трициклічними антидепресантами, мапротиліном, метилдопою та ерготаміном, оскільки таке поєднання може призвести до раптового зниження артеріального тиску.
Сумісно з препаратом Джосет не можна застосовувати загальні анестетики, а також левадопу. Це може призвести до тяжких шлуночкових аритмій.
Одночасний прийом препарату Джосет із селективними β2-адреноміметиками, теофіліном та іншими ксантинами підвищує ризик появи гіпокаліємії та може призвести до розвитку тахіаритмій.
Діуретики та глюкокортикостероїди посилюють гіпокаліємічний ефект сальбутамолу.
У разі одночасного застосування препарату Джосет та серцевих глікозидів підвищується ризик аритмії. Сальбутамол, складова препарату, зменшує концентрацію дигоксину в плазмі крові.
Одночасне призначення з антихолінергічними засобами (в тому числі інгаляційними) може призвести до підвищення внутрішньоочного тиску.
Одночасне призначення з препаратами, що містять кодеїн, та іншими протикашльовими засобами утруднює відходження розрідженого мокротиння.
Інші симпатоміметики посилюють ефект сальбутамолу.
При застосуванні у поєднанні з препаратами літію зменшується вазопресорна реакція.
Бромгексин, що входить до складу препарату, сприяє проникненню антибіотиків та сульфаніламідних лікарських засобів у тканину легень.

Фармакологічні властивості.
Фармакодинаміка. Джосет – комбінований препарат, що чинить бронхолітичну, відхаркувальну і муколітичну дію.
Фармакологічна дія препарату зумовлена компонентами, що входять до його складу.
Сальбутамол – бронхолітичний засіб, стимулює β2-адренорецептори бронхів. Спричиняючи розширення бронхів, попереджує або купірує бронхоспазм (бронходилатуючий ефект). Практично не діє на β1-адренорецептори серця. Попереджує виділення медіаторів алергії та запалення з опасистих клітин. Поліпшує мукоциліарний кліренс.
Бронходилатуючий ефект досягається шляхом стимуляції β2-адренорецепторів та внутрішньоклітинною акумуляцією цАМФ.
Бромгексин чинить муколітичну дію. Муколітичний ефект пов’язаний з деполімеризацією та розрідженням мукопротеїнових та мукополісахаридних волокон секрету. Значну роль у механізмі дії бромгексину відіграє його здатність стимулювати утворення сурфактанту – поверхнево-активної речовини ліпідо-білково-мукополісахаридної природи, що синтезується в клітинах альвеол, біосинтез сурфактанту порушується при різних бронхолегеневих захворюваннях. Останнє призводить до порушення стабільності альвеолярних клітин, ослаблення їхньої реакції на несприятливі впливи. Препарат також чинить незначну протикашльову дію.
Гвайфенезин – відхаркувальний засіб, стимулює секреторні клітини слизової оболонки бронхів, що продукують нейтральні полісахариди, деполімеризує кислі муко- полісахариди, зменшує в’язкість і збільшує об’єм мокротиння, активує циліарний апарат бронхів, полегшує виведення мокротиння і сприяє переходу непродуктивного кашлю в продуктивний.
Ментол подразнює нервові закінчення і тим самим чинить відволікаючу, помірну спазмолітичну та антисептичну дію. М’яко стимулює секрецію бронхіальних залоз, чинить заспокійливу дію і зменшує подразнення слизової оболонки дихальних шляхів.
При гострому нападі астми і загостреннях хронічних обструктивних пульмонологічних захворювань, при яких має місце звуження просвіту бронхів та затруднене відходження мокротиння, фіксована комбінація сальбутамолу, бромгексину, гвайфенезину та ментолу розширює бронхи та полегшує відходження мокротиння з дихальних шляхів.
Фармакокінетика. Фармакокінетичне дослідження препарату не проводилось.

Фармацевтичні характеристики.
Основні фізико-хімічні властивості: сиропоподібна рідина оранжевого кольору.

Термін придатності. 2 роки.
Термін придатності після відкриття флакона відповідає терміну придатності, зазначеному на упаковці.
Умови зберігання.
Зберігати при температурі не вище 30 °С в оригінальній упаковці.
Зберігати в недоступному для дітей місці.
Після кожного використання необхідно щільно закривати флакон кришкою і зберігати відповідно умовам зберігання, зазначеним на упаковці.

Упаковка.
100 мл у флаконі з поліетилену. По 1 флакону разом із мірним стаканчиком у коробці з картону.

Категорія відпуску.
За рецептом.

Виробник. “Юнік Фармасьютикал Лабораторіз” (відділення фірми “Дж.Б.Кемікалз енд Фармасьютикалз Лтд.”).
Місцезнаходження. Ділянка № 128/1, Джі. Ай. Ді. Сі. Індастріал Еріа, місто Анклешвар – 393 003, округ Бхарух, Індія.
Plot No. 128/1, G.I.D.C. Industrial Area, City Ankleshwar – 393 003, Dist: Bharuch, India.