Энтеросгель цены в аптеках

Энтеросгель Энтеросгель Энтеросгель обладает выраженными сорбционными и детоксикационными свойствами. В просвете ЖКТ препарат связывает и выводит из организма эндогенные и экзогенные токсические вещества различной природы, включая бактерии и бактериальные токсины , антигены , пищевые аллергены , лекарственные препараты, яды , соли тяжелых металлов, алкоголь. Препарат сорбирует также продукты обмена веществ организма, в т.ч. избыток билирубина , мочевины , холестерина , липидных комплексов , а также метаболиты, ответственные за развитие эндогенного токсикоза . Энтеросгель не уменьшает всасывание витаминов и микроэлементов, способствует восстановлению нарушенной микрофлоры кишечника и не влияет на его двигательную функцию.

Цены на Энтеросгель в аптеках:
найдено 2000 предложений и 409 аптек.
Все цены и наличие Энтеросгель актуальны на сегодняшний день. Купить перепарат вы сможете в любой из нижеперечисленных аптек.
Средняя цена
124
9.51 – 1136.9 грн
Условия пользования

Цены на аналоги Энтеросгель

Атоксил - аналог Энтеросгель Атоксил
374 предложения
от 10 до 127 грн
есть в наличии
Смекта - аналог Энтеросгель Смекта
844 предложения
от 9 до 479 грн
есть в наличии
Сорбентогель - аналог Энтеросгель Сорбентогель
46 предложений
от 29 до 168 грн
есть в наличии
Энтеросгель сладкий - аналог Энтеросгель Энтеросгель сладкий
112 предложений
от 50 до 230 грн
есть в наличии
Смектосорб - аналог Энтеросгель Смектосорб
24 предложения
от 50 до 146 грн
есть в наличии
Мультисорб - аналог Энтеросгель Мультисорб
46 предложений
от 105 до 214 грн
есть в наличии
Неосмектин - аналог Энтеросгель Неосмектин
4 предложения
от 200 до 201 грн
есть в наличии
Все аналоги

Энтеросгель инструкция

ІНСТРУКЦІЯ

для медичного застосування препарату

ЕНТЕРОСГЕЛЬ

(ENTEROSGELUM)

 

Склад лікарського засобу:

діюча речовина: 100 г пасти містить гідрогель метилкремнієвої кислоти 70 г;

допоміжна речовина: вода очищена.

 

Лікарська форма. Паста для перорального застосування.

Однорідна пастоподібна маса білого кольору, без запаху.

 

Назва і місцезнаходження виробника. ПрАТ «ЕОФ «КРЕОМА-ФАРМ».

03680, м. Київ, вул. Радищева, 3.

Фармакотерапевтична група. Ентеросорбенти. Код АТС А07В С.

Ентеросгель – інертна кремній-органічна сполука. При застосуванні проявляє сорбційну дію. Препарат ефективно адсорбує середньомолекулярні токсичні речовини екзо- та ендогенного походження, продукти незавершеного метаболізму, інкорпоровані радіонукліди та природним шляхом виводить їх з організму.

Ентеросгель усуває прояви токсикозу, покращує функцію кишечнику, печінки, нирок, нормалізує показники крові та сечі.

Покриваючи слизову оболонку шлунка та кишечнику, Ентеросгель захищає її від ерозивних процесів, сприяє підвищенню локального імунітету.

Ентеросгель не всмоктується з кишечнику і не зазнає метаболічних або хімічних перетворень.

 

Показання для застосування. У складі комплексної дезінтоксикаційної терапії при хронічній нирковій недостатності; при токсичному гепатиті, вірусних гепатитах А, В, цирозі печінки та холестазі різної етіології; при ентероколітах, колітах, діареї, гастритах зі зниженою кислотністю, при отруєнні алкоголем і наркотичними засобами; при алергічних і шкірних захворюваннях (діатези, нейродерміти); при опіковій інтоксикації; гнійно-септичних та запальних процесах, які супроводжуються інтоксикацією; токсикозах вагітних першої половини вагітності, у комплексній терапії дисбактеріозу кишечнику.

 

Протипоказання. Гостра кишкова непрохідність.

 

Особливі застереження.

 

Застосування у період вагітності або годування груддю. Препарат можна застосовувати у період вагітності або годування груддю. Слід обмежити застосування вагітним, які мають схильність до запорів.

 

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або робіт з іншими механізмами. Не впливає.

 

Діти. Препарат можна застосовувати дітям від народження. Дітям віком до 2 років перед застосуванням разову дозу препарату можна змішувати з невеликою кількістю води.

 

 

Спосіб застосування та дози. Застосовувати внутрішньо 3 рази на добу за 1,5-2 години до або через 2 години після їди або прийому медикаментів, запиваючи достатньою кількістю води.

Для дорослих та дітей віком від 14 років разова доза препарату становить 15 г (столова ложка), добова доза – 45 г.

Для дітей від народження до 5 років: разова доза препарату становить 5 г (чайна ложка), добова – 15 г; від 5 до 14 років: разова доза – 10 г (десертна ложка), добова доза – 30 г.

Курс лікування – від 7 до 14 діб.

При тяжких формах захворювань протягом перших трьох діб можна застосовувати подвійну разову дозу, а при хронічному перебігу хвороби (хронічна ниркова недостатність) можливе більш тривале (до 1 місяця) застосування препарату.

 

Передозування. Випадків передозування не описано.

При передозуванні можливе посилення побічних ефектів.

 

Побічні ефекти. При прийомі препарату можливі диспепсичні явища. У перші дні прийому препарату можливий розвиток запору. Для його запобігання людям, схильним до запору, у перші два дні прийому препарату рекомендується очисна клізма на ніч або застосування проносних засобів (лактулоза, пікосульфат натрію).

 

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій. Препарат може зменшувати дію інших лікарських засобів, які застосовуються разом з ним. За умови дотримання способу застосування (Ентеросгель і лікарські засоби приймають з інтервалом 1,5-2 години), препарат можна застосовувати у комплексній терапії з іншими лікарськими і профілактичними засобами, у тому числі з пребіотиками та пробіотиками (біфідум-, лактобактерії), фітопрепаратами, адаптогенами, імуномодуляторами. Не рекомендується одночасний прийом з препаратами, що відносяться до класу секвестрантів жовчних кислот, наприклад холестираміном, унаслідок посилення імовірності розвитку запорів.

Препарат не слід застосовувати разом з препаратами срібла.

 

Термін придатності.  3 роки.

 

Умови зберігання. Зберігати при температурі не більше 25 оС, не допускати заморожування. Після заморожування втрачає свої властивості. Після розкриття упаковки зберігати у тих же самих умовах у щільно закритій тарі.

Зберігати у недоступному для дітей місці.

 

Упаковка. По 135 г або 270 г або 405 г у контейнерах; по 15 г у пакетах № 15 або № 30.

 

Категорія відпуску. Без рецепта.