Энтеросгель сладкий инструкция по применению

Укажите ваш точный адрес, чтобы купить Энтеросгель сладкий в ближайшей аптеке

ІНСТРУКЦІЯ

для медичного застосування препарату

ЕНТЕРОСГЕЛЬ З СОЛОДКИМ СМАКОМ

(ENTEROSGELUM DULCIS)

 

Склад лікарського засобу.

діюча речовина: 100 г містить гідрогель метилкремнієвої кислоти – 69,9 г;

допоміжні речовини: сахарин, натрію цикламат, вода очищена.

 

Лікарська форма. Паста для перорального застосування.

 

Назва і місцезнаходження виробника.  ПрАТ “ЕОФ “КРЕОМА-ФАРМ”.

03680, м. Київ, вул. Радищева, 3.

 

Фармакотерапевтична група. Ентеросорбенти. Код АТС А07В С.

 

При внутрішньому застосуванні чинить детоксикаційну дію. Препарат ефективно адсорбує із вмісту кишечнику та з крові (через мембрани капілярів ворсинок слизової оболонки кишечнику) середньомолекулярні токсичні речовини, продукти незавершеного метаболізму, сприяє виведенню інкорпорованих радіонуклідів, нормалізує показники крові та сечі.

Застосування Ентеросгелю викликає низку стереотипних позитивних ефектів – нормалізацію кишкового мікробіоценозу, усунення дисліпідемії, пригнічення процесів перекисного окиснення ліпідів, зниження концентрації молекул середньої маси, циркулюючих імунних комплексів та прозапальних цитокінів (зменшення виразності системної запальної реакції), субкомпенсацію імунодефіциту, активізацію детоксикаційної і синтетичної функцій печінки, покращення функції нирок, підвищення регенеративно-репаративного потенціалу цілого ряду органів і тканин у цілому.

Препарат обволікає слизову оболонку шлунка та кишечнику, захищає її від ерозивних процесів. Не всмоктується з кишечнику.

 

Показання для застосування. Дезінтоксикація організму при хронічній нирковій недостатності, спричиненій пієлонефритом, полікістозом нирок, нефролітіазом; при токсичному гепатиті, вірусному гепатиті А і В, холециститі, цирозі печінки, холестазі різної етіології, гастриті зі зниженою кислотністю, ентероколіті, коліті, діареї; при отруєнні алкоголем і наркотичними засобами; при алергічних реакціях, шкірних захворюваннях (діатези, нейродерміти); при опіковій хворобі; гнійно-септичних процесах; токсикозах першої половини вагітності; у комплексній терапії дисбіозу кишечнику.

 

Протипоказання. Гостра кишкова непрохідність. Підвищена чутливість до компонентів препарату.

 

Належні заходи безпеки при застосуванні. Оскільки препарат має сорбційні властивості, можливе уповільнення та/або зниження абсорбції лікарських засобів, які приймаються одночасно з Ентеросгелем. Рекомендується витримувати інтервал 1,5-2 години між прийомом Ентеросгелю та інших лікарських засобів.

Препарат не містить цукру.

 

Особливі застереження.

Застосування у період вагітності або годування груддю. Препарат можна застосовувати при вагітності та в період годування груддю.

 

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами. Не впливає.

 

Діти. Препарат застосовують з моменту народження. Дітям віком до 2 років перед застосуванням разову дозу препарату можна змішувати з невеликою кількістю води.

 

Спосіб застосування та дози. Приймають внутрішньо 2-3 рази на добу за 1,5-2 години до або через 2 години після їди або застосування інших медикаментів, запиваючи достатньою кількістю води.

Для дорослих та дітей старше 14 років разова доза препарату становить 15 г (столова ложка), добова – 45 г.

Для дітей від народження до 3 років разова доза препарату становить 5 г (чайна ложка), добова – 10 г; віком від 3 до 5 років – разова доза – 5 г, добова – 15 г; від 5 до 14 років – разова доза – 10 г (десертна ложка), добова – 30 г.

Курс лікування – від 7 до 14 діб. При тяжких формах захворювань протягом перших трьох діб застосовують подвійну разову дозу, а при хронічному перебігу хвороби (хронічна ниркова недостатність, цироз печінки) можливе більш тривале застосування препарату.

 

Передозування. Не описане.

 

Побічні ефекти. При перших прийомах препарату можливий короткочасний запор. Для його запобігання людям, схильним до запору, в перші два дні застосування препарату рекомендується очищувальна клізма на ніч.

 

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій. За умови дотримання способу застосування препарат можна застосовувати в комплексній терапії з іншими лікарськими і  профілактичними засобами, в тому числі з пробіотиками, фітопрепаратами, адаптогенами, імуномодуляторами.

 

Термін придатності.  1 рік.

 

Умови зберігання. Зберігати в оригінальній упаковці у недоступному для дітей місці при температурі 15-25 оС. Після розкриття упаковки зберігати при тих же умовах у щільно закритій тарі.

 

Упаковка. По 135 г, 270 г, 405 г у контейнерах пластмасових.

 

Категорія відпуску. Без рецепта.