Эсплант аналоги и цены

Всего найдено 75 аналогов Эсплант
Все аналоги Эсплант подобраны по международной системе классификации лекарственных средств АТС (анатомо-терапевтическо-химическая классификация).
Действующие вещества: Семена конского каштана
Укажите ваш точный адрес, чтобы купить Эсплант в ближайшей аптеке
Средняя цена
39
34 – 44 грн

Классификация лекарственного препарата Эсплант

Аналоги по составу

У нижеперечисленных аналагов Эсплант совпадают коды ATC. Аналоги подобраны по химической структуре лекарственного препарата и являются наиболее подходящими заменителями. Одинаковый состав, показания к применению, могут отличаться дозы действующих веществ.
Состав: Конский каштан обыкновенный
  • 69 предложений по цене от 48.00 до 131.00 грн
  • 248 предложений по цене от 44.00 до 230.00 грн
  • 1015 предложений по цене от 112.00 до 281.00 грн
  • 953 предложения по цене от 49.00 до 232.00 грн
  • предложения не найдены
  • 2 предложения по цене от 73.00 до 102.00 грн

Аналоги по показанию и способу применения

Аналоги совпадают по коду ATC 4-го уровня. Лекарственные препараты, имеющие различный состав, но могут быть схожи по показанию и способу применения.

Аналоги по коду ATC 3-го уровня

Аналоги совпадают по коду ATC 3-го уровня. Лекарственные препараты, имеющие различный состав, но могут быть схожи по показания и способу применения.
Все аналоги Эсплант представлены исключительно в ознакомительных целях и не являются поводом для самостоятельного принятия решения о замене препарата. Перед употреблением препарата проконсультируйтесь с врачом и ознакомьтесь с инструкцией по применению.
САМОЛІКУВАННЯ МОЖЕ БУТИ ШКІДЛИВИМ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ'Я

ІНСТРУКЦІЯ

для медичного застосування препарату

  ЕСПЛАНТ

 

Склад лікарського засобу:

діюча речовина:

1 таблетка містить кінського каштану сухого екстракту (Aesculus Hippocastanum L.), що відповідає вмісту тритерпенових глікозидів у перерахуванні на есцин 20 мг;

допоміжні речовини: кремнію діоксид колоїдний безводний, целюлоза мікрокристалічна, магнію стеарат, тальк; суміш для плівкового покриття Opadry II Red (алюмінієві лаки жовтий захід FCF (Е 110) та Понсо 4R (Е 124), поліетиленгліколь, спирт полівініловий, тальк, титану діоксид (Е 171)).

 

Лікарська форма. Таблетки, вкриті плівковою оболонкою.

 

Таблетки круглої форми з двоопуклою поверхнею, вкриті плівковою оболонкою темно-червоного або коричнювато-червоного кольору.

 

Назва і місцезнаходження виробника.

ПАТ «Київський вітамінний завод».

04073, Україна, м. Київ, вул. Копилівська, 38.

Web-сайт: www.vitamin.com.ua.

 

Фармакотерапевтична група. Ангіопротектори. Капіляростабілізуючі засоби.

Код АТС С05С Х.

 

Ангіопротекторний, капіляростабілізуючий, протинабряковий, протизапальний засіб. Механізм дії есцину зумовлений стабілізацією лізосомальних мембран, гальмуванням вивільнення аутолітичних клітинних ферментів, внаслідок чого знижується розпад мукополісахаридів і поліпшуються трофічні процеси у стінках венозних судин і оточуючій сполучній тканині. Препарат зменшує патологічно підвищену судинно-тканинну проникність, запобігаючи транскапілярній фільтрації низькомолекулярних білків, електролітів і рідини у міжклітинний простір, підвищує тонус венозної стінки, усуває венозний застій (особливо у нижніх кінцівках), зменшує периферичні набряки, відчуття важкості у ногах, втоми, напруження, свербіж, біль.

При пероральному прийомі есцин швидко адсорбується, переважно з дванадцятипалої кишки. Підлягає вираженому ефекту «першого проходження» крізь печінку. У тканинній рідині і плазмі крові есцин зв’язується з білками (приблизно 84 %) і холестерином. Метаболізується у печінці. Виводиться з організму із сечею та жовчю у вигляді метаболітів.

 

Показання для застосування.

Хронічна венозна недостатність. Геморой. Запалення вен нижніх кінцівок. Профілактика і лікування посттравматичних та післяопераційних набряків і гематом. Посттромботичний синдром.

 

Протипоказання.

Підвищена індивідуальна чутливість до компонентів препарату, ниркова недостатність.

 

Належні заходи безпеки при застосуванні.

У випадку виникнення диспепсичних явищ рекомендується перехід на прийом препарату під час їди. У випадку, якщо в одній нозі виникають незвичні симптоми, що проявляються у вигляді набряку, зміни кольору шкіри, відчуття напруженості або жару, а також болі, слід негайно звернутися до лікаря, тому що ці симптоми можуть свідчити про серйозні медичні ускладнення (тромбоз вен ніг, тобто закупорення вен ніг кров’яним згустком).

Слід обов’язково дотримуватися інших неінвазивних методів лікування, що призначені лікарем, таких як, наприклад, накладання компресів на ноги, носіння підтримуючих еластичних панчіх або обливання холодною водою.

При застосуванні препарату слід контролювати функцію нирок.

 

Особливі застереження.

Застосування у період вагітності або годування груддю.

Препарат не рекомендується застосовувати у період вагітності або годування груддю через недостатність даних щодо безпеки його застосування цій категорії пацієнтів.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами.

Препарат не впливає на здатність керувати автотранспортом або на роботу з іншими механізмами.

Діти. Препарат не застосовують дітям.

 

Спосіб застосування та дози.

Дорослим препарат призначають по 1 таблетці 3 рази на добу, у разі необхідності дозу можна збільшити, приймаючи по 2 таблетки 3 рази на добу.

Для попередження виникнення післяопераційних набряків та гематом розпочинати застосування препарату слід не менш ніж за 16 годин до операції. Підтримуюча доза по 2 таблетки 2 рази на добу. Таблетки приймають після їди, запиваючи рідиною, не розжовуючи їх.

Тривалість лікування визначає лікар індивідуально, залежно від  тяжкості захворювання і клінічної ефективності препарату. Середня тривалість лікування становить 2-3 місяці.

 

Передозування.

Не повідомлялося про випадки передозування препаратом. Можливе посилення побічних проявів. Нижче наведено симптоми отруєння, що спостерігаються після прийому плодів кінського каштану: відчуття стурбованості, сильна діарея, що супроводжується блюванням, мідріаз, сонливість, марення, можливий летальний наслідок у результаті дихального паралічу через 24-48 годин.

Лікування: у разі, якщо відсутнє блювання і була прийнята велика кількість плодів, рекомендується промивання шлунка (наприклад, 0,02 % розчином перманганату калію) і прийом активованого вугілля; в інших випадках лікування має бути симптоматичним.

 

Побічні ефекти.

З боку імунної системи: реакції підвищеної чутливості, у т. ч. кропив’янка, висипання, свербіж, відчуття жару.

З боку травного тракту: диспепсичні явища, біль в епігастральній ділянці, нудота, діарея, блювання.

При застосуванні високих доз препарату можливі нефротоксичні реакції, тромбоз.

 

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій.

Препарат може посилити дію антитромботичних засобів. Антибіотики цефалоспоринового ряду підвищують концентрацію вільного есцину у крові та ризик розвитку побічних ефектів.

Слід уникати одночасного застосування препарату з аміноглікозидними антибіотиками у зв’язку з посиленням токсичної дії аміноглікозидів на нирки.

 

Термін придатності. 2 роки.

 

Умови зберігання.

Зберігати в оригінальній упаковці при температурі не вище 25 оС.

Зберігати у недоступному для дітей місці.

 

Упаковка.

По 10 таблеток у блістері; по 4 блістери у пачці.

 

Категорія відпуску. Без рецепта.