Ферезол аналоги и цены

Всего найдено 51 аналог Ферезол
Все аналоги Ферезол подобраны по международной системе классификации лекарственных средств АТС (анатомо-терапевтическо-химическая классификация).
Действующие вещества: Препараты для лечения омозолелости и бородавок
Укажите ваш точный адрес, чтобы купить Ферезол в ближайшей аптеке
Средняя цена
44
17 – 71 грн

Классификация лекарственного препарата Ферезол

Аналоги по составу

У нижеперечисленных аналагов Ферезол совпадают коды ATC. Аналоги подобраны по химической структуре лекарственного препарата и являются наиболее подходящими заменителями. Одинаковый состав, показания к применению, могут отличаться дозы действующих веществ.
Состав: трикрезол, фенол
  • 2 предложения по цене от 370.00 до 495.00 грн
  • 19 предложений по цене от 352.00 до 1,340.00 грн
  • 1 предложение по цене от 330.00 до 330.00 грн

Аналоги по коду ATC 3-го уровня

Аналоги совпадают по коду ATC 3-го уровня. Лекарственные препараты, имеющие различный состав, но могут быть схожи по показания и способу применения.
Все аналоги Ферезол представлены исключительно в ознакомительных целях и не являются поводом для самостоятельного принятия решения о замене препарата. Перед употреблением препарата проконсультируйтесь с врачом и ознакомьтесь с инструкцией по применению.
САМОЛІКУВАННЯ МОЖЕ БУТИ ШКІДЛИВИМ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ'Я

ІНСТРУКЦІЯ
для медичного застосування препарату
ФЕРЕЗОЛ
(
PHERESOL)


Склад:
діючі речовини: 1 г рідини містить фенолу 600 мг, трикрезолу 400 мг.

Лікарська форма. Рідина нашкірна.

Фармакотерапевтична група.
Засоби, які застосовують у дерматології. Засоби, які застосовують для видалення бородавок та мозолей. Код АТС D11А F.

Клінічні характеристики.
Показання.
Для видалення папілом, гострокiнцевих кондилом шкіри, кератом, бородавок, сухих мозолів.

Протипоказання.
Гіперчутливість до компонентів препарату. Невуси.

Спосіб застосування та дози.
Ферезол застосовують дорослим лише в умовах лікувального закладу і лише зовнішньо. Препарат наносять безпосередньо на утворення, що обробляються, уникаючи його потрапляння на сусідні ділянки шкіри і особливо на слизову оболонку. Папіломи, бородавки, кондиломи змазують безперервно протягом 10-60 хвилин (залежно від їх розмірів). При наявності папілом, які мають тонку ніжку, змазують лише ніжку. Повторну обробку здійснюють через 6-8 днів після того, як струп відпаде.
Бородавки на кистях, кератоми, сухі мозолі з явищами ороговіння попередньо розм'якшують шляхом розпарювання, а потім змазують препаратом безперервно протягом 1 години. При необхідності через 2 тижні зазначену процедуру можна повторити. Допускається проведення
4-5 процедур.
Кожну процедуру проводять змочуючи Ферезолом твердою турундою з хірургічної вати, обережно наносячи препарат на поверхню, що обробляється.

Побічні реакції.
З боку шкіри: обробка Ферезолом ділянки шкіри поблизу ока може спричинити набряк сітківки, що зазвичай минає самостійно.
З боку імунної системи: в окремих випадках можливі алергічні реакції.
Загальні реакції та реакції у місці нанесення: відчуття печіння у місці нанесення.

Передозування.
При потраплянні препарату на велику площу поверхні шкіри можливий хімічний опік, загальна інтоксикація організму.
Лікування. Терапія симптоматична.

Застосування у період вагітності або годування груддю.
Застосування препарату у період вагітності або годування груддю можливе тільки тоді, коли очікувана користь для матері перевищує потенційний ризик для плода або дитини.
У період годування груддю не рекомендується видаляти утворення, розташовані на молочних залозах і кистях рук.

Діти. Не застосовують дітям.

Особливості застосування.
Недопустиме потрапляння препарату в очi та на слизові оболонки. Не допускається бинтування обробленої препаратом ділянки шкiри, видалення струпів; не можна повторно наносити препарат раніше зазначених вище термінів. До ділянок шкіри, оброблених Ферезолом, не повинен торкатися синтетичний одяг.
Для запобігання дерматиту оброблена Ферезолом ділянка шкіри повинна висохнути на відкритому повітрі. Ділянку, на яку наносили Ферезол, не можна змащувати будь-якими мазями; допускається промивання водою. При правильному застосуванні препарат не залишає рубців.
Не можна обробляти Ферезолом поверхню шкіри площею понад 20 см2.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами.
Не впливає. При обробці Ферезолом ділянки шкіри поблизу ока можливе виникнення набряку сітківки, що може негативно позначитися на гостроті зору. У такому разі слід уникати керування автотранспортом або роботи з іншими механізмами.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій.
Компоненти препарату легко розчиняються у мазевій основі, у зв’язку з чим змащувати будь-якими мазями оброблену Ферезолом ділянку шкіри не рекомендується.

Фармакологічні властивості.
Фармакодинаміка.
Ферезол – комбінований препарат, що чинить припікальну та бактерицидну дію. Механізм протимікробної дії полягає у необоротній коагуляції білків, які входять до складу життєво важливих структур збудника (цитоплазматичної мембрани, джгутиків тощо), що призводить до втрати функцій, які вони виконують, та загибелі мікроба. Препарат не має вираженої вибірковості відносно певних видів мікробів, активний відносно грампозитивних, грамнегативних бактерій, грибів, вірусів, найпростіших. Механізм припікальної дії зумовлений деструкцією макромолекул клітин та волокон шкіри і слизових оболонок (хімічний опік). При контакті з тканинами організму спричиняє хімічні опіки.
Фармакокінетика. Не встановлена.

Фармацевтичні характеристики.
Основні фізико-хімічні властивості: легкорухлива масляниста рідина від світло-коричневого до темно-бурого кольору з запахом фенолу.

Термін придатності. 4 роки.

Умови зберігання.
Зберігати в оригінальній упаковці при температурі від 8 до 15 °С.
Зберігати в недоступному для дітей місці.
У разі випадання кристалів флакон перед застосуванням необхідно нагріти на водяній бані при температурі від 30 до 40 °С, ледь збовтуючи його вміст; після розчинення кристалів препарат придатний до застосування. Не застосовувати препарат після закінчення терміну придатності.

Упаковка.
По 15 г у флаконі.

Категорія відпуску. За рецептом.

Виробник.
ВАТ «Лубнифарм».

Місцезнаходження.
Україна, 37500, м. Лубни, Полтавська обл., вул. Петровського, 16.