Флударабин-Виста цены в аптеках

Цены на Флударабин-Виста в аптеках:
найдено 34 предложения и 34 аптеки.
Все цены и наличие Флударабин-Виста актуальны на сегодняшний день. Купить перепарат вы сможете в любой из нижеперечисленных аптек.
Средняя цена
2819
1191.54 – 3254.85 грн
Условия пользования

Цены на аналоги Флударабин-Виста

Флударабин - аналог Флударабин-Виста Флударабин
17 предложений
от 525 до 12100 грн
есть в наличии
Флудабин - аналог Флударабин-Виста Флудабин
5 предложений
от 1615 до 2027 грн
есть в наличии
Флударабин Эбеве - аналог Флударабин-Виста Флударабин Эбеве
1 предложение
от 2427 до 2427 грн
есть в наличии
Флударабин-Тева - аналог Флударабин-Виста Флударабин-Тева
3 предложения
от 2450 до 3606 грн
есть в наличии
Флудара - аналог Флударабин-Виста Флудара
13 предложений
от 5758 до 6007 грн
есть в наличии
Ланвис - аналог Флударабин-Виста Ланвис
21 предложение
от 2100 до 5386 грн
есть в наличии
Литак - аналог Флударабин-Виста Литак
2 предложения
от 14000 до 20281 грн
есть в наличии
Атрианс - аналог Флударабин-Виста Атрианс
2 предложения
от 70000 до 93865 грн
есть в наличии
Все аналоги

Флударабин-Виста инструкция

ІНСТРУКЦІЯ

для медичного застосування лікарського засобу

ФЛУДАРАБІН-ВІСТА (FLUDARABINE)

Склад:

діюча речовина: fludarabine phosphate;

1 флакон містить флударабіну фосфат - 50 мг;

допоміжні речовини: маніт (Е 421).

Лікарська форма. Порошок для приготування розчину для ін’єкцій або інфузій.

Основні фізико-хімічні властивості: ліофілізований порошок білого або майже білого кольору.

Фармакотерапевтична група. Протипухлинні лікарські засоби. Структурні аналоги пурину. Флударабін. Код ATХ L01B B05.

Фармакологічні властивості.

Фармакодинаміка.

Препарат Флударабін містить флударабіну фосфат, водорозчинний фторований нуклеотидний аналог противірусного засобу відарабіну, 9-β-D-арабінофуранозиладеніну (ара-А), який є відносно стійким до дезамінування аденозиндезаміназою.

флударабіну фосфат швидко дефосфорилюється до 2Ф-ара-А, який поглинається клітинами та потім усередині клітин фосфорилюється дезоксицитидинкіназою до активного трифосфату, 2Ф-ара-АТФ. Було показано, що цей метаболіт інгібує рибонуклеотидредуктазу, ДНК-полімеразу, α-, δ- та ε-ДНК-примазу і ДНК-лігазу, інгібуючи таким чином синтез ДНК. Крім того, відбувається часткове інгібування РНК-полімерази ІІ та, як наслідок, зниження синтезу білка.

Хоча деякі аспекти механізму дії 2Ф-ара-АТФ усе ще залишаються нез’ясованими, вважається, що дія на ДНК, РНК та синтез білка сприяє інгібуванню росту клітин й інгібування синтезу ДНК є домінуючим фактором у цьому процесі. Крім того, дослідження in vitro продемонстрували, що дія 2Ф-ара-А на ХЛЛ-лімфоцити спричиняє масштабну фрагментацію ДНК та збільшує частку загиблих через апоптоз клітин.

У 3-й фазі дослідження, яке здійснювалося із залученням пацієнтів з раніше не лікованим В-клітинним хронічним лімфолейкозом, у якому порівнювалося лікування препаратом флударабін з лікуванням хлорамбуцилом (40 мг/м2 кожні 4 тижні) у 195 та 199 пацієнтів відповідно, було отримано такий результат: статистично значно більший загальний показник реакції на лікування (ефективності терапії) й показник повної відповіді на лікування після здійснення терапії першого ряду препаратом флударабін порівняно з лікуванням хлорамбуцилом (61,1 % vs 37,6 % та 14,9 % vs 3,4 % відповідно); статистично значно довша тривалість відповіді на лікування (19 vs 12,2 міс.) й час до прогресування захворювання (17 vs. 13,2 міс.) у пацієнтів з групи, де здійснювалося лікування препаратом флударабін. Медіана виживання пацієнтів в обох групах становила 56,1 місяця для групи, де застосовували препарат флударабін, та 55,1 місяця для групи, де застосовували хлорамбуцил; незначна різниця також була продемонстрована щодо загального стану пацієнтів. Відсоток пацієнтів, у яких спостерігався розвиток токсичних реакцій, був порівнянним з таким у пацієнтів, яких лікували препаратом флударабін (89,7 %), та пацієнтів, яких лікували із застосуванням хлорамбуцилу (89,9 %). Тоді як різниця у загальному відсотку гематологічної токсичності не була суттєвою між двома групами, у значно більшого відсотка пацієнтів, яким застосовували препарат флударабін, виникла токсичність лейкоцитів (p=0,0054) та лімфоцитів (p=0,0240), порівняно з пацієнтами групи, де застосовували хлорамбуцил. Відсоток пацієнтів, у яких виникли такі побічні реакції, як нудота, блювання та діарея, був значно нижчим у групі, де застосовували препарат флударабін (p