Гексосепт цены в аптеках

Цены на Гексосепт в аптеках:
найдено 132 предложения и 132 аптеки.
Все цены и наличие Гексосепт актуальны на сегодняшний день. Купить перепарат вы сможете в любой из нижеперечисленных аптек.
Укажите ваш точный адрес, чтобы купить Гексосепт в ближайшей аптеке
Средняя цена
58
24.48 – 85 грн
Условия пользования

Цены на аналоги Гексосепт

Стомолик - аналог Гексосепт Стомолик
77 предложений
от 39 до 62 грн
есть в наличии
Стоматидин - аналог Гексосепт Стоматидин
451 предложение
от 69 до 143 грн
есть в наличии
Гексорал - аналог Гексосепт Гексорал
58 предложений
от 92 до 400 грн
есть в наличии
Максиколд Лор - аналог Гексосепт Максиколд Лор
2 предложения
от 261 до 270 грн
есть в наличии
Дентагель - аналог Гексосепт Дентагель
212 предложений
от 13 до 33 грн
есть в наличии
Метродент - аналог Гексосепт Метродент
89 предложений
от 16 до 618 грн
есть в наличии
Пропосол-Н - аналог Гексосепт Пропосол-Н
296 предложений
от 18 до 60 грн
есть в наличии
Септалор - аналог Гексосепт Септалор
238 предложений
от 19 до 37 грн
есть в наличии
Метровиол Дента - аналог Гексосепт Метровиол Дента
124 предложения
от 20 до 35 грн
есть в наличии
Пропосол - аналог Гексосепт Пропосол
290 предложений
от 21 до 67 грн
есть в наличии
Стомато-гель Здоровье - аналог Гексосепт Стомато-гель Здоровье
9 предложений
от 22 до 26 грн
есть в наличии
Пропосол-КМ - аналог Гексосепт Пропосол-КМ
117 предложений
от 24 до 46 грн
есть в наличии
Метрогил Дента - аналог Гексосепт Метрогил Дента
436 предложений
от 28 до 77 грн
есть в наличии
Пропосол-Здоровье - аналог Гексосепт Пропосол-Здоровье
15 предложений
от 30 до 34 грн
есть в наличии
Дентамет - аналог Гексосепт Дентамет
2 предложения
от 150 до 184 грн
есть в наличии
Все аналоги

Гексосепт инструкция

ІНСТРУКЦІЯ
для медичного застосування препарату
ГЕКСОСЕПТ®

Склад лікарського засобу:
діюча речовина: гексетидин;
1 г препарату містить гексетидину – 2 мг;
допоміжні речовини: натрію сахаринат; кислота лимонна, моногідрат; натрію гідроксид; гліцерин; етанол (96 %); макроголу лауриловий ефір; цинеол (евкаліптол); левоментол; олія м'яти перцевої; вода очищена.

Лікарська форма. Спрей для ротової порожнини.
Препарат розпилюється у вигляді аерозольного струменя і утворює прозору, майже безбарвну рідину з характерним запахом ментолу.

Назва і місцезнаходження виробника. АТ «СТОМА».
61105, Україна, м. Харків, вул. Ньютона, 3.

Фармакотерапевтична група. Засоби для застосування у стоматології. Антимікробні та антисептичні препарати для місцевого застосування у стоматології. Гексетидин. Код АТС A01А B12.
Гексетидин ефективний проти грампозитивних та грамнегативних бактерій, а також дріжджів (Candida albicans) та грибів.
Препарат при місцевому застосуванні має антисептичну (антибактеріальну, антифунгальну), кровоспинну та слабку знеболювальну дію; має також обволікаючий ефект та дезодораційні властивості, завдяки чому усуває неприємний запах з рота. Обволікає слизову оболонку протягом 12 годин.
Гексетидин руйнує клітинну оболонку мікроорганізмів, що сприяє їх загибелі, або порушує синтез речовин, що необхідні для розмноження мікроорганізмів. Протигрибкова активність зумовлена також порушенням утворення речовин, які беруть участь у формуванні мембран грибів.

Показання для застосування.
Гексосепт®, спрей, застосовують при незначних інфекціях ротової порожнини, включаючи кандидоз; як допоміжний засіб для профілактики та лікування гінгівіту; при лікуванні болю в горлі та рецидивуючих афтозних виразок; для усунення неприємного запаху з рота; до і після проведення хірургічних операцій у стоматології.

Протипоказання. Гіперчутливість до гексетидину, азорубіну, олії евкаліптової, левоментолу, олії м'яти перцевої або до будь-якого іншого компонента препарату.
Протипоказано пацієнтам з атрофічним фарингітом, бронхіальною астмою або з будь-якими іншими захворюваннями дихальних шляхів, пов'язаними з наявною гіперчутливістю дихальних шляхів. Інгаляція може викликати бронхоконстрикцію.
Належні заходи безпеки при застосуванні.
Препарат слід з обережністю застосовувати пацієнтам з епілепсією. Препарат може зменшувати епілептичний поріг та викликати судоми у дітей.
Препарат містить етанол, тому його слід з обережністю призначати пацієнтам з захворюванням печінки.
При посиленні запалення лікування препаратом слід припинити.

Особливі застереження.
Застосування у період вагітності або годування груддю.
Дані досліджень щодо можливості проникнення крізь плаценту та екскреції у грудне молоко людини гексетидину відсутні, тому Гексосепт® не слід застосовувати у період вагітності або годування груддю.
Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами.
Препарат містить 4 % етанолу. При застосуванні максимальної одноразової дози (6 натискувань) в порожнину рота разом з препаратом потрапляє приблизно 0,023 г етанолу, що не може негативно вплинути на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами.
Діти. Не застосовувати Гексосепт®, спрей, дітям віком до 6 років.

Спосіб застосування та дози. Дорослим і дітям від 6 років місцево на слизові оболонки і уражені ділянки порожнини рота і глотки. Одноразова доза препарату становить від 1 до 6 натискувань на головку розпилювача; кожне натискування відповідає приблизно 0,1 г препарату. Уражені ділянки зазвичай обробляти 2 рази на добу, переважно вранці та ввечері після їди. Тривалість лікування може варіювати залежно від характеру і тяжкості перебігу захворювання та визначається лікарем індивідуально.
Перед застосуванням зняти захисний ковпачок і надіти на шток клапана розпилювач. Перед першим застосуванням препарату декілька разів (4-6 разів) натиснути на головку розпилювача до появи дисперсного струменя. Перед кожним подальшим застосуванням зробити 2 натиснення, щоб розчин потрапив в розпилювач і після натиснення розбризкувався, після чого препарат можна застосовувати. Під час застосування вихідний отвір розпилювача спрямувати на уражену ділянку порожнини рота або глотки і натиснути на головку розпилювача вказівним пальцем зверху вниз. При застосуванні препарату слід затримати дихання, а балон тримати вертикально так, щоб розпилювач знаходився зверху; не можна користуватися балоном в переверненому стані.
Після застосування препарату розпилювач зняти зі штока клапана і промити теплою водою; на клапан надіти захисний ковпачок.

Передозування. Симптоми передозування не виявлені. Через всмоктування достатньої кількості спрею для ротової порожнини може виникнути алкогольна інтоксикація через вміст етилового спирту

Побічні ефекти.
З боку дихальної системи, органів грудної клітки та середостіння: ларингоспазм, бронхоспазм; кашель; задишка.
З боку шкіри і підшкірної тканини: виникнення виразок на слизовій оболонці; шкірні висипання, алергічний контактний дерматит, свербіж, кропив'янка.
Загальні порушення та місцеві розлади: зміна смакових відчуттів протягом 48 годин; печіння, парестезія слизової оболонки; запалення; пухирці; подразнення язика та/або слизової оболонки ротової порожнини, болісність, відчуття жару, зниження чутливості.
З боку імунної системи: реакції гіперчутливості, включаючи ангіоневротичний набряк.
Шлунково-кишкові розлади: сухість у роті; біль при ковтанні; збільшення слинних залоз; дисфагія; оборотна зміна кольору зубів і язика; при випадковому проковтуванні препарату можуть виникнути шлунково-кишкові розлади, насамперед нудота і блювання.

У разі виникнення будь-яких небажаних реакцій слід припинити застосування препарату та обов'язково звернутися до лікаря.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій. Взаємодії з іншими препаратами не описані. У разі необхідності одночасного застосування будь-яких інших лікарських засобів слід проконсультуватися з лікарем.

Термін придатності. 2 роки.
Препарат не слід застосовувати після закінчення терміну придатності, зазначеного на упаковці.

Умови зберігання. Зберігати у недоступному для дітей місці при температурі не вище 25 °С.

Упаковка. По 25 г у балонах з клапаном насосного типу, розпилювачем та захисним ковпачком; один балон у пачці.

Категорія відпуску. Без рецепта.