Гексосепт аналоги и цены

Всего найдено 53 аналога Гексосепт
Все аналоги Гексосепт подобраны по международной системе классификации лекарственных средств АТС (анатомо-терапевтическо-химическая классификация).
Действующие вещества: Гексетидин
Укажите ваш точный адрес, чтобы купить Гексосепт в ближайшей аптеке
Средняя цена
55
30 – 80 грн

Классификация лекарственного препарата Гексосепт

Аналоги по составу

У нижеперечисленных аналагов Гексосепт совпадают коды ATC. Аналоги подобраны по химической структуре лекарственного препарата и являются наиболее подходящими заменителями. Одинаковый состав, показания к применению, могут отличаться дозы действующих веществ.
Состав: гексэтидин

Аналоги по показанию и способу применения

Аналоги совпадают по коду ATC 4-го уровня. Лекарственные препараты, имеющие различный состав, но могут быть схожи по показанию и способу применения.

Аналоги по коду ATC 3-го уровня

Аналоги совпадают по коду ATC 3-го уровня. Лекарственные препараты, имеющие различный состав, но могут быть схожи по показания и способу применения.
Все аналоги Гексосепт представлены исключительно в ознакомительных целях и не являются поводом для самостоятельного принятия решения о замене препарата. Перед употреблением препарата проконсультируйтесь с врачом и ознакомьтесь с инструкцией по применению.
САМОЛІКУВАННЯ МОЖЕ БУТИ ШКІДЛИВИМ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ'Я

ІНСТРУКЦІЯ
для медичного застосування препарату
ГЕКСОСЕПТ®

Склад лікарського засобу:
діюча речовина: гексетидин;
1 г препарату містить гексетидину – 2 мг;
допоміжні речовини: натрію сахаринат; кислота лимонна, моногідрат; натрію гідроксид; гліцерин; етанол (96 %); макроголу лауриловий ефір; цинеол (евкаліптол); левоментол; олія м'яти перцевої; вода очищена.

Лікарська форма. Спрей для ротової порожнини.
Препарат розпилюється у вигляді аерозольного струменя і утворює прозору, майже безбарвну рідину з характерним запахом ментолу.

Назва і місцезнаходження виробника. АТ «СТОМА».
61105, Україна, м. Харків, вул. Ньютона, 3.

Фармакотерапевтична група. Засоби для застосування у стоматології. Антимікробні та антисептичні препарати для місцевого застосування у стоматології. Гексетидин. Код АТС A01А B12.
Гексетидин ефективний проти грампозитивних та грамнегативних бактерій, а також дріжджів (Candida albicans) та грибів.
Препарат при місцевому застосуванні має антисептичну (антибактеріальну, антифунгальну), кровоспинну та слабку знеболювальну дію; має також обволікаючий ефект та дезодораційні властивості, завдяки чому усуває неприємний запах з рота. Обволікає слизову оболонку протягом 12 годин.
Гексетидин руйнує клітинну оболонку мікроорганізмів, що сприяє їх загибелі, або порушує синтез речовин, що необхідні для розмноження мікроорганізмів. Протигрибкова активність зумовлена також порушенням утворення речовин, які беруть участь у формуванні мембран грибів.

Показання для застосування.
Гексосепт®, спрей, застосовують при незначних інфекціях ротової порожнини, включаючи кандидоз; як допоміжний засіб для профілактики та лікування гінгівіту; при лікуванні болю в горлі та рецидивуючих афтозних виразок; для усунення неприємного запаху з рота; до і після проведення хірургічних операцій у стоматології.

Протипоказання. Гіперчутливість до гексетидину, азорубіну, олії евкаліптової, левоментолу, олії м'яти перцевої або до будь-якого іншого компонента препарату.
Протипоказано пацієнтам з атрофічним фарингітом, бронхіальною астмою або з будь-якими іншими захворюваннями дихальних шляхів, пов'язаними з наявною гіперчутливістю дихальних шляхів. Інгаляція може викликати бронхоконстрикцію.
Належні заходи безпеки при застосуванні.
Препарат слід з обережністю застосовувати пацієнтам з епілепсією. Препарат може зменшувати епілептичний поріг та викликати судоми у дітей.
Препарат містить етанол, тому його слід з обережністю призначати пацієнтам з захворюванням печінки.
При посиленні запалення лікування препаратом слід припинити.

Особливі застереження.
Застосування у період вагітності або годування груддю.
Дані досліджень щодо можливості проникнення крізь плаценту та екскреції у грудне молоко людини гексетидину відсутні, тому Гексосепт® не слід застосовувати у період вагітності або годування груддю.
Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами.
Препарат містить 4 % етанолу. При застосуванні максимальної одноразової дози (6 натискувань) в порожнину рота разом з препаратом потрапляє приблизно 0,023 г етанолу, що не може негативно вплинути на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами.
Діти. Не застосовувати Гексосепт®, спрей, дітям віком до 6 років.

Спосіб застосування та дози. Дорослим і дітям від 6 років місцево на слизові оболонки і уражені ділянки порожнини рота і глотки. Одноразова доза препарату становить від 1 до 6 натискувань на головку розпилювача; кожне натискування відповідає приблизно 0,1 г препарату. Уражені ділянки зазвичай обробляти 2 рази на добу, переважно вранці та ввечері після їди. Тривалість лікування може варіювати залежно від характеру і тяжкості перебігу захворювання та визначається лікарем індивідуально.
Перед застосуванням зняти захисний ковпачок і надіти на шток клапана розпилювач. Перед першим застосуванням препарату декілька разів (4-6 разів) натиснути на головку розпилювача до появи дисперсного струменя. Перед кожним подальшим застосуванням зробити 2 натиснення, щоб розчин потрапив в розпилювач і після натиснення розбризкувався, після чого препарат можна застосовувати. Під час застосування вихідний отвір розпилювача спрямувати на уражену ділянку порожнини рота або глотки і натиснути на головку розпилювача вказівним пальцем зверху вниз. При застосуванні препарату слід затримати дихання, а балон тримати вертикально так, щоб розпилювач знаходився зверху; не можна користуватися балоном в переверненому стані.
Після застосування препарату розпилювач зняти зі штока клапана і промити теплою водою; на клапан надіти захисний ковпачок.

Передозування. Симптоми передозування не виявлені. Через всмоктування достатньої кількості спрею для ротової порожнини може виникнути алкогольна інтоксикація через вміст етилового спирту

Побічні ефекти.
З боку дихальної системи, органів грудної клітки та середостіння: ларингоспазм, бронхоспазм; кашель; задишка.
З боку шкіри і підшкірної тканини: виникнення виразок на слизовій оболонці; шкірні висипання, алергічний контактний дерматит, свербіж, кропив'янка.
Загальні порушення та місцеві розлади: зміна смакових відчуттів протягом 48 годин; печіння, парестезія слизової оболонки; запалення; пухирці; подразнення язика та/або слизової оболонки ротової порожнини, болісність, відчуття жару, зниження чутливості.
З боку імунної системи: реакції гіперчутливості, включаючи ангіоневротичний набряк.
Шлунково-кишкові розлади: сухість у роті; біль при ковтанні; збільшення слинних залоз; дисфагія; оборотна зміна кольору зубів і язика; при випадковому проковтуванні препарату можуть виникнути шлунково-кишкові розлади, насамперед нудота і блювання.

У разі виникнення будь-яких небажаних реакцій слід припинити застосування препарату та обов'язково звернутися до лікаря.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій. Взаємодії з іншими препаратами не описані. У разі необхідності одночасного застосування будь-яких інших лікарських засобів слід проконсультуватися з лікарем.

Термін придатності. 2 роки.
Препарат не слід застосовувати після закінчення терміну придатності, зазначеного на упаковці.

Умови зберігання. Зберігати у недоступному для дітей місці при температурі не вище 25 °С.

Упаковка. По 25 г у балонах з клапаном насосного типу, розпилювачем та захисним ковпачком; один балон у пачці.

Категорія відпуску. Без рецепта.