Генсулин Р цены в аптеках

Цены на Генсулин Р в аптеках:
найдено 75 предложений и 40 аптек.
Все цены и наличие Генсулин Р актуальны на сегодняшний день. Купить перепарат вы сможете в любой из нижеперечисленных аптек.
Укажите ваш точный адрес, чтобы купить Генсулин Р в ближайшей аптеке
Средняя цена
414
104.41 – 689.03 грн
Условия пользования

Цены на аналоги Генсулин Р

Фармасулин - аналог Генсулин Р Фармасулин
978 предложений
от 94 до 733 грн
есть в наличии
Фармасулин Н - аналог Генсулин Р Фармасулин Н
725 предложений
от 94 до 730 грн
есть в наличии
Хумодар Р - аналог Генсулин Р Хумодар Р
61 предложение
от 95 до 695 грн
есть в наличии
Инсуман Рапид - аналог Генсулин Р Инсуман Рапид
62 предложения
от 100 до 2559 грн
есть в наличии
Актрапид - аналог Генсулин Р Актрапид
287 предложений
от 115 до 887 грн
есть в наличии
Актрапид нм - аналог Генсулин Р Актрапид нм
195 предложений
от 115 до 887 грн
есть в наличии
Актрапид нм пенфилл - аналог Генсулин Р Актрапид нм пенфилл
34 предложения
от 115 до 804 грн
есть в наличии
Инсулар Актив - аналог Генсулин Р Инсулар Актив
28 предложений
от 593 до 702 грн
есть в наличии
Хумулин Регуляр - аналог Генсулин Р Хумулин Регуляр
2 предложения
от 1167 до 1614 грн
есть в наличии
Монодар - аналог Генсулин Р Монодар
9 предложений
от 80 до 90 грн
есть в наличии
Эпайдра - аналог Генсулин Р Эпайдра
150 предложений
от 146 до 1058 грн
есть в наличии
Эпайдра СолоСтар - аналог Генсулин Р Эпайдра СолоСтар
107 предложений
от 146 до 1016 грн
есть в наличии
Хумалог - аналог Генсулин Р Хумалог
51 предложение
от 221 до 2222 грн
есть в наличии
НовоРапид ФлексПен - аналог Генсулин Р НовоРапид ФлексПен
117 предложений
от 249 до 1950 грн
есть в наличии
НовоРапид Пенфилл - аналог Генсулин Р НовоРапид Пенфилл
2 предложения
от 1643 до 2280 грн
есть в наличии
Апидра СолоСтар - аналог Генсулин Р Апидра СолоСтар
1 предложение
от 2250 до 2250 грн
есть в наличии
Все аналоги

Генсулин Р инструкция

ІНСТРУКЦІЯ
для медичного застосування препарату

ГЕНСУЛІН P
(GENSULIN R)


Склад:
діюча речовина: 1 мл розчину містить рекомбінантного інсуліну людини 100 ОД;
допоміжні речовини: м-крезол, гліцерин, кислота хлористоводнева, натрію гідроксид, вода для ін’єкцій.
Лікарська форма. Розчин для ін’єкцій.
Фармакотерапевтична група. Інсуліни та аналоги. Код АТС А10 AВ01.

Клінічні характеристики.
Показання. Лікування хворих на цукровий діабет, що потребує застосування інсуліну.

Протипоказання. Гіпоглікемія. Підвищена індивідуальна чутливість до препарату Генсулін Р та будь-яких його компонентів, за винятком випадків застосування десенсибілізуючої терапії.

Спосіб застосування та дози. У клінічній практиці відомо багато схем лікування людським інсуліном. Вибір серед них відповідної для конкретного хворого індивідуальної схеми має зробити лікар, виходячи з потреби в інсуліні, яка зазвичай становить 0,5-1 ОД/кг маси тіла. На підставі встановленої концентрації глюкози крові лікар визначає необхідне дозування і вид препарату інсуліну для конкретного пацієнта.
Генсулін Р призначений для підшкірних, а також внутрішньовенних ін'єкцій. У виняткових випадках його можна вводити внутрішньом'язово. Генсулін Р вводять за 15-30 хвилин до їжі. За 10-20 хвилин до запланованого введення слід дістати інсулін з холодильника, щоб він нагрівся до кімнатної температури.
Перед введенням слід уважно оглянути флакон чи картридж з інсуліном. Розчин Генсуліну Р має бути безбарвним та прозорим, мати вигляд і консистенцію води. Не можна застосовувати препарат, якщо розчин каламутний, здається густим чи зафарбованим. Особливу увагу слід звернути на те, щоб під час ін'єкції інсуліну не ввести голку у просвіт кровоносної судини.
Введення препарату за допомогою шприців.
Для введення інсуліну існують спеціальні шприци, на яких є позначки дозування. При відсутності шприців і голок одноразового використання можна застосовувати шприци та голки багаторазового використання, які слід стерилізувати перед кожною ін'єкцією. Рекомендується застосовувати шприци одного типу та виробника. Завжди необхідно перевіряти, чи проградуйований шприц, що використовується, відповідно до дозування застосовуваного препарату інсуліну.
Порядок виконання ін'єкції:
• прибрати захисне кільце, розташоване в центрі ковпачка;
• набрати у шприц повітря об'ємом, що дорівнює обраній дозі інсуліну;
• проколоти гумову пробку і ввести повітря у флакон;
• перевернути флакон зі шприцом догори дном;
• переконатися, що кінець голки знаходиться в інсуліні;
• набрати у шприц необхідний об'єм розчину інсуліну;
• видалити пухирці повітря зі шприца у флакон шляхом нагнітання інсуліну;
• повторно перевірити правильність набраної дози і витягнути голку з флакона;
• дезінфікувати шкіру в місці запланованої ін'єкції;
• однією рукою стабілізувати шкіру, тобто зібрати її у складку;
• взяти шприц в іншу руку та тримати його як олівець. Встромити голку в шкіру під прямим кутом (кут 90°). Переконатися, що голка повністю введена та добре розміщена в шарі жиру під шкірою, а не в більш глибоких шарах шкіри (у худорлявих осіб голку слід розташовувати не перпендикулярно, а під меншим кутом);
• щоб ввести інсулін, слід проштовхнути поршень шприца до самого кінця, вводячи дозу протягом не менше 5 секунд;
• насичений спиртом ватний тампон тримати близько до голки і вийняти голку зі шкіри. Прикласти на кілька секунд просочений спиртом тампон до місця уколу. Не протирати шкіру в місці виконання ін'єкції!
• Щоб уникнути пошкодження тканини, рекомендується при кожній ін'єкції змінювати місце уколу. Чергове місце ін'єкції має бути віддалене від попереднього принаймні на 1-2 см.

Змішування розчину Генсулін Р із суспензями Генсулін Н, Генсулін М30 (М40, М50)
Рішення про змішування Генсуліну Р із вищевказаними суспензіями може приймати лише лікар.
Застосування Генсуліну Р у картриджах для шприц-ручок
Картриджі Генсулін Р можна застосовувати зі шприц-ручками багаторазового використання типу «реn». При заповненні шприц-ручки, кріпленні голки і процедурі ін'єкції препарату слід точно дотримуватися інструкції виробника шприц-ручки. У разі потреби можна набрати інсулін із картриджа у звичайний інсуліновий шприц і діяти так, як описано вище (залежно від концентрації інсуліну і виду препарату).

Побічні реакції. При наявності симптомів тяжкої гіпоглікемії або гіперглікемії з розвитком кетоацидозу необхідне негайне втручання лікаря. До побічних дій, які найчастіше спостерігаються при інсулінотерапії, відносяться гіпоглікемія (зниження рівня глюкози в крові) та гіперглікемія (підвищення концентрації глюкози в крові), а також місцеві прояви алергічних реакцій.
Гіпоглікемія. Ознаки помірної гіпоглікемії: надмірне потовиділення, запаморочення, тремтіння, відчуття голоду, занепокоєння, відчуття поколювання в долонях, стопах, губах або в язиці, порушення концентації уваги, сонливість, розлади сну, сплутаність свідомості, мідріаз, нечіткість зору, порушення мовлення, депресія, роздратованість. Ознаки тяжкої гіпоглікемії: порушення орієнтації, втрата свідомості, судоми.
Гіперглікемія. У хворих на цукровий діабет І типу тривала гіперглікемія призводить до кетоацидозу та діабетичної коми, що є небезпечним для життя. Першими симптомами ацидозу, що з'являються поступово протягом кількох годин і навіть доби, є: сонливість, почервоніння обличчя, спрага, відсутність апетиту, запах ацетону у видихуваному повітрі, збільшена кількість глюкози та кетонових тіл, тахіпное та прискорений пульс. Іншими небажаними ефектами, що з'являються спорадично при застосуванні біосинтетичних інсулінів, є: інсулінова ліподистрофія (атрофія або гіпертрофія жирової тканини у місці здійснення ін'єкції), алергія до інсуліну, інсулінорезистентність.
Місцеві прояви алергічних реакцій: почервоніння шкіри, набряк або свербіж у місці ін’єкції; системна алергія (дуже рідко) – генералізована форма алергії на інсулін, яка може спричинити висипання на всій поверхні тіла, задишку, хрипи, зниження артеріального тиску, збільшення частоти ударів серця та підвищення потовиділення.

Передозування. При передозуванні інсуліну з'являються симптоми гіпоглікемії, зокрема відчуття голоду, апатія, запаморочення, тремтіння м'язів, порушення орієнтації, занепокоєння, прискорене серцебиття, підвищене потовиділення, блювання, головний біль, сплутаність свідомості. При помірній гіпоглікемії достатньо прийняти внутрішньо солодкі рідини або їжу, багату на вуглеводи. Рекомендується відпочинок. Хворі повинні мати при собі цукор у шматочках, глюкозу або цукерки. Не рекомендується їсти шоколад, тому що жир, що міститься в ньому, затримує всмоктування глюкози.
Тяжка форма гіпоглікемії може призвести до судом та втрати свідомості, навіть до смерті. Якщо хворий перебуває у стані коми, необхідно ввести внутрішньовенно глюкозу. Після передозування інсуліну до гіпоглікемії можуть приєднатися симптоми гіпокаліємії (зниження концентрації калію в крові) з наступною міопатією. При значній гіпокаліємії, коли хворий уже не може приймати їжу через рот, слід ввести 1 мг глюкагону внутрішньом'язово і/або розчин глюкози внутрішньовенно.

Застосування у період вагітності або годування груддю.
Досвіду застосування препарату Генсулін Р в період вагітності немає. Інсулін не проходить через плацентарний бар’єр. Для пацієнток, у яких діабет розвинувся до настання вагітності або в період вагітності (гестаційним діабет), дуже важливо підтримувати належний контроль над вуглеводним обміном впродовж усієї вагітності. Потреба в інсуліні може зменшуватись під час I триместру вагітності та зростати під час II і III триместрів. Одразу після пологів потреба в інсуліні різко знижується, що підвищує ризик виникнення гіпоглікемії. Тому ретельний контроль рівня цукру є дуже важливим. Будь-яких обмежень стосовно застосування препарату Генсулін Р в період годування груддю немає. Однак жінки в період лактації можуть потребувати корекції дози препарату та дієти.

Діти.
Досвіду застосування у дітей намає.

Особливі заходи безпеки.
Не застосовувати препарат Генсулін Р:
¾ якщо картридж або шприц-ручка падали або зазнавали зовнішнього тиску, оскільки при цьому виникає ризик їхнього пошкодження і витікання інсуліну;
¾ якщо він зберігався неправильно або був заморожений;
¾ якщо рідина, що міститься в ньому, не є прозорою і безбарвною.
Вживання алкоголю може призвести до небезпечного зниження рівня цукру у крові.

Особливості застосування.
Рішення відносно зміни режиму дозування, змішування препаратів інсуліну, а також переходу з одних на інші препарати інсуліну може приймати лише лікар. Пацієнтам слід провести шкірні тести до початку лікування новим препаратом, у тому числі тим, у кого з'являлися генералізовані реакції на попередній інсулін. Під час застосування інсуліну проводити моніторинг концентрації глюкози в сироватці крові і сечі, концентрації гліколізованого гемоглобіну (НЬА1с) та фруктозаміну. Пацієнтів слід навчити самостійно перевіряти концентрацію глюкози в крові і сечі за допомогою простих тестів (напр., тест-смужок). У різних осіб симптоми зниження концентрації цукру в крові (гіпоглікемії) можуть з'являтися у різний час і можуть мати різну інтенсивність. Тому пацієнтів слід навчити розпізнавати характерні для них симптоми гіпоглікемії. У пацієнтів, яким змінюють вид застосовуваного інсуліну, тобто їх переводять з інсуліну тваринного походження на людський інсулін, можливо, виникне необхідність знизити дозу інсуліну (через можливість появи гіпоглікемії). У деяких пацієнтів ранні симптоми гіпоглікемії після переходу на рекомбінантний людський інсулін можуть бути дещо слабшими, ніж при використанні інсулінів тваринного походження. Ранні ознаки гіпоглікемії можуть бути також слабші у пацієнтів, у яких концентрація глюкози збалансувалася при тривалому цукровому діабеті, діабетичній нейропатії або у разі одночасного застосування ß-адренолітичних лікарських препаратів. Як гіпоглікемія, так і гіперглікемія, якщо їх не лікувати, можуть стати причиною втрати свідомості, коми або летального кінця.
Потреба в інсуліні може змінюватися внаслідок високої температури, тяжкої інфекції (може значно підвищитися потреба в інсуліні), емоційних хвилювань, хвороб та порушень функцій шлунково-кишкового тракту, що супроводжуються нудотою і блюванням, діареєю, запорами, порушеннями всмоктування. Наявність таких станів завжди вимагає втручання лікаря. У таких випадках слід часто контролювати концентрацію глюкози в крові і сечі. При нирковій недостатності секреція інсуліну зменшується, а тривалість його дії збільшується.
Пацієнти, у яких цукровий діабет пов'язаний із захворюваннями підшлункової залози або співіснує з хворобою Аддісона чи недостатністю функції гіпофіза, дуже чутливі до інсуліну і, як правило, їм варто призначати дуже малі дози препарату. При порушеннях функції гіпофіза, надниркових залоз або щитовидної залози може змінюватися потреба організму в інсуліні.
У процесі тривалого лікування інсуліном може розвинутися резистентність до інсуліну. У разі появи інсулінрезистентності слід застосовувати більші дози інсуліну.
Неправильне дозування або призупинення лікування (особливо це стосується хворих на інсулінзалежний діабет) може призвести до гіперглікемії та потенційно фатального діабетичного кетоацедозу. Потреба у регулюванні доз може виникнути у разі зміни інтенсивності фізичних навантажень або звичного режиму харчування.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами.
Вплив застосування правильних доз інсуліну на здатність керування автотранспортом та роботу зі складними механізмами не досліджувався. Здатність керувати транспортними засобами може бути ослаблена через гіпоглікемію, що призводить до порушень з боку периферичної нервової системи і супроводжується головним болем, занепокоєнням, диплопією, порушенням асоціативності та оцінки відстані. У початковий період лікування інсуліном, під час зміни препарату, у разі стресу або надмірного фізичного навантаження, коли мають місце великі коливання концентрації глюкози в крові, може з'явитися ослаблення здатності керувати автотранспортними засобами та обслуговувати пристрої, що знаходяться у русі. Рекомендується контролювати концентрацію глюкози в крові під час тривалої подорожі.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Генсулін Р не слід змішувати з інсулінами тваринного походження, а також з біосинтетичними інсулінами інших виробників. Багато лікарських препаратів (зокрема деякі гіпотензивні та серцеві засоби, лікарські препарати, що знижують рівень ліпідів у сироватці крові, препарати, що застосовуються при захворюваннях підшлункової залози, деякі антидепресанти, протиепілептичні засоби, саліцилати, антибактеріальні препарати, пероральні контрацептиви) можуть впливати на дію інсуліну та ефективність інсулінотерапії.
Лікарські препарати та речовини, що підвищують дію інсуліну: ß-адренолітики, хлорохін, інгібітори конвертази ангіотензину, інгібітори МАО (антидепресанти), метилдопа, клонідин, пентамідин, саліцилати, анаболічні стероїди, циклофосфамід, сульфонаміди, тетрацикліни, антибіотики хінолонового ряду та етиловий спирт.
Лікарські препарати, що знижують дію інсуліну: дилтіазем, добутамін, естрогени (також оральні контрацептиви), фенотіазини, фенітоїн, гормони підшлункової залози, гепарини, кальцитонін, кортикостероїди, антивірусні лікарські засоби, що застосовуються при лікуванні ВІЛ-інфекції, ніацин, тіазидні діуретики.
Потреба в інсуліні може зростати у разі застосуваня лікарських препаратів з гіперглікемічною активністю, наприклад, глюкокортикоїди, гормони щитовидної залози та гормон росту, даназол, β2-симпатоміметики (наприкад, ритодрин, сальбутамол, тербуталін), тіазиди.
Потреба в інсуліні може зменшуватися у разі застосуваня лікарських препаратів з гіпоглікемічною активністю, таких як оральні гіпоглікемічні препарати, саліцилати (наприклад, ацетилсаліцилова кислота), деякі антидепресанти (інгібітори моноаміноксидази), деякі інгібітори ангіотензинперетворюючих ферментів (каптоприл, еналаприл), неселективні бета-блокатори або алкоголь. Аналоги соматостатину (октреотид, ланреотид) можуть як підсилювати, так і знижувати потребу в інсуліні.
Фармакологічні властивості.
Фармакодинаміка. Генсулін Р - препарат рекомбінантного інсуліну людини, отриманого методом генної інженерії з використанням генетично модифікованого, але не патогенного штаму Е.соlі. Інсулін є гормоном, що виробляється клітинами підшлункової залози. Інсулін бере участь в обміні вуглеводів, білків та жирів, сприяючи, зокрема, зниженню концентрації глюкози в крові. Нестача інсуліну в організмі є причиною цукрового діабету. Інсулін, що вводиться шляхом ін'єкції, діє так само, як і гормон, що виробляється організмом.
Фармакокінетика. Генсулін Р починає діяти протягом 30 хвилин після введення; максимум дії cпостерігається від 1 до 3 годин, а тривалість дії становить до 8 годин і залежить від величини дози. У здорових людей до 5 % інсуліну зв'язано з білками крові. Констатовано наявність інсуліну у цереброспінальній рідині у концентраціях, що становлять приблизно 25 % від концентрацій, виявлених у сироватці крові.
Інсулін метаболізується в печінці та нирках. Незначні його кількості метаболізуються у м'язах та жировій тканині. У хворих на цукровий діабет метаболізм проходить, як і у здорових осіб. Інсулін виводиться нирками. Слідові кількості виділяються з жовчею. Тривалість напіввиведення людського інсуліну становить майже 4 хвилин. Захворювання нирок і печінки можуть затримувати виділення інсуліну. В осіб літнього віку виділення інсуліну відбувається повільніше і час цукрознижувальної дії препарату подовжується.

Фармацевтичні характеристики
Основні фізико-хімічні властивості: розчин Генсуліну Р є прозорим та безбарвним.
Несумісність. Як правило, інсулін можна додавати до речовин, з якими його реакція на сумісність відома. Лікарські препарати, додані до інсуліну, можуть викликати його руйнування, наприклад, препарати, що містять тіоли або сульфіти.
Термін придатності. 2 роки.
Не слід застосовувати препарат після закінчення терміну придатності, зазначеного на упаковці.

Умови зберігання. Після відкриття індивідуальної упаковки зберігати протягом 42 днів при температурі до 25 °С. Зберігати при температурі 2-8 °С у захищеному від світла місці. Не заморожувати. Зберігати у недоступному для дітей місці.

Упаковка. Упаковка. По 10 мл у скляних флаконах із гумовою пробкою та алюмінієвим ковпачком № 1; по 3 мл у картриджах № 5.

Категорія відпуску. За рецептом.

Виробник. БІОТОН С. А., Польща (ВІОТОN S.A., Poland).
Місцезнаходження. ВІОТОN S.A., Poland, Польща, 02-516 Варшава, вул. Старочинська 5. Телефон: +48(022)7214000.
Факс: +48(022)7211333.