Геримакс женьшень инструкция по применению

Укажите ваш точный адрес, чтобы купить Геримакс женьшень в ближайшей аптеке
 
ІНСТРУКЦІЯ
для медичного застосування препарату
ГЕРИМАКС  ЖЕНЬШЕНЬ
(GERIMAX® GINSENG)
 
 
Склад лікарського засобу:
діюча речовина: 1 таблетка містить: eкстракту  кореня женьшеню 200 мг, що відповідає 8 мг гінзенозидів (екстракт отриманий із 100% Panax Ginseng C.A.Meyer);                                                                                  
допоміжні речовини: кальцію гідрофосфат, крохмаль кукурудзяний, целюлоза мікрокристалічна, желатин, гідроксипропілметилцелюлоза, магнію стеарат, заліза оксид (Е 172), макрогол 400.
 
Лікарська форма. Таблетки, вкриті плівковою оболонкою.
Червоно-коричневі круглі таблетки, вкриті  плівковою оболонкою.
 
Назва і місцезнаходження виробника.
Акселлус А/С, Данія. 
Industrigrenen 10, DK 2635 Ishoj, Denmark ,Axellus A/S.
 
Фармакотерапевтична група. Тонізуючі засоби.  Код  АТС А 13А.
Комплекс біологічно активних речовин женьшеню створює стимулюючу дію на ЦНС, підвищує розумову та фізичну активність.
 
Показання для застосування. Препарат рекомендується як лікувально-профілактичний засіб:
- для підвищення  розумової та фізичної активності, при підвищеному навантаженні, при фізичній перевтомі;
- для підвищення фізичної витривалості у спортсменів;
- у комплексній терапії при неврастенічному синдромі, а також при послабленні статевої функції; при вегето-судинній дистонії за гіпотонічним типом;
- при астенічних станах у період одужання для прискорення процесів відновлення після тяжких захворювань і хірургічних операцій, для підвищення опірності організму.
 
Протипоказання. Підвищена чутливість до компонентів препарату, артеріальна гіпертензія, підвищена збудливість, епілепсія, діти до 12 років, гострі інфекційні захворювання, період вагітності та під час годування груддю.
 
Особливі застереження. Пацієнтам з розладами сну не рекомендується застосовувати Геримакс Женьшень у вечірні години. Перед хірургічним втручанням слід припинити прийом препарату не менше, як за 2 тижні. Пацієнтам, які страждають на цукровий діабет, необхідно контролювати рівень глюкози в крові.
 
Застосування у період вагітності або годування груддю. Геримакс Женьшень не слід застосовувати під час вагітності та в період годування груддю.
 
Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами. Не впливає.
 
Діти. Препарат не слід застосовувати препарат дітям віком до 12 років.
 
Спосіб застосування та дози. Дорослим і дітям старше 12 років препарат приймати по 1 таблетці на добу (у першій половині дня) під час їжі.
Курс лікування становить 6-8 тижнів. Повторення курсу можливе через 3 тижні.
Препарат не є допінговим продуктом.
 
Передозування. У разі передозування Геримакс Женьшень пригнічує функції організму. При цьому спостерігається безсоння, головний біль, прискорене  серцебиття, біль у ділянці серця, депресія, зниження статевої активності, гіпертензія. При отруєнні можливі порушення дихання, втрата свідомості, характерна підвищена кровоточивість, у тому числі криваві блювання та пронос. Терапія - симптоматична. У таких випадках необхідно припинити приймання препарату.
 
Побічні ефекти.  Зазвичай препарат добре переноситься.
Шлунково-кишковий тракт: діарея, нудота, блювання.
Шкіра: шкірні алергічні реакції (сип, уртикарія) у разі  підвищеної чутливості до окремих компонентів препарату.
Нервова система: застосування препарату в вечірні години може викликати інсомнію, може виникати нервозність, маніакальні реакції, запаморочення, підвищену нервову збудливість, галюцинації, головний  біль,  безсоння.
Серцево-судина система: Дуже рідко препарат може впливати на кров’яний тиск, підвищуючи або знижуючи його, викликати тахікардію.
Ендокринна система:  препарат може викликати естроген-подібний ефект, що проявляється у вигляді масталгії, менопаузальної вагінальної кровотечі та гінекомастії.
 
Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій.
Геримакс Женьшень може знижувати антикоагулянтну дію Варварину, також може взаємодіяти з іншими антикоагулянтами (наприклад, гепарином). Не виключено взаємодії з фенелзином (інгібітором МАО).
Препарат підвищує кліренс сульфоксид альбендазолу (протиглисні препарати) та етанол. Геримакс  Женьшень посилює дію стимуляторів та аналептиків (кофеїн, камфора та ін.) і є антагоністом засобів, які пригнічують функції ЦНС (барбітурати, транквілізатори, протисудомні засоби та ін.). У комбінації з дигоксином може застосовуватися тільки за призначенням, при контролі  підвищення концентрації дигоксину в крові.
 
Термін придатності. 2 роки.
 
Умови зберігання. Зберігати при температурі не вище 25 ˚С в недоступному для дітей місці.
 
Упаковка. По 10 таблеток у блістері; по 1, 3 або 6 блістерів у картонній коробці.
 
Категорія відпуску. Без рецепта.