Гиоксизон аналоги и цены

Всего найдено 24 аналога Гиоксизон
Все аналоги Гиоксизон подобраны по международной системе классификации лекарственных средств АТС (анатомо-терапевтическо-химическая классификация).
Действующие вещества: Гидрокортизон в комбинации с антибиотиками
Укажите ваш точный адрес, чтобы купить Гиоксизон в ближайшей аптеке
Средняя цена
56
19 – 93 грн

Классификация лекарственного препарата Гиоксизон

Аналоги по составу

У нижеперечисленных аналагов Гиоксизон совпадают коды ATC. Аналоги подобраны по химической структуре лекарственного препарата и являются наиболее подходящими заменителями. Одинаковый состав, показания к применению, могут отличаться дозы действующих веществ.
Состав: гидрокортизон, окситетрациклин

Аналоги по коду ATC 3-го уровня

Аналоги совпадают по коду ATC 3-го уровня. Лекарственные препараты, имеющие различный состав, но могут быть схожи по показания и способу применения.
Все аналоги Гиоксизон представлены исключительно в ознакомительных целях и не являются поводом для самостоятельного принятия решения о замене препарата. Перед употреблением препарата проконсультируйтесь с врачом и ознакомьтесь с инструкцией по применению.
САМОЛІКУВАННЯ МОЖЕ БУТИ ШКІДЛИВИМ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ'Я

ІНСТРУКЦІЯ
для медичного застосування препарату
ГІОКСИЗОН
(Hyoxysonum)

Склад:
Діючі речовини: 1 г мазі містить гідрокортизону ацетату 10 мг,
окситетрацикліну гідрохлориду 30 мг;
допоміжні речовини: метилпарагідроксибензоат, олія мінеральна, парафін м’який.

Лікарська форма. Мазь.

Мазь жовтого кольору.

Назва і місцезнаходження виробника.
ПАТ «Хімфармзавод «Червона зірка».
61010, Україна, м. Харків, вул. Гордієнківська, 1.

ТОВ «Фармацевтична компанія «Здоров’я».
61013, Україна, м. Харків, вул. Шевченко, 22.

Фармакотерапевтична група. Низькоактивні кортикостероїди у комбінації з антибіотиками. Гідрокортизон і антибіотики. Код АТС D07С А01.

Мазь «Гіоксизон» є комплексним препаратом. Поєднує антибактеріальну дію окситетрацикліну з протизапальним, антиалергічним, антиексудативним ефектом гідрокортизону.
Пригнічує фосфоліпази А2, знижує синтез простагландинів та інших біологічно активних речовин (гідрокортизону ацетат), порушує зв'язок транспортної РНК та рибосомальної мембрани в мікробних клітинах, гальмує синтез білка, чинить бактеріостатичний ефект (окситетрацикліну гідрохлорид).
Змінює структуру й зменшує проникність тканинних і клітинних мембран, зменшує міграцію макрофагів і лімфоцитів, впливає на всі фази запалення, блокує вивільнення із сенсибілізованих опасистих клітин і базофілів гістаміну й інших біологічно активних речовин. Ефективний при лікуванні алергічних і запальних захворювань шкіри, ускладнених вторинною бактеріальною інфекцією.

Показання для застосування.
Піодермія (стрептококова, стафілококова, змішана), імпетиго, пухирчастий і ексфоліативний дерматит, інфікована попрілість, фолікуліт, фурункульоз, карбункул, бешихове запалення, кропив’янка, алергічний і себорейний дерматит, сонячна еритема; вторинна бактеріальна інфекція при екземі, алергічний професійний дерматит, укуси комах; алергічні і гнійні захворювання зовнішнього слухового проходу, варикозні виразки гомілки, опіки, відмороження, ураження шкіри, зумовлені радіотерапією.

Протипоказання.
Індивідуальна підвищена чутливість до компонентів препарату. Захворювання шкіри туберкульозної, грибкової, вірусної етіології (герпес, вітряна віспа). Новоутворення та передракові стани шкіри. Дитячий вік до 8 років.
Належні заходи безпеки при застосуванні.
У разі необхідності застосування на шкірі обличчя, лікування не має бути довготривалим для виключення можливості появи побічних ефектів (телеангіектаназії, атрофії підшкірної жирової клітковини).

Особливі застереження.
Застосування у період вагітності або годування груддю.
Безпека застосування препарату в період вагітності не визначена, але дослідження підтверджують тератогенну дію, тому лікування можливе виключно у випадку, коли користь для вагітної перевищує потенційний ризик для плода. У разі потреби лікування вагітних цім лікарським засобом слід застосовувати низькі дози на обмежених ділянках шкіри протягом обмеженого часу.
Враховуючи, що кортикостероїди потрапляють у молоко матері, лікування препаратом у період годування груддю не показане. При необхідності застосування цього лікарського засобу слід припинити годування груддю на час лікування.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами.
Не впливає.

Діти.
У дітей застосовують на обмежених ділянках шкіри коротким курсом (5-7 днів).

Спосіб застосування та дози.
Застосовують зовнішньо. Дорослим і дітям старше 8 років безпосередньо на хворе місце наносять тонким шаром 2-3 рази на добу. Можливо накладення пов'язки зверху на мазь. Тривалість лікування в середньому 6-14 діб, але не більше 20 діб, визначається лікарем індивідуально.

Передозування.
Не спостерігалось.

Побічні ефекти.
Гідрокортизон є стероїдним компонентом препарату і може спричинити виникнення небажаних місцевих явищ: печіння, свербіж, подразнення у місці аплікації препарату, надмірна сухість, атрофічні зміни шкіри, контактний дерматит, запалення шкіри навколо губ, мацерація шкіри, акнеподібний висип, дермектазії, пітниця, гіпертрихоз, депігментація шкіри, вторинні шкірні інфекції та фолікуліт.
При тривалому застосуванні препарату на великих поверхнях шкіри гідрокортизон може призвести до абсорбції його у кровотік і зумовити системні небажані симптоми, що характерні для кортикостероїдів.
Тривале застосування препарату на шкірі обличчя може спричинити атрофічні зміни шкіри і розширення кровоносних судин.
Окситетрациклін, що міститься у препараті, може викликати алергічні реакції і/або приєднання грибів або стійких штамів бактерій.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій.
В період лікування маззю «Гіоксизон» не рекомендується проводити вакцинацію проти віспи або інші види імунізації через імунодепресивну дію глюкокортикостероїдів (окситетрацикліну гідрохлорид).

Термін придатності.
3 роки.

Умови зберігання.
Зберігати в недоступному для дітей місці при температурі від 8 до 15 0С.
Упаковка. По 15 г мазі у тубі, по одній тубі у пачці з картону.

Категорія відпуску.
За рецептом.