Хомвио-Ревман аналоги и цены

Всего найдено 47 аналогов Хомвио-Ревман
Все аналоги Хомвио-Ревман подобраны по международной системе классификации лекарственных средств АТС (анатомо-терапевтическо-химическая классификация).
Действующие вещества: Различные препараты
Укажите ваш точный адрес, чтобы купить Хомвио-Ревман в ближайшей аптеке
Средняя цена
327
212 – 441 грн

Классификация лекарственного препарата Хомвио-Ревман

Аналоги по составу

У нижеперечисленных аналагов Хомвио-Ревман совпадают коды ATC. Аналоги подобраны по химической структуре лекарственного препарата и являются наиболее подходящими заменителями. Одинаковый состав, показания к применению, могут отличаться дозы действующих веществ.
Состав: гомеопатические потенции различных веществ

Аналоги по показанию и способу применения

Аналоги совпадают по коду ATC 4-го уровня. Лекарственные препараты, имеющие различный состав, но могут быть схожи по показанию и способу применения.

Аналоги по коду ATC 3-го уровня

Аналоги совпадают по коду ATC 3-го уровня. Лекарственные препараты, имеющие различный состав, но могут быть схожи по показания и способу применения.
  • 225 предложений по цене от 74.00 до 326.00 грн
  • 397 предложений по цене от 46.00 до 619.00 грн
  • 8 предложений по цене от 359.00 до 1,567.00 грн
Все аналоги Хомвио-Ревман представлены исключительно в ознакомительных целях и не являются поводом для самостоятельного принятия решения о замене препарата. Перед употреблением препарата проконсультируйтесь с врачом и ознакомьтесь с инструкцией по применению.
САМОЛІКУВАННЯ МОЖЕ БУТИ ШКІДЛИВИМ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ'Я

ІНСТРУКЦІЯ
для медичного застосування препарату
ХОМВІО-РЕВМАН
(HOMVIO®-REUMAN)

Склад лікарського засобу:
діючі речовини:
10 мл розчину містять:
Colchicum D3 (Пізньоцвіт DЗ) 1,0 мл,
Actaea D3 (Клопогон кистьоподібний DЗ) 3,0 мл,
Spiraea ulmaria Ø (Спірея Ø) 1,0 мл,
Bryonia D3 (Переступень білий DЗ) 3,0 мл,
Ruta D1 (Рута пахуча D1) 2,0 мл;
допоміжна речовина: етанол 56%.

Лікарська форма. Краплі оральні.
Коричневий розчин зі спиртовим запахом.

Назва і місцезнаходження виробника. Сінтера Др. Фрідріхс ГмбХ і Ко. КГ, Німеччина.
Дамштрасе 7, Д-59821, Арнсберг, Німеччина/Synthera Dr. Friedrichs GmbH and Co. KG, Germany. Dammstrasse 7, D-59821, Arnsberg, Germany.

Фармакотерапевтична група.
Комплексний гомеопатичний препарат.
Лікарській засіб для лікування захворювань опорно-рухового апарату.
Містить діючі речовини з протизапальним та знеболювальним ефектами. Зменшує рівень сечової кислоти у крові. Складові компоненти препарату пригнічують утворення інтерлейкіну 1 (ІЛ-1), інтерлейкіну 6 (ІЛ-6), туморнекротичного фактора (ТНФ), а також інших протизапальних цитокінів, блокують мітотичну активність нейтрофілів, лімфоцитів, фібробластів і завдяки цьому перешкоджають подальшій деструкції хрящової тканини уражених суглобів.

Показання для застосування.
- Гострі та хронічні артрити, поліартрити;
- ураження суглобів при ревматизмі;
- подагра, подагричні артрити;
- деформуючий остеоартроз;
- остеохондроз;
- травми опорно-рухового апарату;
- невралгії, міалгії, міозити, артралгії.

Протипоказання. Препарат протипоказаний при реакціях підвищеної чутливості до компонентів препарату, при хронічному алкоголізмі через вміст спирту, вагітним.

Належні заходи безпеки при застосуванні. Після прийому першої дози препарату можливе короткочасне посилення основних симптомів захворювання (гомеопатичний ефект першої дози). У такому випадку необхідно тимчасово знизити частоту прийому або дозу препарату і звернутися до лікаря. Перші ознаки поліпшення стану з'являються через 1 тиждень від початку лікування. Препарат містить 56% спирту, тому слід ураховувати ризик при застосуванні пацієнтам із захворюванням печінки, епілепсією, захворюванням або ураженням головного мозку. Перш ніж приймати препарат при захворюванні печінки, епілепсії та при органічних захворюваннях, зверніться до лікаря.

Особливі застереження.
Застосування у період вагітності або годування груддю. Застосування препарату під час вагітності та годування груддю не рекомендується через те що препарат містить спирт.
Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами. В рекомендованих дозах не впливає на швидкість психомоторних реакцій при керуванні автотранспортом та під час роботи зі складними механізмами, але слід ураховувати, що препарат містить спирт.
Діти. Застосування цього препарату дітям вивчено недостатньо. Призначення його дітям віком до 12 років не рекомендується через те що препарат містить спирт.

Спосіб застосування та дози. При хронічному перебігу хвороби початкова доза становить
5-10 крапель 1-3 рази на день. При недостатньому ефекті дозу слід збільшити до 15 крапель 3 рази на день. Тривалість терапії визначається індивідуально, але повинна становити не менше 4-6 тижнів. У гострих випадках призначають по5-10 крапель кожні півгодини або щогодини, але не більш ніж 12 разів на день. При послабленні запальних явищ дозу зменшують до 10 крапель 3 рази на день і приймають протягом місяця. У подальшому переходять на підтримуючу дозу ‒ 10 крапель один раз на день або через день протягом тривалого часу. Термін лікування визначає лікар. Краплі приймають за 30 хв до або через
30 хв після їди на шматочку цукру або хліба, повільно їх розсмоктуючи, або з ковтком води, утримуючи його у роті якнайдовше.

Передозування. Прийом великої кількості препарату може спричинити отруєння алкоголем. Прийом усього вмісту флакона (50 мл) дорівнює введенню в організм 22 г спирту.

Побічні ефекти. У поодиноких випадках можливе виникнення фотосенсибілізації. Можливі реакції підвищеної чутливості до компонентів препарату. Про появу побічних реакцій не описаних в інструкції, необхідно повідомити лікаря.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій. Випадки несумісності з іншими лікарськими засобами невідомі. Паління, вживання алкоголю і тонізуючих напоїв (чай, кава) можуть послабляти дію гомеопатичних засобів. Про застосування інших лікарських засобів слід повідомити лікарю.

Термін придатності.
5 років.

Умови зберігання. Зберігати у недоступному для дітей місці, при температурі не вище
30 °С.

Упаковка. По 50 мл у флаконах-крапельницях №1 у картонній коробці.

Категорія відпуску. Без рецепта.