Хондроитин Комплекс аналоги и цены

Всего найдено 304 аналога Хондроитин Комплекс
Все аналоги Хондроитин Комплекс подобраны по международной системе классификации лекарственных средств АТС (анатомо-терапевтическо-химическая классификация).
Действующие вещества: Глюкозамин и хондроитин сульфат
Укажите ваш точный адрес, чтобы купить Хондроитин Комплекс в ближайшей аптеке
Средняя цена
174
105 – 243 грн

Классификация лекарственного препарата Хондроитин Комплекс

Аналоги по составу

У нижеперечисленных аналагов Хондроитин Комплекс совпадают коды ATC. Аналоги подобраны по химической структуре лекарственного препарата и являются наиболее подходящими заменителями. Одинаковый состав, показания к применению, могут отличаться дозы действующих веществ.
Состав: глюкозамин, хондроитина сульфат

Аналоги по показанию и способу применения

Аналоги совпадают по коду ATC 4-го уровня. Лекарственные препараты, имеющие различный состав, но могут быть схожи по показанию и способу применения.

Аналоги по коду ATC 3-го уровня

Аналоги совпадают по коду ATC 3-го уровня. Лекарственные препараты, имеющие различный состав, но могут быть схожи по показания и способу применения.
Все аналоги Хондроитин Комплекс представлены исключительно в ознакомительных целях и не являются поводом для самостоятельного принятия решения о замене препарата. Перед употреблением препарата проконсультируйтесь с врачом и ознакомьтесь с инструкцией по применению.
САМОЛІКУВАННЯ МОЖЕ БУТИ ШКІДЛИВИМ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ'Я

ІНСТРУКЦІЯ
для медичного застосування препарату
ХОНДРОІТИН КОМПЛЕКС


Склад лікарського засобу:
діючі речовини: 1 капсула містить глюкозаміну гідрохлориду в перерахуванні на 100 % речовину 500 мг, хондроїтину натрію сульфату в перерахуванні на 100 % речовину 400 мг;
допоміжні речовини: натрію кроскармелоза, магнію стеарат.

Лікарська форма. Капсули.

Тверді желатинові капсули з безбарвним прозорим корпусом і безбарвною прозорою кришечкою.
Вміст капсул – порошок білого з жовтуватим відтінком кольору.

Назва і місцезнаходження виробника.
ПАТ «Фітофарм».
Україна, 84500, Донецька обл., м. Артемівськ, вул. Сибірцева, 2.

Фармакотерапевтична група.
Засоби, що застосовуються при захворюваннях опорно-рухового апарату. Код АТС М09А Х.
Хондроітин Комплекс – комбінований препарат для стимуляції регенерації хрящової тканини. Дія препарату зумовлена компонентами, що входять до його складу.
Хондроїтину натрію сульфат є високомолекулярним мукополісахаридом, який бере участь у побудові хрящової тканини. Знижує активність ферментів, які руйнують суглобовий хрящ, та стимулює його регенерацію. При ранніх стадіях запального процесу хондроїтину натрію сульфат знижує його активність і таким чином сповільнює дегенерацію хрящової тканини. Сприяє зниженню больового синдрому, покращанню функції суглобів, знижує потребу у нестероїднихпротизапальних препаратах у хворих з остеоартрозами колінних та кульшових суглобів. Глюкозаміну гідрохлорид має хондропротекторнівластивості, знижує дефіцит глікозамінів в організмі, бере участь у біосинтезі протеогліканів та гіалуронової кислоти. Маючи тропність до хрящової тканини, глюкозамін гідрохлорид ініціює процес фіксації сірки при синтезіхондроїтинсірчаної кислоти. Глюкозаміну гідрохлорид селективно діє на суглобовий хрящ, є специфічним субстратом та стимулятором синтезу гіалуронової кислоти та протеогліканів, пригнічує утворення супероксидних радикалів та ферментів, які зумовлюють пошкодження хрящової тканини (колагенази та фосфоліпази), попереджає руйнувальну дію глюкокортикоїдів на хондроцити та порушення біосинтезу глікозаміногліканів, індуковане нестероїднимипротизапальними препаратами.

Після одноразового перорального прийому препарату у середній терапевтичній дозі максимальна концентрація хондроїтину натрію сульфату у плазмі крові досягається через 3-4 години, у синовіальній рідині – через 4-5 годин.Біодоступність препарату становить 13 %. Виведення здійснюється в основному нирками протягом 24 годин. 90 % застосованого глюкозаміну всмоктується у кишечнику. Понад 25 % прийнятої дози потрапляє з плазми крові дохрящової тканини та синовіальних оболонок суглобів. У печінці частина препарату метаболізується до сечовини, вуглекислого газу і води.

Показання для застосування.
Дегенеративно-дистрофічні захворювання суглобів та хребта: остеоартроз, плечолопатковий періартрит, остеохондроз хребта, переломи (для прискорення утворення кісткової мозолі).

Протипоказання.
Індивідуальна підвищена чутливість до компонентів препарату, тромбофлебіти, цукровий діабет, виражені порушення функції нирок/печінки, фенілкетонурія, схильність до кровотеч, вагітність або період годування груддю, дитячий вік.

Належні заходи безпеки при застосуванні.
Для запобігання появи небажаних ефектів не слід перевищувати рекомендованої дози.
При необхідності капсули Хондроітин Комплекс можна застосовувати у складі комбінованої терапії з глюкокортикостероїдами та нестероїдними протизапальними засобами.
На період лікування слід обмежити вживання цукру, рідини та виключити вживання алкоголю.

Особливі застереження.
Застосування у період вагітності або годування груддю.
Препарат протипоказаний у період вагітності. Під час лікування препаратом годування груддю слід припинити.
Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами.
У випадках, якщо під час лікування препаратом виникає запаморочення або сонливість, слід утриматися від керування автотранспортом або роботи з іншими механізмами.
Діти. Препарат не застосовують дітям.

Спосіб застосування та дози.
Хондроітин Комплекс призначають дорослим внутрішньо по 1 капсулі 3 рази на добу протягом перших 3-х тижнів; далі по 1 капсулі 2 рази на добу протягом наступних 2-3 місяців.

Передозування.
Випадки передозування не описані. Можливе посилення побічних ефектів. У разі передозування рекомендується симптоматичне лікування.
При перевищенні рекомендованих доз слід звернутися до лікаря.

Побічні ефекти.
З боку шлунково-кишкового тракту: біль в епігастральній ділянці, нудота, блювання, метеоризм, діарея/запор.
З боку нервової системи: запаморочення, загальна слабкість, сонливість, головний біль, безсоння, підвищена втомлюваність.
Алергічні реакції: висипання, свербіж, кропив'янка, еритема, дерматит, набряки.
У випадку появи будь-яких небажаних реакцій слід припинити прийом препарату та звернутися до лікаря.
Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій.
При комбінованому застосуванні препарат Хондроітин Комплекс посилює всмоктування зі шлунково-кишкового тракту тетрациклінів і зменшує – напівсинтетичних пеніцилінів і лемоміцетину (хлорамфеніколу). Хондроітин Комплекс можна застосовувати разом з нестероїдними протизапальними засобами та глюкокортикостероїдами. На фоні прийому препарату знижується потреба у нестероїдних протизапальних засобах, глюкокортикостероїдах, а також у знеболювальних засобах. Ефективність лікування підвищується при збагаченні раціону вітамінами А, С та солями марганцю, магнію, міді, цинку, селену.
Термін придатності. 2 роки.
Умови зберігання.
Зберігати в оригінальній упаковці при температурі не вище 25 ºС.
Зберігати у недоступному для дітей місці.

Упаковка.
Контейнер по 30 або 60 капсул у пачці.

Категорія відпуску. Без рецепта.