Хумулин Регуляр цены в аптеках

Цены на Хумулин Регуляр в аптеках:
найдено 2 предложения и 2 аптеки.
Все цены и наличие Хумулин Регуляр актуальны на сегодняшний день. Купить перепарат вы сможете в любой из нижеперечисленных аптек.
Укажите ваш точный адрес, чтобы купить Хумулин Регуляр в ближайшей аптеке
Средняя цена
1391
1166.77 – 1614.38 грн
Условия пользования

Цены на аналоги Хумулин Регуляр

Фармасулин - аналог Хумулин Регуляр Фармасулин
978 предложений
от 94 до 733 грн
есть в наличии
Фармасулин Н - аналог Хумулин Регуляр Фармасулин Н
725 предложений
от 94 до 730 грн
есть в наличии
Хумодар Р - аналог Хумулин Регуляр Хумодар Р
61 предложение
от 95 до 695 грн
есть в наличии
Инсуман Рапид - аналог Хумулин Регуляр Инсуман Рапид
62 предложения
от 100 до 2559 грн
есть в наличии
Генсулин Р - аналог Хумулин Регуляр Генсулин Р
74 предложения
от 104 до 691 грн
есть в наличии
Актрапид - аналог Хумулин Регуляр Актрапид
287 предложений
от 115 до 887 грн
есть в наличии
Актрапид нм - аналог Хумулин Регуляр Актрапид нм
195 предложений
от 115 до 887 грн
есть в наличии
Актрапид нм пенфилл - аналог Хумулин Регуляр Актрапид нм пенфилл
34 предложения
от 115 до 804 грн
есть в наличии
Инсулар Актив - аналог Хумулин Регуляр Инсулар Актив
28 предложений
от 593 до 702 грн
есть в наличии
Монодар - аналог Хумулин Регуляр Монодар
9 предложений
от 80 до 90 грн
есть в наличии
Эпайдра - аналог Хумулин Регуляр Эпайдра
150 предложений
от 146 до 1058 грн
есть в наличии
Эпайдра СолоСтар - аналог Хумулин Регуляр Эпайдра СолоСтар
107 предложений
от 146 до 1016 грн
есть в наличии
Хумалог - аналог Хумулин Регуляр Хумалог
51 предложение
от 221 до 2222 грн
есть в наличии
НовоРапид ФлексПен - аналог Хумулин Регуляр НовоРапид ФлексПен
117 предложений
от 249 до 1950 грн
есть в наличии
НовоРапид Пенфилл - аналог Хумулин Регуляр НовоРапид Пенфилл
2 предложения
от 1643 до 2280 грн
есть в наличии
Апидра СолоСтар - аналог Хумулин Регуляр Апидра СолоСтар
1 предложение
от 2250 до 2250 грн
есть в наличии
Все аналоги

Хумулин Регуляр инструкция

ІНСТРУКЦІЯ
для медичного застосування препарату
ХУМУЛІНÒРЕГУЛЯР
(HUMULIN Ò REGULAR)

Склад:
діюча речовина: 1 мл розчину містить 100 МО інсуліну людського (ДНК-рекомбінантний);
допоміжні речовини: метакрезол, гліцерин, кислота хлористоводнева розбавлена, натрію гідроксид, вода для ін’єкцій.

Лікарська форма. Розчин для ін'єкцій.

Фармакотерапевтична група. Протидіабетичні засоби. Препарати інсуліну. Інсуліни та аналоги короткої тривалості дії.
Код АТС А10А В01.

Клінічні характеристики.
Показання. Лікування хворих на цукровий діабет, які потребують інсуліну як засобу для підтримання нормального рівня цукру в крові.

Протипоказання.
Гіпоглікемія, підвищена чутливість до ХумулінуÒРегуляр та до будь-яких допоміжних речовин препарату, за винятком випадків застосування десенсибілізуючої терапії.

Спосіб застосування та дози.
Дозування, графік введення та кількість ін’єкцій визначає лікар, виходячи з конкретних потреб і відповідно до кожного конкретного випадку.
ХумулінÒ Регуляр вводити шляхом підшкірної ін’єкції, але його також можна вводити і шляхом внутрішньом’язової ін’єкції, хоча такий спосіб введення не рекомендується. Хумулінâ Регуляр можна вводити внутрішньовенно.
Підшкірну ін’єкцію робити у плече, стегно, сідниці або живіт. Місце ін’єкції необхідно змінювати, щоб ін’єкції в одне й те саме місце не повторювати частіше одного разу на місяць.
При введенні препарату ХумулінÒ Регуляр слід уникати введення голки у кровоносну судину. Після введення препарату не можна розтирати місце ін’єкції. З пацієнтами слід провести докладний інструктаж щодо методики виконання ін’єкцій.
ХумулінÒ Регуляр можна застосовувати у комбінації з Хумуліном Ò НПХ.
Потреба в інсуліні значно змінюється при нирковій або печінковій недостатності.
Вказівки щодо застосування препарату.
Розчин для ін’єкцій у картриджах по 3 мл необхідно застосовувати з пен-ін’єктором, на якому позначено маркування «СЕ» згідно з рекомендаціями виробника пен-ін’єкторів.
a) Приготування дози.
Препарат Хумулінâ Регуляр у картриджах не потребує ресуспендування; його слід застосовувати лише у тому разі, якщо розчин є прозорим, безбарвним, не містить видимих часточок.
Картриджі не розроблені для змішування різних інсулінів. Порожні картриджі не можна використовувати повторно. Альтернативно для введення потрібної дози кожного з препаратів можна також користуватися окремими шприцами для Хумулінуâ Регуляр і для Хумулінуâ НПХ.
Щоб зарядити картридж у пен-ін'єктор, приєднати голку та зробити ін'єкцію інсуліну, слід звернутися до інструкції виробника пен-ін'єктора для введення інсуліну.
б) Введення препарату.
Ввести належну дозу інсуліну згідно з вказівками лікаря.

Побічні реакції.
Гіпоглікемія є найпоширенішим побічним ефектом інсулінотерапії у хворих на діабет. Гіпоглікемія у тяжкій формі може призвести до втрати свідомості, у деяких крайніх випадках – до летального наслідку. Дані щодо частоти гіпоглікемій не надаються, оскільки гіпоглікемія пов’язана з дозою інсуліну та з іншими чинниками, наприклад: дієта хворого та рівень фізичних навантажень.
Місцеві прояви алергії можуть проявлятися часто (від 1/100 до <1/10), включаючи зміни у місці ін’єкції, почервоніння шкіри, набряк, свербіж. Вони зазвичай тривають від кількох днів до кількох тижнів. У деяких випадках такий стан пов’язується не з інсуліном, а з іншими факторами, наприклад, з подразниками у складі засобів для очищення шкіри або відсутністю досвіду виконання ін’єкцій.
Системна алергія з’являється дуже рідко (<1/10000), але потенційно є серйознішим побічним ефектом та являє собою генералізовану форму алергії на інсулін, включаючи висипання на всій поверхні тіла, задишку, хрипи, зниження артеріального тиску, збільшення частоти ударів серця та підвищення потовиділення. Тяжкі випадки генералізованої алергії небезпечні для життя. У деяких виняткових випадках тяжкої форми алергії на ХумулінÒ Регуляр слід негайно вжити відповідних заходів. Може виникнути потреба у заміні інсуліну або у десенсибілізуючій терапії.
У місці ін’єкції нечасто може виникнути ліподистрофія (від 1/1000 до <1/100).
Інсулінорезистентність.
Повідомлялося про випадки набряку під час застосування інсулінотерапії, зокрема у випадках при попередньо зниженому обміні речовин, що покращувався проведенням інтенсивної інсулінотерпії.

Передозування.
Симптоми. Для передозування інсуліну не існує конкретного визначення, оскільки на рівень глюкози в крові впливають складні взаємодії між рівнем інсуліну в сироватці крові, наявністю глюкози та іншими процесами обміну речовин. Причиною гіпоглікемії може стати надлишок інсуліну з огляду на інтенсивність поглинання вуглеводів і рівень фізичної активності.
Проявами гіпоглікемії є апатія, сплутаність свідомості, відчуття серцебиття, головний біль, збільшення інтенсивності потовиділення та блювання.
Лікування. У випадках гіпоглікемії легкої форми хворим дають глюкозу або інші цукровмісні продукти внутрішньо. При гіпоглікемії середньотяжкої форми хворих слід лікувати внутрішньом’язовим або підшкірним введенням глюкагону з подальшим введенням вуглеводів разом з їжею після адекватного відновлення стану пацієнта. Проте, якщо глюкагону немає або якщо організм хворого не реагує на його введення, слід ввести глюкозу внутрішньовенно. Одразу після повернення свідомості пацієнтові слід дати їжу. Може виникнути необхідність продовжувати давати хворому вуглеводи та проводити подальший контроль рівня глюкози в крові, оскільки гіпоглікемія може з’явитися і після клінічного одужання.

Застосування у період вагітності або годування груддю. Велике значення має підтримання належного рівня глюкози в крові вагітних жінок, якщо їх лікують інсуліном (при інсулінозалежній і зумовленій вагітністю формах діабету). Потреба в інсуліні зазвичай зменшується протягом І триместру вагітності, після чого зростає протягом ІІ та ІІІ триместрів. Хворим на діабет жінкам слід повідомляти своїм лікарям про вагітність або намір завагітніти.
Пильний контроль за рівнем глюкози в крові та загальним станом здоров’я має життєво важливе значення для хворих на діабет вагітних жінок.
У хворих на діабет жінок у період годування груддю може виникнути потреба у регулюванні доз інсуліну та/або режиму харчування.

Діти. Дозування, графік введення та кількість ін’єкцій для дітей визначає лікар, виходячи з конкретних потреб і відповідно до кожного конкретного випадку.

Особливості застосування.
Будь-яка заміна типу або марки інсуліну має відбуватися під пильним медичним контролем. Зміна концентрації, марки (що відповідає певному виробнику), типу (швидкої дії, НПХ, повільної дії), виду (інсулін тваринного походження, людський інсулін, аналог людського інсуліну) та/або способу приготування (інсулін, одержаний за допомогою технології з використанням рекомбінантної ДНК, на відміну від інсуліну тваринного походження) може потребувати зміни дозування.
Дозування у разі лікування пацієнтів людським інсуліном може відрізнятися від дозування, застосовуваного при лікуванні інсулінами тваринного походження. При виникненні потреби в регулюванні доз таке регулювання можна виконувати з першої дози або протягом кількох перших тижнів або місяців.
У деяких пацієнтів, у яких були гіпоглікемічні реакції після переведення їх з режиму введення інсуліну тваринного походження на режим введення людського інсуліну, ранні попереджувальні симптоми гіпоглікемії виявилися менш явними або відмінними від симптомів, які раніше спостерігалися у цих пацієнтів при лікуванні тваринним інсуліном. У пацієнтів зі значним покращанням рівня глюкози в крові (наприклад, завдяки інтенсифікації інсулінової терапії) можуть надалі не спостерігатися деякі або жодні з ранніх попереджувальних симптомів гіпоглікемії, про що їм слід повідомити. Ранні попереджувальні симптоми гіпоглікемії також можуть бути іншими або менш явними у пацієнтів з тривалою формою діабету та діабетичною невропатією або у пацієнтів, які паралельно із застосовуваним лікуванням приймають інші медичні препарати, наприклад, бета-блокатори.
Гіпоглікемія або гіперглікемічні реакції, які не було скориговано, можуть призвести до втрати свідомості, коми або летального наслідку.
Неправильне дозування або призупинення лікування (особливо це стосується хворих на інсулінозалежний діабет) може призвести до гіперглікемії та потенційно летального діабетичного кетоацидозу.
При лікуванні людським інсуліном можуть продукуватися антитіла, хоча і в менших концентраціях, ніж у випадку застосування очищеного інсуліну тваринного походження.
Потреба в інсуліні значно змінюється при порушенні функцій надниркових залоз, гіпофіза, щитовидної залози, нирковій або печінковій недостатності.
Потреба в інсуліні також може зростати під час хвороби або під впливом емоційного стресу.
Потреба у регулюванні доз може виникнути у разі зміни інтенсивності фізичних навантажень або звичного режиму харчування.
Комбіноване застосування з піоглітазоном
Повідомлялося про випадки серцевої недостатності при комбінованому прийомі піоглітазону з інсуліном, особливо у пацієнтів, які мали фактори ризику розвитку серцевої недостатності. Дану інформацію необхідно враховувати при призначенні комбінації Хумуліну® із піоглітазоном. За умови застосування даної комбінації необхідно спостерігати пацієнта щодо виникнення ознак та симптомів серцевої недостатності, збільшення маси тіла та появи набряків. Лікування піоглітазоном необхідно припинити при погіршенні серцевих симптомів.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами. Гіпоглікемія може негативно впливати на концентрацію уваги та рефлекторні реакції, тобто є фактором ризику в ситуаціях, що потребують згаданих якостей, наприклад, при керуванні автомобілем або експлуатуванні механічних пристроїв.
Пацієнтів слід інформувати про те, яких саме запобіжних заходів необхідно вживати перед керуванням автомобілем, щоб уникнути загострень гіпоглікемії, зокрема якщо ранні попереджувальні ознаки гіпоглікемії відсутні або не явні, або ж якщо загострення гіпоглікемії трапляються часто. За таких обставин не слід керувати автомобілем.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій. Деякі лікарські засоби впливають на метаболізм глюкози. Лікаря слід інформувати про будь-яке супутнє лікування, здійснюване разом із застосуванням людського інсуліну.
При необхідності використання інших лікарських засобів слід проконсультуватися з лікарем.
Потреба в інсуліні може зростати у разі застосування лікарських препаратів з гіперглікемічною активністю, таких як пероральні контрацептиви, глюкокортикоїди, гормони щитовидної залози та гормон росту, даназол, β2-симпатоміметики (наприклад, ритодрин, сальбутамол, тербуталін), тіазиди.
Потреба в інсуліні може зменшуватися у разі застосування лікарських препаратів з гіпо-глікемічною активністю, таких як оральні гіпоглікемічні препарати, саліцилати (наприклад, ацетилсаліцилова кислота), сульфаантибіотики, деякі антидепресанти (інгібітори моноаміноксидази), деякі інгібітори ангіотензинперетворювальних ферментів (каптоприл, еналаприл), блокатори рецепторів ангіотензину II, неселективні β-блокатори або алкоголь.
Аналоги соматостатину (октреотид, ланреотид) можуть як посилювати, так і послаблювати потребу в інсуліні.

Фармакологічні властивості.
Фармакодинаміка.
Основна дія інсуліну полягає у регулюванні метаболізму глюкози. Крім того, інсулін впливає на деякі анаболічні та антикатаболічні процеси в різних тканинах. У тканинах м’язів до таких ефектів належать посилення синтезу глікогену, жирних кислот, гліцерину та білка, а також збільшення поглинання амінокислот і ослаблення глікогенолізу, неоглюкогенезу, кетогенезу, ліполізу, катаболізму білків та видалення амінокислот.
Фармакокінетика.
Хумулінâ Регуляр – інсулін швидкої дії.
Препарат Хумулінâ Регуляр являє собою людський інсулін, який виготовляють за допомогою технологій з використанням рекомбінантної ДНК.
Фармакокінетика інсуліну не відображає метаболічну активність гормона.
Час настання ефекту Хумулінуâ Регуляр – 30 хв після введення. Пік максимальної концентрації спостерігається між 1-ою та 3-ою годинами після ін’єкції. Тривалість – від 5 до 7 годин.
Під час проведення токсикологічних досліджень не було виявлено жодних серйозних шкідливих наслідків, пов’язаних із застосуванням препарату.

Фармацевтичні характеристики.
Основні фізико-хімічні властивості: стерильний, прозорий та безбарвний розчин.

Несумісність.
Не можна змішувати Хумулінâ Регуляр з інсулінами інших виробників та з інсулінами тваринного походження.

Термін придатності. 2 роки.

Умови зберігання.
Зберігати у недоступному для дітей і прохолодному місці при температурі від 2 °C до 8 °C. Уникати заморожування.
Під час застосування зберігати при кімнатній температурі 15-25 °C до 28 днів, захищаючи від надмірного тепла або сонячних променів.

Упаковка. Скляні картриджі по 3 мл; по 5 картриджів у картонній пачці. Скляні картриджі по 3 мл у шприц-ручках Квік-пен; по 5 шприц-ручок у картонній пачці.

Категорія відпуску. За рецептом.

Виробник. Ліллі Франс С.А.С., Франція.

Місцезнаходження. Промислова зона 2, вул. Полковника Ліллі 67640 Фегершайм,
Франція.