Индапамид цены в аптеках

Цены на Индапамид в аптеках:
найдено 215 предложений и 158 аптек.
Все цены и наличие Индапамид актуальны на сегодняшний день. Купить перепарат вы сможете в любой из нижеперечисленных аптек.
Укажите ваш точный адрес, чтобы купить Индапамид в ближайшей аптеке
Средняя цена
82
26.16 – 150.15 грн
Условия пользования

Цены на аналоги Индапамид

Индалонг - аналог Индапамид Индалонг
1798 предложений
от 8 до 2077 грн
есть в наличии
Индопрес - аналог Индапамид Индопрес
399 предложений
от 17 до 76 грн
есть в наличии
Ипамид - аналог Индапамид Ипамид
214 предложений
от 18 до 79 грн
есть в наличии
Арифон Ретард - аналог Индапамид Арифон Ретард
439 предложений
от 19 до 165 грн
есть в наличии
Арифон - аналог Индапамид Арифон
455 предложений
от 19 до 165 грн
есть в наличии
Индапамид-Астрафарм - аналог Индапамид Индапамид-Астрафарм
155 предложений
от 26 до 65 грн
есть в наличии
Индап - аналог Индапамид Индап
265 предложений
от 32 до 217 грн
есть в наличии
Индапамид SR - аналог Индапамид Индапамид SR
204 предложения
от 32 до 136 грн
есть в наличии
Индапамид-Тева - аналог Индапамид Индапамид-Тева
138 предложений
от 32 до 150 грн
есть в наличии
Индапамид-Тева SR - аналог Индапамид Индапамид-Тева SR
138 предложений
от 32 до 150 грн
есть в наличии
Индапен - аналог Индапамид Индапен
436 предложений
от 33 до 209 грн
есть в наличии
Индапен SR - аналог Индапамид Индапен SR
220 предложений
от 48 до 209 грн
есть в наличии
Равел sr - аналог Индапамид Равел sr
372 предложения
от 57 до 525 грн
есть в наличии
Вазопамид - аналог Индапамид Вазопамид
99 предложений
от 58 до 126 грн
есть в наличии
Хемопамид Ретард - аналог Индапамид Хемопамид Ретард
1 предложение
от 67 до 67 грн
есть в наличии
Индапамид-Ратиофарм SR - аналог Индапамид Индапамид-Ратиофарм SR
7 предложений
от 78 до 98 грн
есть в наличии
Индапамид МВ - аналог Индапамид Индапамид МВ
1 предложение
от 143 до 143 грн
есть в наличии
Индапамид МВ Штада - аналог Индапамид Индапамид МВ Штада
1 предложение
от 143 до 143 грн
есть в наличии
Ксипогама - аналог Индапамид Ксипогама
33 предложения
от 28 до 421 грн
есть в наличии
Все аналоги

Индапамид инструкция

ІНСТРУКЦІЯ
для ме­ди­ч­но­го за­с­то­су­ва­н­ня пре­па­ра­ту
ІНДАПАМІД
(INDAPAMID)

Загальна характеристика :
міжнародна та хі­мі­ч­на на­з­ви: indapamidе;
(RS)- 4-хлоро-3-сульфамол-N-(2-метил-2,3 дигідро-1Н-індол-1-іл)бензамід;
ос­но­в­ні фі­зи­ко-­хі­мі­ч­ні вла­с­ти­во­с­ті: круглі таблетки вкриті оболонкою, білого кольору;
склад: 1 таблетка, вкрита оболонкою, мі­с­тить індапаміду 2,5 мг;
допоміжні речовини: лактози моногідрат, повідон K 30, кросповідон, магнію стеарат, натрію лаурилсульфат, тальк, метилгідроксипропілцелюлоза, макрогол 6000, титану діоксид.

Фо­р­ма ви­пу­с­ку. Таблетки, вкриті оболонкою.

Фа­р­ма­котерапевтична гру­па. Нетіазидні діуретики з помірно вираженою активністю. Сульфаміди. Код АТС С03В А11.

Фа­р­ма­ко­ло­гі­ч­ні вла­с­ти­во­с­ті.
Фармакодинаміка. Антигіпертензивний (діуретичний) засіб з помірною за силою і тривалою дією, похідне нетіазидних сульфонамідів. Знижує тонус гладенької мускулатури артерій, зменшує загальний периферичний опір судин. Має помірний салуретичний і діуретичний ефект, пов'язаний з блокадою реабсорбції іонів натрію, хлору, водню, і меншою мірою - іонів калію в проксимальних канальцях і кортикальному сегменті дистального канальця нефрону. Судинорозширювальний ефект і зниження загального периферичного опору судин має в своїй основі такі механізми: зниження реактивності судинної стінки до норадреналіну і ангіотензину II; збільшення синтезу простагландинів, що мають судинорозширювальну активність; зменшення потоку кальцію в гладком'язові клітини судин. Сприяє зменшенню гіпертрофії лівого шлуночка серця. У терапевтичних дозах практично не впливає на ліпідний і вуглеводний обмін (зокрема у хворих з супутнім цукровим діабетом).
Антигіпертензивний ефект розвивається в кінці першого/на початку другого тижня при постійному прийомі препарату і зберігається протягом 24 годин на фоні одноразового прийому.

Фа­р­ма­ко­кі­не­ти­ка. Після перорального прийому швидко і повністю всмоктується з шлунково-кишкового тракту; біодоступність висока (93%). Вживання їжі трохи уповільнює швидкість абсорбції, але не впливає на її повноту. Максимальна концентрація в плазмі крові досягається через 1-2 години після перорального прийому. Рівноважна концентрація встановлюється через 7 днів регулярного прийому. Період напіввиведення становить у середньому 14-18 годин, зв'язок з білками плазми крові – 79 %. Зв'язується також з еластином гладеньких м'язів судинної стінки. Має високий об'єм розподілу, проходить крізь гістогематичні бар'єри (в т.ч. плацентарний), проникає в грудне молоко.
Метаболізується в печінці. Ви­во­ди­ть­ся з сечею 7% в не­з­мі­н­но­му стані і 70% у ви­г­ля­ді ме­та­бо­лі­тів та 23% з калом. У хворих з нирковою недостатністю фармакокінетика практично не змінюється. Не кумулює.

Показання для за­с­то­су­ва­н­ня. Артеріальна гіпертензія.

Спо­сіб за­с­то­су­ва­н­ня та до­зи. Дорослим призначають 2,5 мг на добу внутрішньо, а саме:
по 1 таблетці, краще вранці.

По­бі­ч­на дія.
З боку шлунково-кишкового тракту: можливі нудота/анорексія, сухість у роті, гастралгія, блювання, діарея, запор, відчуття дискомфорту в ділянці живота, у поодиноких випадках – панкреатит.
З боку центральної нервової системи: астенія, нервозність, головний біль, запаморочення, сонливість, безсоння, депресія; рідко - підвищена стомлюваність, загальна слабкість, нездужання, спазм м'язів, напруженість.
З боку серцево-судинної системи: ортостатична гіпотензія, зміни на електрокардіограмі, характерні для гіпокаліємії, аритмії, відчуття серцебиття.
Алергічні реакції: шкірний висип, кропив'янка, свербіж, рідко - геморагічний васкуліт, загострення системного червоного вовчака.
Лабораторні показники: гіпокаліємія, гіпонатріємія, гіпохлоремічний алкалоз, гіперурикемія, гіперкреатинемія, гіперглікемія, рідко - гіперкальціємія.

Протипоказання. Підвищена чутливість до препарату, інших похідних сульфонаміду або інших компонентів препарату; анурія; гіпокаліємія, виражена печінкова (в т.ч. з енцефалопатією) і/або ниркова недостатність; гостре порушення мозкового кровообігу; вагітність; період лактації; вік до 18 років (ефективність і безпека не встановлені).


Пе­ре­до­зу­ва­н­ня. Симптоми: нудота, блювання, слабкість, порушення функції шлунково-кишкового тракту, водно-електролітні порушення, зниження артеріального тиску, запаморочення, сонливість, сплутаність свідомості, пригнічення дихання. У хворих на цироз печінки можливий розвиток печінкової коми.
Лікування: промивання шлунка і/або застосування активованого вугілля, корекція водно-електролітного балансу, регідратаційна терапія. Специфічного антидоту немає.

Осо­б­ли­во­с­ті за­с­то­су­ва­н­ня. З обережністю призначають при цукровому діабеті у стадії декомпенсації, гіперурикемії (особливо, коли супроводжуються подагрою і уратним нефролітіазом).
Хворим, які приймають серцеві глікозиди, проносні засоби на фоні гіперальдостеронізму, а також особам похилого віку показаний регулярний контроль вмісту іонів K+ і креатиніну.
На фоні прийому індапаміду слід систематично контролювати концентрацію іонів K+, Na+, Mg2+ у плазмі крові (можуть розвинутись електролітні порушення), рH, концентрацію глюкози, сечової кислоти і залишкового азоту.
Найбільш ретельний контроль показаний щодо хворих на цироз печінки (особливо з набряками або асцитом - ризик розвитку метаболічного алкалозу, що посилює прояви печінкової енцефалопатії), ішемічну хворобу серця, із серцевоюнедостатністю, а також осіб похилого віку. До групи підвищеного ризику також належать хворі із збільшеним інтервалом QТ на електрокардіограмі (уродженим або набутим).
Перше вимірювання концентрації К+ у крові слід провести протягом першого тижня лікування. Гіперкальціємія на фоні прийому індапаміду може бути наслідком недіагностованого раніше гіперпаратиреозу.
У хворих на цукровий діабет потрібно контролювати рівень глюкози в крові, особливо за наявності гіпокаліємії.
Значна дегідратація може призвести до розвитку гострої ниркової недостатності (зниження клубочкової фільтрації). Хворим необхідно компенсувати втрату води і на початку лікування ретельно контролювати функцію нирок.
Індапамід може дати позитивний результат при проведенні допінг-контролю.
Хворим на артеріальну гіпертензію із гіпонатріємією (внаслідок прийому діуретиків) необхідно за 3 дні до початку прийому інгібіторів ангіотензинперетворюючого ферменту припинити прийом діуретиків (індапаміду), прийом індапаміду відновлюють дещо пізніше або їм призначають початково низькі дози інгібіторів ангіотензинперетворюючого ферменту.
Похідні сульфонамідів можуть загострювати перебіг системного червоного вовчака (це необхідно мати на увазі при призначенні індапаміду).


Взає­мо­дія з ін­ши­ми лі­ка­р­сь­ки­ми за­со­ба­ми. При застосуванні із салуретиками, серцевими глікозидами, глюко- і мінералокортикоїдами, тетракозактидом, амфотерицином В (внутрішньовенно), проносними засобами підвищується ризик розвитку гіпокаліємії.
При одночасному прийомі з серцевими глікозидами підвищується ймовірність розвитку дигіталісної інтоксикації; з препаратами кальцію - гіперкальціємії; з метформіном - можливе посилення ацидозу.
Індапамід підвищує концентрацію іонів літію в плазмі крові (зниження виведення із сечею), літій справляє нефротоксичну дію.
Астемізол, еритроміцин внутрішньовенно, пентамідин, сультоприд, терфенадин, вінкамін, антиаритмічні препарати Iа класу (хінідин, дизопірамід) і III класу (аміодарон, бретиліум, соталол) можуть призвести до розвитку аритмії за типом "пірует".
Нестероїдні протизапальні препарати, глюкокортикостероїдні засоби, тетракозактид, симпатоміметики при одночасному застосуванні з індапамідом знижують гіпотензивний ефект, баклофен - підсилює. Комбінація з калійзберігаючимидіуретиками може бути корисною для деяких хворих, однак при цьому повністю не виключається можливість розвитку гіпо- або гіперкаліємії, особливо у хворих на цукровий діабет і з нирковою недостатністю.
При застосуванні із інгібіторами ангіотензинперетворюючого ферменту збільшується ризик розвитку артеріальної гіпотензії і/або ниркової недостатності, особливо при наявному стенозі ниркової артерії.
Збільшує ризик розвитку порушень функції нирок при застосуванні йодовмісних контрастних засобів у високих дозах (зневоднення організму). Перед застосуванням йодовмісних контрастних речовин хворим необхідно відновити втрату рідини. Іміпрамінові (трициклічні) антидепресанти і антипсихотичні препарати підсилюють гіпотензивну дію і збільшують ризик розвитку ортостатичної гіпотензії.
Циклоспорин підвищує ризик розвитку гіперкреатинемії, гіперкаліємії.
Знижує ефект непрямих антикоагулянтів (похідних кумарину або індандіону) через підвищення концентрації факторів згортання внаслідок зменшення об'єму циркулюючої крові і підвищення їх продукції печінкою (може знадобитися корекція дози).
Посилює блокаду нервово-м'язової передачі, що розвивається під дією недеполяризуючих міорелаксантів.
Дає позитивну реакцію на допінг-контроль.

Умо­ви та термін збе­рі­га­н­ня. Збе­рі­га­ти при те­м­пе­ра­ту­рі від 15° до 25° С у захищеному від світла та вологи, недоступному для дітей місці. Термін придатності - 4 роки.

Умо­ви ві­д­пу­с­ку. За ре­це­п­том.

Упаковка. № 30 (10х3). По 10 таблеток, вкритих оболонкою, у блістері; по 3 блістери у картонній упаковці.

Ви­ро­б­ни­к. «Хе­мо­фарм» АД, Сербія.

Ад­ре­са. 26300 м. Вршац, Бе­л­г­ра­д­сь­кий шлях б/н, тел.: 381/13/821345.