Ингалипт аналоги и цены

Всего найдено 110 аналогов Ингалипт
Все аналоги Ингалипт подобраны по международной системе классификации лекарственных средств АТС (анатомо-терапевтическо-химическая классификация).
Действующие вещества: Прочие препараты
Укажите ваш точный адрес, чтобы купить Ингалипт в ближайшей аптеке
Средняя цена
38
19 – 56 грн

Классификация лекарственного препарата Ингалипт

Аналоги по составу

У нижеперечисленных аналагов Ингалипт совпадают коды ATC. Аналоги подобраны по химической структуре лекарственного препарата и являются наиболее подходящими заменителями. Одинаковый состав, показания к применению, могут отличаться дозы действующих веществ.
Состав: Мята перечная, сульфаниламид, сульфатиазол, тимол, Эвкалипт прутовидный

Аналоги по показанию и способу применения

Аналоги совпадают по коду ATC 4-го уровня. Лекарственные препараты, имеющие различный состав, но могут быть схожи по показанию и способу применения.

Аналоги по коду ATC 3-го уровня

Аналоги совпадают по коду ATC 3-го уровня. Лекарственные препараты, имеющие различный состав, но могут быть схожи по показания и способу применения.
Все аналоги Ингалипт представлены исключительно в ознакомительных целях и не являются поводом для самостоятельного принятия решения о замене препарата. Перед употреблением препарата проконсультируйтесь с врачом и ознакомьтесь с инструкцией по применению.
САМОЛІКУВАННЯ МОЖЕ БУТИ ШКІДЛИВИМ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ'Я

ІНСТРУКЦІЯ
для медичного застосування препарату
 
ІНГАЛІПТ Склад лікарського засобу:
діючі речовини: 1 балон (30 мл) містить стрептоциду розчинного  0,75 г, сульфатіазолу натрію гексагідрату  0,75 г, тимолу 0,015 г, олії евкаліптової 0,015 г, олії м`яти перцевої  0,015 г;
допоміжні речовини: етанол 96 %, цукор, гліцерин, полісорбат 80, вода очищена, азот – тиск до 0,6 МПа.
 
Лікарська форма.  Аерозоль.
Прозора рідина  від світло-жовтого до темно-жовтого кольору, з характерним запахом тимолу та ментолу.
 
Назва і місцезнаходження виробника.
АТ «Стома». Україна, 61105, м.Харків, вул.Ньютона, 3.
    
Фармакотерапевтична група.  
Засоби, що діють на респіраторну систему. Препарати, які застосовуються при захворюваннях горла. Різні антисептики. Код АТС  R02A A20.
Інгаліпт – комбінований препарат, який чинить протизапальну, протимікробну, охолоджувальну та відволікаючу дію. Активний відносно грампозитивних і грамнегативних мікроорганізмів.
 
Показання для застосування.
Інфекційно-запальні захворювання ЛОР-органів і слизової оболонки порожнини рота: тонзиліт, фарингіт, ларингіт, афтозний і виразковий стоматити.
 
Протипоказання.
Підвищена  індивідуальна чутливість до компонентів препарату.
 
Належні заходи безпеки при застосуванні.
Перед застосуванням препарату рекомендується прополоскати порожнину рота теплою кип,яченою водою. З уражених ділянок порожнини рота (виразки, ерозії) за допомогою стерильних тампонів видалити некротичний наліт.
Після зрошування порожнини рота препаратом слід утримуватися від прийому їжі впродовж 15-30 хвилин.
Перед застосуванням препарату особам, схильним до алергії, необхідно обов’язково проконсультуватися з лікарем.
Перед застосуванням необхідно зняти захисний  ковпачок з балона і на шток клапана надіти розпилювач, що є в комплекті. Потім вільний кінець розпилювача ввести у порожнину рота і натискати на голівку клапана протягом 1-2 секунд, утримуючи балон вертикально. З метою запобігання закупорки розпилювача після закінчення маніпуляції його необхідно продмухати або помістити у склянку з чистою водою. Закрити балон захисним ковпачком, щоб запобігти його забрудненню.
 
 
 
Особливі застереження.
Застосування у період вагітності або годування груддю. Застосування препарату у період вагітності або годування груддю можливе під контролем лікаря, зваживши співвідношення користь/ризик, суворо дотримуючись режиму дозування препарату.
Здатність впливати на швидкість реакцій при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами. Водіям автотранспорту та операторам механізмів необхідно застосовувати препарат з обережністю у зв,язку з тим, що препарат містить спирт етиловий. Препарат може спотворювати результати дослідження на алкоголь.
Діти. Препарат не застосовують дітям віком молодше 3 років.
У дітей можливе виникнення рефлекторного бронхоспазму у зв,язку з наявністю у складі препарату евкаліптової олії та олії м,яти перцевої. Лікування дітей слід проводити під наглядом лікаря. Застосовувати препарат дітям віком старше 3 років, враховуючи можливість розвитку рефлекторного бронхоспазму.
 
Спосіб застосування та дози. 
Застосовують дорослим і дітям віком старше 3 років місцево, шляхом зрошення, на слизові оболонки порожнини рота і носоглотки.
Перед застосуванням препарату на аерозольний балон необхідно надіти розпилювач, кілька разів струснути балон, після чого шляхом натискання розпилювача до упору рівномірно зрошувати препаратом уражену ділянку.
За  один  сеанс  інгаляції  здійснюють  2-3  розпилення,  утримуючи  препарат у порожнині рота
5-7 хвилин.
Зрошення проводять 3-4 рази на день. Тривалість застосування препарату залежить від інтенсивності терапії і зазвичай становить 7-10 діб.
 
Передозування.
У випадку передозування можливе посилення побічних ефектів препарату.
При всіх випадках передозування необхідно відмінити застосування препарату, прополоскати порожнину рота теплою кип’яченою водою.
Лікування – симптоматичне.
 
Побічні ефекти.
В окремих випадках можливі загальна слабкість, утруднення дихання, нудота, блювання, місцеві ефекти (відчуття печіння у роті, комка у горлі або першіння), алергічні реакції у вигляді висипань на шкірі, свербежу, набряку у місці контакту; в осіб із підвищеною чутливістю можливий розвиток ангіоневротичного набряку. У дітей можливе виникнення рефлекторного бронхоспазму, зумовленого вмістом ефірних олій.
 
Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій.
При одночасному застосуванні Інгаліпту з препаратами, що є похідними п-амінобензойної кислоти (новокаїн, анестезин, дикаїн), відбувається інактивація антибактеріальної активності сульфаніламідів.
 
Термін придатності. 2 роки.
Не застосовувати препарат після закінчення терміну придатності, вказаного на упаковці.
 
Умови  зберігання.
Зберігати у недоступному для дітей місці при температурі від 3 оС до 35 оС.
Охороняти від падінь, ударів, впливу прямих сонячних променів.
 
Упаковка.
Балон по 30 мл разом з розпилювачем та захисним ковпачком у пачці.
 
Категорія  відпуску.  Без рецепта.