Изо-Мик цены в аптеках

Цены на Изо-Мик в аптеках:
найдено 742 предложения и 322 аптеки.
Все цены и наличие Изо-Мик актуальны на сегодняшний день. Купить перепарат вы сможете в любой из нижеперечисленных аптек.
Средняя цена
168
5.99 – 471.53 грн
Условия пользования

Цены на аналоги Изо-Мик

Нитросорбид - аналог Изо-Мик Нитросорбид
513 предложений
от 5 до 41 грн
есть в наличии
Кардикет - аналог Изо-Мик Кардикет
722 предложения
от 17 до 255 грн
есть в наличии
Кардикет Ретард - аналог Изо-Мик Кардикет Ретард
528 предложений
от 17 до 255 грн
есть в наличии
Дикор Лонг - аналог Изо-Мик Дикор Лонг
593 предложения
от 27 до 230 грн
есть в наличии
Изокет - аналог Изо-Мик Изокет
557 предложений
от 43 до 990 грн
есть в наличии
Нитроглицерин - аналог Изо-Мик Нитроглицерин
772 предложения
от 5 до 174 грн
есть в наличии
Нитрогранулонг - аналог Изо-Мик Нитрогранулонг
486 предложений
от 6 до 114 грн
есть в наличии
Нитроглицерин-Здоровье - аналог Изо-Мик Нитроглицерин-Здоровье
44 предложения
от 7 до 14 грн
есть в наличии
Мононитросид - аналог Изо-Мик Мононитросид
291 предложение
от 14 до 61 грн
есть в наличии
Моносан - аналог Изо-Мик Моносан
558 предложений
от 30 до 172 грн
есть в наличии
Нитронг Форте - аналог Изо-Мик Нитронг Форте
1 предложение
от 60 до 60 грн
есть в наличии
Нитро-Мик - аналог Изо-Мик Нитро-Мик
252 предложения
от 65 до 120 грн
есть в наличии
Эфокс Лонг - аналог Изо-Мик Эфокс Лонг
254 предложения
от 70 до 373 грн
есть в наличии
Нитроминт - аналог Изо-Мик Нитроминт
303 предложения
от 80 до 194 грн
есть в наличии
Нитроспрей - аналог Изо-Мик Нитроспрей
2 предложения
от 180 до 180 грн
есть в наличии
Моно Ром Ретард - аналог Изо-Мик Моно Ром Ретард
1 предложение
от 200 до 200 грн
есть в наличии
Оликард - аналог Изо-Мик Оликард
9 предложений
от 208 до 309 грн
есть в наличии
Оликард Ретард - аналог Изо-Мик Оликард Ретард
8 предложений
от 208 до 309 грн
есть в наличии
Моночинкве Ретард - аналог Изо-Мик Моночинкве Ретард
2 предложения
от 450 до 450 грн
есть в наличии
Все аналоги

Изо-Мик инструкция

ІНСТРУКЦІЯ
для медичного застосування препарату
ІЗО-МІК®
(ISO-MIК)

Склад.
Діюча речовина: ізосорбіду динітрат;
1 флакон містить ізосорбіду динітрату водного (у перерахуванні на 100 % ізосорбіду динітрат) 0,375 г (1 доза спрею містить ізосорбіду динітрату 1,25 мг);
допоміжні речовини: поліетиленоксид-400; етанол.

Лікарська форма.
Спрей сублінгвальний дозований.

Фармакотерапевтична група.
Периферичні вазодилятатори, які застосовуються в кардіології. Органічні нітрати. Iзосорбіду динітрат. Код АТС С01D А08.

Клiнiчнi характеристики.
Показання.
Профілактика i лiкування нападів стенокардії; гострий iнфаркт мiокарда, гостра лiвошлунучкова серцева недостатнiсть.

Протипоказання.
Препарат протипоказаний:
- при підвищеній чутливості до ізосорбіду динітрату, інших нітратних сполук або інших компонентів препарату;
- гострій судинній недостатності (шок, судинний колапс);
- кардіогенному шоці, при неможливості корекції кінцевого діастолічного тиску лівого шлуночка за допомогою відповідних заходів;
- при вираженій гіпотензії (систолічний тиск нижче 90 мм рт. ст.);
- гіпертрофічній обструктивній кардіоміопатії;
- констриктивному перикардиті;
- тампонаді серця;
- анемiї.
Під час терапії нітратами не можна застосовувати інгібітори фосфодіестерази (наприклад силденафіл).

Спосіб застосування та дози.
В одній дозі препарату об’ємом 0,05 мл міститься 1,25 мг ізосорбіду динітрату. Препарат вприскують під язик, не вдихаючи спрей. За відсутності індивідуальних рекомендацій для купірування нападівстенокардії або перед фізичним чи емоційним навантаженням, які можуть спричинити напад, треба вприснути спрей 1 – 2 рази з інтервалом 30 секунд, дихаючи в цей час через ніс. При гострому інфарктіміокарда і гострій серцевій недостатності починають з 1 - 3 вприскувань. За відсутності ефекту протягом 5 хвилин під контролем лікаря вприскування можна повторити. Якщо покращання не настало внаступні 10 хвилин, можна повторити вприскування під суворим контролем артеріального тиску. Для профілактики нападів стенокардії препарат звичайно призначають по 1-2 вприскування 3-4 рази надобу. Тривалість лікування визначається індивідуально. За більшої необхідності у нітратах рекомендується застосовувати таблетки Ізо-Мік 10 або 20 мг.

Побічні реакцiї.
На початку лікування нерідко може виникати головний біль (“нітратний головний біль”), який звичайно зникає через кілька днів при подальшому прийомі препарату.
Іноді (в 1 – 10% пацієнтів) при першому застосуванні чи при збільшенні дози спостерігається падіння артеріального тиску та/або запаморочення при зміні положення тіла. Це може супроводжуватися сонливістю, рефлекторним підвищенням частоти пульсу та відчуттям слабкості. При значному зниженні тиску препарат слід негайно відмінити. Якщо ці симптоми не минають самі по собі, слід вжити відповідних заходів (надати пацієнтові горизонтального положення з опущеною головою та піднятими ногами; вводити препарати, що збільшують циркулюючий об’єм).
Зрідка (менше ніж в 1%) можуть виникати нудота, блювання, а також почервоніння шкіри та алергічні реакції (наприклад, висип), що інколи бувають досить тяжкими. В окремих випадках спостерігається ексфоліативний дерматит. Дуже рідко може розвиватися синдром Стівенса – Джонсона.
При застосуванні органічних нітратів повідомляли про тяжкі гіпотензивні реакції, що супроводжувались нудотою, блюванням, відчуттям неспокою, блідістю та підвищеним потовиділенням. Вкрай рідко може розвинутись колапс (який іноді супроводжується уповільненням пульсу та синкопе). Вкрай рідко при значному падінні артеріального тиску може спостерігатися посилення симптоматики стенокардії.
Є декілька повідомлень про печію, найімовірніше пов’язану з релаксацією сфінктера, що зумовлена дією нітратів.
Пацієнти можуть відчувати легке печіння на язиці при розприскуванні препарату у роті.
Застосування спрею може спричинити тимчасову гіпоксемію через відносний перерозподіл кровотоку в альвеолярні зони з гіповентиляцією. У хворих на ішемічну хворобу серця це може призвести до тимчасової гіпоксії міокарда.

Передозування.
Внаслідок передозування, як і при застосуванні всіх органічних нітратів, можуть виникати ортостатичні порушення регуляції та рефлекторна тахікардія. У зв‘язку з цим можуть розвинутись такiсимптоми, як головний бiль, напади кволості, запаморочення, прискорене серцебиття, нудота, блювання, артеріальна гіпотензія та стан заклякання. Можливе й утворення метгемоглобіну, щосупроводжується тахіпное, відчуттям тривоги, втратою свідомості, зупинкою серця. Терапевтичні заходи потрібно насамперед спрямовувати на підвищення кров‘яного тиску, причому в легких випадкахдосить покласти пацієнта, підвести йому ноги. У серйознiших випадках, при колаптоїдному стані, необхідно провести заходи щодо боротьби з шоком. Потрібно відновити об‘єм циркулюючої крові(інфузія кровозамісних рідин або 0,9 % розчину натрiю хлорiду); у тяжких випадках можна провести інфузію норадреналіну або допаміну. При утворенні метгемоглобіну, залежно від тяжкості стану, лікарможе призначати такі антидоти для лікування метгемоглобінемії, як вітамін С - 1 г перорально, метиленовий синій - до 50 мл 1% розчину внутрішньовенно; толуїдиновий синій - спочатку 2-4 мг/кг маситіла лише внутрішньовенно; оксигенотерапія (за необхідності), гемодіаліз.

Застосування в період вагітності або годування груддю.
Застосування Ізо-Міку в періоди вагітністі та годування груддю можливе лише у разі, коли очікувана користь для матері перевищує потенційний ризик для плода або дитини.

Діти.
Досвіду застосування препарату у педіатричній практиці немає.

Особливості застосування.
З обережністю застосовують у лікуванні пацієнтів з порушеннями мозкового кровообігу, з аортальним і/або мітральним стенозом; пацієнтів, схильних до ортостатичної гіпотензії; хворих із симптомамиішемії у різних судинних руслах, які виникають на фоні зниження артеріального тиску. У період лікування, особливо у разі поступового збільшення дози, необхідний контроль артеріального тиску тачастоти серцевих скорочень. Частий прийом високих доз може призводити до виникнення “нітратної” толерантності. Для подолання толерантності до ізосорбіду динітрату (при можливості відмінинітратів) рекомендується не збільшувати кратність прийому або дозу препарату, а утриматися від його прийому на 24-36 годин, замінивши його на цей час іншими антиангінальними засобами, і потімпродовжити лікування у вигляді монотерапії у звичайних дозах або в поєднанні з іншими препаратами. (Перерви при регулярному прийомі препарату рекомендується робити через 4-6 тижнів.)Виникненню “нітратного” головного болю на початку лікування можна запобiгти поступовим підвищенням дози або призначенням валідолу та ненаркотичних аналгетиків (кислоти ацетилсаліцилової, парацетамолу, анальгіну, каптоприлу). Під час лікування препаратом слід утриматися від вживання алкоголю.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами.
У період лікування не рекомендується керувати транспортними засобами та займатися іншими потенційно небезпечними видами діяльності, оскільки при регулярному застосуванні ізосорбіду динітратузнижується здатність концентрувати увагу та швидкість психомоторних реакцій.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій.
Одночасне застосування вазодилататорів, блокаторів кальцієвих каналів, бета-адреноблокаторів, трициклічних антидепресантів, вживання алкоголю може посилити гіпотензивну дію ізосорбіду динітрату. При одночасному застосувані симпатоміметичних засобів (адреналіну, ефедрину, норадреналіну, нафтизину, мезатону, ізадрину) можливе зниження антиангінального ефекту ізосорбіду динітрату.Неможливе одночасне застосування ізосорбіду динітрату та силденафілу, який призначають при еректильній дисфункції, внаслідок посилення антигіпертензивної дії препарату Ізо-Мік.

Фармакологiчнi властивостi.
Фармакодинамiка. Ізо-Мік - периферичний вазодилататор з переважним впливом на венозні судини. Дія препарату пов’язана зі зниженням потреби міокарда в кисні за рахунок зменшенняпереднавантаження (розширення периферичних вен і зменшення припливу крові до правого передсердя) і післянавантаження (зменшення загального периферичного опору судин (ЗПОС)), а також збезпосереднім коронаророзширюючим ефектом. Сприяє перерозподілу коронарного кровотоку в ділянках із зниженим кровопостачанням. При застосуванні препарату відмічається підвишеннятолерантності до фізичних навантажень у хворих на стенокардію. При серцевій недостатності препарат сприяє розвантаженню міокарда за рахунок зменшення переднавантаження. Знижує тиск у маломуколі кровообігу; при застосуванні Ізо-Міку напади стенокардії купіруються протягом 2 - 3 хвилин, ефект триває майже 1 годину.
Фармакокінетика. При розбризкуванні в ротовій порожнині препарат швидко всмоктується і починає чинити гемодинамічний та антиангінальний ефекти через 2-5 хвилин (тобто купірування нападу стенокардії спостерігається через 2-5 хвилини після прийому, що зумовлено особливостями виробництва сублінгвальної форми препарату). Максимальна концентрація активної речовини в плазмідосягається через 5-6 хвилин. Максимальний ефект після вприскування препарату Ізо-Мік настає на 10-15-й хвилинi. Тривалість терапевтичної дії препарату становить 60-120 хвилин. Ця лікарська форма – короткочасної дії. Ізосорбіду динітрат метаболізується з утворенням активного метаболіту ізосорбіду-5-мононітрату, період напіввиведення якого становить 5 годин, а також ізосорбіду-2-мононітрату зперіодом напіввиведення 2,5 годин. Період напіввиведення ізосорбіду динітрату при сублінгвальному застосуванні препарату становить 1 годину. Період напіввиведення може подовжуватися при курсовому застосуванні препарату. Від 80 до 100 % уведеної разової дози виводиться із сечею протягом 24 годин, переважно у формі метаболітів. Особливе значення має ця форма у хворих з малою системною біодоступністю таблеток ізосорбіду динітрату при прийомі внутрішньо.

Термін придатності.
4 роки.

Умови зберігання.
Зберігати в недоступному для дітей місці, при температурі не вище 30 ºС.

Упаковка.
По 15 мл у флаконах.

Категорія відпуску.
За рецептом.

Виробник.
ТОВ НВФ „Мiкрохiм″.

Місцезнаходження.
Україна, 93009 м. Рубiжне, вул. Ленiна, 33.