Каланхоэ сок инструкция по применению

Укажите ваш точный адрес, чтобы купить Каланхоэ сок в ближайшей аптеке

І Н С Т Р У К Ц І Я

для медичного застосування препарату

каланхое СІк

(Kalanchoёs Succus)

 

 

Склад  лікарського засобу:

діюча речовина:  1 л препарату містить: сік свіжих паростків каланхое (Kalanchoe pinnatа (Lam.) Pers.)

(вміст органічних кислот у перерахунку на кислоту яблучну не менше 1.2 %) 996.6 мл;

допоміжна речовина: хлороформ.

 

 

Лікарська форма. Сік для зовнішнього застосування.

Прозора або злегка опалесціююча рідина від світло-коричневого до жовтого кольору, зі специфічним запахом. Допускається наявність дрібної зависі.

 

Назва і місцезнаходження виробника.

ПрАТ «Біофарма» Україна, 03680, м. Київ, вул. М. Амосова, 9;

ТОВ «ФЗ «БІОФАРМА» Україна, 09100, Київська обл., м. Біла Церква, вул. Київська, 37.

 

 

Фармакотерапевтична група. Засоби для лікування ран та виразкових уражень.

Код АТС D03A X.

Каланхое сік чинить  протизапальну дію, сприяє швидшому очищенню від некротичних тканин та  епітелізації ран та виразок. Не подразнює шкіру та слизові оболонки.

 

Показання для застосування. Каланхое сік застосовують у хірургічній, стоматологічній та акушерсько-гінекологічній практиці  у складі комплексної терапії.

У хірургічній практиці каланхое сік  застосовують при лікуванні ран, що довго не загоюються, трофічних виразок гомілки, пролежнів, опіків, у комплексі з іншими засобами для підготовки ран до накладання вторинних швів та для пересадки шкіри. У стоматологічній практиці каланхое сік застосовують при гінгівітах (гострий дифузний катаральний гінгівіт, підгострі та хронічні форми гіпертрофічного катарального гінгівіту), при запально-дистрофічній формі пародонтозу ІІ-ІІІ ступеня, при рецидивуючому хронічному афтозному стоматиті. В акушерсько-гінекологічній практиці сік застосовують при ранах промежини, розривах при пологах, при тріщинах сосків.

 

Протипоказання. Індивідуальна підвищена чутливість до компонентів  препарату.

 

Особливі застереження.

Застосування у період вагітності або годування груддю. Досвід застосування у період вагітності відсутній. У післяродовий період препарат використовують місцево при розривах родових шляхів та промежини. Препарат можна застосовувати після кожного годування груддю при тріщинах сосків.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами. Не досліджувалася.

Діти.  Досвід застосування препарату у дітей відсутній.

 

Спосіб застосування та дози. У хірургічній практиці проводити туалет шкіри навколо рани або   виразки, поверхню зрошувати 1-3 мл соку за допомогою шприца через голку малого діаметра. На рану чи виразку накласти 4-5 шарів марлевої пов'язки, добре змоченої соком каланхое. Пов’язку до очищення патологічного осередку від некротичних мас змінювати щоденно, а далі – через день. Прилеглі до рани шари марлі знімати після попереднього зволоження їх 3 % розчином перекису водню. Окрім повної зміни пов’язки 1 раз на добу додатково (1 раз на добу) за допомогою шприца добре змочувати соком каланхое нижні шари марлі, а верхні шари при цьому знімати.

При наявності гнійних виділень протягом 5-7 днів сік застосовувати на тлі антибактеріальної терапії. Середня тривалість застосування соку – 15-20 днів.

При тріщинах сосків після кожного годування наносити піпеткою кілька крапель соку каланхое на соски протягом 4-5 днів.

При ранах промежини спосіб застосування такий самий, як і в хірургічній практиці.

У стоматологічній практиці сік застосовують у вигляді аплікацій (марлевих серветок чи вати, змочених соком) після попередньої ретельної обробки патологічних осередків (перед застосуванням сік підігріти на водяній бані до температури + 37 °С). Аплікації  здійснювати 3-4 рази на добу по 20 хвилин. Курс лікування становить зазвичай від 8 до 15 днів. Препарат можна застосовувати у комплексі з фізіотерапевтичними методами лікування.

 

Передозування. Не встановлене.

 

Побічні ефекти. Рідко застосування соку спричиняє печіння у ділянці рани. У таких випадках сік слід розвести 1-2 % розчину новокаїну у співвідношенні 1/1. В осіб з підвищеною чутливістю до компонентів препарату можуть розвиватися прояви алергічних реакцій.

 

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій. Взаємодія з іншими лікарськими засобами не вивчалася.

 

Термін придатності. 2 роки.

 

Умови зберігання.

Зберігати при температурі  від  2 оС до 8 оС. Зберігати в недоступному для дітей місці.

 

Упаковка.

По 10 мл, 20 мл у флаконах  № 10 або № 1.

 

Категорія відпуску. Без рецепта.