Кидди Фарматон аналоги и цены

Всего найдено 96 аналогов Кидди Фарматон
Все аналоги Кидди Фарматон подобраны по международной системе классификации лекарственных средств АТС (анатомо-терапевтическо-химическая классификация).
Действующие вещества: Поливитамины в других комбинациях
Укажите ваш точный адрес, чтобы купить Кидди Фарматон в ближайшей аптеке
Средняя цена
203
97 – 309 грн

Классификация лекарственного препарата Кидди Фарматон

Аналоги по составу

У нижеперечисленных аналагов Кидди Фарматон совпадают коды ATC. Аналоги подобраны по химической структуре лекарственного препарата и являются наиболее подходящими заменителями. Одинаковый состав, показания к применению, могут отличаться дозы действующих веществ.

Аналоги по коду ATC 3-го уровня

Аналоги совпадают по коду ATC 3-го уровня. Лекарственные препараты, имеющие различный состав, но могут быть схожи по показания и способу применения.
Все аналоги Кидди Фарматон представлены исключительно в ознакомительных целях и не являются поводом для самостоятельного принятия решения о замене препарата. Перед употреблением препарата проконсультируйтесь с врачом и ознакомьтесь с инструкцией по применению.
САМОЛІКУВАННЯ МОЖЕ БУТИ ШКІДЛИВИМ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ'Я

ІНСТРУКЦІЯ
для медичного застосування препарату
КІДДІ ФАРМАТОН СИРОП
 
Склад.
1 мл сиропу містить:
кальцію гліцерофосфату, розчин 50%,                                                        204 мг,
що відповідає:
                          кальцію                                                                                 8,67 мг,
                          фосфору                                                                             13,33 мг,
тіаміну гідрохлориду                                                        (вітамін В1)         0,2 мг,
рибофлавіну натрію фосфату                                          (вітамін В2)         0,23 мг,
піридоксину гідрохлориду                                              (вітамін В6)         0,4 мг,
холекальциферолу                                                            (вітамін D3)         40 МО,
all-rac-альфа- токоферолу ацетату                                  (вітамін Е)           1 мг,
нікотинаміду                                                                     (вітамін РР)         1,33 мг,
D-пантенолу                                                                                                  0,67 мг,
L-лізину гідрохлориду                                                                                  20 мг;
допоміжні речовини: есенція апельсинова, сорбіту розчин, що не кристалізується (Е 420), натрію кармелоза, полісорбат 80 (Е 433), полісорбат 20 (Е 432), сахарин натрію, калію сорбат (Е 202), натрію бензоат (Е 211), кислота лимонна, моногідрат (Е 330), динатрію едетат, кислота аскорбінова (Е 300), етанол 96 % (Е 1510),  вода очищена.
 
Лікарська форма. Сироп.
 
В'язка рідина, від прозорої до злегка опалесцентної, від оранжевого до оранжево-коричневого кольору, з апельсиновим запахом і солодким апельсиновим смаком.
 
Назва та місцезнаходження виробника. Гінсана СА, Швейцарія.
Via Mulini, CH-6934 Bioggio, Switzerland.


Назва та місцезнаходження заявника. Берінгер Інгельхайм Інтернешнл ГмбХ, Німеччина.

Binger Strasse 173, D-55216, Ingelheim am Rhein, Germany.
 
Фармакотерапевтична група. Полівітамінні препарати з добавками.                           Код АТС А11АВ.
 
Недостатньо збалансоване або обмежене харчування може не забезпечувати всі необхідні вітаміни та мінерали, які потребують діти.
До складу КІДДІ ФАРМАТОН СИРОПУ входять вітаміни, амінокислота лізин і мінерали для коригування і запобігання порушенням клітинного метаболізму у ситуації підвищеної потреби або недостатньої дієти. Нестача вітамінів, мінералів і особливо амінокислоти лізину може зумовлювати такі порушення як астенія, підвищена стомлюваність, втрата апетиту і життєздатності, зменшення захисних функцій організму і подовження часу одужання. Вітаміни групи В (В1, В2, В6) каталізують ряд метаболічних процесів, зокрема вуглеводного, ліпідного, білкового обміну, сприяють нормальномуфункціонуванню центральної та периферичної нервової системи. Вітамін РР нормалізує вуглеводний обмін і запобігає розвитку пелагри. Вітамін DЗ бере участь у метаболізмі кальцію, сприяє всмоктуванню кальцію з органів травлення і його накопиченню в кістковій масі, запобігає резорбції кісткової тканини. Регулює вміст фосфору в організмі. Вітамін Е запобігає окисненню поліненасичених жирних кислот у мембранах. Кальцій і фосфор беруть участь у формуванні кісткової тканини, процесах згортання крові, необхідні для підтримки нормальної серцевої діяльності, здійснення процесів передачі нервових імпульсів.Лізин є однією з незамінних амінокислот і необхідний для утворення кісткової маси. У дітей нестача амінокислоти лізину спостерігається найчастіше.
Показання для застосування. Підвищена потреба у вітамінах та в необхідній амінокислоті лізин у дітей, особливо в період росту. З метою профілактики у випадках дефіциту вітамінів, наприклад, за умовобмеженого вживання їжі, в період одужання, при втраті апетиту,  після перенесеної хвороби, інфекції або хірургічного втручання.
Протипоказання. Випадки порушення метаболізму кальцію (гіперкальціємія, гіперкальциурія); гіпервітаміноз D, ниркова недостатність, період лікування вітаміном D, гіперчутливість до одного з інгредієнтів.
Особливі застереження.
КІДДІ ФАРМАТОН СИРОП містить сорбіт і сахарин.
Може виникати природне помутніння сиропу за рахунок наявності у ньому фруктового екстракту, що не зменшує його ефективності. Перед вживанням сироп слід добре збовтати.
КІДДІ ФАРМАТОН СИРОП з лізином містить 3600 мг сорбіту в максимально рекомендованій добовій дозі, що становить 15 мл.
Пацієнтам з рідкими спадковими порушеннями, пов’язаними з непереносимістю фруктози, не слід приймати цей препарат.
 
Застосування у період вагітності або годування груддю. Відповідно до загальної медичної практики, рішення про застосування КІДДІ ФАРМАТОН СИРОПУ вагітними або жінками в період лактації має приймати лікар, враховуючи співвідношення користь/ризик.
 
Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами. Не впливає.
 
Спосіб застосування та дози. Препарат приймають внутрішньо. КІДДІ ФАРМАТОН СИРОП слід приймати перед сніданком або обідом, за один прийом. Його можна розводити водою або змішувати з їжею.
Профілактичні дози прийому:
для дітей
від      1 до 3 років - 2,5 мл на добу,
від      4 до 6 років - 3 мл на добу,
від      7 років і старше - 4 мл на добу.
З лікувальною метою, якщо лікар не призначив інакше:
для дітей від 1 до 5 років - 7,5 мл на добу,
для дітей шкільного віку - 15 мл на добу.
 
Передозування. Характер токсичної дії препарату при значному передозуванні буде таким, як і жиророзчинного вітаміну D. Довгочасне добове застосування великої кількості (50 мл або більше) може спричинити появу таких симптомів хронічної інтоксикації, як блювання, головний біль, сонливість і діарея. Гострі симптоми спостерігаються тільки при дуже великих дозах.
 
Побічна дія. Побічні реакції можуть виникнути у випадку непереносимості окремих інгредієнтів препарату.
 
Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій. Невідомі випадки взаємодії препарату з іншими лікарськими засобами або продуктами харчування.
 
Термін придатності. 2 роки. Препарат не слід застосовувати після закінчення терміну придатності. Використати протягом 30 діб після першого відкривання флакона.
 
Умови зберігання. Зберігати при температурі не вище 25 °С у місці, недоступному для дітей.
 
Упаковка. По 100 або 200 мл у флаконі з коричневого скла з гвинтовою кришкою; по 1 флакону в комплекті з пластиковим мірним ковпачком у картонній коробці.
 
Категорія відпуску.  Без рецепта.