Колдрекс Ментол Актив аналоги и цены

Всего найдено 281 аналог Колдрекс Ментол Актив
Все аналоги Колдрекс Ментол Актив подобраны по международной системе классификации лекарственных средств АТС (анатомо-терапевтическо-химическая классификация).
Действующие вещества: Парацетамол в комбинации с другими препаратами (исключая психотропные препараты)
Укажите ваш точный адрес, чтобы купить Колдрекс Ментол Актив в ближайшей аптеке
Средняя цена
190
123 – 257 грн

Классификация лекарственного препарата Колдрекс Ментол Актив

Аналоги по составу

У нижеперечисленных аналагов Колдрекс Ментол Актив совпадают коды ATC. Аналоги подобраны по химической структуре лекарственного препарата и являются наиболее подходящими заменителями. Одинаковый состав, показания к применению, могут отличаться дозы действующих веществ.
Состав: аскорбиновая кислота, парацетамол, фенилэфрин

Аналоги по показанию и способу применения

Аналоги совпадают по коду ATC 4-го уровня. Лекарственные препараты, имеющие различный состав, но могут быть схожи по показанию и способу применения.

Аналоги по коду ATC 3-го уровня

Аналоги совпадают по коду ATC 3-го уровня. Лекарственные препараты, имеющие различный состав, но могут быть схожи по показания и способу применения.
Все аналоги Колдрекс Ментол Актив представлены исключительно в ознакомительных целях и не являются поводом для самостоятельного принятия решения о замене препарата. Перед употреблением препарата проконсультируйтесь с врачом и ознакомьтесь с инструкцией по применению.
САМОЛІКУВАННЯ МОЖЕ БУТИ ШКІДЛИВИМ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ'Я

МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я УКРАЇНИ
ІНСТРУКЦІЯ
для медичного застосування препарату
КОЛДPЕКС® МЕНТОЛ АКТИВ
(COLDREX® MENTHOL ACTIVE)

Склад лікарського засобу:
діючі речовини: 1 пакетик містить парацетамолу 600 мг, фенілефрину гідрохлориду 10 мг та кислоти аскорбінової 40 мг;
допоміжні речовини: сахарин натрію, аспартам (E 951), сахароза, натрію цитрат, кислота лимонна безводна, крохмаль кукурудзяний, порошок ментолу Е41580, ароматизатор лимону 610399Е, ароматизатор меду PFWIS PHS-050860, ароматизатор меду F7624/P, карамель проста 626E150A.

Лікарська форма.
Порошок для орального розчину.
Майже білий/бежевий, легкосипкий, гетерогенний порошок із запахом меду, лимона та ментолу.

Назва і місцезнаходження виробника.
СмітКляйн Бічем С.А., Іспанія / SmithKline Beecham, S.A., Spain.
вул. де Айавір, км. 2.500, Алкала де Енарес 28806, Мадрид, Іспанія / Ctra. de Ajalvir, Km. 2.500, Alcalа de Henares 28806, Madrid, Spain.

Фармакотерапевтична група.

Парацетамол, комбінації без психолептиків. Код АТХ N02B E51.
Парацетамол – це аналгетик-антипіретик. Механізм його дії пояснюється пригніченням синтезу простагландинів, в першу чергу у центральній нервовій системі. Фенілефрину гідрохлорид – симпатоміметик. Його дія пов’язана, в першу чергу, з прямою стимуляцією адренорецепторів, в основному альфа-адренорецепторів. Фенілефрину гідрохлорид знижує набряк слизової оболонки носа. Кислота аскорбінова є життєво необхідним вітаміном, що додається до складу препарату для компенсації втрати вітаміну С, яка може виникнути на початку вірусної інфекції. Відомо, що кислота аскорбінова відіграє важливу роль у реалізації захисної функції організму від інфекції і необхідна для нормального функціонування Т-лімфоцитів та ефективної фагоцитарної активності лейкоцитів.
Парацетамол добре всмоктується у травному тракті, метаболізується в печінці і виводиться з сечею здебільшого у формі глюкуронід- та сульфат-кон’югатів. Кислота аскорбінова легко всмоктується у травному тракті, 25% зв’язується з протеїнами крові. Залишок кислоти аскорбінової, що перевищує потреби організму, виводиться з сечею у формі метаболітів.
Фенілефрину гідрохлорид метаболізується моноаміноксидазою у кишечнику та печінці. Виводиться з сечею у формі сульфат-кон’югатів.

Показання для застосування.Полегшення симптомів застудних захворювань та грипу, включаючи головний біль, біль у горлі, ломоту і біль у тілі, закладеність носа, синусити та пов’язаний з ними біль, гострий катаральний риніт, гарячку.

Протипоказання.
Підвищена чутливість до будь-якого з компонентів препарату. Одночасне застосування інших симпатоміметичних деконгестантів (навіть місцевої дії). Феохромоцитома. Закритокутова глаукома. Не застосовувати хворим на гіпертонію одночасно та протягом 2 тижнів після застосування інгібіторів МАО, трициклічних антидепресантів і бета-блокаторів.
Порушення функції печінки і/або нирок, діабет, гіпертиреоз, тяжкі захворювання серцево-судинної системи.
Не застосовувати хворим на фенілкетонурію через наявність у складі аспартаму (Е951).

Належні заходи безпеки при застосуванні.
Через високий вміст парацетамолу не застосовувати при захворюваннях печінки і нирок без консультації лікаря.
Проконсультуватися з лікарем перед застосуванням препарату необхідно пацієнтам із артеріальною гіпертензією, серцево-судинними захворюваннями, цукровим діабетом, гіпертрофією передміхурової залози, хворобою Рейно (оклюзивним захворюванням судин).
Слід уникати одночасного застосування з іншими препаратами, призначеними для симптоматичного лікування застуди та грипу, судинозвужувальними препаратами для лікування риніту, лікарськими засобами, що містять парацетамол.
Кожен пакетик містить 118 мг натрію. Це слід враховувати пацієнтам, які дотримуються дієти із контрольованим вмістом натрію.
Не перевищувати рекомендованих доз.
Якщо симтоми не зникають, слід звернутися до лікаря.
Якщо за рекомендацією лікаря препарат застосовують протягом тривалого періоду, необхідно здійснювати контроль функціонального стану печінки та картини периферичної крові. При тривалому застосуванні у високих дозах можливі апластична анемія, панцитопенія, агранулоцитоз, нейтропенія, лейкопенія, тромбоцитопенія.

Особливі застереження.
Застосування у період вагітності або годування груддю.

Не застосовувати у період вагітності або годування груддю.
Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами.
У разі виникнення побічних ефектів, таких як запаморочення, рекомендовано уникати керуваня автотранспортом або роботи зі складними механізмами.
Діти.
Не застосовувати дітям віком до 12 років.

Спосіб застосування та дози.
Препарат застосовують внутрішньо. Висипати вміст одного пакетика в чашку і залити до половини гарячою водою (не окропом). Перемішати до повного розчинення. Додати за необхідності холодну воду. Вживати теплим.
Дорослим та дітям віком від 12 років: по 1 пакетику через 4-6 годин, за потребою. Не приймати частіше ніж через 4 години. Максимальна добова доза – 6 пакетиків. Максимальна тривалість лікування без консультації лікаря – 7 днів.
Не перевищувати вказані дози. Якщо симптоми не зникають, слід звернутися до лікаря. Не застосовувати разом з іншими препаратами парацетамолу, деконгестантами, засобами від кашлю та застуди.

Передозування.
Парацетамол
Ризик передозування є підвищеним у пацієнтів із захворюванням печінки або які зловживають алкоголем.
Ураження печінки можливе у дорослих, які прийняли 10 г і більше парацетамолу. Прийом 5 г і більше парацетамолу може призвести до ураження печінки за наявності факторів ризику.
Фактори ризику: тривале лікування карбамазепіном, фенобарбіталом, фенітоїном, примідоном, рифампіцином, травою звіробоя або іншими індукторами мікросомальних ферментів печінки; регулярне вживання алкоголю; дефіцит глутатіону внаслідок розладів харчування, кістозного фіброзу, ВІЛ-інфекції, голодування, кахексії.
Симптоми
У перші 24 години це блідість, нудота, блювання, анорексія, біль у животі. Ураження печінки розвивається протягом 12-48 годин після передозування. Можуть виникати порушення метаболізму глюкози та метаболічний ацидоз. При тяжкому отруєнні печінкова недостатність може прогресувати і призвести до розвитку токсичної енцефалопатії, геморрагій, гіпоглікемії, набряку мозку та смерті. Гостра ниркова недостатність з гострим тубулярним некрозом, що супроводжується болями у попереку, гематурією і протеїнурією, може розвинутися навіть за відсутності тяжкого ураження печінки. Відмічалися також серцева аритмія, панкреатит.
Допомога
При передозуванні парацетамолу необхідно надати швидку медичну допомогу з подальшою госпіталізацією і лікарським наглядом, навіть за відсутності ранніх симптомів передозування. Симптоми можуть обмежуватися нудотою або блюванням і не відображати повною мірою ризик ураження внутрішніх органів. Допомогу потрібно надавати у повному обсязі за будь-яких обставин.
Потрібно промити шлунок і приймати активоване вугілля протягом 1 години після передозування. Вимірювання концентрації парацетамолу в плазмі дає достовірні результати не раніше ніж через 4 години після прийому. Застосування N-ацетилцистеїну рекомендовано протягом 24 годин після прийому, але максимального захисного ефекту варто очікувати у перші 8 годин. Ефективність антидотів значно падає у подальшому. За необхідності потрібно вводити N-ацетилцистеїн внутрішньовенно у відповідності із встановленим режимом дозування. Якщо немає блювання, потрібно давати метіонін перорально, ще до госпіталізації. Лікування серйозних порушень функції печінки після 24 годин від прийому проводиться за вказівками токсиколога або гепатолога.
Фенілефрин
Симптоми
Передозування фенілефрину найчастіше проявляється симптомами, описаними в розділі «Побічні реакції». Додатково може викликати тахікардію і рефлюксну брадикардію. У тяжких випадках можливе виникнення порушення свідомості, галюцинацій, судом і аритмій. Однак для виникнення передозування фенілефрином потрібна значно більша кількість препарату, аніж для передозування парацетамолом.
Допомога
Лікування повинно відповідати клінічним симптомам. У випадках тяжкої гіпертензії потрібне застосування альфа-блокаторів, таких як фентоламін.
Аскорбінова кислота
Симптоми
Високі дози аскорбінової кислоти (понад 3000 мг) можуть спричинити тимчасову осмотичну діарею та шлунково-кишкові розлади, такі як нудота та дискомфорт в ділянці живота. Зазвичай прояви передозування аскорбіновою кислотою маскуються більш вираженими проявами передозування парацетамолом.

Побічні ефекти.
Парацетамол
Побічні реакції із невідомою частотою, імовірно дуже рідкісні (