Комплевит цены в аптеках

Цены на Комплевит в аптеках:
найдено 291 предложение и 282 аптеки.
Все цены и наличие Комплевит актуальны на сегодняшний день. Купить перепарат вы сможете в любой из нижеперечисленных аптек.
Укажите ваш точный адрес, чтобы купить Комплевит в ближайшей аптеке
Средняя цена
45
27.5 – 155.1 грн
Условия пользования

Цены на аналоги Комплевит

Ревит - аналог Комплевит Ревит
567 предложений
от 6 до 340 грн
есть в наличии
Гексавит - аналог Комплевит Гексавит
349 предложений
от 7 до 23 грн
есть в наличии
Ундевит - аналог Комплевит Ундевит
435 предложений
от 9 до 47 грн
есть в наличии
Ундетаб - аналог Комплевит Ундетаб
160 предложений
от 16 до 36 грн
есть в наличии
Декамевит - аналог Комплевит Декамевит
362 предложения
от 31 до 101 грн
есть в наличии
Пиковит - аналог Комплевит Пиковит
144 предложения
от 33 до 241 грн
есть в наличии
Пиковит Пребиотик - аналог Комплевит Пиковит Пребиотик
4 предложения
от 33 до 165 грн
есть в наличии
Ревитакса - аналог Комплевит Ревитакса
217 предложений
от 64 до 347 грн
есть в наличии
Пиковит Форте - аналог Комплевит Пиковит Форте
224 предложения
от 74 до 195 грн
есть в наличии
Мульти-Табс Бэби - аналог Комплевит Мульти-Табс Бэби
48 предложений
от 113 до 530 грн
есть в наличии
Пиковит Юник - аналог Комплевит Пиковит Юник
134 предложения
от 122 до 198 грн
есть в наличии
Пиковит Омега-3 - аналог Комплевит Пиковит Омега-3
13 предложений
от 156 до 241 грн
есть в наличии
Макровит - аналог Комплевит Макровит
3 предложения
от 217 до 240 грн
есть в наличии
Веторон - аналог Комплевит Веторон
5 предложений
от 220 до 390 грн
есть в наличии
Веторон с эхинацеей и цинком - аналог Комплевит Веторон с эхинацеей и цинком
1 предложение
от 250 до 250 грн
есть в наличии
Веторон для детей - аналог Комплевит Веторон для детей
3 предложения
от 304 до 390 грн
есть в наличии
Солувит Н - аналог Комплевит Солувит Н
1 предложение
от 8317 до 8317 грн
есть в наличии
Все аналоги

Комплевит инструкция

ІНСТРУКЦІЯ
для медичного застосування препарату
КОМПЛЕВІТ®


Склад лікарського засобу:
діючі речовини:
1 капсула містить: аскорбінової кислоти (вітаміну С) 100 мг, тіаміну гідрохлориду (вітаміну В1) 15 мг, рибофлавіну (вітаміну B2) 15 мг, піридоксину гідрохлориду (вітаміну B6) 10 мг, ціанокобаламіну (вітаміну B12) 0,002 мг, фолієвої кислоти 0,25 мг, нікотинаміду 50 мг; кальцію пантотенату 25 мг;
допоміжні речовини: лактози моногідрат, кремнію діоксид колоїдний безводний, крохмаль картопляний, магнію стеарат або кальцію стеарат.

Лікарська форма. Капсули тверді.
Капсули тверді желатинові № 0 з кришечкою і корпусом оранжевого кольору. Вміст капсул – порошок жовто-оранжевого кольору зі специфічним запахом.

Назва і місцезнаходження виробника.
ПАТ «Київський вітамінний завод».
04073, м. Київ, вул. Копилівська, 38. Web-сайт: www.vitamin.com.ua.

Фармакотерапевтична група. Вітаміни. Полівітамінні комплекси без добавок.
Код АТС А11В А.
Фармакологічні властивості. Комплевіт – полівітамінний препарат.
Дія препарату визначається властивостями водорозчинних вітамінів групи В та вітаміну С, що входять до його складу і є складовими ферментних систем; активно впливають на різні функції організму: регулюють енергетичні та обмінні процеси в організмі, нормалізують роботу органів і систем, прискорюють процеси регенерації тканин, підвищують працездатність організму при психічному і фізичному навантаженні, сприяють підвищенню опірності організму інфекційним захворюванням, адаптації до стресу.
Вітамін В1 нормалізує функціональну активність нервової, серцево-судинної і травної систем.
Вітамін В2 грає важливу роль у білковому, жировому і вуглеводному обміні, бере участь у підтримці нормальної гостроти зору, нормалізує функції шкіри.
Вітамін В6 необхідний для регенерації шкірних покривів і клітин печінки, відновлення роботи нервової системи, поліпшує жировий обмін при атеросклерозі.
Кислота фолієва, крім антианемічного впливу у період вагітності, захищає плід від впливу тератогенних факторів, бере участь в обміні і синтезі аміно- і нуклеїнових кислот.
Вітамін РР є специфічним протипелагричним засобом, поліпшує вуглеводний обмін.
Кальцію пантотенат відіграє важливу роль у процесах окиснювання, бере участь у вуглеводному і жировому обміні, у синтезі ацетилхоліну, що бере участь у передачі нервових імпульсів.
Вітамін В12 впливає на процеси нормального дозрівання всіх клітин організму, особливо клітин крові і печінки, позитивно впливає на роботу нервової системи і печінки.
Вітамін С відіграє важливу роль у регулюванні окисно-відновних процесів, вуглеводного обміну, зсідання крові, регенерації тканини, нормальної проникності капілярів, утворенні стероїд-

них гормонів і складових сполучної тканини, сприяє підвищенню опірності організму інфекційним захворюванням.
Препарат добре всмоктується в травному тракті, продукти його обміну виводяться з організму переважно з калом і сечею.

Показання для застосування. Лікування гіпо- і авітамінозів, спричинених недостатнім надходженням або підвищеною потребою у вітамінах: стреси, хронічні захворювання, у період підвищених розумових і фізичних навантажень, у періоди вагітності та годування груддю, для поліпшення обміну речовин і загального стану всіх вікових груп, при активному занятті спортом, у період відновлення після тяжких захворювань, після антибіотико- та хіміотерапії, до і після хірургічних операцій, при нерегулярному та одноманітному харчуванні, у комплексному лікуванні хворих на атеросклероз, ішемічну хворобу серця та із захворюваннями печінки.

Протипоказання. Підвищена індивідуальна чутливість до компонентів препарату, дитячий вік до 14 років.

Належні заходи безпеки при застосуванні. Препарат містить лактозу, що треба враховувати у разі спадкової непереносимості або порушення її засвоєння. Не рекомендується застосування з іншими полівітамінними препаратами для уникнення передозування та розвитку побічних ефектів.

Особливі застереження. Можливе забарвлення сечі в жовтий колір, що є цілком нешкідливим фактором і пояснюється присутністю у препараті рибофлавіну.
Застосування у період вагітності або годування груддю. Під час вагітності або годування груддю препарат приймають за тією ж схемою, що і в інших випадках.
Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами. Немає посилань на те, що препарат може мати негативний вплив при керуванні автомобілем або роботі зі складною технікою.
Діти. Препарат у даній лікарській формі не застосовують дітям віком до 14 років.

Спосіб застосування та дози.
Комплевіт приймають під час їди, запиваючи достатньою кількістю води.
Дорослим і підліткам старше 14 років призначають по 1 - 2 капсули 1 раз на день, курс лікування – 20 днів. При необхідності через 2 місяці проводять повторний курс.

Передозування. При значному перевищенні терапевтичних доз препарату, недотриманні рекомендованих схем лікування можуть розвиватися нудота, блювання, розлади функції кишечнику (діарея). У випадках передозування необхідно зробити промивання шлунка, прийняти активоване вугілля; у подальшому лікування симптоматичне.

Побічні ефекти. Рекомендовані дози зазвичай добре переносяться. У деяких осіб можуть виникати побічні ефекти. Можливі побічні реакції:
шлунково-кишкові розлади: можливі легкі оборотні шлунково-кишкові розлади, диспепсичні явища, шлунковий дискомфорт, нудота, блювання, діарея. Щоб їм запобігти, не слід застосовувати препарат до їди;
порушення з боку імунної системи: в осіб із підвищеною чутливістю до компонентів препарату можливі алергічні реакції, дуже рідко – анафілактичний шок;
порушення з боку шкіри і підшкірної клітковини: у дуже рідких випадках можливі шкірні висипи, кропив’янка, відчуття свербежу.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій. Препарат може застосовуватись у комплексній терапії з препаратами для лікування основного захворювання (коронаролітики, гіпотензивні, заспокійливі, протизапальні засоби, гепатопротектори, антибіотики, бронхо- і муколітики тощо).

Термін придатності. 2 роки.

Умови зберігання. Зберігати в оригінальній упаковці при температурі від 15 до 25 ºС.
Зберігати в недоступному для дітей місці.

Упаковка. По 10 капсул у блістері; по 2 блістери у пачці.

Категорія відпуску. Без рецепта.