Лавинал-Профилактик инструкция по применению

Укажите ваш точный адрес, чтобы купить Лавинал-Профилактик в ближайшей аптеке
ІНСТРУКЦІЯ
для застосування препарату
ЛАВІНАЛ-ПРОФІЛАКТИК
натуральний спрей для захисту від вошей

Спрей для захисту від вошей «ЛАВІНАЛ-ПРОФІЛАКТИК»- це натуральний препарат на основі унікальної композиції ефірних олій для ефективної та безпечної профілактики педикульозу (для захисту від зараження вошами) у дорослих і дітей від 2 років.

Ефірні олії гвоздики, лимона, іланг-іланг у складі ЛАВІНАЛ-ПРОФІЛАКТИК є потужними природними репелентами, які відлякують вошей та забезпечують надійний захист від зараження педикульозом. Резистентність (стійкість) головних вошей до спрею ЛАВІНАЛ-ПРОФІЛАКТИК не розвивається, тому препарат не втрачає своєї ефективності при повторних застосуваннях та рекомендований для регулярної (щоденної) профілактики.
ЛАВІНАЛ-ПРОФІЛАКТИК має зручну форму випуску – спрей, що дозволяє легко та рівномірно наносити препарат по всьому волоссю. ЛАВІНАЛ-ПРОФІЛАКТИК наноситься на сухе волосся та не потребує миття голови після процедури. Ви миєте голову в звичному для себе режимі – тоді, коли відчуваєте потребу. Це дуже зручно, оскільки відтепер профілактика педикульозу стає дуже простою: достатньо нанести ЛАВІНАЛ-ПРОФІЛАКТИК на волосся в будь-якому місці та в будь-який зручний для Вас час.
ЛАВІНАЛ-ПРОФІЛАКТИК у компактному флаконі 80 мл – легкий та зручний для того, щоб при необхідності завжди мати його з собою, брати в дорогу, коли Ви їдете у відрядження або на відпочинок.
Економічність: одного флакона ЛАВІНАЛ-ПРОФІЛАКТИК 80 мл вистачає, в залежності від довжини волосся, на 25-80 нанесень.Таким чином, 1-го флакона ЛАВІНАЛ-ПРОФІЛАКТИК вистачає на період до 2,5 місяців надійного та безпечного захисту від зараження вошами.
* Високий (100%) репелентний ефект ЛАВІНАЛ-ПРОФІЛАКТИК доведено в ході спеціальних досліджень: спрей протестований та рекомендований одним із провідних науково-дослідних інститутів, який займається проблемою педикульозу – Львівським науково-дослідним інститутом епідеміології та гігієни Міністерства охорони здоров’я України.
Натуральний спрей ЛАВІНАЛ-ПРОФІЛАКТИК не містить синтетичних інсектицидів, не пошкоджує волосся, не викликає подразнення шкіри голови, нетоксичний та абсолютно безпечний для людини.
Завдяки відсутності токсичних ефектів продукт класифікований як«IV клас».

Склад: Водно-спиртовий екстракт м’яти, ефірні олії гвоздики, лимону, іланг-іланг, консервант.

Показання: Профілактика педикульозу (індивідуальний захист від головних вошей) для дорослих та дітей від 2 років – в сім’ї, школі, дитячому садку, таборі відпочинку, у громадському транспорті, інших місцях скупчення людей.

Спосіб застосування: Спрей ЛАВІНАЛ-ПРОФІЛАКТИК наносити на сухе волосся перед виходом в місця можливого контакту з людьми, що заражені вошами. Наявність захисного репелентного ефекту можна оцінити за інтенсивністю запаху препарату. Зазвичай, в залежності від погодних умов, – температури, вологості повітря, тощо, репелентний ефект зберігається протягом 4-8 годин. При необхідності, процедуру можна повторити. Кількість препарату, яка потрібна для 1 сеансу профілактики залежить від довжини та густоти волосся. Користуйтеся, будь ласка, таблицею для визначення потрібної кількості препарату:
Кількість препарату, рекомендована для 1 сеансу профілактики

Довжина волосся мл Приблизне число натискувань на розприскувач
Коротке волосся 1-2 7-15
Середнє волосся 2-3 15-20
Довге волосся 3-5 20-35

Протипоказання: Підвищена чутливість (алергія) до будь-якого з компонентів препарату.

Побічна дія: Відсутні.

Взаємодія з іншими препаратами: Не виявлено.

Застереження при затосуванні.
Призначений лише для зовнішнього застосування. Під час розпилення препарату слід знаходитись на відстані від вогню. Слід уникати попадання препарату в очі та на слизові оболонки. При виникненні такого контакту препарат бажано змити теплою проточною водою. Не ковтати. Інформація про можливий ризик при застосуванні препарату під час вагітності та годування груддю відсутня. При необхідності застосування препарату під час вагітності або годування груддю, а також якщо Ви маєте схильність до алергічних реакцій на ефірні масла, відчуваєте сильну неприязнь до запаху гвоздики, іланг-іланг, лимону або у Вас з’явилися запитання – перед використанням проконсультуйтеся, будь ласка, з Вашим лікарем.

1 флакону ЛАВІНАЛ-ПРОФІЛАКТИК 80 мл вистачає залежно від довжини та густоти волосся – від 25 до 80 застосувань:

Коротке волосся - 80 застосувань
Середнє волосся - 40 застосувань
Довге волосся - 25 застосувань

Виробник: ПП «Чарлі», 61064, Україна, м.Харків, вул. Полтавський шлях, 123, тел. +38 057751 8034. Адреса потужностей виробництва: Україна, м. Харків, вул. Роганська, 151 Умови зберігання: Зберігати в оригінальній упаковці при температурі від +4°С до +25°С в недоступному для дітей місці.

Термін придатності: 3 роки з дати виробництва, що зазначена на флаконі.

Відпускається без рецепта лікаря.

За розробкою та замовленням: ТОВ «УНІВЕРСАЛЬНЕ АГЕНТСТВО «ПРО-ФАРМА», 03115, Україна, м. Київ, вул. М. Котельникова, 1, офіс 97, тел./факс: +38 (044) 422 5070.