Лекран цены в аптеках

Цены на Лекран в аптеках:
найдено 2 предложения и 2 аптеки.
Все цены и наличие Лекран актуальны на сегодняшний день. Купить перепарат вы сможете в любой из нижеперечисленных аптек.
Укажите ваш точный адрес, чтобы купить Лекран в ближайшей аптеке
Средняя цена
488
392.67 – 583.8 грн
Условия пользования


Лекран инструкция

ІНСТРУКЦІЯ

для медичного застосування препарату

«ЛЕКРАН» / «LE CRAN»
(Селективний пробіотик з уроантисептичними властивостями)

Склад: 1 капсула містить: активні інгредієнти: високоефективна комбінація живих пробіотичних бактерій(Bifidobacterium bifidum, Lactobacillus acidophilus, Streptococcus thermophilus) - не менше 1,0×109 КУО/г, екстракт журавлини — 100 мг, вітамін С — 60 мг; допоміжні речовини: мікрокристалічна целюлоза, оксид кремнію, магнію стеарат.

Харчова(поживна) та енергетична цінність (калорійність) на 100 г дієтичної добавки:

білки — 1,0 г, вуглеводи — 45,0 г, жири — не більше 1,0 г; 185 ккал (774 кДж).

Дата виготовлення та строк придатності: дату виготовлення вказано на упаковці. Строк придатності – 24 місяці з дати виготовлення.

Номер серії виробництва: вказано на упаковці.

Умови зберігання: зберігати в оригінальній упаковці за температури від 4 °С до 25 °С в сухому, захищеному від світла і недоступному для дітей місці.

Рекомендації до вживання: Лекран є джерелом пробіотичних бактерій, біологічно активних речовин рослинного походження та вітаміну С. Рекомендований з метою профілактики дисбактеріозу, що виникає внаслідок вживання антибіотиків в урології та гінекології; в комплексній терапії інфекцій сечовивідних шляхів та запальних процесів в гінекологічній практиці, що супроводжуються дисбактеріозом.

Дієтична добавка до раціону харчування.

Спосіб застосування та доза: вживати дорослим та дітям від 12 років і старше по 2 капсули 2 рази на добу під час або після їди. Капсулу не розкривати. Тривалість застосування зазвичай становить 2 тижні. У разі необхідності прийом повторити. Перед застосуванням рекомендується проконсультуватися з лікарем.

Застереження щодо застосування: вагітним та в період лактації добову дозу та курс споживання визначає лікар індивідуально.

Протипоказання: індивідуальна чутливість до будь-якого компоненту.

Форма випуску: капсули № 10 або 20, або 30 з масою вмісту 396 мг.

Назва (найменування) та повна адреса і телефон виробника: OLIGOCAPS DEVELOPPEMENT Ltd., rue Jean Rostand, Zoopôle Saint-Brieuc-Ploufragan, 22440 Ploufragan, FRANCE. Teл.: +33 01 55 87 30 00.

Ексклюзивний дистриб’ютор (імпортер): вказано на упаковці.