Лейкофозин цены в аптеках

Цены на Лейкофозин в аптеках:
найдено 22 предложения и 18 аптек.
Все цены и наличие Лейкофозин актуальны на сегодняшний день. Купить перепарат вы сможете в любой из нижеперечисленных аптек.
Средняя цена
252
148.63 – 310 грн
Условия пользования

Цены на аналоги Лейкофозин

Лейковорин-Тева - аналог Лейкофозин Лейковорин-Тева
13 предложений
от 149 до 468 грн
есть в наличии
Кальция фолинат - аналог Лейкофозин Кальция фолинат
45 предложений
от 150 до 613 грн
есть в наличии
Лейковорин - аналог Лейкофозин Лейковорин
7 предложений
от 150 до 1636 грн
есть в наличии
Кальциумфолинат Эбеве - аналог Лейкофозин Кальциумфолинат Эбеве
2 предложения
от 353 до 708 грн
есть в наличии
Уромитексан - аналог Лейкофозин Уромитексан
119 предложений
от 156 до 2436 грн
есть в наличии
Уромитексан 400 - аналог Лейкофозин Уромитексан 400
22 предложения
от 156 до 2162 грн
есть в наличии
Содиофолин - аналог Лейкофозин Содиофолин
219 предложений
от 315 до 1693 грн
есть в наличии
Месна - аналог Лейкофозин Месна
6 предложений
от 1680 до 3000 грн
есть в наличии
Все аналоги

Лейкофозин инструкция

ІНСТРУКЦІЯ

для медичного застосування препарату

 

ЛЕЙКОФОЗИН

 (LEUKOFOSIN)

 

 

Склад:

діюча  речовина: 1 флакон містить кальцію фолінату 32,41 мг або 108,05 мг, що еквівалентно

30 мг або 100 мг фолінової кислоти;

допоміжні речовини: натрію хлорид, натрію гідрохлорид, вода для ін’єкцій.

 

Лікарська форма. Розчин для ін’єкцій.

 

Фармакотерапевтична група. Засоби, що застосовуються для усунення токсичних ефектів протипухлинної терапії. Код АТС V03A F03.

 

Клінічні характеристики.

Показання.

— Як захисний засіб для профілактики токсичної дії метотрексату при його застосуванні у середніх і високих дозах;

— як антидот при передозуванні та інтоксикації метотрексатом та іншими антагоністами фолієвої кислоти;

— у складі комбінованої терапії з 5-фторурацилом (як біохімічний модулятор активності              5-фторурацилу);

— для лікування мегалобластної анемії, обумовленої дефіцитом фолієвої кислоти, а також профілактики і лікування дефіциту фолатів при неможливості перорального прийому фолієвої кислоти.

 

Протипоказання.

● Підвищена чутливість до кальцію фолінату або до будь-якої іншої речовини, що входить до складу препарату;

● перніциозна анемія та інші мегалобластні анемії, спричинені дефіцитом вітаміну В12.

 

Спосіб застосування та дози.

Лише для внутрішньовенного та внутрішньом'язового введення.

Не допускається інтратекальне застосування препарату.

У випадку внутрішньовенного введення дозволяється вводити не більше 160 мг кальцію фолінату за хвилину у зв'язку з наявністю у розчині кальцію.

Для внутрішньовенної інфузії перед застосуванням кальцію фолінат можна розвести 0,9 % розчином натрію хлориду чи 5 % розчином глюкози.

Розчини для інфузій, приготовані шляхом розведення препарату 0,9 % розчином натрію хлориду або 5 % розчином глюкози, є фізично і хімічно стабільними щонайменше протягом    24 годин у разі зберігання при температурі 15-25 °C.

З мікробіологічної точки зору розчин для інфузій необхідно вводити одразу ж після приготування. Якщо розчин не використали негайно, за тривалістю і умовами його зберігання має слідкувати медичний персонал. Зазвичай час зберігання не має перевищувати 24 години при температурі 2-8 °C, якщо тільки розчин не готували у контрольованих та атестованих асептичних умовах.

Резервна терапія кальцію фолінатом

Оскільки режим дозування резервної терапії кальцію фолінатом великою мірою залежить від дозування та шляху введення середньої чи високої дози метотрексату, саме протокол прийому метотрексату буде визначати режим дозування кальцію фолінату (стосовно способу застосування та дози кальцію фолінату див. показники середніх та високих доз протоколу метотрексату).

Нижчезазначені вказівки можуть слугувати прикладом режиму дозування для дітей, дорослих та людей літнього віку.

Кальцію фолінат потрібно вводити парентерально пацієнтам із синдромом мальабсорбції чи іншими порушеннями з боку шлунково-кишкового тракту, коли неможливо гарантувати ентеральну абсорбцію. Дози понад 25-50 мг потрібно вводити парентерально у зв'язку з насиченою ентеральною абсорбцією кальцію фолінату.

У випадку введення метотрексату у дозах більше 500 мг/м2 поверхні тіла резервна терапія фолінієвою кислотою необхідна у дозах 100-500 мг/м2 поверхні тіла.

Оскільки опір антагоністам кислоти фолієвої залежить від різноманітних факторів, немає чітких вказівок щодо дозування кальцію фолінату залежно від дози метотрексату.

Дозування та тривалість застосування кальцію фолінату, у першу чергу, залежить від типу та дози метотрексату та/чи проявів симптомів токсичності. Загалом першу дозу кальцію фолінату 15 мг (6-12 мг/м2) вводять протягом 12-24 годин (найпізніше через 24 години) після початку інфузії метотрексату.

Таку саму дозу вводити кожні 6 годин протягом 72 годин. Після введення кількох парентеральних доз можна перейти на пероральний прийом препарату.

Як доповнення до введення кальцію фолінату потрібно вжити заходів для забезпечення швидкої екскреції метотрексату (підтримання високого рівня діурезу та олужнення сечі) як невід'ємної частини резервної терапії кальцієм фолінатом.

Необхідно контролювати функцію нирок шляхом щоденного заміру креатиніну сироватки.

Через 48 годин після початку інфузії метотрексату потрібно заміряти його залишковий рівень. Якщо він більше 0,5 мкмоль/л, дозу кальцію фолінату потрібно відкоригувати відповідно до таблиці.

Залишковий рівень метотрексату в крові через 48 годин після початку прийому

Доза кальцію фолінату, яку потрібно приймати додатково кожні 6 годин протягом 48 годин чи поки рівні метотрексату нижче 0,05 µмоль/л

Не менше 0,5 мкмоль/л

15 мг/м2

Не менше 1 мкмоль/л

100 мг/м2

Не менше 2 мкмоль/л

200 мг/м2

 

У комбінації з 5-фторурацилом

Застосовувати різні режими та дозування; немає визначеного оптимального дозування.

Нижченаведені режими застосовували дорослим, у т.ч. людям літнього віку, для лікування прогресуючого чи метастазуючого колоректального раку та наведені як приклад. Даних щодо застосування подібних комбінацій дітям немає.

Режим введення кожні 2 тижні: кальцію фолінату 200 мг/м2 методом внутрішньовенної інфузії протягом 2 годин, потім болюсно 5-фторурацилу 400 мг/м2 та методом інфузії протягом           22 годин 5-фторурацилу 600 мг/м2 протягом 2 послідовних днів, кожні 2 тижні на 1 та 2 день.

Режим введення щотижнево: кальцію фолінату 20 мг/м2 методом болюсної внутрішньовенної ін'єкції чи 200-500 мг/м2 як внутрішньовенна інфузія протягом більш ніж 2 годин, плюс            5-фторурацилу 500 мг/м2 як внутрішньовенна болюсна ін'єкція в середині чи в кінці інфузії кальцію фолінату.

Режим введення 1 раз на місяць: кальцію фолінату 20 мг/м2 методом болюсної внутрішньовенної ін'єкції чи 200-500 мг/м2 як внутрішньовенна інфузія протягом більш ніж      2 годин, після закінчення якої негайно ввести 5-фторурацилу 425 чи 370 мг/м2 як внутрішньовенну болюсну ін'єкцію протягом 5 послідовних днів.

Для комбінованої терапії 5-фторурацилом необхідні коригування дозування 5-фторурацилу та періоду між введеннями препарату, які можуть залежати від стану пацієнта, клінічної реакції та токсичності, що обмежує дозу, як вказано у даних щодо 5-фторурацилу. Зменшення дозування кальцію фолінату не потрібне.

Кількість циклів повторення встановлює лікар.

Застосування кальцію фолінату як антидоту антагоністів фолієвої кислоти, триметрексату, триметоприму і піриметаміну

Профілактика токсичних ефектів триметрексату: кальцію фолінат потрібно вводити щоденно протягом курсу лікування триметрексатом та ще протягом 72 годин після введення його останньої дози. Кальцію фолінат можна вводити внутрішньовенно у дозі 20 мг/м2 протягом 5-10 хвилин кожні 6 годин до загальної добової дози 80 мг/м2 чи перорально 4 рази на добу по 20 мг/м2 через рівні проміжки часу. Добову дозу кальцію фолінату потрібно коригувати залежно від гематологічної токсичності триметрексату.

Лікування передозування триметрексату: у разі передозування (яке можливе при дозах триметрексату понад 90 мг/м2 без супутнього застосування кальцію фолінату) терапію триметрексатом припинити і ввести внутрішньовенно кальцію фолінат у дозі 40 мг/м2 кожні 6 годин протягом 3 днів.

Профілактика токсичних ефектів триметоприму: після припинення терапії триметопримом ввести кальцію фолінат у дозі 3-10 мг/добу до нормалізації гематологічних показників.

Профілактика токсичних ефектів піриметаміну: при терапії високими дозами піриметаміну чи тривалому лікуванні низькими дозами призначати супутню терапію кальцію фолінатом у дозах 5-50 мг/добу, залежно від кількості формених елементів у периферичній крові.

Ін'єкційну форму кальцію фолінату застосовувати для лікування мегалобластної анемії, обумовленої дефіцитом фолієвої кислоти, а також для профілактики і лікування дефіциту фолатів, коли неможливий або неефективний пероральний прийом фолієвої кислоти (наприклад при парентеральному харчуванні або при наявності тяжкого синдрому мальабсорбції).

 

Побічні реакції.

За частотою побічні реакції розподілені на такі категорії: дуже поширені (≥ 1/10), поширені (≥ 1/100 –