Логимакс инструкция по применению

Укажите ваш точный адрес, чтобы купить Логимакс в ближайшей аптеке

ІНСТРУКЦІЯ

для медичного застосування препарату

ЛОГІМАКС

 (LOGIMAX®)

 

Склад:

діюча речовина:

1 таблетка містить 5 мг фелодипіну та 47,5 мг метопрололу сукцинату, що відповідає 50 мг метопрололу тартрату;

допоміжні речовини: кремнію діоксид; етилцелюлоза; гідроксипропілцелюлоза; гідроксипропілметилцелюлоза; лактоза безводна; целюлоза мікрокристалічна; олія рицинова, поліетоксильована, гідрогенізована; пропілгалат; натрію силікату алюмінію; натрію стеарилфумарат; парафін; поліетиленгліколь; титану діоксиду (E 171); заліза оксид жовтий (Е 172); заліза оксид червоний (E 172).

 

Лікарська форма.  Таблетки,  вкриті оболонкою, пролонгованої дії.

 

Фармакотерапевтична група. Антагоністи кальцію та бета-блокатори. Код ATC C07F B02.

 

Клінічні характеристики.

Показання.

Артеріальна гіпертензія.

Логімакс застосовується у випадку, коли монотерапія бета-блокаторами або антагоністами кальцію дигідропіридинового ряду є недостатньою.

 

Протипоказання.

Відома гіперчутливість до будь-якого компонента препарату або до інших дигідропіридинів або бета-блокаторів. Гострий інфаркт міокарда. Нестабільна стенокардія. Атріовентрикулярна (АВ) блокада II та III ступеня. Декомпенсована серцева недостатність (набряк легень, гіпоперфузія або артеріальна гіпотензія); тривала або періодична інотропна терапія агоністами бета-рецепторів. Симптоматична брадикардія або артеріальна гіпотензія. Синдром слабкості синусового вузла. Кардіогенний шок. Тяжке захворювання периферичних судин із загрозою розвитку гангрени. Пацієнти з підозрою на гострий інфаркт міокарда при частоті серцевих скорочень  0,24 с або при систолічному артеріальному тиску

Як початкове лікування у пацієнтів, які раніше не лікувалися.

Вагітність. Період годування груддю.

Дитячий вік.

 

Спосіб застосування та дози.

Доза підбирається індивідуально.

Початкова доза базується на досвіді попереднього лікування бета-блокаторами або антагоністами кальцію.

Рекомендована добова доза Логімаксу становить одна таблетка на добу. Приймають вранці, запиваючи водою.

Таблетку не слід ділити або розжовувати. Таблетку можна приймати натщесерце або разом із легкою їжею з низьким вмістом жирів та вуглеводів.

 

 

 

Пацієнти з порушенням  функції нирок

Порушення функції нирок не впливає на концентрацію препарату в плазмі крові. Коригування дози не потрібне. Проте Логімакс слід застосовувати з обережністю у пацієнтів з тяжким порушеннями функції нирок.

 

Пацієнти з порушенням функції печінки

Зазвичай у пацієнтів з цирозом печінки коригування дози препарату Логімакс не потрібне, оскільки метопролол має низький ступінь зв’язування з білками (5-10 %). При ознаках дуже тяжкого порушення функції печінки (наприклад, у пацієнтів після операції шунтування) не слід призначати Логімакс у дозах вище 5/50 мг.

 

Пацієнти літнього віку

Зазвичай достатньо однієї таблетки на добу.

 

Побічні реакції.

Найпоширенішими побічними реакціями, про які повідомлялося під час клінічних досліджень Логімаксу, були головний біль (11 %), набряк щиколоток та почервоніння обличчя. Небажані побічні явища  можуть виникати на початку лікування або у випадку збільшення дози і зазвичай тривають не довго. Більшість побічних реакцій вважають пов’язаними з властивостями фелодипіну розширювати судини.

 

Частота/орган

Часто

(≥1/100)

Нечасто

(≥1/1000,