Метонат аналоги и цены

Всего найдено 122 аналога Метонат
Все аналоги Метонат подобраны по международной системе классификации лекарственных средств АТС (анатомо-терапевтическо-химическая классификация).
Действующие вещества: Мельдоний
Укажите ваш точный адрес, чтобы купить Метонат в ближайшей аптеке
Средняя цена
346
64 – 627 грн

Классификация лекарственного препарата Метонат

Аналоги по составу

У нижеперечисленных аналагов Метонат совпадают коды ATC. Аналоги подобраны по химической структуре лекарственного препарата и являются наиболее подходящими заменителями. Одинаковый состав, показания к применению, могут отличаться дозы действующих веществ.
Состав: мельдоний

Аналоги по показанию и способу применения

Аналоги совпадают по коду ATC 4-го уровня. Лекарственные препараты, имеющие различный состав, но могут быть схожи по показанию и способу применения.

Аналоги по коду ATC 3-го уровня

Аналоги совпадают по коду ATC 3-го уровня. Лекарственные препараты, имеющие различный состав, но могут быть схожи по показания и способу применения.
Все аналоги Метонат представлены исключительно в ознакомительных целях и не являются поводом для самостоятельного принятия решения о замене препарата. Перед употреблением препарата проконсультируйтесь с врачом и ознакомьтесь с инструкцией по применению.
САМОЛІКУВАННЯ МОЖЕ БУТИ ШКІДЛИВИМ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ'Я

ІНСТРУКЦІЯ

для   медичного   застосування   препарату

МЕТОНАТ

(METONAT)

 

Склад:

діюча  речовина: 3-(2,2,2-триметилгідразиній) пропіонату дигідрат;

1 капсула містить 250 мг метонату;  

допоміжні речовини: крохмаль картопляний, кремнію діоксид, кальцію стеарат;

до складу оболонки капсули входять: желатин, титану діоксид (Е 171).

 

Лікарська форма. Капсули.

 

Фармакотерапевтична група.

Засоби, що впливають на серцево-судинну систему. Код АТС С01Е В20.

 

Клінічні характеристики.

Показання.

У складі комплексної терапії ішемічної хвороби серця (стенокардія, інфаркт міокарда, хронічна серцева недостатність і дисгормональна кардіопатія); гострі і хронічні порушення кровопостачання мозку (мозкові інсульти і хронічна недостатність мозкового кровообігу); гострі порушення кровообігу у сітківці ока;  зниження працездатності, фізичне перевантаження, в тому числі у спортсменів; абстинентний синдром при хронічному  алкоголізмі (у комбінації зі специфічною терапією алкоголізму).

 

Протипоказання.

Підвищена індивідуальна чутливість до компонентів препарату, період вагітності та годування груддю. Дитячий вік. Підвищення внутрішньочерепного тиску (при порушенні венозного відтоку, при внутрішньочерепних пухлинах).

 

Спосіб застосування та дози.

Призначають дорослим внутрішньо.

Серцево-судинні захворювання і порушення мозкового кровообігу. У складі комплексної терапії 0,5-1 г (2-4 капсули за 1-2 прийоми) на добу. Максимальний курс лікування - 4-6 тижнів.

Кардіалгія на тлі дисгормональної дистрофії міокарда – по 0,5 г (1-2 капсули за 1-2 прийоми)  на добу. Курс лікування – 12 днів. Хронічні порушення мозкового кровообігу – по 0,5 г (1-2 капсули за 1-2 прийоми).  Курс лікування – 4-6 тижнів.

Розумові і фізичні перенавантаження, в тому числі у спортсменів. По 0,25 г (1 капсула) 4 рази на день. Курс  лікування – 10-14 днів. За необхідності лікування повторюють через 2-3 тижні.

Спортсменам призначають по 0,5-1 г (2-4 капсули) 2 рази на день перед тренуванням. Тривалість курсу в підготовчий період   – 14-21 день, у період змагань – 10-14 днів.

Хронічний алкоголізм. По 0,5 г (2 капсули) 4 рази на день. Курс лікування – 7-10 днів.

 

Побічні реакції.

У поодиноких випадках – свербіж, диспепсичні явища, тахікардія, збудження, зміни артеріального тиску.

 

Передозування.

Можливі раптові зміни артеріального тиску, посилення побічних реакцій.

Лікування: промивання шлунка, сольове проносне, симптоматична терапія.

 

Застосування в період вагітності або годування груддю.

Не  застосовують препарат у період вагітності та годування груддю.

 

Діти.

Не застосовують.

 

Особливості застосування.

Необхідно бути обережним при одночасному застосуванні Метонату з нітрогліцерином, ніфедипіном, блокаторами β-адренорецепторів та периферичними вазодилататорами у зв΄язку з можливістю розвитку  тахікардії та змін  артеріального тиску.

З обережністю застосовують при хронічних захворюваннях печінки і нирок. При довготривалому застосуванні необхідний контроль функції нирок і печінки.

Через можливий розвиток стимулюючого ефекту рекомендується застосовувати Метонат у першій половині дня.

 

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з  іншими механізмами.

Протипоказання або обмеження щодо застосування препарату особами, які займаються потенційно небезпечними видами діяльності, не встановлено.

 

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій.

Препарат можна комбінувати з антиангінальними засобами, антикоагулянтами й антиагрегантами, антиаритмічними засобами, серцевими глікозидами, діуретичними засобами та бронхолітичними препаратами.

Метонат може посилювати дію нітрогліцерину, ніфедипіну, β-адреноблокаторів, антигіпертензивних засобів і периферичних вазодилататорів.

 

Фармакологічні властивості.

Фармакодинаміка. Метонат – структурний аналог гамма-бутиробетаїну, попередника карнітину. Препарат, пригнічуючи активність гамма-бутиробетаінгідроксилази, знижує біосинтез карнітину і транспорт довголанцюгових жирних кислот крізь мембрани клітин, перешкоджає накопиченню в клітинах активованих форм неокиснених жирних кислот – похідних ацилкарнітину А, таким чином попереджуючи їх несприятливу дію.

Метонат відновлює рівновагу процесів доставки кисню і його споживання в клітинах; попереджує порушення транспорту АТФ, одночасно з цим активує гліколіз, що відбувається без додаткового споживання кисню.

У результаті зниження концентрації карнітину посилено синтезується гамма-бутиробетоїн, який володиє судинорозширювальними властивостями.

Механізм дії Метонату визначає широкий спектр його фармакологічних ефектів. Він підвищує працездатність, зменшує симптоми психічного і фізичного перенапруження.

Препарат чинить виражену кардіопротекторну дію. При серцевій недостатності він поліпшує скорочувальну здатність міокарда, збільшує толерантність до фізичного навантаження. При стабільній стенокардії II і III функціонального класу підвищує фізичну працездатність хворих і знижує частоту нападів стенокардії.

При гострих і хронічних ішемічних порушеннях мозкового кровообігу Метонат поліпшує циркуляцію крові в осередку ішемії, сприяючи перерозподілу мозкового кровотоку на користь ішемізованої ділянки.

Метонату властива також тонізуюча дія на ЦНС, він усуває функціональні порушення соматичної і вегетативної нервової системи, у тому числі при абстинентному синдромі у хворих на хронічний алкоголізм. Препарат також має позитивний вплив на дистрофічно змінені судини сітківки і на клітинний імунітет.

Фармакокінетіка. Після перорального прийому препарат швидко всмоктується з шлунково-кишкового тракту. Його біодоступність становить 78 %. Максимальна концентрація в плазмі крові досягається через 1-2 години після прийому Метаболізується в організмі з утворенням двох основних метаболітів, які виводяться нирками. Період напіввиведення становить 3-6 годин.

 

Фармацевтичні характеристики.

Основні фізико-хімічні властивості: порошок білого кольору у твердих желатинових капсулах з кришечкою та корпусом білого кольору.

 

Термін придатності. 4 роки.

 

Умови зберігання.

Зберігати в сухому, недоступному для дітей місці при температурі не вище  25 °С.

 

Упаковка.

По 10 капсул у блістері.  

 

Категорія відпуску.

За рецептом.

 

Виробник.

ПАТ «Монфарм».

 

Місцезнаходження.

Україна, Черкаська обл., м. Монастирище, вул. Заводська, 8.