Молескин цены в аптеках

Цены на Молескин в аптеках:
найдено 738 предложений и 317 аптек.
Все цены и наличие Молескин актуальны на сегодняшний день. Купить перепарат вы сможете в любой из нижеперечисленных аптек.
Укажите ваш точный адрес, чтобы купить Молескин в ближайшей аптеке
Средняя цена
86
57.78 – 117.43 грн
Условия пользования

Цены на аналоги Молескин

Элоком - аналог Молескин Элоком
1205 предложений
от 26 до 975 грн
есть в наличии
Момедерм - аналог Молескин Момедерм
237 предложений
от 58 до 321 грн
есть в наличии
Молексин - аналог Молескин Молексин
32 предложения
от 75 до 83 грн
есть в наличии
Элозон - аналог Молескин Элозон
169 предложений
от 109 до 230 грн
есть в наличии
Мометазон - аналог Молескин Мометазон
1 предложение
от 185 до 185 грн
есть в наличии
Момат - аналог Молескин Момат
9 предложений
от 194 до 568 грн
есть в наличии
Мометазон-Акрихин - аналог Молескин Мометазон-Акрихин
3 предложения
от 250 до 460 грн
есть в наличии
Синафлан-Фитофарм - аналог Молескин Синафлан-Фитофарм
137 предложений
от 7 до 171 грн
есть в наличии
Кутивейт - аналог Молескин Кутивейт
633 предложения
от 12 до 158 грн
есть в наличии
Синафлан - аналог Молескин Синафлан
331 предложение
от 13 до 100 грн
есть в наличии
Флуцар-Дарница - аналог Молескин Флуцар-Дарница
49 предложений
от 13 до 29 грн
есть в наличии
Целестодерм-В - аналог Молескин Целестодерм-В
938 предложений
от 14 до 420 грн
есть в наличии
Синафлана мазь - аналог Молескин Синафлана мазь
281 предложение
от 15 до 40 грн
есть в наличии
Бетаметазон - аналог Молескин Бетаметазон
389 предложений
от 20 до 51 грн
есть в наличии
Бетазон - аналог Молескин Бетазон
477 предложений
от 21 до 128 грн
есть в наличии
Флуцинар - аналог Молескин Флуцинар
863 предложения
от 22 до 349 грн
есть в наличии
Белодерм - аналог Молескин Белодерм
610 предложений
от 26 до 276 грн
есть в наличии
Мезодерм - аналог Молескин Мезодерм
72 предложения
от 31 до 64 грн
есть в наличии
Бетлибен - аналог Молескин Бетлибен
1 предложение
от 60 до 60 грн
есть в наличии
Стерокорт - аналог Молескин Стерокорт
222 предложения
от 61 до 154 грн
есть в наличии
Метизолон - аналог Молескин Метизолон
44 предложения
от 61 до 114 грн
есть в наличии
Преднитоп - аналог Молескин Преднитоп
396 предложений
от 67 до 348 грн
есть в наличии
Содерм - аналог Молескин Содерм
355 предложений
от 80 до 234 грн
есть в наличии
Адвантан - аналог Молескин Адвантан
608 предложений
от 160 до 590 грн
есть в наличии
Белодерм Экспресс - аналог Молескин Белодерм Экспресс
2 предложения
от 520 до 780 грн
есть в наличии
Все аналоги

Молескин инструкция

SCHERII ІНСТРУКЦІЯ для медичного застосування препарату   МОЛЕСКІН

(MOLESKIN)

Склад:

діюча речовина: mometasone;

100 г крему мiстять мометазону фуроату у перерахуванні на 100 % речовину – 0,1 г;

допоміжні речовини: гексиленгліколь, гліцерол моностеарат, спирт цетостеариловий, поліетиленгліколю (макроголу) цетостеариловий ефір, віск білий, титану діоксид (Е 171), алюмінієва сіль октенілсукцинату крохмалю, кислота фосфорна розведена, парафін білий м’який, вода очищена.

 

Лікарська форма. Крем.

 

Фармакотерапевтична група. Кортикостероїди для місцевого застосування у дерматології. Код АТС D07А C13.

 

Клінічні характеристики.

Показання.

Запальні явища та свербіж при дерматозах, що піддаються терапії кортикостероїдами, у тому числі псоріаз (крім поширеного бляшкового псоріазу) та атопічний дерматит, у дорослих та дітей віком від 2-х років.

 

Протипоказання.

Молескін протипоказаний при розацеа, акне вульгаріс, атрофії шкіри, періоральному дерматиті, періанальному та генітальному свербежі, підгузкових висипаннях, бактеріальних  (імпетиго, піодерміт), вірусних (герпес простий, герпес оперізувальний та вітряна віспа, прості бородавки, гострі кондиломи, контагіозний молюск), паразитарних та грибкових (кандида або дерматофіт) інфекціях, туберкульозі, сифілісі або поствакцинальних реакціях. Молескін не слід застосовувати на ранах або на вкритій виразками шкірі. Препарат протипоказаний пацієнтам, які мають ознаки підвищеної чутливості до будь-якого з його компонентів або до інших глюкокортикостероїдів.

 

Спociб застосування та дози.

Тонкий шар крему Молескін наносити на уражені ділянки шкіри 1 раз на добу. Тривалість лікування визначається тяжкістю, перебігом захворювання та визначається індивідуально.

Застосування місцевих кортикостероїдів дітям та на обличчі необхідно обмежити мінімальною кількістю порівняно з ефективними терапевтичними режимами, при цьому тривалість лікування не має перевищувати 5 днів.

 

Побічні реакції.

Інфекції та інвазії: фолікуліт, інфекції, фурункули.

Порушення з боку нервової системи: відчуття печіння, парестезії.

Порушення з боку шкіри та підшкірної клітковини: свербіж, контактний дерматит, гіпопігментація шкіри, гіпертрихоз, атрофічні смуги шкіри, дерматит акнеподібний, атрофія шкіри.

Загальні порушення та реакції у місці нанесення: біль у місці нанесення, реакції у місці нанесення.

Пропіленгліколь, що входить до складу препарату, може викликати подразнення шкіри.

Місцеві побічні реакції, про які нечасто повідомлялося у зв’язку з застосуванням топічних дерматологічних кортикостероїдів, включають: сухість та подразнення шкіри, дерматит, періоральний дерматит, мацерацію шкіри, збільшення площі ураження, посилення проявів алергії, еритему, стриї, пітницю та телеангіектазії, папульозні, пустульозні висипання та відчуття поколювання.

 

Передозування.

Симптоми: надмірне або довготривале застосування місцевих кортикостероїдів (КС) може призвести до пригнічення функції гіпоталамо-гіпофізарно-наднирково-залозної системи, що може стати причиною розвитку вторинної недостатності кори наднирникових залоз. У разі пригнічення гіпоталамо-гіпофізарно-наднирково-залозної системи слід збільшити інтервал між нанесеннями або ж застосувати КС з меншою активністю, або відмінити препарат.

Вміст стероїду у кожному контейнері настільки малий, що у разі малоймовірного випадкового ковтання препарату токсичний ефект буде майже непомітним або відсутнім.

Лікування: симптоматичне. Гострі симптоми гіперкортицизму зазвичай оборотні. У разі необхідності показана корекція електролітного дисбалансу. У випадку довготривалого застосування рекомендується поступова відміна кортикостероїдів.

 

Застосування у період вагітності або годування груддю.

Під час вагітності або годування груддю лікування препаратом слід проводити тільки за призначенням лікаря. Однак і в цьому разі необхідно уникати застосування крему на великих ділянках шкіри або упродовж тривалого періоду. Достатніх доказів безпеки препарату для жінки під час вагітності немає. Як і з іншими глюкокортикостероїдами місцевого застосування, Молескін слід призначати вагітним жінкам тільки у тому разі, якщо потенційна користь від застосування для матері перевищує потенційний ризик для плода.

Невідомо, чи може місцеве застосування кортикостероїдів викликати значну системну абсорбцію, що утворить кількість препарату, яка може бути виявлена у грудному молоці. Молескін слід застосовувати у період годування груддю тільки після ретельного аналізу співвідношення користі та ризику. Якщо призначається лікування великими дозами або застосування упродовж тривалого періоду, годування груддю необхідно припинити.

 

Діти.

Препарат не застосовувати дітям до 2 років. Дітям віком від 2 років препарат застосовувати лише за призначенням лікаря. Безпечність застосування мометазону у дітей протягом більш ніж 6 тижнів не вивчалась.

У дітей можливе частіше виникнення ознак пригнічення гіпоталамо-гіпофізарно-наднирково-залозної системи і синдром Кушинга при застосуванні будь-яких  кортикостероїдів місцевої дії, ніж у дорослих, що пов’язано з більшою абсорбцією препарату через більше співвідношення площі поверхні шкіри до маси тіла. У зв’язку з цим застосування місцевих кортикостероїдів  дітям слід обмежити мінімально ефективною кількістю препарату.

Курс лікування не має перевищувати 5 днів.

Довготривала кортикостероїдна терапія може спричинити порушення росту та розвитку дітей.

Молескін не слід застосовувати для лікування дерматиту, спричиненого носінням підгузників. Крем не слід застосовувати під оклюзійні пов'язки, якщо тільки це не призначено лікарем, а також наносити на ділянки, охоплені підгузниками або непромокальними трусами, оскільки у такому разі крем буде знаходитися під оклюзійною пов'язкою.

 

Особливості застосування.

Молескін, крем для зовнішнього застосування 0,1 % не призначений для застосування в офтальмології. Не можна допускати попадання препарату в очі.

Унаслідок системної абсорбції при місцевому застосуванні різних кортикостероїдів може виникнути оборотне пригнічення функції гіпоталамо-гіпофізарно-наднирково-залозної системи, а також симптоми глюкокортикостероїдної недостатності після відміни препарату. Можуть також розвинутися синдром Кушинга, гіперглікемія і глюкозурія.

Хворим, які застосовують глюкокортикостероїди для місцевого застосування для лікування великих ділянок шкіри або із використанням оклюзійних пов'язок, необхідно періодично проходити перевірку на наявність ознак пригнічення функції гіпоталамо-гіпофізарно-наднирково-залозної системи. Таку перевірку можна виконати шляхом проведення тесту з АКТГ-стимуляцією, вимірювання ранкового вмісту кортизолу у плазмі крові та в інших середовищах, окрім сечі. У дітей або на обличчі оклюзія не повинна застосовуватися. Слід уникати потрапляння крема на слизові оболонки.

Іноді можуть з'явитися ознаки і симптоми глюкокортикостероїдної недостатності, що потребує додаткового застосування глюкокортикостероїдів системної дії. Якщо це не призначено лікарем, препарат не слід наносити на обличчя, а також на ділянку пахвових і пахвинних складок.

При виникненні подразнення або сенсибілізації слід припинити застосування крема з мометазону фуроатом і призначити відповідне лікування. Алергічний контактний дерматит при застосуванні препарату зазвичай діагностують за ознакою неефективності лікування, а не за клінічними симптомами загострення, як це роблять при місцевому застосуванні лікарських засобів, що не містять глюкокортикостероїди. Таке спостереження слід підкріпити шляхом проведення аплікаційної шкірної проби.

У разі розвитку супутньої інфекції шкіри слід застосувати відповідний протигрибковий або антибактеріальний засіб. Якщо протягом короткого часу не вдається досягти позитивної динаміки, застосування крему Молескін слід припинити, доки інфекція не буде повністю усунена.

При раптовому припиненні тривалого лікування може розвинутися ефект повернення симптомів у вигляді дерматиту з інтенсивним почервонінням, подразненням та печінням. Запобігти цьому може повільна відміна препарату, наприклад лікування з перервами, аж до повного припинення. Глюкокортикоїди можуть змінювати ознаки деяких уражень та ускладнювати визначення відповідного діагнозу, що також буде затримувати одужання.

Препарат містить пропіленгліколь, який може викликати подразнення шкіри, а також цетостеариловий спирт, що може викликати місцеві шкірні реакції (наприклад, контактний дерматит). 

Якщо протягом 2 тижнів після початку терапії поліпшення не відбувається, необхідно уточнити діагноз.

 

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами.

Дані про несприятливу дію препарату на здатність керувати транспортними засобами і механізмами відсутні.

 

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій.

Взаємодії з іншими лікарськими препаратами на даний час не описані. За хімічними властивостями мометазону фуроат не сумісний з лугами.

 

Фармакологічні властивостi.

Фармакодинаміка.

Мометазону фуроат – це синтетичний глюкокортикостероїд (ГКС), що чинить протизапальну дію. Як і інші ГКС місцевого застосування, мометазону фуроат чинить протисвербіжну, антиексудативну та судинозвужувальну дії. У цілому механізм протизапальної дії ГКС для місцевого застосування не з’ясований. Припускають, що ГКС індукують виділення білків, що інгібують фосфоліпазу А2 і відомі під загальною назвою ліпокортини. Ці білки контролюють біосинтез таких сильнодіючих медіаторів запалення як простагландини та лейкотрієни шляхом гальмування вивільнення їх загального попередника – арахідонової кислоти.

Фармакокінетика.

Ступінь проникнення мометазону фуроату через шкіру залежить від різних чинників, включаючи склад препарату і цілісність епідермального бар'єра.  Дослідження, проведені на людях, показали, що приблизно 0,4 % нанесеної на неушкоджену шкіру дози (без оклюзійної пов'язки) 0,1 % крема мометазону фуроату виявлялося в системі кровообігу через 8 годин. Запальні та інші процеси, що відбуваються у шкірі, можуть призвести до посилення проникнення препарату через шкіру.

 

Фармацевтичні характеристики.

Основні фізико-хімічні властивості: крем білого або майже білого кольору.

Термін придатності. 2 роки.

Не застосовувати препарат після закінчення терміну придатності, вказаного на упаковці.

 

Умови зберігання.

Зберігати при температурі не вище 25 оС. Зберігати у недоступному для дітей місці.

 

Категорія відпуску. За рецептом.

 

Упаковка. По 15 г у тубі. По 1 тубі у пачці.

 

Виробник. ПАТ «Фармак».

 

Місцезнаходження. Україна, 04080, м. Київ, вул. Фрунзе, 63.