Мукалитан аналоги и цены

Всего найдено 171 аналог Мукалитан
Все аналоги Мукалитан подобраны по международной системе классификации лекарственных средств АТС (анатомо-терапевтическо-химическая классификация).
Действующие вещества: Алтея корень
Укажите ваш точный адрес, чтобы купить Мукалитан в ближайшей аптеке
Средняя цена
39
22 – 56 грн

Классификация лекарственного препарата Мукалитан

Аналоги по составу

У нижеперечисленных аналагов Мукалитан совпадают коды ATC. Аналоги подобраны по химической структуре лекарственного препарата и являются наиболее подходящими заменителями. Одинаковый состав, показания к применению, могут отличаться дозы действующих веществ.
Состав: Алтей лекарственный

Аналоги по показанию и способу применения

Аналоги совпадают по коду ATC 4-го уровня. Лекарственные препараты, имеющие различный состав, но могут быть схожи по показанию и способу применения.

Аналоги по коду ATC 3-го уровня

Аналоги совпадают по коду ATC 3-го уровня. Лекарственные препараты, имеющие различный состав, но могут быть схожи по показания и способу применения.
Все аналоги Мукалитан представлены исключительно в ознакомительных целях и не являются поводом для самостоятельного принятия решения о замене препарата. Перед употреблением препарата проконсультируйтесь с врачом и ознакомьтесь с инструкцией по применению.
САМОЛІКУВАННЯ МОЖЕ БУТИ ШКІДЛИВИМ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ'Я

 
ІНСТРУКЦІЯ
для медичного застосування препарату
МУКАЛІТАН
(MUCALITHANUM)
 
Склад лікарського засобу:
діючі речовини: 1 таблетка містить суміш полісахаридів з алтеї лікарської (мукалтину) 0,05 г, натрію гідрокарбонату 0,087 г;
допоміжні речовини: кислота винна, кальцію стеарат, тальк.
Лікарська форма. Таблетки.
Таблетки сірувато-бурого кольору із вкрапленнями.
 
Назва і місцезнаходження виробника.
ВАТ "Тернопільська фармацевтична фабрика"
або ТОВ «Тернофарм».
Україна, 46010, м. Тернопіль, вул. Фабрична, 4.
Тел./факс: (0352) 521-444, http://www.ternopharm.com.ua.
 
Фармакотерапевтична група. Засоби, що застосовують при кашлю та застудних захворюваннях. Відхаркувальні засоби. Код АТС R05С А05.
Відхаркувальний засіб з переважно секретолітичною дією. Лікувальні властивості препарату зумовлені дією комплексу рослинних речовин з алтеї лікарської (полісахариди, пектини, амінокислоти та ін.), а також натрію гідрокарбонату. Виявляючи слабкий подразнювальний вплив на рецептори слизової оболонки шлунка, рефлекторно стимулює секрецію бронхіальних та слинних залоз. Активує утворення мокротиння, нормалізуючи його реологічні властивості (в'язкість, еластичність, адгезивність), підсилює перистальтичні рухи бронхіол і моторну функцію миготливого епітелію бронхів, сприяючи виведенню мокротиння. Натрію гідрокарбонат при пероральному застосуванні частково резорбується та виділяється бронхіальними залозами, додатково стимулюючи утворення рідкого компонента бронхіального слизу, полегшуючи його відходження.
 
Показання для застосування. Гострі і хронічні запальні захворювання органів дихання: трахеїти, бронхіти, пневмонія.
 
Протипоказання. Підвищена чутливість до компонентів препарату. Дитячий вік до 3-х років.
 
Особливі застереження. Іноді у пацієнтів із хронічними запальними захворюваннями легень у перші дні лікування Мукалітаном підвищується в’язкість мокротиння, що зумовлено відокремлюванням мокротиння, яке накопичується в бронхіальному дереві та містить велику кількість детриту, білків і запальних елементів. При дифузному ураженні бронхів, значних змінах фізико-хімічних властивостей мокротиння і зниженні мукоциліарного транспорту необхідне поєднання Мукалітану і муколітичних препаратів (бромгексину, ацетилцистеїну та/або протеолітичних ферментів).
Підвищення разової дози препарату може спричинити нудоту; в низці випадків – блювання. Доцільно приймати разові дози препарату кожні 4 години.
 
- Застосування у період вагітності або годування груддю. Досвід застосування препарату у період вагітності та годування груддю відсутній, тому не рекомендується застосовувати його у ці періоди.
- Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами. Препарат не впливає на здатність керувати транспортними засобами та працювати з іншими механізмами.
-Діти. Препарат призначають дітям віком від 3-х років.
 
Спосіб застосування та дози. Препарат призначають внутрішньо до їди. Дорослим та дітям віком від 3-х років призначають по 1-2 таблетки 3 рази на добу.
Тривалість лікування залежить від форми захворювання - від 7 днів до 2 тижнів.
 
Передозування. Перевищення максимальної разової дози препарату може спричинити нудоту; в деяких випадках – блювання. Терапія симптоматична.
 
Побічні ефекти. Інколи можливий розвиток алергічних реакцій у вигляді шкірного свербежу, кропив’янки. При виникненні побічних ефектів разову дозу препарату необхідно зменшити в 2 рази і відповідно збільшити частоту прийому. Якщо побічні явища не минають, препарат відміняють.
 
Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій. Не відомі.
 
Термін придатності. 3 роки.
 
Умови зберігання.
Зберігати у недоступному для дітей, сухому місці при температурі не вище 25 ºC.
 
Упаковка. По 10 таблеток у контурній безчарунковій упаковці, по 30 таблеток у контейнері полімерному.
 
Категорія відпуску. Без рецепта.