Назол адванс цена в Аптека КОСМО

Цены на Назол адванс в аптеках:
найдено 20 предложений и 20 аптек.
Все цены и наличие Назол адванс актуальны на сегодняшний день. Купить перепарат вы сможете в любой из нижеперечисленных аптек.
Укажите ваш точный адрес, чтобы купить Назол адванс в ближайшей аптеке
Средняя цена
78
73.65 – 82.94 грн
Условия пользования

Цены на аналоги Назол адванс

Носолин Плюс - аналог Назол адванс Носолин Плюс
36 предложений
от 44 до 87 грн
есть в наличии
Эдем Рино - аналог Назол адванс Эдем Рино
332 предложения
от 8 до 97 грн
есть в наличии
Виброцил - аналог Назол адванс Виброцил
723 предложения
от 25 до 154 грн
есть в наличии
Назол Кидс - аналог Назол адванс Назол Кидс
338 предложений
от 27 до 112 грн
есть в наличии
Эвказолин - аналог Назол адванс Эвказолин
459 предложений
от 29 до 71 грн
есть в наличии
Назик - аналог Назол адванс Назик
693 предложения
от 31 до 147 грн
есть в наличии
Назик для детей - аналог Назол адванс Назик для детей
163 предложения
от 35 до 147 грн
есть в наличии
Гриппоцитрон Ринос - аналог Назол адванс Гриппоцитрон Ринос
182 предложения
от 38 до 72 грн
есть в наличии
Милт - аналог Назол адванс Милт
249 предложений
от 38 до 145 грн
есть в наличии
Ксимелин - аналог Назол адванс Ксимелин
68 предложений
от 53 до 99 грн
есть в наличии
Септаназал - аналог Назол адванс Септаназал
389 предложений
от 55 до 125 грн
есть в наличии
Септаназал для детей - аналог Назол адванс Септаназал для детей
130 предложений
от 56 до 110 грн
есть в наличии
Ксимелин Экстра - аналог Назол адванс Ксимелин Экстра
60 предложений
от 57 до 99 грн
есть в наличии
Риномистин - аналог Назол адванс Риномистин
297 предложений
от 57 до 158 грн
есть в наличии
Отривин Экстра - аналог Назол адванс Отривин Экстра
266 предложений
от 66 до 147 грн
есть в наличии
Санорин-аналергин - аналог Назол адванс Санорин-аналергин
1 предложение
от 68 до 68 грн
есть в наличии
Флуимуцил - аналог Назол адванс Флуимуцил
14 предложений
от 93 до 450 грн
есть в наличии
Ринофлуимуцил - аналог Назол адванс Ринофлуимуцил
225 предложений
от 102 до 390 грн
есть в наличии
Адрианол - аналог Назол адванс Адрианол
6 предложений
от 150 до 180 грн
есть в наличии
Все аналоги

Назол адванс инструкция

ІНСТРУКЦІЯ

для медичного застосування препарату

 

НАЗОЛ® Адванс

 

Склад лікарського засобу:

діюча речовина:

1 мл розчину містить оксиметазоліну гідрохлориду 0,5 мг (0,05 % розчин);

допоміжні речовини: камфора;  ментол;  евкаліптол;  бензалконію хлорид;  динатрію едетат, дигідрат; пропіленгліколь; натрію дигідрофосфат, дигідрат; натрію гідрофосфат, дигідрат; полісорбат 80; вода очищена.

 

Лікарська форма. Спрей назальний.

 

Прозора безбарвна рідина з легким  запахом ментолу, евкаліпту та камфори.

 

Назва і місцезнаходження виробника. Істітуто Де Анжелі С.р.л., 50066 Реггелло (Флоренція), Лок. Пруллі 103/с, Італія /

Istituto De Angeli S.r.l., 50066 Reggello (Fl), Loc. Prulli, 103/c, Italy.

 

Назва і місцезнаходження заявника. Байєр Консьюмер Кер АГ, Петер Меріан-Штрассе 84, 4052 Базель, Швейцарія /

Bayer Consumer Care AG, Peter Merian-Strasse 84, 4052 Basel, Switzerland.

 

 

Фармакотерапевтична група. Протинабрякові та інші препарати для місцевого застосування при захворюваннях порожнини носа. Симпатоміметики.

Код АТС  R01A A05

 

Оксиметазоліну гідрохлорид - це синтетичний адреноміметик. Стимулюючи                                       α-адренорецептори судин, він сприяє вираженій та тривалій судинозвужувальній дії. Судинозвужувальний ефект проявляється зменшенням припливу крові, зниженням набряку слизових оболонок носа, придаткових пазух та євстахієвої труби, внаслідок чого відновлюється дихання через ніс, яке було порушено при грипі, застудних та алергічних захворюваннях. Локальне звуження судин слизових оболонок носа та придаткових пазух настає через 5-10 хвилин після впорскування препарату у порожнину носа. Протинабрякова дія триває до 12 годин.

Період напіввиведення оксиметазоліну гідрохлориду становить 5-8 годин. Виділяється в основному у незміненому вигляді із сечею і калом.

 

Показання для застосування.

Симптоматичне лікування застудних захворювань, грипу та гострих респіраторно-вірусних інфекцій, що супроводжуються гострим ринітом, гайморитом, іншими синуситами (фронтит, етмоїдит).

 

Протипоказання.

Підвищена індивідуальна чутливість до компонентів препарату, тяжкі форми артеріальної гіпертензії, виражений атеросклероз, тахісистолічні порушення серцевого ритму, стенокардія, ниркова недостатність, виражена гіпертрофія предміхурової залози, феохромоцитома, метаболічні порушення (гіпертиреоз, цукровий діабет), атрофічний риніт, підвищений внутрішньоочний тиск, особливо при закритокутовій глаукомі, після                   транссфеноїдальної гіпофізектомії або іншого хірургічного втручання з відкриванням твердої мозкової оболонки, пацієнтам із запаленням або пошкодженням шкіри навколо носових ходів або слизової оболонки носа, при застосуванні препаратів, які  сприяють підвищенню артеріального тиску; при застосуванні інгібіторів моноаміноксидази та протягом 2 тижнів після припинення лікування інгібіторами МАО.

 

Належні заходи безпеки при застосуванні.

При впорскуванні у порожнину носа не закидати голову і не перевертати флакон. Не рекомендується користуватися одним флаконом кільком особам, щоб уникнути поширення інфекції.

Зберігання набряку носових ходів після третьої доби застосування може свідчити про наявність викривлення носової перегородки, гнійного гаймориту, аденоїдів, алергічного риніту, стійкої бактеріальної інфекції або інших нерозпізнаних захворювань, що потребують консультації лікаря та спеціалізованої комплексної терапії.

Слід проконсультуватися з лікарем до початку застосування цього препарату у наступних випадках: підвищений артеріальний тиск, захворювання серця, порушення з боку печінки або нирок, порфірія.

Слід уникати довготривалого застосування і передозування препарату. Довготривале застосування протинабрякового засобу може призвести до послаблення його дії. Зловживання цим засобом може спричинити атрофію слизової оболонки та реактивну гіперемію з медикаментозним ринітом, а також пошкодження слизового епітелію та інгібування активності епітелію. Дози вище рекомендованих треба застосовувати тільки під наглядом лікаря. Не слід перевищувати рекомендованого дозування.

 

Особливі застереження.

Застосування у період вагітності або годування груддю.

Жінкам у період вагітності або годування груддю застосування препарату можливе лише у разі, якщо, на думку лікаря, користь від застосування для матері переважає потенційний ризик для плода/дитини.

 

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами.

Після тривалого застосування препарату у дозах, що перевищують  рекомендовані, не можна виключити загальний вплив на серцево-судинну систему. У таких випадках  здатність керувати транспортним засобом може знизитися.

 

Діти.

Не застосовувати дітям віком до 6 років.

 

Спосіб застосування та дози.

Дорослим і дітям старше 12 років зробити по 2 впорскування, дітям віком від 6 до 12 років – по 1 впорскуванню в кожну ніздрю. Флакон слід тримати вертикально. Повторювати впорскування не раніше ніж через 12 годин.

Тривалість лікування – не більше 3 днів. Можливе тривале застосування до 7 – 10 днів по 2 впорскування на день під контролем лікаря.

 

 

Передозування.

При місцевому застосуванні зазвичай не виникають побічні системні реакції.

Симптоми передозування оксиметазоліном різні. Виділяють стадії гіперреактивності та гальмування. Стимуляція центральної нервової системи клінічно проявляється у вигляді відчуття страху, збудження, галюцинацій, судом.

Симптомами передозування помірного або тяжкого ступеня є міоз (звуження зіниць), мідріаз (розширення зіниць), нудота, блювання, ціаноз, гарячка, спітніння, спазми, тахікардія, аритмія, зупинка серця, підвищення артеріального тиску, набряк легень, задишка, фізичний дискомфорт.

Пригнічення функцій центральної нервової системи клінічно проявляється у вигляді сонливості, зниження температури тіла, брадикардії, артеріальної гіпотензії, колапсу, дихальних розладів та зупинки дихання, коми.

Невідкладна допомога. У випадку підозрюваного передозування оксиметазоліном необхідна термінова госпіталізація до відділення інтенсивної терапії. Призначаються активоване вугілля та проносні засоби. Необхідне промивання шлунка. З метою зниження підвищеного артеріального тиску слід призначити α-адреноблокатори (фентоламін). Не слід приймати вазопресорні засоби. При необхідності показана протисудомна терапія. У тяжких випадках може виникнути необхідність інтубації та штучної вентиляції легень.

 

Побічні ефекти.

При частому і тривалому застосуванні можуть виникнути відчуття печіння, поколювання у носі, припливу крові до обличчя, чхання, сухість слизової оболонки носа. Рідко – після того, як ефект від застосування препарату закінчиться – відчуття сильної закладеності носа (реактивна гіперемія). Тривале безперервне застосування судинозвужувальних препаратів може призвести до тахіфілаксії або розвитку медикаментозного риніту. Загалом, тяжких побічних ефектів не очікується.

Розлади з боку серцево-судинної системи. Дуже рідко можлива тахікардія, відчуття серцебиття, підвищення артеріального тиску, біль у серці.

Розлади з боку органів зору. Рідко може спостерігатися подразнення, дискомфорт або почервоніння очей.

Розлади з боку шлунково-кишкового тракту. Рідко може спостерігатися нудота.

З боку імунної системи. У поодиноких випадках можливі реакції гіперчутливості, включаючи висипання, свербіж, набряк Квінке.

Розлади з боку дихальної системи. Рідко може спостерігатися дискомфорт або подразнення у носі, роті та горлі, а також носові кровотечі.

Розлади з боку нервової системи. Неспокій, безсоння, втома, головний біль.

 

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій.

При застосуванні інших лікарських засобів, до початку лікування цим препаратом рекомендується звернутися до лікаря. Застосовувати препарат разом з іншими судинозвужувальними засобами (при будь-якому шляху введення останніх) або з іншими назальними деконгестантами, а також із трициклічними антидепресантами, слід після консультації з лікарем.

При одночасному застосуванні інгібіторів МАО та оксиметазоліну можливе підвищення артеріального тиску. Тому не слід застосовувати цей лікарський засіб одночасно або протягом двох тижнів після припинення лікування інгібіторами МАО.

При одночасному застосуванні оксиметазоліну з трициклічними антидепресантами можливе зростання ризику підвищення артеріального тиску та аритмії.

Оксиметазолін може знижувати ефективність β-адреноблокаторів, метилдопи або інших антигіпертензивних препаратів.

При одночасному застосуванні симпатоміметиків та антипаркінсонічних засобів можлива адитивна токсична дія на серцево-судинну систему.

 

Термін придатності. 3 роки.

Після відкриття флакона термін придатності – 12 місяців. Не застосовувати препарат після закінчення терміну придатності, зазначеного на упаковці. 

 

Умови зберігання.

Зберігати при температурі не вище 30 °С.

Зберігати у недоступному для дітей місці.

 

Упаковка.

Пластиковий флакон ємністю 10 мл  з розприскувачем у картонній коробці.

 

 

Упаковка.

Пластиковий флакон ємністю 15 мл або 30 мл з ковпачком та конічним розподільником у картонній коробці.

 

Категорія відпуску. Без рецепта.