Нурофен для детей аналоги и цены

Всего найдено 304 аналога Нурофен для детей
Все аналоги Нурофен для детей подобраны по международной системе классификации лекарственных средств АТС (анатомо-терапевтическо-химическая классификация).
Действующие вещества: Ибупрофен
Укажите ваш точный адрес, чтобы купить Нурофен для детей в ближайшей аптеке
Средняя цена
66
36 – 95 грн

Классификация лекарственного препарата Нурофен для детей

Аналоги по составу

У нижеперечисленных аналагов Нурофен для детей совпадают коды ATC. Аналоги подобраны по химической структуре лекарственного препарата и являются наиболее подходящими заменителями. Одинаковый состав, показания к применению, могут отличаться дозы действующих веществ.
Состав: ибупрофен

Аналоги по показанию и способу применения

Аналоги совпадают по коду ATC 4-го уровня. Лекарственные препараты, имеющие различный состав, но могут быть схожи по показанию и способу применения.

Аналоги по коду ATC 3-го уровня

Аналоги совпадают по коду ATC 3-го уровня. Лекарственные препараты, имеющие различный состав, но могут быть схожи по показания и способу применения.
Все аналоги Нурофен для детей представлены исключительно в ознакомительных целях и не являются поводом для самостоятельного принятия решения о замене препарата. Перед употреблением препарата проконсультируйтесь с врачом и ознакомьтесь с инструкцией по применению.
САМОЛІКУВАННЯ МОЖЕ БУТИ ШКІДЛИВИМ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ'Я

 

ІНСТРУКЦІЯ

для медичного застосування препарату

 

НУРОФЄН® ДЛЯ ДІТЕЙ

(NUROFEN® FOR CHILDREN)

 

Склад лікарського засобу:

діюча речовина: 1 супозиторій містить ібупрофену 60 мг;

допоміжні речовини: твердий жир.

 

Лікарська форма. Супозиторії.

Торпедовидні гладкі супозиторії білого або майже білого кольору.

 

Назва і місцезнаходження виробника.

Фамар А.В.Е.

49й км Нешенл Роуд Афіни-Ламіа Авлона Аттікі, 19011, Греція

Famar A.V.E.

49th km National Road Athens-Lamia, Avlona Attiki, 19011, Greece

 

Фармакотерапевтична група.

Нестероїдні протизапальні та протиревматичні засоби. Похідні пропіонової кислоти.

Код АТС М01А Е01.

Механізм дії полягає в інгібуванні синтезу простагландинів – медіаторів болю, запалення та температурної реакції. Препарат має аналгезуючу, протизапальну та жарознижувальну дію. Окрім цього, ібупрофен інгібує агрегацію тромбоцитів.

Після ректального застосування ібупрофен швидко та майже повністю  абсорбується з досягненням максимальної концентрації у плазмі крові через 45 хвилин. Ібупрофен зв’язується з білками плазми крові та проникає в синовіальну рідину. Ібупрофен метаболізується у печінці до двох неактивних метаболітів, що швидко та майже повністю виводиться нирками. Деяка кількість виводиться у незміненому вигляді. Період напіввиведення становить 2 години.

Клінічна ефективність ібупрофену була продемонстрована в лікуванні болю від легкої до помірної інтенсивності, такого як біль при прорізуванні зубів і зубного болю, головного болю, болю у вухах, болю у горлі, болю у післяопераційному періоді, в м'яких тканинах, при травмах і лихоманці, в тому числі при гарячці після щеплення, а також пов'язаними із застудою та грипом болем і гарячкою.

 

Показання для застосування.

Для симптоматичного лікування болю від легкої до помірної інтенсивності.

Для симптоматичного лікування гарячки. Нурофєн® для дітей, супозиторії рекомендується використовувати, коли застосування, пероральним шляхом неможливе, наприклад, у разі блювання.

 

Протипоказання.

Підвищена чутливість до ібупрофену або до будь-якого з інших компонентів препарату, підвищена чутливість до інших НПЗП.

Реакції гіперчутливості (наприклад бронхіальна астма, риніт, набряк Квінке чи кропив’янка) після застосування ацетилсаліцилової кислоти або інших нестероїдних протизапальних засобів.

Виразкова хвороба шлунка у даний час або в а анамнезі (два і більше чітких епізодів загострення виразкової хвороби чи кровотеч).

Кровотеча у верхніх відділах травного тракту або прорив в анамнезі, пов’язані з попереднім лікуванням нестероїдними протизапальними засобами.

Тяжка печінкова недостатність, ниркова недостатність, серцева недостатність, останній триместр вагітності.

 

Належні заходи безпеки при застосуванні.

Слід з обережністю (після консультації з лікарем) розпочинати застосування препаратів із діючою речовиною ібупрофен пацієнтам, у яких спостерігався підвищений артеріальний тиск та/або серцева недостатність, а саме – затримка рідини, підвищений артеріальний тиск та набряки під час лікування нестероїдними протизапальними засобами.

Побічні ефекти можна зменшити шляхом нетривалого застосування мінімальної ефективної дози, потрібної для лікування симптомів.

Бронхоспазм може виникнути у пацієнтів, хворих на хронічний риніт, синусит, назальні поліпи, бронхіальну астму або з алергічними захворюваннями нині або які мали в анамнезі бронхоспазм.

Не рекомендується застосовувати ібупрофен паралельно з іншими НПЗЗ, включаючи селективні інгібітори циклогенази-2.

Системний червоний вовчак та системні захворювання сполучної тканини – підвищений ризик появи асептичного менінгіту.

Симптоми підвищення артеріального тиску та/або серцевої недостатності у зв’язку з тяжким порушенням функції печінки можуть погіршуватися та/або може виникнути затримка рідини.

Симптоми ниркової недостатності у зв’язку з наявністю тяжких порушень функції нирок можуть погіршуватися (див. «Протипоказання» та «Побічні реакції»).

Хронічні запальні захворювання кишечнику. Нестероїдні протизапальні препарати слід застосовувати з обережністю пацієнтам, які мали в анамнезі виразковий коліт або хворобу Крона, оскільки їхній стан може погіршуватися.

При застосуванні всіх нестероїдних протизапальних засобів була зафіксована кровотеча  з травного тракту, виразка або прорив, що можуть призвести до летального наслідку під час курсу лікування при наявності або відсутності симптомів погіршення чи серйозних серцево-судинних захворювань в анамнезі.

Підвищення дози НПЗЗ та виразкова хвороба в анамнезі є ризиком виникнення побічних реакцій з боку травного тракту. Під час лікування в таких випадках рекомендовано застосовувати мінімально ефективні  дози препарату.

Для таких пацієнтів варто розглядати комбіноване лікування з захисними засобами (наприклад, мізопростол або інгібітори протонної помпи), а також для пацієнтів, які супутньо потребують низьких доз ацетилсаліцилової кислоти або інших препаратів при ймовірному зростанні ризиків з боку шлунково-кишкового тракту (див. нижче розділ «Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій»).

Слід з обережністю застосовувати препарат пацієнтам, які одержують супутню терапію лікарськими засобами, що можуть збільшувати ризик виникнення виразкової хвороби або кровотечі, зокрема пероральні кортикостероїди, антикоагулянти, наприклад варфарин, селективні інгібітори зворотного захоплення серотоніну або антитромбоцитарні засоби, такі як ацетилсаліцилова кислота.

Якщо у пацієнтів з'являється шлунково-кишкова кровотеча або виразка, слід припинити лікування.

При лікуванні пацієнтів із серцевою, нирковою або печінковою недостатністю, які приймають діуретики або після хірургічного втручання з гіповолемією, необхідно проводити ретельний контроль діурезу та функцій нирок.

Під час довготривалого, з високими дозами лікування знеболювальними лікарськими препаратами можуть виникати головні болі, які не слід лікувати підвищенням дози препарату.

Загалом, звичне застосування анальгетиків, особливо у поєднанні різних знеболювальних речовин, може призвести до сильного ураження нирок з ризиком розвитку ниркової недостатності (анальгетична нефропатія).

При довготривалому лікуванні пацієнтам необхідно здавати ниркові, печінкові та гематологічні аналізи.

Не зафіксовано достатньо доказів того, що лікарські засоби, які інгібують синтез циклооксигенази/простагландинів, можуть викликати погіршення репродуктивної функції у жінок через вплив на процес овуляції. Це явище є оборотним при припиненні лікування.

Серйозні шкірні реакції, такі як ексфоліативний дерматит, синдром Стівенса-Джонсона і токсичний епідермальний некроліз, виникали дуже рідко. Найвищий ризик цих реакцій виникає на початку курсу лікування, причому перші прояви з’являються у більшості випадків упродовж першого місяця лікування.

Пацієнтам слід припинити лікування ібупрофеном при першій появі висипу, пошкодженні слизових оболонок чи при інших проявах гіперчутливості.

При вітряній віспі можливий розвиток серйозних інфекцій шкіри та ускладнень з боку м’яких тканин.

З обережністю застосовувати пацієнтам із системним червоним вовчаком.

Вплив на серцево-судинну та церебрально-васкулярну систему. Проведене клінічне дослідження та дані епідеміологічних досліджень свідчать про те, що застосування ібупрофену, особливо у високих дозах (2400 мг щодня), а також тривале застосування може призвести до незначного підвищення ризику появи артеріальних тромболітичних ускладнень (наприклад інфаркт міокарда або інсульт). Загалом дані епідеміологічних досліджень не свідчать про те, що низька доза ібупрофену (наприклад нижче 1200 мг щодня) може призвести до підвищення ризику розвитку інфаркту міокарда.

 

Особливі застереження.

Застосування у період вагітності або годування груддю.

Препарат застосовувати дітям віком до 2 років.

 

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами.

Препарат застосовувати дітям віком до 2 років.

 

Діти. Препарат застосовувати дітям віком від 3 місяців до 2 років з масою тіла не менше 6 кг.

 

Спосіб застосування та дози.

Препарат призначений для ректального застосування.

Нурофєн® для дітей, супозиторії по 60 мг можна застосовувати дітям віком від 3 місяців з масою тіла щонайменше 6 кг. 

Доза для дітей залежить від віку та маси тіла дитини.

Максимальна разова доза не має перевищувати 10 мг/кг. Інтервал дозування не повинен бути менше 6 годин.

Максимальна загальна добова доза ібупрофену становить 20-30 мг/кг маси тіла дитини, розподілена на 3-4 разові дози. Це означає, що:

дітям віком від 3 до 9 місяців з масою тіла 6-8 кг – по 1 супозиторію (60 мг) кожні   6-8 годин, але не більше 3 разів на добу. За 24-годинний період може бути використано не більше 3 супозиторіїв.

Дітям віком від 9 місяців до 2 років з масою тіла 8-12,5 кг – по 1 супозиторію (60 мг) кожні 6 годин, але не більше 4 разів на добу. Добова доза становить не більше             4 супозиторіїв.

Тривалість застосування залежить від перебігу захворювання та зазвичай становить 3 доби, якщо симптоми не зникають протягом 3 діб, слід звернутися до лікаря.

Нурофєн® для дітей, супозиторії по 60 мг рекомендується використовувати, коли застосування пероральньним шляхом не рекомендується, наприклад у разі блювання.

 

Передозування.

Застосування дітям понад 200 мг/кг маси тіла може викликати появу симптомів інтоксикації.

Симптоми.

До симптомів передозування належать нудота, блювання, біль у животі, запаморочення, головний біль, сонливість, ністагм, порушення зору, шум у вухах та зрідка зниження артеріального тиску, метаболічний ацидоз, ниркова недостатність та втрата свідомості. При появі перших ознак передозування слід негайно припинити застосування препарату та проводити симптоматичну терапію. У разі необхідності застосовується підтримуюча терапія.

Специфічного антидоту не існує.

 

Побічні ефекти.

Частота побічних ефектів розраховується, як зазначено нижче:

Дуже часто: >1/10.

Часто: >1/100, 1/1 000, 1/10000,