Отизол цены в аптеках

Цены на Отизол в аптеках:
найдено 161 предложение и 161 аптека.
Все цены и наличие Отизол актуальны на сегодняшний день. Купить перепарат вы сможете в любой из нижеперечисленных аптек.
Укажите ваш точный адрес, чтобы купить Отизол в ближайшей аптеке
Средняя цена
98
66.68 – 125.02 грн
Условия пользования

Цены на аналоги Отизол

Дроплекс - аналог Отизол Дроплекс
174 предложения
от 39 до 140 грн
есть в наличии
Ототон - аналог Отизол Ототон
259 предложений
от 42 до 91 грн
есть в наличии
Отикаин-Здоровье - аналог Отизол Отикаин-Здоровье
62 предложения
от 58 до 77 грн
есть в наличии
Отипакс - аналог Отизол Отипакс
491 предложение
от 70 до 217 грн
есть в наличии
Отикс - аналог Отизол Отикс
111 предложений
от 72 до 107 грн
есть в наличии
Флотто - аналог Отизол Флотто
136 предложений
от 72 до 105 грн
есть в наличии
Отибрю - аналог Отизол Отибрю
3 предложения
от 106 до 177 грн
есть в наличии
Отирелакс - аналог Отизол Отирелакс
2 предложения
от 150 до 246 грн
есть в наличии
Отинум - аналог Отизол Отинум
382 предложения
от 47 до 136 грн
есть в наличии
Все аналоги

Отизол инструкция

ІНСТРУКЦІЯ
для медичного застосування препарату

ОТИЗОЛ®
Склад лікарського засобу:
діючі речовини: 1 мл містить 50 мг антипірину, 50 мг бензокаїну, 1,25 мг фенілефрину гідрохлориду;
допоміжні речовини: пропіленгліколь, натрію метабісульфіт (E 223).

Лікарська форма. Краплі вушні, розчин.

Прозора в’язка рідина від безбарвного до жовтуватого кольору.

Назва і місцезнаходження виробника. Біо-Фарм, Інк., США; 2091 Хартел Стріт, Левіттаун, Пенсильванія, 19057, США.

Назва і місцезнаходження заявника. Байєр Консьюмер Кер АГ; Петер Меріан-Штрассе 84, 4052 Базель, Швейцарія.

Фармакотерапевтична група. Засоби, що застосовуються в отології. Аналгетики та анестетики.
Код АТС S02DA.

Комбінований лікарський засіб для місцевого застосування в отології з вираженою знеболювальною, протизапальною та судинозвужувальною дією.
Антипірин має виражений протизапальний, бензокаїн – місцевоанестезуючий, фенілефрину гідрохлорид – протинабряковий ефекти.
Антипірин виявляє також помірну аналгетичну дію. Бензокаїн оборотно стабілізує мембрану нейрону, що знижує її проникність для іонів натрію. Деполяризація мембрани нейрону пригнічується, і у такий спосіб блокується виникнення та проведення нервових імпульсів.
Спільне застосування антипірину та бензокаїну скорочує час до початку прояву анестезуючого ефекту, при цьому збільшує його вираженість та тривалість, що дає змогу швидко усувати больовий синдром при отиті.
Фенілефрину гідрохлорид є синтетичним адреноміметиком, що стимулює a-адренорецептори судин, сприяє вираженій судинозвужувальній дії, внаслідок чого зменшується набряк. Сумісне застосування вазоконстриктора фенілефрину зменшує ступінь абсорбції та подовжує тривалість анестезуючої дії бензокаїну.

Абсорбція складових препарату Отизол® з неушкодженої шкіри зовнішнього каналу вуха мінімальна, тому активні компоненти та їх метаболіти не визначаються сучасними методами досліджень в крові або інших біологічних середовищах організму.
Показання для застосування.
Гострий середній отит, отит при баротравмі, посттравматичний отит.

Протипоказання.
Перфорація барабанної перетинки, зумовлена інфекцією або травмою;
підвищена чутливість до будь-якого з компонентів лікарського засобу;
дитячий вік до 6 місяців.

Належні заходи безпеки при застосуванні.
Не перевищувати рекомендованої дози.
Абсорбція лікарського засобу може статися у випадку ушкодження барабанної перетинки або шкіри зовнішнього слухового каналу (див. розділ Передозування), в результаті чого можливе виявлення системних ефектів діючих речовин лікарського засобу.
Лікарські засоби, що містять симпатоміметики, застосовують з обережністю особам літнього віку та пацієнтам з артеріальною гіпертензією, підвищеним внутрішньоочним тиском, цукровим діабетом, ішемічною хворобою серця, гіпертиреозом або гіпертрофією простати.
Необхідно застосовувати найменшу необхідну кількість лікарського засобу. Існують повідомлення, що призначення продуктів, які містять бензокаїн, може спричиняти метгемоглобінемію. Такі симптоми, як ціаноз (блідий, землистий або синій колір шкіри, губ та нігтьових ложе), головний біль, запаморочення, задишка (утруднене дихання), слабкість, тахікардія, що можуть спостерігатися під час лікування, можуть вказувати на метгемоглобінемію, що потенційно загрожує життю та потребує невідкладного медичного втручання. Якщо у вас або у вашої дитини спостерігаються вищенаведені симптоми, слід терміново звернутися до лікаря.

Особливі застереження.
Застосування у період вагітності або годування груддю.
Вагітним і жінкам, які годують груддю, застосування препарату можливе, якщо, на думку лікаря, користь для матері перевищує потенційний ризик для плода/дитини.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами.
Не впливає.

Діти.
Не застосовувати дітям віком до 6 місяців. Дітям віком до 2 років слід застосовувати після консультації та під наглядом лікаря.

Спосіб застосування та дози.
Разові дози складають:
немовлятам старше 6 місяців – по 1 краплі,
дітям 1-6 років – по 2 краплі,
дітям 6-12 років – по 3 краплі,
дітям старше 12 років та дорослим – по 4 краплі.
Разову дозу застосовують до 3 разів на добу.
Препарат вводять у зовнішній слуховий прохід по краплях за допомогою піпетки.
Тривалість лікування – 3-10 днів.

Передозування.
При місцевому застосуванні препарату Отизол® зазвичай не виникають побічні системні реакції. Проте у випадку передозування або при тривалому застосуванні можуть спостерігатися алергічні реакції.
Абсорбція лікарського засобу може статися у випадку ушкодження барабанної перетинки або шкіри зовнішнього слухового каналу, в результаті чого можливе виявлення системних ефектів діючих речовин лікарського засобу.
Високі рівні в плазмі крові, пов’язані з системними ефектами, не виявляються після місцевого застосування у зовнішній вушний канал. Але повідомлялося, що при випадковому пероральному застосуванні високі рівні бензокаїну та антипірину у плазмі крові можуть спричиняти стимуляцію центральної нервової системи, що виявляється нудотою та блюванням.
Лікування: при випадковому ковтанні рекомендовано симптоматичне лікування, що включає промивання шлунка та застосування активованого вугілля.
Існують повідомлення, що призначення продуктів, які містять бензокаїн, може спричиняти метгемоглобінемію. Такі симптоми, як ціаноз (блідий, землистий або синій колір шкіри, губ та нігтьових ложе), головний біль, запаморочення, задишка (утруднене дихання), слабкість, тахікардія, що можуть спостерігатися під час лікування, можуть вказувати на метгемоглобінемію, яка потенційно загрожує життю та потребує невідкладного медичного втручання. Невідкладна допомога при розвитку метгемоглобінемії полягає у внутрішньовенному введенні метиленового синього.

Побічні ефекти.
Препарат Отизол® зазвичай добре переноситься. Проте рідко можуть виникнути симптоми, що обумовлені підвищеною чутливістю до компонентів препарату, включно із відчуттям печіння шкіри, гіперемією, шкірними висипами, подразненням шкіри. Якщо у вас або у вашої дитини спостерігаються вищенаведені симптоми, слід звернутися до лікаря.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій.
При місцевому застосуванні препарату не виявлено взаємодії з одночасно призначеними аналгетиками та протизапальними засобами, антисептиками та антибіотиками для місцевого та системного застосування.
Взаємодія з іншими лікарськими засобами малоймовірна внаслідок мінімальної абсорбції із зовнішнього слухового каналу. Проте, МАО-інгібітори та ß-адреноблокатори посилюють ефекти симпатоміметиків.Бензокаїн гідролізується в тканинах до р-амінобензойної кислоти, яка конкурує з антибактеріальною дією сульфаніламідів.

Термін придатності. 2 роки.
Пiсля вiдкриття флакона термiн придатності – 2 мiсяцi.

Умови зберігання.
Зберігати в оригінальній упаковці при температурі не вище 25 ºС.
Зберігати в недоступному для дітей місці.

Упаковка.
По 15 мл у флаконі; по 1 флакону в картонній коробці. У кожній упаковці міститься поліпропіленова піпетка для введення крапель та інструкція для медичного застосування препарату.

Категорія відпуску. Без рецепта.