Галя Двуліт
Галя Двуліт
початку травня я їздила в Україну відвідати батьків. В мого батька стався інсульт, тому я часто відвідувала аптеки. В цінах я приблизно орієнтувалася, але було дивно, як пенсіонери умудряються ще виживати. Мова в мене не про це. Вистоюючи в довгих чергах, я чула як молоді фармацевти лікують різні симптоми людей дорогими препаратами і головне, що люди їм довіряють і купляють. Мені було потрібно купити для батька полоски для глюкометра. Будучи в аптеці я запитала чи в них є такі. Молодий хлопець порадив мені принести глюкометер і вони підберуть. Зрадівши, що не треба їхати в область наступного разу я прийшла з глюкометром. Чемно віддавши його фармацевту я спокійно чекала його повернення. Не сподівалася я , що мене, медика з 20 річним стажем, обдурить хлопчина в аптеці. Повернувшись назад, він назвав ціну 375 гр. Я заплатила гроші і тоді, тільки тоді він віддав мені мій товар. Все здається правильно. Тільки повернувшись додому я побачила,що вони не підходять до моєго глюкометра. Подумавши , що він помилився я побігла назад. Але не тут це було. Вислухавши мене він сказав, що в них інших немає. Але і мені ці не потрібні. Я чекала такого звичного мені в Канаді ВИБАЧТЕ. Він мовчки вимкнув мені на вивіску, що товари поверненню не підлягають. Я не витрачала надію почути від нього, що це його помилка, адже на упаковці фото цілком інакших полосок, як я йому принесла. Він відправив мене до менеджера. Той вислухавши мене, сказав те саме. Запропонував мені, хай продавець поверне мені гроші зі своєї кишені. Ні. Цього я не хотіла. Тому я попросила кредит в аптеці на цю суму. Зважаючи на ціни в аптеці і хворобу батька я б їм ще багато доплатила при покупці. Він відмовив і запропонував залишити на реалізацію. Винною вийшла я і пробачення просила весь час я. Настрояна я була позитивно, та і сума для мене не значна. Час від часу я заходила в аптеку. Бачила часом тільки моя коробочка з чеком стояла, часом ще одна біля неї. Підходив час повертатися назад в Канаду. Я вирішила запитати в хлоця як просуваються справи. Він єхидно заявив, що ще не продали. Я хотіла завести розмову як і коли, а він мені просто в лице сказав, що я така не одна і це моя справа, і біжіть, жалійтеся куди хочете вам ніхто не поможе. Невже це правда і їм так все сходить з рук. То хто ж керує аптекою, хто їх покриває. Пізніше до мене підійшла жінка і розказала свою ситуацію. Їй лікар назначив антибіотик по 250мг. Вони дали їй в капсулах по 500мг. Назад не прийняли і пояснили, що в них такої дози немає. Що Це? Халатність чи ,вибачте, дурість. Зрозумієте мене правильно. Я хочу тільки застерегти інших, щоб не попали в подібну ситуацію. Зараз багато говорять про медичну реформу. Так реформа потрібна і не тільки медична. За такий сервіс з покупцем цей хлопчина в Канаді втратив би цю роботу і в сфері обслуговування він би вже не працював. А він спить спокійно знаючи, що я не одна. Може ті кошти для тої людини були дуже великі і цінні.
Ми слідкуємо за всіма подіями в Україні бо це нас болить. І звичайно цей випадок в Бучацькій аптеці Фармако, що на Тернопільщині не єдиний. Але я прошу вашої допомоги. Мені здається, що вчити їх треба. Допоможіть, будь ласка.
Ответить

Чтобы написать отзыв о Фармако МКП или ответить на него, вам необходимо войти на сайт, а сделать вы это можете через социальную сеть:
или
Оценки автора:

1.0
5.0
1.0
1.0
5.0
ЦеныАссортиментКонсультация фармацевтаКачество обслуживанияИнтерьер
 Добавить новую аптеку