Пиколакс аналоги и цены

Всего найдено 96 аналогов Пиколакс
Все аналоги Пиколакс подобраны по международной системе классификации лекарственных средств АТС (анатомо-терапевтическо-химическая классификация).
Действующие вещества: Натрия пикосульфат
Укажите ваш точный адрес, чтобы купить Пиколакс в ближайшей аптеке
Средняя цена
61
35 – 87 грн

Классификация лекарственного препарата Пиколакс

Аналоги по составу

У нижеперечисленных аналагов Пиколакс совпадают коды ATC. Аналоги подобраны по химической структуре лекарственного препарата и являются наиболее подходящими заменителями. Одинаковый состав, показания к применению, могут отличаться дозы действующих веществ.
Состав: натрия пикосульфат

Аналоги по показанию и способу применения

Аналоги совпадают по коду ATC 4-го уровня. Лекарственные препараты, имеющие различный состав, но могут быть схожи по показанию и способу применения.

Аналоги по коду ATC 3-го уровня

Аналоги совпадают по коду ATC 3-го уровня. Лекарственные препараты, имеющие различный состав, но могут быть схожи по показания и способу применения.
Все аналоги Пиколакс представлены исключительно в ознакомительных целях и не являются поводом для самостоятельного принятия решения о замене препарата. Перед употреблением препарата проконсультируйтесь с врачом и ознакомьтесь с инструкцией по применению.
САМОЛІКУВАННЯ МОЖЕ БУТИ ШКІДЛИВИМ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ'Я

ІНСТРУКЦІЯ
для медичного застосування препарату
ПІКОЛАКС®
PICOLAХ

Склад лікарського засобу:
діюча речовина: sodium picosulfate;
1 мл препарату містить натрію пікосульфату в перерахуванні на 100 % речовину 7,5 мг
(20 крапель);
допоміжні речовини: сорбіт (Е 420), натрію метилпарагідроксибензоат (Е 219), 1 М розчин хлористоводневої кислоти до рН від 6,0 до 7,0, вода для ін'єкцій.

Лікарська форма. Краплі оральні.
Прозора безбарвна або жовтуватого кольору рідина.

Назва і місцезнаходження виробника.
ПАТ «Фармак».
Україна, 04080, м. Київ, вул. Фрунзе, 63.

Фармакотерапевтична група. Контактні проносні засоби. Код ATC A06A В08.

Контактний проносний засіб триарилметанової групи, активується в товстій кишці під дією бактеріальних сульфатаз; речовина, що вивільняється при цьому, стимулює чутливі нервові закінчення слизової оболонки кишечнику, посилює його моторику, сприяє кумуляції води та електролітів у просвіті товстої кишки. Результатом цього є стимуляція дефекації, зменшення часу транзиту і пом’якшення калу.Застосування препарату не супроводжується тенезмами та спазмами кишечнику.
Після прийому внутрішньо досягає товстого кишечнику без суттєвої абсорбції, тому внутрішньопечінкова циркуляція відсутня. Під дією бактеріальної флори розщеплюється з утворенням активної форми (вільний дифенол). Проносний ефект розвивається через 6-12 годин після прийому, вираженість проносного ефекту не корелює з рівнем активного дифенолу в плазмі крові. При курсовому лікуванні Піколакс® стимулює зростання і метаболічну активність нормальної мікрофлори кишечнику.

Показання для застосування.
Запори або випадки, що потребують полегшення дефекації.

Протипоказання.
Кишкова непрохідність; гострі запальні захворювання кишечнику та гострі захворювання органів черевної порожнини (в тому числі гострий апендицит, неспецифічний виразковий коліт, перитоніт); гострий абдомінальний біль, що супроводжується нудотою та блюванням, та може вказувати на гострі захворювання зазначені вище; тяжка дегідратація; підвищена чутливість до компонентів препарату.
У випадку рідкісних спадкових станів, через які можлива гіперчутливість до допоміжних речовин препарату (див. розділ «Особливі застереження»), прийом препарату протипоказаний.

Особливі застереження.
Як і інші проносні засоби, Піколакс® не слід застосовувати щодня або тривалий час. При щоденній необхідності приймання проносних засобів слід з’ясувати причину запорів. Тривале застосування проносних засобів може призвести до порушень рідинного або електролітного балансу, гіпокаліємії.
Застосовувати з обережністю при гіпокаліємії, підвищеному вмісту магнію в крові, пацієнтам з ослабленим організмом.
Препарат містить сорбіт тому, пацієнтам із рідкісною спадковою непереносимістю фруктози не слід застосовувати цей препарат.

Застосування у період вагітності або годування груддю. Тривалий досвід не виявив небажаної або шкідливої побічної дії Піколаксу® при прийомі під час вагітності.
Докази щодо проникнення Піколаксу® у молоко матері-годувальниці відсутні.
Незважаючи на це, Піколакс®, як і всі інші лікарські засоби, можна застосовувати у період вагітності або годування груддю, тільки якщо на думку лікаря користь від застосування препарату переважає потенційний ризик для плода/дитини.
Особливої обережності слід дотримуватися при наявності загрози переривання вагітності.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами. В терапевтичних дозах препарат не впливає на здатність керувати автотранспортними засобами і працювати з іншими механізмами.

Діти. Препарат застосовують у дітей з моменту народження. Дітям без консультації лікаря не слід застосовувати Піколакс®.

Спосіб застосування та дози. Препарат дозується за допомогою дозатора виробника. Дорослим та дітям старше 10 років 13-27 крапель (5-10 мг); дітям від 4 до 10 років 7-13 крапель (2,5-5 мг). Для дітей віком до 4 років рекомендується дозування 250 мкг\кг маси тіла або 2 краплі на 3 кг маси тіла дитини. Дітям препарат можна додавати в їжу. У дітей буває ефективним одноразовий прийом препарату. За необхідністю, курс лікування у дітей може бути подовжений, але найкраще обмежитися трьома днями. Піколакс® слід приймати на ніч для того, щоб випорожнення кішечнику було наступного ранку.

Передозування.
Симптоми. Високі дози Піколаксу® можуть спричинити рідке випорожнення, спазми (коліки) в животі та клінічно значущі порушення водно-електролітного балансу (гіпокаліємія, втрата інших електролітів та рідини). Є повідомлення про ішемію слизової оболонки товстого кишечнику при застосуванні великих доз Піколаксу®, значно більших за звичайно рекомендовані при запорах.
Тривале передозування призводить до розвитку хронічної діареї та болю у животі, гіпокаліємії, вторинного гіперальдостеронізму, можливе ураження нирок і розвиток нефролітіазу, метаболічний алкалоз та м’язова слабкість як результат гіпокаліємії.
Лікування. Викликання блювання, промивання шлунку, прийом ентеросорбентів (активоване вугілля), симптоматичне лікування (проведення корекції водно-електролітного балансу, що особливо важливо для людей похилого віку та дітей, застосування спазмолітиків).

Побічні ефекти.
При короткочасному прийомі препарату побічні ефекти спостерігаються рідко. При тривалому застосуванні препарату в значно підвищених дозах можливі порушення:
з боку шкіри: шкірні висипання, кропив’янка, свербіж;
з боку водно-електролітного балансу: втрата калію, натрію та інших електролітів, можливий розвиток дегідратації;
з боку травної системи: рідко - диспептичні явища, блювання, нудота, спазми та біль у животі, діарея, метеоризм, больові відчуття в ділянці шлунка та в ділянці ануса, посилення моторики кишечнику, які минають при зменшенні дози препарату;
з боку імунної системи: алергічні реакції, ангіоневротичний набряк;
з боку ЦНС: дуже рідко – головний біль, підвищена втомлюваність, сонливість, судоми.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій.
Електролітний дисбаланс може призвести до зниження толерантності до серцевих глікозидів. Діуретики чи глюкокортикостероїди можуть посилювати вираженість гіпокаліємії, спричиненої застосуванням Піколаксу® у високих дозах. Одночасне лікування антибіотиками може знизити проносний ефект препарату.

Термін придатності. 3 роки. Після відкриття флакона препарат придатний 28 діб.
Не застосовувати препарат після закінчення терміну придатності, зазначеного на упаковці.

Умови зберігання. Зберігати в недоступному для дітей місці. Зберігати в захищеному від світла місці при температурі від 15 0С до 25 0С.

Упаковка. По 15 мл або 30 мл у флаконі, вкладеному в пачку.

Категорія відпуску. Без рецепта.