Реммакс-КВ аналоги и цены

Всего найдено 30 аналогов Реммакс-КВ
Все аналоги Реммакс-КВ подобраны по международной системе классификации лекарственных средств АТС (анатомо-терапевтическо-химическая классификация).
Действующие вещества: Простое сочетание солей
Укажите ваш точный адрес, чтобы купить Реммакс-КВ в ближайшей аптеке
Средняя цена
32
14 – 50 грн

Классификация лекарственного препарата Реммакс-КВ

Аналоги по составу

У нижеперечисленных аналагов Реммакс-КВ совпадают коды ATC. Аналоги подобраны по химической структуре лекарственного препарата и являются наиболее подходящими заменителями. Одинаковый состав, показания к применению, могут отличаться дозы действующих веществ.
Состав: кальция карбонат, магния карбонат

Аналоги по показанию и способу применения

Аналоги совпадают по коду ATC 4-го уровня. Лекарственные препараты, имеющие различный состав, но могут быть схожи по показанию и способу применения.

Аналоги по коду ATC 3-го уровня

Аналоги совпадают по коду ATC 3-го уровня. Лекарственные препараты, имеющие различный состав, но могут быть схожи по показания и способу применения.
Все аналоги Реммакс-КВ представлены исключительно в ознакомительных целях и не являются поводом для самостоятельного принятия решения о замене препарата. Перед употреблением препарата проконсультируйтесь с врачом и ознакомьтесь с инструкцией по применению.
САМОЛІКУВАННЯ МОЖЕ БУТИ ШКІДЛИВИМ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ'Я

ІНСТРУКЦІЯ
для медичного застосування препарату
РЕММАКС-КВ

Склад лікарського засобу:

діючі речовини:
1 таблетка містить кальцію карбонату 680 мг, магнію карбонату важкого 80 мг;
допоміжні речовини:
таблетки з м’ятним смаком: сорбіт (Е 420), крохмаль прежелатинізований, крохмаль картопляний, тальк, магнію стеарат, олія мінеральна легка, ароматизатор «м’ятний смак», сахарин натрію;
таблетки з апельсиновим смаком: сорбіт (Е 420), крохмаль прежелатинізований, крохмаль картопляний, тальк, магнію стеарат, олія мінеральна легка, ароматизатор «апельсиновий смак», сахарин натрію;
таблетки з малиновим смаком: сорбіт (Е 420), крохмаль прежелатинізований, крохмаль картопляний, тальк, магнію стеарат, олія мінеральна легка, ароматизатор «малиновий смак», сахарин натрію.

Лікарська форма. Таблетки жувальні з м’ятним або апельсиновим, або малиновим смаком.

Таблетки з м’ятним смаком
Таблетки круглої форми з двоопуклою поверхнею, білого або майже білого кольору зі смаком та запахом м’яти;
таблетки з апельсиновим смаком
Таблетки круглої форми з двоопуклою поверхнею, білого або майже білого кольору зі смаком та запахом апельсину;
таблетки з малиновим смаком
Таблетки круглої форми з двоопуклою поверхнею, білого або майже білого кольору зі смаком та запахом малини.

Назва і місцезнаходження виробника.
ПАТ «Київський вітамінний завод».
Україна, 04073, м. Київ, вул. Копилівська, 38. Web-сайт: www.vitamin.com.ua.

Фармакотерапевтична група.
Препарати для лікування кислотозалежних захворювань. Антациди. Код АТС А02А D01.

Препарат містить антацидні речовини – кальцію карбонат i магнію карбонат, які забезпечують швидку й тривалу нейтралізацію надлишкової соляної кислоти шлункового соку, тим самим здійснюючи захисну дію на слизову оболонку шлунка. Досягнення позитивного ефекту протягом 3 - 5 хвилин зумовлено швидкою розчинністю таблеток i високим вмістом кальцію карбонату.
В результаті взаємодії препарату зi шлунковим соком у шлунку утворюються розчинні солі кальцію й магнію. Рівень абсорбції кальцію й магнію iз цих сполук залежить від дози препарату. Максимальний рівень абсорбції – 10 % кальцію і 15 - 20 % магнію.
Невелика кількість абсорбованого кальцію й магнію виводиться нирками. При порушенні функції нирок рівень концентрації кальцію й магнію в плазмі може зростати. У кишечнику з розчинних солей утворюються нерозчинні сполуки, які видаляються з калом.

Показання для застосування.
Для усунення симптомів, спричинених підвищеною кислотністю шлункового соку, таких як печія, відчуття переповнення або тяжкості в епігастральній ділянці, метеоризм, нудота, відрижка кислим, які виникають рідко, а також після порушень у дієті, прийому ліків і зловживання алкоголем, кавою, нікотином.

Протипоказання.
- Підвищена індивідуальна чутливість до компонентів препарату;
- гіперкальціємія;
- нефрокальциноз;
- виражена ниркова недостатність (кліренс креатиніну нижче 30 мл/хв);
- гіпофосфатемія.

Належні заходи безпеки при застосуванні.
Якщо симптоми не зникають або посилюються через 10 днів лікування, необхідно провести обстеження, щоб з’ясувати їхню природу і переглянути спосіб лікування. Курс лікування РемМакс-КВ не повинен перевищувати 10 днів: небажані наслідки спостерігалися при взаємодії з сечогінними тіазидами або у пацієнтів, що вживають велику кількість молока або молочних продуктів, особливо під час тривалого лікування. При застосуванні від 4 до 5 таблеток на день курс лікування повинен бути коротким, лікування слід припинити одразу після зникнення симптомів.
Рекомендується звернутися до лікаря в разі: втрати маси тіла, проблем з ковтанням або постійним відчуттям дискомфорту у животі, порушенням травлення, якщо воно з’явилося вперше або змінило свій характер, нирковій недостатності (необхідно контролювати рівень кальцію і магнію). Цей препарат протипоказаний пацієнтам з непереносимістю фруктози, оскільки містить сорбіт.
Кальцію карбонат та магнію карбонат не слід застосовувати при гіперкальціурії. Цей лікарський засіб потрібно застосовувати з обережністю хворим з порушеною функцією нирок. Якщо кальцію карбонат та магнію карбонат необхідно застосовувати у цих хворих, то потрібно регулярно перевіряти вміст рівня кальцію, фосфору та магнію у плазмі крові.
Тривале застосування може підвищувати ризик виникнення каменів у нирках.
Хворим на цукровий діабет: 1 таблетка РемМакс-КВ містить 400 мг сорбіту й сахарин i може застосовуватися пацієнтами, що страждають на цукровий діабет.

Особливі застереження.
Застосування у період вагітності або годування груддю.
Дотепер після призначення кальцію карбонату та магнію карбонату протягом вагітності не спостерігалося підвищення ризику вад розвитку плода. РемМакс-КВ можна призначати протягом вагітності, якщо застосовувати препарат згідно інструкції, але тривалого застосування високих доз потрібно уникати. Слід також враховувати, що наявність солей магнію може викликати діарею, а наявність кальцію у підвищених дозах, що застосовуються тривалий час, збільшує ризик гіперкальціємії з кальцинозом різних органів, зокрема нирок.
Потрібно враховувати, що протягом вагітності та періоду годування груддю кальцію карбонат та магнію карбонат забезпечують значну кількість кальцію в доповнення до того об’єму, що надходить з їжею. Тому вагітні жінки повинні обмежити застосування РемМакс-КВ до 1 тижня і під час застосування препарату уникати постійного вживання молока (1 л містить до 1,2 г елементарного кальцію), а також молочних продуктів для попередження надлишку кальцію, який може призводити до так званого молочно-лужного синдрому (синдрому Бернета), що є рідкісним, але тяжким захворюванням, яке потребує медичної допомоги.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами.
Не впливає.

Діти.
Досвіду застосування препарату дітям віком до 15 років немає.

Спосіб застосування та дози.
Препарат для перорального застосування дорослим та дітям старше 15 років. Звичайна добова доза становить 1-2 таблетки жувальні в період больових відчуттів або печії; у випадку болю дозу можна збільшити на короткий період до 5 таблеток на день. Тривалість лікування не повинна перевищувати 10 днів.

Передозування.
Тривале застосування високих доз кальцію карбонату та магнію карбонату, особливо хворими з порушенням функції нирок, може призводити до ниркової недостатності, гіпермагніємії, гіперкальціємії та алкалозу, що проявляється у вигляді симптомів з боку шлунково-кишкового тракту (нудота, блювання, запор) та м’язової слабкості. У цих випадках слід припинити застосування препарату та забезпечити достатнє надходження рідини в організм. У тяжких випадках передозування (наприклад, при синдромі Бернета) необхідно проконсультуватися з лікарем, оскільки може знадобитися додаткова регідратація (наприклад, інфузії). У випадку передозування можливий також розвиток діареї.

Побічні ефекти.
З боку імунної системи. Дуже рідко повідомлялося про реакції гіперчутливості, які проявлялися у вигляді висипань, кропив’янки, ангіоневротичного набряку та анафілаксії.
Розлади метаболізму та харчування. Тривале застосування високих доз може призводити до гіпермагніємії або гіперкальціємії та алкалозу, який проявляється у вигляді симптомів з боку шлунка та м’язової слабкості, особливо у хворих з порушеною функцією нирок.
З боку шлунково-кишкового тракту. Може спостерігатися нудота, блювання, дискомфорт у шлунку та діарея.
З боку опорно-рухового апарату та сполучної тканини. Може спостерігатися м’язова слабкість.
Симптоми, які супроводжують молочно-лужний синдром: втрата смаку, кальциноз та астенія, головний біль, азотемія.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій.
Інші лікарські засоби рекомендується застосовувати за 1-2 години до або після застосування РемМакс-КВ.
У разі одночасного застосування РемМакс-КВ з антибіотиками (тетрацикліни, хінолони) та серцевими глікозидами (дигоксин), фосфатами, сполуками фтору та залізовмісними продуктами відбувається зниження всмоктування останнього.
Тіазидні діуретики зменшують екскрецію із сечею кальцію та підвищують його рівень у сироватці крові. Через підвищений ризик гіперкальціємії при одночасному застосуванні тіазидних діуретиків необхідно регулярно перевіряти рівень кальцію в сироватці крові.
Також треба робити перерву 2 години між застосуванням РемМакс-КВ та наступними препаратами: антигістаміни, атенолол, метопролол або пропанолол, хлорохін, дифлюнізал, дигоксин, дифосфонати, фексофенадин, глюкокортикоїди (преднізолон та дексаметазон), індометацин, кетоконазол, фенотіазидні нейролептики, пеніциламін, тироксин.

Термін придатності. 2 роки.

Умови зберігання. Зберігати в оригінальній упаковці при температурі не вище 25 оС.
Зберігати у недоступному для дітей місці.

Упаковка. По 6 таблеток у блістері; по 3 блістери у пачці.

Категорія відпуску. Без рецепта.